Neplodnost u muže. Jak se postupuje? Jsou nějaké léky?

renatak
15. jún 2007

Ahoj holky, nikde jsem tady nenašla nějaké informace, jak se postupuje případě problémů na straně partnera. Kde a kdo provádí spermiogram? Co se děje dál, když se zjistí např. snížená pohyblivost spermií nebo cokoliv jiného. Jde mi jenom o představu, jsou nějké léky apod.?

pempusik
26. dec 2011

@gabinka41 ooooch, clovek lieci jedno a potom ma starosti s druhym :(. Ja som akurat v polovici brania atb, zatial ziadna mykoza (klop-klop), beriem aj probiotikum, tak hadam to zmaknem, Ale viac ma trapi mierne pichanie vlavo v podbrusku. Vytok bol, teraz uz nieje a stale to tlaci :(. Dufam,ze to nie je cysta. Nech uz rychlo pride ms a pojdem si to dat skontrolovat.

bylinkoterapia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabinka41
26. dec 2011

@pempusik mne raz vravela doki, že mykozu veľmi často ženy dostávajú po dobratí antibiotík...nie je to hrozné,ale také nepríjemné ☹

pempusik
27. dec 2011

@gabinka41 jj, viem, o com hovoris, ja som to zazila len raz, ale aj to mi stacilo :(

kacicqa
30. dec 2011

@gabinka41 Gabi ahoj, uz lepsie..? dufam, ze sa uz tie kvasinky umudrili, ja som to tiez dostala do atb, aj ked vytery boli negativne tak som sama videla, ze nieco v neporiadku, nastastie 6 dni canestenu a teraz je pokoj...

gabinka41
31. dec 2011

@kacicqa ahojky. No myslela som si, že mi to prejde po používaní Lactacidu - utierky a tekuté mydlo, ale
@kacicqa č, ešte sa mi to vystupňovalo a už mám aj výtok.Dnes som si kúpila canesten čipky aj krém....tak dúfam,že mi to zaberie. Ak nie, tak si to nasmerujem rovno ku doktorke. Ja si už ani nepamätám,kedy naposledy som to mala také silné.Vždy ked som cítila príznaky (ale skôr z nachladenia, lebo atb beriem raz za 5 rokov), tak mi ten Lactacid pomohol....a teraz?nič,ešte horšie 😠

katka143
2. jan 2012

@gabinka41 ahoj moja ako čítam ty to máš stále pestré.ja som tu dlhšie nebola a teraz mám pre teba správičku. 🙂 čakám bábo,konečne sa nám to podarilo a prirodzenou cestou. 😀
dúfam že sa vyliečiš a čoskoro mi napíšeš takú istú správu 😉

gabinka41
2. jan 2012

@katka143 Ahoooj.Tak to som rada a teším sa s tebou 😉 Tak my sme aspoň prišli na príčinu a teraz sa ju snažíme odstrániť. Pevne veríme,že ďalšie Vianoce už budeme štyria aj my 🙂 Od marca už budeme naplno snažilkovať 🙂

katka143
3. jan 2012

@gabinka41držím silno palce,aby to tak bolo 😀

gabinka41
5. jan 2012

@katka143 ďakujem krásne. Akurát teraz na mňa prichádza také obdobie, že neskutočne chcem bábo....ale fakt neskutočne silno.....

katka143
5. jan 2012

@gabinka41 ja som už ani neverila,že by sa to mohlo podariť,mali sme už schválenú žiadosť na ivf a niekedy v januári som chcela ísť na iui.nejako som na to všetko prestala myslieť a ked ms meškala 4dni spravila som test.to teda bolo prekvapenie 😨 teraz už len aby bolo všetko o.k 😉 verím že onedlho mi ty napíšeš to isté 😀

gabinka41
6. jan 2012

@katka143 tak to dúfam aj ja......dúfam,že atb zabrali a žiadna urea už nieje a že ani k Hrivňákovi o tri mesiace už nebudeme musieť ísť..... 😉

katka143
6. jan 2012

@gabinka41 určite tam nepôjdete 😉 😉 😉

kacicqa
7. jan 2012

@gabinka41 Ahoj moja, stastny Novy rok...Tak ako ste to zvladli? Teraz uz len cakate na vysledky?

gabinka41
7. jan 2012

@kacicqa Ahojky.Aj tebe ščťstný a hlavne plodný nový rok 😉 Tak u mňa mykoza ustúpila, mm ešte doberá atb,potom mesiac nič a až tak na kontrolný výter....tak hádam zabrali 🙂 Trošku mám obavy,lebo cez sviatky atb vysadil,lebo nemôžu sa kombinovať s alkoholom...doktorka bola pri mne a mi vravela,aby sme dali na to pozor.....No uvidíme..........

gabinka41
7. jan 2012

@katka143 juuuj, bodaj by si mala pravdu.... 😉 😉 😉

gabinka41
7. jan 2012

@kacicqa no a mne má akurát doraziť mrcha budúci týždeň........

kacicqa
7. jan 2012

@gabinka41 No super, ze ta ta hnusoba uz opustila..neboj, co mangel nezabil atb taq zabil alkoholom;o) Ja verim, ze bude dobre, uz len vydrzat...

gabinka41
7. jan 2012

@kacicqa presne tak......akurát som v pondelok rátala,že kedy nás čaká kontrolný spg...vyšlo to až na polovicu apríla......ale sexík bude až o dva týždne,kedže príde mrcha...a aj to len s ochranou (tak povedal hrivňák) ☹
a vy ako?

kacicqa
7. jan 2012

@gabinka41 My cakame...do konca februara..potom ma ist mm na spg a ja mam tiez ist na kontrolu ci je vsetko oki..a ak jo, tak sa zas zacneme snazit. Svatky zbehli rychlo..teraz to bude ale horsie...

gabinka41
7. jan 2012

@kacicqa to čakanie je také ubíjajúce.....sanžím sa na to nemyslieť,ale akosi mi to stále lozí hlavou....Ale dala som si predsavzatie,že tento rok to už príde!!!!! musííííííííííííííííííííííííííííí 😉 A verím,že aj výsledky už budú ok

kacicqa
7. jan 2012

@gabinka41 To ti verim..stale len na nieco cakame;o( Ja uz si ziadne predsavzatie nedavam...taketo som mala minuly rok ;o( Lenze clovek mieni a Panboh meni..;o(

pempusik
7. jan 2012

@kacicqa @gabinka41 cavte koceny 😀 Ja som si dala zavazok do noveho roka,ze budem trpezliva, tak som zvedava, dokedy mi to vydrzi. Mm tak isto dobera atb a uz sme sa chystali na sexik buduci tyzden, ale teraz som v pomykove... mam cakat az na kontrolny vyter?

gabinka41
8. jan 2012

@kacicqa to máš teda pravdu...ja mám také skúsenosti, že čo si naplánujem,to mi nevyjde....preto sme s mm prestali plánovať a robíme veci spontánne.....až na bábo...to nám zatiaľ nevyhádza ☹

gabinka41
8. jan 2012

@pempusik nám doki povedal,že po dobratí atb môžme sexovať,ale len s ochranou.....asi taký mesiac. 😠 zrejme,kým stery nepotvrdia,že urea je preč.....

pempusik
8. jan 2012

@gabinka41 lenze mm mal vsetko negativne, to len u mna to bolo pozitivne.

kamilkka
8. jan 2012

@pempusik ahoj,
my sme brali dve davky sumamedu týžden po sebe, teda spolu to bolo asi 14 dni a tie nam kazali bez sexu, potom sme už sexovali, takže to zavisí asi od lekára, ako ti odporučí 😖

gabinka41
8. jan 2012

@pempusik a doktorka ti čo povedala? Ja si myslím,že kludne môžte sexikovať a snažilkovať 🙂)

cigaretka5
8. jan 2012

baby mam doma profertil otvorene balenie, do 2012 nechcete nektora ?

pempusik
8. jan 2012

@gabinka41
@kamilkka
urolog vravel, ze sexik kludne moze byt, kedze mm bol negativny, mne doki povedal, ze bez sexiku (nechraneneho). ale dokedy, to neviem. No nevadi, skocim za nim a prediskutujeme to 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre