• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Neplodnost u muže. Jak se postupuje? Jsou nějaké léky?

15. novembra 2016 
marcelinka keby sa mi tak chcelo ako sa mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale davam si buduci tyzden akademiky tak sa mozno stastena usmeje :grinning:
21. máj 2008 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem si predstavit ako sa ti nechce, sice uz je to davno co som sa ja ucila ale este si to dobre pamatam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, ak mozem, tak sa vyjadrim k IUI :wink: nam tiez lekar neodporucal IUI, kedze MM mal zly spg a horsi ako ten predchadzajuci....vlastne vzdy mal zhorsujucu tendenciu....tak sme to ani neriesili a rovno sup na IVF
Na IUI je nizsia uspesnost a ak ma partner zly spg, tak treba rovno skusit IVF, prertoze na IUI treba predovsetkym zdrave spermyjky, tak nam vravel gynekolog a aj urolog- androlog :wink:
21. máj 2008 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez si matne spominam na maturu :grinning: preto viem ze sa najviac aj tak naucim pocas buduceho tyzdna tak to nesilim
21. máj 2008 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem kukulik30, necham si poradit :wink:
pojdeme rovno na IVF, a nechame sa prekvapit ake mimonko nam ruka `laborantky` vyberie :grinning: :sweat_smile: :confused:
21. máj 2008 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti :slight_smile: drzim palce, verim, ze to je spravne rozhodnutie a verit by ste mali aj vy :slight_smile:
och nezavidim to ucenie :stuck_out_tongue_closed_eyes: neznasam ucenie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2008 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela: drzim palcoky a dufam ze to budu dvojicky. Dva v jednom :grinning:
21. máj 2008 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rada by som mala 2jicky :grinning: :grinning: ... urcite dam vediet...
21. máj 2008 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta :grinning: ze ruka laborky, to nema chybu
21. máj 2008 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo uprimne to jedine co ma desi, lebo to nebude natural ;) chapes? to babo nam vyberie ina ludska rucka :fearful: ... ale ked vsetko vyjde super, tak tej ruke budem do konca zivota vdacna :grinning:
21. máj 2008 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronela tiez ich chcem :grinning: sa 2x trapit ked mozes len raz. Ked ja pojdem na umele tak im to rovno aj poviem :grinning:
21. máj 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petronelka, nic neboj, ani nas Samko nie je naturalny, ale v pohode :grinning: a po dalsie nenaturalne babatka si ideme v piatok....normalka....nova doba :grinning:
21. máj 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano aj ja si dam 2 embrijka :grinning: bez vahanie :grinning:
21. máj 2008 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hej je to take zvlastne ze sa to dieta zrodi niekde inde a nie v tele matky, ale pravdu povediac som vdacna za tento medicinsky zazrak
21. máj 2008 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite ano marcellinka, si zober par desatroci dozadu, by sme vsetky len plakali nad neplodnostou :angry:
21. máj 2008 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak, ked sa neda inak, treba prirode pomoct... :wink: ....hlavne, ze sa zadari :slight_smile:
21. máj 2008 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to tiez pride zvlastne ale riadim sa mottom: Kto chce kam pomozme mu tam :grinning:
21. máj 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a drzim palce aby ti aj druhe nenatural miminko :sweat_smile: tak super vyslo :grinning:
21. máj 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. máj 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nenatural :grinning:
21. máj 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. máj 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik natural nenatural hlavne ze je vase a bude mat ockove oci a maminkinu pusinku :grinning:
21. máj 2008 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze, to co je s tym konom, mozem si tu vydrat aj prsty a nic nejde... :angry:
och , tak to je iste, ze je cely tato, zo mna ma tak akurat blbu povahu :sweat_smile: ...sem tam :sweat_smile:
21. máj 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik teraz to bude diavcatko a bude cele po tebe :wink:
21. máj 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukulik blba povaha nie je su iba ludia co jej nerozumeju :stuck_out_tongue_closed_eyes: aaaaaaa koniec koncov tie najlepsie geny su vzdy od mami :sunglasses:
21. máj 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeeeej, tak to si ma potesila, to musim argumentovat MM, ak bude mat nieco proti mojej povahe :grinning: :grinning: :grinning:
marcelli, tak to by som brala......dievcatko....alebo 2 :grinning: ....alebo chlapec a dievca :grinning: ......no , to by asi stacilo, nie? :sweat_smile:
21. máj 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj ty :grinning: tfuj tfuj
21. máj 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj damy este, ze existuje takyto chat, uz sa aj tak dost nudim v praci a to cakanie :pensive: nech uz je zajtra a viem ako muzik dopadol :confounded:
21. máj 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este mam otazocku, ak ideme podat ziadost do poistovne... a priatel je v inej poistovni ako ja... do ktorej sa to posiela? mojej? jeho? ci obom? dik
21. máj 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzim palce :pensive:
keby ste baby videli co sa dialo u nas cez vikend (v pondelok sme mali druhy spg) ako pes a macka, taky taliansky vikend sme este asi nemali. hrozne to bolo :confounded: ta neistota a nervozita
21. máj 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok