Neúspešné vyvolávanie ovulácie. Čo bude ďalej?

karina517
4. jan 2016

Ahojte, chcem sa opytat, ci mate skusenosti s tym, ze sa vam ani po liekoch nedostavila ovulacia, ako lekari postupovali dalej. Dakujem 😓

suecy
5. jan 2016

@maminka1986 Dakjem po veceroch poprecitavam forum kym pojdem na kontrolu.No Martin mam dost od ruky.U mna je mozna Bratislava alebo Nitra,maximalne Brno

maminka1986
5. jan 2016

@suecy nie je začo treba najprv hormonalny profil a ak sa snažite dlho manžela psoalt na spg ako som písala to ťa odošle aj gynekolog teda dá žiadanku....jaj no ak bývaš na západnom SK je to dalej ale su zase "kvalitní" ved uvidíš no možno sa podari prirodzene za ten čas

suecy
5. jan 2016

@maminka1986 hej byvam na zapadnom sk v Trnave,no problem bol u mna s ovulaciou manzel by mal byt ok kedze jednu spolocnu takmer 5 rocnu dcerku uz mme.no ved uvidim ako dopadne ten hormonalny profil ten chcem v kazdom pripade ako zaklad a podla vysledkov sa zariadim dalej.kadopadne uz sme prestahovany mame relativne klud,dcerka je uz dost velka tak snad ak nebude vazny problem u mna ani u muza tak sa podari 🙂

maminka1986
5. jan 2016

@suecy no never tomu!!spermiogram sa velmi často meni a zhoršuje sa kludne takže vobec nemusi byt ok a to že mate dcerku neznamená že je u muža ešte všetko ok nech len pekne ide nieje ot nič hrozné..aj gynekolog najprv pošle muža a potom bude teba vyšetrovat to vždy tak robia...
no uvidite tak bližšie máš BA to je pravda no nech už akokolvek nech vam to vynde

suecy
5. jan 2016

@maminka1986 dakujeme uvidime ako dopadneme.samozrejme ked bude treba aj on pojde po vysetreniach.

karina517
autor
7. jan 2016

@maminka1986 tak nakoniec mi nechal duphaston lebo dnes som 14DC a pekny folikul, pichol mi pregnyl tak teraz uz len dufat ze sa podari 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre