Neplodnost u muže. Jak se postupuje? Jsou nějaké léky?

renatak
15. jún 2007

Ahoj holky, nikde jsem tady nenašla nějaké informace, jak se postupuje případě problémů na straně partnera. Kde a kdo provádí spermiogram? Co se děje dál, když se zjistí např. snížená pohyblivost spermií nebo cokoliv jiného. Jde mi jenom o představu, jsou nějké léky apod.?

smejka
28. mar 2008

dicinka urcite da..no zavisi to este od ich zdravia-morfologie.... 😒

dicinka1
28. mar 2008

aha...kujem...bju nocku...

smejka
28. mar 2008

dobru dicinka 😉 ..neboj raz to pride...ved uz to vase zlepsenie je uspech.. 🙂

dicinka1
29. mar 2008

ajojte...si myslim,ze ak sa zlepsil pocet, aj pohyblivost,tak aj ta morfologia...ci nie?

smejka
29. mar 2008

dicinka mala by sa...ak nie je v morfologii nieco geneticke.... 😒 ...no neboj to su len take moje uvahy 🙂

dicinka1
29. mar 2008

vies,mi sme boli u genetika,ale vsetko je o.k. po genetickej stranke... 🙂 pred polrokom ked sme boli na spg mal zlu aj morf,aj pohybl.,aj pocet. ☹

marcelkassv
29. mar 2008

forensica...aj u nas mame presne take iste vysledky. Teraz sleduje dr. mna a uvidime, ci u mna nieco najde, alebo ja som ok. Potom nam odporuci nejaky postup. Vravel, ze sa s tym uz neda nic robit, ale aj tak moj drahy papa kyselinu listovu a premyslam aj nad tym CEM-M, ze mu kupim.
Tak zatim

dicinka1
29. mar 2008

marcelkassv vrelo odporucam cem-m pre muzov... 😉

domcek1111
29. mar 2008

ahojte baby, dicinka ttoj manžel berie cem-m?Moj profertil, ale aj cem-m by som mu kúpila, len aby to pomohlo 😒 a kde si bola u genetika?

dicinka1
29. mar 2008

ja byvam v snine,ale v humennom som bola.on tam robil aj spermiogram...vraj najblizsie to robia az v ke...on nam robil spg ako doplnok...

ibizaa
29. mar 2008

Mila dicinka,treba verit,ved staci lan jedna jedina potvorka

domcek1111
29. mar 2008

tak to je super, my sme sa museli trepať až do BB, ale teraz v pondelok ideme do Heliosu, tak som zvedavá, ako...

domcek1111
29. mar 2008

a koľko snažilkujete dicinka?

dicinka1
29. mar 2008

tak 3 rocky....boli sme aj na ivf a nic...tak neviem...

smejka
29. mar 2008

domcek uvidis co poedia v heliose..na nastenke pri recepcii by mali mat odporucae vitaminy na zlepseine spg...aj ssestricky by to mali mat u seba na takom malom listocku.... 😉

forensica
29. mar 2008

Marcelka - no nam taky rikal Dr ze s muzskou neplodnosti se da delat jen velice malo...manza bere normalni multivitaminy pro muze, ale to uz bere par mesicu..on (my) zije dosti zdrave (nekouri, nepije,ji ovoce a zeleninu, obcas sportuje) a tak by me dosti prekvapilo kdyby mel to druhe spermio o dost lepsi kdyz uz ted dela vse proto aby byl fit...uvidim co nam Dr povi pak, jdem tam 4.cervna

ivkaj
31. mar 2008

Nevíte prosím, jestli kvalitu spermií můžou ovlivňovat i léky na alergie (např. Zyrtec) ?

domcek1111
31. mar 2008

ahoj smejka, tak dnes sme boli v Heliku, mali sme doktorku Gáťovú a veľmi príjemné žieňa...brali mi krv, sono a manželovi spermiogram, mám prísť o 2 týždne tak potom sa uvidí podľa spermiogramu, čo a ako...možno IUI sme zbatočne absolvovali, no uvidíme... a vy ako pokračujete?

smejka
31. mar 2008

ivkaj lieky to ovplyvnuju...najviac atb a viem ze i lieky na klby...no ci na alergiu to neviem s urcitostou....spytaj sa dr urcite

domcek my sme od piatku smutni....po vysetreni v za spermii na bakteriologicke vys...je tam zapal..tak dvojmesacne branie vit je v cudu...lebo pojdeme na atb ☹

domcek1111
31. mar 2008

o moja neboj všetko bude OK!!!!!!!!!Len treba veriť 🙂 a co to je atb?

smejka
31. mar 2008

🙂...domcek verim...no v piatok a sobotu som bola smutna dost....uz mi to preslo...vsetko ze je na ieco dobre 😉 ...mozno sa tym radikalne zmeni spg...dufam 😕 atb-antibiotika 🙂

domcek1111
31. mar 2008

aha,vy tu máte niektoré skratky, ktorým nerozumiem...sorry

domcek1111
31. mar 2008

tak to ti verím, že si bola smutná, ja mám niekedy také stavy, že celý deň revem, a ani neviem prečo!?Už mi z toho všetkého asi hrabe, a čo majú povedať tie baby, ktoré majú za sebou omnoho viac,nie?!!!No, ale treba sa postaviť a isť ďalej a bojovať....to je moje heslo

smejka
31. mar 2008

domcek to nevadi...mna to k skratkam zvadza este viac kedze som zdravotacka 😀
domcek po kazdom zamraceni vyjde slniecko...tak je to i u nas snaziliek....raz to vzjde i s tymi babatkami 😉 planujete ivf?

domcek1111
31. mar 2008

no neviem či uvažujeme o IVF, najradšej by som bola, keby som otehotnela prirodzene(ale to určite nepôjde), alebo aspoň pri IUI...uvidíme, čo povie doktorka, ohľadne spermiogramu...potom to s manželom budeme riešiť...

domcek1111
31. mar 2008

a to už stále budem mať tú doktorku...bola by som rada...

smejka
31. mar 2008

domcek asi ano...mala by si ju mat...my sme tam boli len 2x a pri nej 🙂
v tom spg mate co zle?

domcek1111
31. mar 2008

no veľmi málo spermií a veľmi málo pohyblivé... ☹ mali sme až 99% zlých a 1% dobrých, tak si ma vieš predstaviť, to som revala deň a noc.... 😢 a teraz sa to trochu zlepšilo...

smejka
31. mar 2008

domcek vy ste doteraz chodili do bb?

smejka
31. mar 2008

domcek neboj....my sme na tom podobne...pocet ok....pohyblivost nieco okolo 20%..morfologia 0%....cize vsetky patologicke 😒 ...chodili ste k dr kubisovi?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre