Neplodnost u muže. Jak se postupuje? Jsou nějaké léky?

renatak
15. jún 2007

Ahoj holky, nikde jsem tady nenašla nějaké informace, jak se postupuje případě problémů na straně partnera. Kde a kdo provádí spermiogram? Co se děje dál, když se zjistí např. snížená pohyblivost spermií nebo cokoliv jiného. Jde mi jenom o představu, jsou nějké léky apod.?

och
22. máj 2008

ale bol zlaty bo povedal ze treba zacat nim lebo doki chcel vidiet najprv mna 😎
baranok jeden obetavy 😉

kukulik30
22. máj 2008

no vidis, ak obeta 😉 ved ta lubi, ta co nezrobi pre svoju milovanu 😉
ooooo, marceli, zmena foto....pekne....no konecne si to ty!!!! 😀

och
22. máj 2008

ved lubi jak kona a tie psie oci co dokaze hodit na mna 😝 no nespln mu nieco 😀

kukulik30
22. máj 2008

😀 😀 😀 to akoby som pocula mojho muza, ze Ja ta lubim ako kona, to je jeho oblubena veticka 😀

marcellinka
23. máj 2008

dobre ranko 🙂
och co to citam? hm kazdy lekar ma iny postup, skoda mohli ste uz predbezne vediet. a drahy bol u urologa? nechapem naco chce teba vidiet, ved teba vysetri gyn.

dior
23. máj 2008

ahojte-prosim vas, ma niektorej partner patologicky spg??? mozete na IP-moc dakujem 😔

marcellinka
23. máj 2008

no asi kazdy odlisny od normy je patologicky

och
23. máj 2008

Dobre ranko damy 😎 by mohlo byt dnes krasne 😀
marcelinka neboj uz sa mi zdvihol adrenalin dost vysoko, zobrali mu krv a v utorok ide na spg. ze sa to bude riesit podla vysledkov. K urologovi chodi pravidelne kazdy rok aj ten v ISCARE ho hned aj prezrel a ze je vsetko OK 😝
Ake OK ked moj muz nema ejakulat??????? To nie je OK 😠
Dior moj ma ale este nepotvrdeny tak ti dam vediet ked mu to potvrdia

kukulik tych veticiek maju viacej a rozneho druhu priklad
Ty sexi zena 😎
Joj draha ked ty to vies navarit lepsie 😀
Ja sa o teba postaram 😀 ale kde je caj? kanvica ? med?....

marcellinka
23. máj 2008

och ty si tie hlasky pises? 😀 😀 😀

och
23. máj 2008

marcelik mam totiz ja taky problem, ze mam pamat ako slon hlavne na hluposti 😎 inak tato diagnoza sa v manzelstve neodporuca tak uvidime ako dlho nam to vydrzi 😎
ale od kedy mam tohto muza, tak mi ruzove okuliare visia na jednom uchu 😀

marcellinka
23. máj 2008

😀 kym este visia na tom uchu mate nadej 😀 ja uz som sa nastastie vydavala bez nich 😎

cukruska1920
23. máj 2008

chcem sa spytat....ked manzel fajci aj to moze byt pricina ze sa nam nedari babo vsak?

och
23. máj 2008

marcellinka stastna to zena 😀 ja ked som sa vydavala som ich tiez nemala ale na druhy den som si ich pre istotu aspon na to jedno ucho zavesila 😀

cukruska nooo ono to asi hlavna pricina byt nemusi ale moze byt prispievatelska pricina. Su na tom asi horsie ako my ked na nich vplyva aj okolita teplota vyzduchu 😀 aspon nieco ked si to tych 9 mesiacov ods...me my 😀 😀 a kolko sa snazite o mimi?

cukruska1920
23. máj 2008

och...nooo...uz skoro 9 mesiacov

jmisa
23. máj 2008

Nám řekl urolog, že kouření sice může zhoršovat spermio, ale spíš v menší míře, když je spermio katastrofa ve všech směrech, tak bývá příčina někde jinde, ale bohužel ne vždy ji odhalí.

cukruska1920
23. máj 2008

jmisa....takze to znamena ze ked muz fajci neznamena to ze je neplodny ze?

jmisa
23. máj 2008

Cukru, no to rozhodně ne. Náš kamarád hulí jak fabrika, jeho partnerka taky, nejmladší nejsou a dítě maj na první dobrou. 😕

cukruska1920
23. máj 2008

jmisa....som sa bala lebo stale do neho hucim nech tolko nefajci...ale nevadi..budem dalej sak nemusi vediet ze to az tak neskodi 😀

jmisa
23. máj 2008

Cukru, můj muž taky kouří, já kdysi taky kouřila, ale už nejmíň 10 let nekouřím. Manža zkoušel přestat, ale pak je na vraždu, jednou to vydržel několik měsíců, ale pak to poručil, že si dá jen dneska výjimečně při chlastačce a už to jelo.

cukruska1920
23. máj 2008

jmisa...mmh..to tak byva..asi najtazsie je odhodlat sa a mat pevnu volu

jerryjanka
23. máj 2008

jmisa troška si ma ukludnila
ja svojho dlavim vitaminom CEM-M 😀 ale vitaminy mu neuškodia - hlavne ked on ovocie ani zeleninu vôbec neje

och
23. máj 2008

jooj moj tiez nefajci len vodnu fajku da aj 2 za vecer 😀 ale v tom hacik urcite nebude ja sice fajcim ale oproti tomu co v minulosti je to tak tretina a okrem toho "Prestat fajcit je ta najjednoduchejsia vec na svete. Ja som uz prestal snad 1000 krat" Hemingway 😀 😀 😀
kurnik kocur posuva riad po kuchynskej linke idem ho zachranovat 😝 ten riad

och
23. máj 2008

Cukruska mi sa snazime len 7 😎 mam kamosku co boli obaja OK a vyslo im to az po dvoch rokoch tak to beriem z nadhladom aj ked viem ze neni vsetko OK

Jerryjanka tiez som nasadila vitaminovu kuru Selezinom a konzim Q10, tak uvidim co to s nim spravi ale ten moj strasne lubi sparglu co je vinikajuce 😀
niekde som totiz citala ze je velmi dobra pre oboch a zdravie mimiho a denna davka by mala byt 100g 😅 len keby nebola taka draha mimo sezonu 😒

marcellinka
23. máj 2008

och aj ten moj je bafka vodnu fajku 😀 ale teraz som mu to zatrhla, vsetko co moze mat negativny vplyv treba vylucit
mojmu predpisal lekar permen a Ecko, a mne odkazal tiez ze mam brat Ecko

marcellinka
23. máj 2008

😝 my sparglu nemusime

och
26. máj 2008

marcelinka ja ladujem kyselinku listovu, tiež nemusim špargľu skor krvavy kus masa 😀 minule sa na mne smiali bo sa pasli kravy na luke a ja z mesta že jeeeej steaky sa pasu 😀 😀 tak bola sou
Inak drzte palcoky aj na nohach zajtra mame prvy spg a ja idem na cely tyzden do BB v sobotu mam statnice 😝 sa mi tiez teraz na to chce mysliet 😎

kukulik30
26. máj 2008

Och, takze uz konecne ten spg urobia?tak zlomte vaz, zajtra, nech sa zadari 😉 aj s tymi statnicami 😉 Ja si uz iba matne spominam na tie moje minuly rok..... 😅 .....potom bude obrovska ulava, to je na tom najlepsie 😵
inak ja som tiez taky riadny masozravec, zo mna by vegos isto nebol....mne by sa o mase este aj snivalo 😀

och
26. máj 2008

kukulik hej konecne 😀

inak chcela som sa opytat vy si robite niake ovu testy alebo meriate BT?
bo ja nie, ale myslim, ze viem kedy mam ovu 😎 asi tri dni ma popichava v podbrusku raz tam raz tam asi po dvoch tyzdnoch dostanem MS tak nefiem ci to mozes pripisat ovu vy ste v tom zbehlejsie 😎 😀

kukulik30
26. máj 2008

no ja nie, kedze u manzela zistili problem,tak myslim, ze by to bolo aj zbytocne a ja som vedela, kedy prebehla ovulka....mala som ju priblizne v polovici cyklu, vtedy ma pobolievaju vajecniky, akoby boli zvacsene a sprevadza to hlienovy vytok....tak asi tolko k mojim priznakom ovulky 😀

jmisa
26. máj 2008

Och, já BT měřím, protože nemám úplně pravidelný cyklus a tak abych věděla, kdy dojde mrcha. Ale měřím trochu halabala, spíš jen v době, kde je OVU pravděpodobná, abych zachytila ten den, no a pak to zase flákám a měřím občas.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre