Neplodnost u muže. Jak se postupuje? Jsou nějaké léky?

Ahoj holky, nikde jsem tady nenašla nějaké informace, jak se postupuje případě problémů na straně partnera. Kde a kdo provádí spermiogram? Co se děje dál, když se zjistí např. snížená pohyblivost spermií nebo cokoliv jiného. Jde mi jenom o představu, jsou nějké léky apod.?
och
21. máj 2008
marcelinka keby sa mi tak chcelo ako sa mi nechce :-p ale davam si buduci tyzden akademiky tak sa mozno stastena usmeje 😃
marcellinka
21. máj 2008
viem si predstavit ako sa ti nechce, sice uz je to davno co som sa ja ucila ale este si to dobre pamatam :-p
kukulik30
21. máj 2008
dievcata, ak mozem, tak sa vyjadrim k IUI 😉 nam tiez lekar neodporucal IUI, kedze MM mal zly spg a horsi ako ten predchadzajuci....vlastne vzdy mal zhorsujucu tendenciu....tak sme to ani neriesili a rovno sup na IVF
Na IUI je nizsia uspesnost a ak ma partner zly spg, tak treba rovno skusit IVF, prertoze na IUI treba predovsetkym zdrave spermyjky, tak nam vravel gynekolog a aj urolog- androlog 😉
och
21. máj 2008
ja tiez si matne spominam na maturu 😃 preto viem ze sa najviac aj tak naucim pocas buduceho tyzdna tak to nesilim
petronela7
21. máj 2008
dakujem kukulik30, necham si poradit 😉
pojdeme rovno na IVF, a nechame sa prekvapit ake mimonko nam ruka `laborantky` vyberie 😃 :-N =-)
kukulik30
21. máj 2008
peti 🙂 drzim palce, verim, ze to je spravne rozhodnutie a verit by ste mali aj vy 🙂
och nezavidim to ucenie :-p neznasam ucenie :-p
och
21. máj 2008
petronela: drzim palcoky a dufam ze to budu dvojicky. Dva v jednom 😃
petronela7
21. máj 2008
rada by som mala 2jicky 😃 😃 ... urcite dam vediet...
marcellinka
21. máj 2008
peta 😃 ze ruka laborky, to nema chybu
petronela7
21. máj 2008
nooo uprimne to jedine co ma desi, lebo to nebude natural 😉 chapes? to babo nam vyberie ina ludska rucka 😕 ... ale ked vsetko vyjde super, tak tej ruke budem do konca zivota vdacna 😃
och
21. máj 2008
petronela tiez ich chcem 😃 sa 2x trapit ked mozes len raz. Ked ja pojdem na umele tak im to rovno aj poviem 😃
kukulik30
21. máj 2008
petronelka, nic neboj, ani nas Samko nie je naturalny, ale v pohode 😃 a po dalsie nenaturalne babatka si ideme v piatok....normalka....nova doba 😃
petronela7
21. máj 2008
ano aj ja si dam 2 embrijka 😃 bez vahanie 😃
marcellinka
21. máj 2008
ved hej je to take zvlastne ze sa to dieta zrodi niekde inde a nie v tele matky, ale pravdu povediac som vdacna za tento medicinsky zazrak
petronela7
21. máj 2008
urcite ano marcellinka, si zober par desatroci dozadu, by sme vsetky len plakali nad neplodnostou ]-(
kukulik30
21. máj 2008
tak tak, ked sa neda inak, treba prirode pomoct... 😉 ....hlavne, ze sa zadari 🙂
och
21. máj 2008
mne to tiez pride zvlastne ale riadim sa mottom: Kto chce kam pomozme mu tam 😃
petronela7
21. máj 2008
a drzim palce aby ti aj druhe nenatural miminko :-N tak super vyslo 😃
kukulik30
21. máj 2008
dik 😉
marcellinka
21. máj 2008
nenatural 😃
petronela7
21. máj 2008
😃 😃 😃 😃
och
21. máj 2008
kukulik natural nenatural hlavne ze je vase a bude mat ockove oci a maminkinu pusinku 😃
kukulik30
21. máj 2008
boze, to co je s tym konom, mozem si tu vydrat aj prsty a nic nejde... ]-(
och , tak to je iste, ze je cely tato, zo mna ma tak akurat blbu povahu :-N ...sem tam :-N
marcellinka
21. máj 2008
kukulik teraz to bude diavcatko a bude cele po tebe 😉
och
21. máj 2008
kukulik blba povaha nie je su iba ludia co jej nerozumeju :-p aaaaaaa koniec koncov tie najlepsie geny su vzdy od mami 😎
kukulik30
21. máj 2008
jeeeeeeeeeeeeeeej, tak to si ma potesila, to musim argumentovat MM, ak bude mat nieco proti mojej povahe 😃 😃 😃
marcelli, tak to by som brala......dievcatko....alebo 2 😃 ....alebo chlapec a dievca 😃 ......no , to by asi stacilo, nie? :-N
marcellinka
21. máj 2008
joj ty 😃 tfuj tfuj
och
21. máj 2008
joj damy este, ze existuje takyto chat, uz sa aj tak dost nudim v praci a to cakanie |-| nech uz je zajtra a viem ako muzik dopadol :-S
petronela7
21. máj 2008
este mam otazocku, ak ideme podat ziadost do poistovne... a priatel je v inej poistovni ako ja... do ktorej sa to posiela? mojej? jeho? ci obom? dik
marcellinka
21. máj 2008
drzim palce |-|
keby ste baby videli co sa dialo u nas cez vikend (v pondelok sme mali druhy spg) ako pes a macka, taky taliansky vikend sme este asi nemali. hrozne to bolo :-S ta neistota a nervozita

Začni písať odpoveď...

Odošli