• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Neplodnost u muže. Jak se postupuje? Jsou nějaké léky?

15. novembra 2016 
dicinka urcite da..no zavisi to este od ich zdravia-morfologie.... :unamused:
28. mar 2008 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha...kujem...bju nocku...
28. mar 2008 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobru dicinka :wink: ..neboj raz to pride...ved uz to vase zlepsenie je uspech.. :slight_smile:
28. mar 2008 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ajojte...si myslim,ze ak sa zlepsil pocet, aj pohyblivost,tak aj ta morfologia...ci nie?
29. mar 2008 o 10:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dicinka mala by sa...ak nie je v morfologii nieco geneticke.... :unamused: ...no neboj to su len take moje uvahy :slight_smile:
29. mar 2008 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vies,mi sme boli u genetika,ale vsetko je o.k. po genetickej stranke... :slight_smile: pred polrokom ked sme boli na spg mal zlu aj morf,aj pohybl.,aj pocet. :frowning2:
29. mar 2008 o 10:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
forensica...aj u nas mame presne take iste vysledky. Teraz sleduje dr. mna a uvidime, ci u mna nieco najde, alebo ja som ok. Potom nam odporuci nejaky postup. Vravel, ze sa s tym uz neda nic robit, ale aj tak moj drahy papa kyselinu listovu a premyslam aj nad tym CEM-M, ze mu kupim.
Tak zatim
29. mar 2008 o 10:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
marcelkassv vrelo odporucam cem-m pre muzov... :wink:
29. mar 2008 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby, dicinka ttoj manžel berie cem-m?Moj profertil, ale aj cem-m by som mu kúpila, len aby to pomohlo :unamused: a kde si bola u genetika?
29. mar 2008 o 11:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja byvam v snine,ale v humennom som bola.on tam robil aj spermiogram...vraj najblizsie to robia az v ke...on nam robil spg ako doplnok...
29. mar 2008 o 11:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mila dicinka,treba verit,ved staci lan jedna jedina potvorka
29. mar 2008 o 11:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to je super, my sme sa museli trepať až do BB, ale teraz v pondelok ideme do Heliosu, tak som zvedavá, ako...
29. mar 2008 o 11:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a koľko snažilkujete dicinka?
29. mar 2008 o 11:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak 3 rocky....boli sme aj na ivf a nic...tak neviem...
29. mar 2008 o 11:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
domcek uvidis co poedia v heliose..na nastenke pri recepcii by mali mat odporucae vitaminy na zlepseine spg...aj ssestricky by to mali mat u seba na takom malom listocku.... :wink:
29. mar 2008 o 12:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Marcelka - no nam taky rikal Dr ze s muzskou neplodnosti se da delat jen velice malo...manza bere normalni multivitaminy pro muze, ale to uz bere par mesicu..on (my) zije dosti zdrave (nekouri, nepije,ji ovoce a zeleninu, obcas sportuje) a tak by me dosti prekvapilo kdyby mel to druhe spermio o dost lepsi kdyz uz ted dela vse proto aby byl fit...uvidim co nam Dr povi pak, jdem tam 4.cervna
29. mar 2008 o 12:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nevíte prosím, jestli kvalitu spermií můžou ovlivňovat i léky na alergie (např. Zyrtec) ?
31. mar 2008 o 15:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj smejka, tak dnes sme boli v Heliku, mali sme doktorku Gáťovú a veľmi príjemné žieňa...brali mi krv, sono a manželovi spermiogram, mám prísť o 2 týždne tak potom sa uvidí podľa spermiogramu, čo a ako...možno IUI sme zbatočne absolvovali, no uvidíme... a vy ako pokračujete?
31. mar 2008 o 18:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ivkaj lieky to ovplyvnuju...najviac atb a viem ze i lieky na klby...no ci na alergiu to neviem s urcitostou....spytaj sa dr urcite

domcek my sme od piatku smutni....po vysetreni v za spermii na bakteriologicke vys...je tam zapal..tak dvojmesacne branie vit je v cudu...lebo pojdeme na atb :frowning2:
31. mar 2008 o 18:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
o moja neboj všetko bude OK!!!!!!!!!Len treba veriť :slight_smile: a co to je atb?
31. mar 2008 o 18:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:slight_smile:...domcek verim...no v piatok a sobotu som bola smutna dost....uz mi to preslo...vsetko ze je na ieco dobre :wink: ...mozno sa tym radikalne zmeni spg...dufam :confused: atb-antibiotika :slight_smile:
31. mar 2008 o 18:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha,vy tu máte niektoré skratky, ktorým nerozumiem...sorry
31. mar 2008 o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to ti verím, že si bola smutná, ja mám niekedy také stavy, že celý deň revem, a ani neviem prečo!?Už mi z toho všetkého asi hrabe, a čo majú povedať tie baby, ktoré majú za sebou omnoho viac,nie?!!!No, ale treba sa postaviť a isť ďalej a bojovať....to je moje heslo
31. mar 2008 o 18:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
domcek to nevadi...mna to k skratkam zvadza este viac kedze som zdravotacka :grinning:
domcek po kazdom zamraceni vyjde slniecko...tak je to i u nas snaziliek....raz to vzjde i s tymi babatkami :wink: planujete ivf?
31. mar 2008 o 19:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no neviem či uvažujeme o IVF, najradšej by som bola, keby som otehotnela prirodzene(ale to určite nepôjde), alebo aspoň pri IUI...uvidíme, čo povie doktorka, ohľadne spermiogramu...potom to s manželom budeme riešiť...
31. mar 2008 o 19:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a to už stále budem mať tú doktorku...bola by som rada...
31. mar 2008 o 19:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
domcek asi ano...mala by si ju mat...my sme tam boli len 2x a pri nej :slight_smile:
v tom spg mate co zle?
31. mar 2008 o 19:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no veľmi málo spermií a veľmi málo pohyblivé... :frowning2: mali sme až 99% zlých a 1% dobrých, tak si ma vieš predstaviť, to som revala deň a noc.... :cry: a teraz sa to trochu zlepšilo...
31. mar 2008 o 19:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
domcek vy ste doteraz chodili do bb?
31. mar 2008 o 19:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
domcek neboj....my sme na tom podobne...pocet ok....pohyblivost nieco okolo 20%..morfologia 0%....cize vsetky patologicke :unamused: ...chodili ste k dr kubisovi?
31. mar 2008 o 19:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok