Neplodnost u muže. Jak se postupuje? Jsou nějaké léky?

renatak
15. jún 2007

Ahoj holky, nikde jsem tady nenašla nějaké informace, jak se postupuje případě problémů na straně partnera. Kde a kdo provádí spermiogram? Co se děje dál, když se zjistí např. snížená pohyblivost spermií nebo cokoliv jiného. Jde mi jenom o představu, jsou nějké léky apod.?

eva7780
13. jún 2008

tak si najskor zozen ten vmenny listok,a mozno stihnes ist ku gynekologovi pren 😉 alebo manzel moze zajst k urologovi

cukruska1920
13. jún 2008

mamina ma na urologii znamu tak nieco vybavi

eva7780
13. jún 2008

tak to mas fajn,to nemusis kvoli tomu behat po lekaroch 😉

cukruska1920
13. jún 2008

no sak som zvedava...ze v pondelok za nou behne

eva7780
13. jún 2008

neboj to vybavi vsak to je len papier,netreba robit vysetrenia 😅

cukruska1920
13. jún 2008

ake vysetrenia?

eva7780
13. jún 2008

myslim ze netreba kvoli jednemu listku robit vysetrenia,ked ti to mama vybavi a mozno by dal listok obvodny lekar

cukruska1920
13. jún 2008

jajha som zvedava....a nevies kolko sa potom caka navysledok?

eva7780
13. jún 2008

cukruska nepamatam sa lebo prvy krat manzel bol pred 5 rokmi,a teraz uz len v car

cukruska1920
13. jún 2008

a vy ste natom ako s otehotnenim?

eva7780
13. jún 2008

nas caka ivf,manzel ma zly spg a ja vytvaram protilatky proti spermiam,co ma moc netesi ale co mam robit

cukruska1920
13. jún 2008

o tom som uz pocula...to ti ako zistili?

eva7780
13. jún 2008

nedarilo sa nam otehotniet tak sme s objednali do car v kosiciach a a tam robia dokladnejsie vysetrenia a aj odbery krvy ako moj gynekolog

cukruska1920
13. jún 2008

evi...a po akom case neuspechu ste tam isli?

eva7780
13. jún 2008

po 4 rokoch,aj to som velmi vahala,ale keby som vedela ako dopadneme idem skor,ale akosi som sa s tym nevedela zmierit,ze sa nedari prirodzene a to som musela menit gynekologa 🙄

cukruska1920
13. jún 2008

no ...tak mi len 9 mesiacov ale radsej skor ako neskor

majuska2
14. jún 2008

Ahojte babenky my sa snazime uz 1,5 roka a po roku sme isli do CAR a manzelovi zistili ze ma malo spermii a ked myslim malo tak malo nasli iba 9 ks aj z toho boli len nejake 4 ok ,teraz ideme v stredu zase na spermiogram a ked tam bude aspon nieco tak nam to zamrazia a vypiseme ziadost na umele oplodnenie tak drzte palce.

eva7780
14. jún 2008

majuska drzime palceky,moj manzel tiez nema dobry spg teraz berie profertil hadam to trosku pomoze 😉

cukruska1920
14. jún 2008

kolko stoji ten profertil? a da sa kupit aj bez receptu?

jerryjanka
14. jún 2008

cukruska je to dosť drahe ale kupuje sa to myslim uplne bez receptu

60 kapsul za 1210,-

ale to nech drahy berie až ked by niečo zistili takto preventivne je to asi zbytočné

cukruska1920
14. jún 2008

jerry...hej ..sak to je jasne...to len tak preventivne sa pytam...lebo viem ze to pomaha

eva7780
14. jún 2008

nam to doporucil uroandrolog,ked zacal manzel k nemu chodit,tera ideme po mesiaci na kontrolu tak uvidime,nas vysla davka na mesiac 1350sk je to dost drahe predtym bral zinok,selen a vit.e

jerryjanka
14. jún 2008

evka a to bolo tych 60 kapsul? bral to 2x denne?
cukruš tiež si zisťujem
ak sa nezadari niekedy do oktobra tak skusim femigard
ale profertil až ak by mal zly SPG

cukruska1920
14. jún 2008

jerry...a femigard je naco?

jerryjanka
14. jún 2008

😀
Bylinný koncentrát MUDr.Vaclava VYDRU. Podklady pre zostavenie receptúry prekračujú štyri storočia. Byliny, ktoré obsahuje liečivý koncentrát, sú výhradne stredoeurópske.Skúšanie zostavy trvalo 24 rokov a úplne vyhovuje svojmu určeniu – príprava úpravy funkcií a navodenie optimálnej citlivosti pre autoregulačné mechanizmy, úprava biorytmu ženských pohlavných orgánov a tým odstraňuje patologické príznaky sprevádzajúce menštruačný cyklus a uľahčuje ovuláciu. Originálny bylinný extrakt sa užíva po dobu 3 menštruačných cyklov, teda 90 dní.

V priebehu užívania Femigardu postupne zmizly tieto potiaže :
1. Pocit napätia, tlaku a pichania v podbrušku.
2. Stratili alebo zlepšili sa:

- výtok, pálenie a časté močenie,
- výrazná ovulačná bolesť a krvácanie
- nepravidelná menštruácia, silnejšie menštruačné krvácanie
- bolesť, kŕče a napätie pri menštruácií,
- akné, potivosť, podráždenosť,
- vypadávanie vlasov.

Pôvodne slúžila zmes ako súčasť komplexnej prípravy neinvazivného liečenia ženskej sterility. Femigard bol vyrobený ako prostriedok, ktorý zamädzil
neštandardnej domácej výrobe čaju a zvýšil účinok obsiahnutých liečivých látok a ich využitie.

cukruska1920
14. jún 2008

a to sa da kupit v lekarni? kolko stoji?

jerryjanka
14. jún 2008

neviem či v lekarni - na nete som to videla a stoji to 420 za 3 deci
ale neviem ako často a kolko sa toho dava
😅
nie je to tam napisane
ale je tu o tom tema

eva7780
14. jún 2008

jerryjanka ano bolo to 60 kapsul a dva x denne ale rano a na obed lebo vecer by s toho nemusel zaspat(keby bral vecer)vacsinou to predavaju po celom baleni a to je uz okolo 3500sk lebo to je kura na 3 mesiace malo lekarni je kde to predavaju na mesiac

jerryjanka
14. jún 2008

ja som to našla na nete myslim mojalekaren.sk
tam je tych 60 kapsul za tych 1210,-
ak to niekomu pomôže - lebo lekarne si prihadzuju

a pomahato na zlepšenie stavu?

eva7780
14. jún 2008

dam ti neskor vediet ,lebo len teraz bude mesiac co to berie a ide na kontrolny spg a inak sa mu trosku zlepsil aj po vitaminoch,v kosiciach som pobehala 5 lekarni a vsade mali cele balenie alebo nemali vobec az som na jednu natrafila kde predavali aj na mesiac

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre