November,december 2009 začníme zázrakom na IVF,IUI

cisielko
5. nov 2009

Ahojte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Neviem či sa niekto pripojí ale je tu už toho toľko, že som sa rozhodla skúsiť hodiť túto tému pre tie, ktoré sa v tomto období chystajú na zázrak v podobe iVF, ICSI alebo IUI..lebo ja sa cyhstám a konečne začínam so stimulkou a to zajtra teda 06.11.2009 a začínam papať prvé liečky, teda Proveru a týždeň na to teda 13.11. začínam pichať DIPEHERELINE 😀 😀 😀 😀 😀 😀 všetky, ktoré máte chuť a veríte, že nádej umiera posledná pripojte sa a spolu to nejako zvládneme..spoločnými radami, povzbudením a hlavne vierou, že raz sa to PODARIŤ MUSÍ 😀 😀 😀

cisielko
autor
13. jan 2010

Gubik..že a aj ukážeš...hej meškala mi, dni mne chdoí vždy na 28-29Dc ani o deň neskôr..a to bolo sobota takže som išla do Helíku až 3DC v pondelok ale bolo to ok..do Helíku som išla až ked prišla mrcha nie skôr, aj ty tak pôjdeš 😉

gubik
13. jan 2010

Cisielko- uz budem castejsie chodit, ked budem doma. V robote sa k pocitacu moc nedostanem. Inak, v IVF od zaciatku som zistila, ze mame tolko isto rokov 😉 Ako dlho sa vy vlastne snazite?

cisielko
autor
13. jan 2010

Gubik..beriem ťa za slovo, že bdueš chodiť častejšie...tak aj ty ma sleduješ xixi a čo nenapíšeš, ja mám 29 takže aj ty máš? no my sa snažíme tak riadne 2 roky a vysadila som antiku asi pred 4 rokmi..clekom dlho, už by aj stačilo 😠

diva1902
13. jan 2010

No teda cisielko a gubik, vy ste také mladice, mať tak 29, to by sa mi ľahšie dýchalo, to ja som proti Vám stará harfa 😀 , riešiť som to začala tiež v 29 a nič, no keby človek vedel, že sa to tak povlečie tak začnem aspoň v 25☹

Gubik, ja som ok, zajtra letím do Helíku na pohovor, tak uvidíme 😉
Inak Gubik, ja mám cyklus tak na 30-35DC, ale počas IVF mi prišla na 30DC, ale počítala sa až na 31DC a hneď som začala aj s Gonalom v deň prvej kontroly, takže mne stimulka vyšla presne 12 dní a na 14DC bola OPU.

cisielko
autor
13. jan 2010

Diva, hovoríš ako keby si mala 50 na krku..33 je nič, stále si mlada a stará si taká na koľko sa cítiš, takže žiadne strachy 😀

gubik
13. jan 2010

Cisielko- hej, 29. Vas je uz tam strasne moc v tej teme, akurat tam jedna holka pisala, ze uz to nestiha sledosvat, preto tam nepisem. My sa snazime vyse 3 rokov, tiez sa mi to zda vyse hlavy 😒

Diva- no ja som to zacala riesit v 26tke, ale ono je uz to jedno, 29 alebo 34. Myslela som, ze ides na pohovor dnes, preto som sa pytala

melinda78
13. jan 2010

dobry vecer dievcata 🙂

nemam zatial cas na net ale vecer kuknem sem 😀 ja nic nove neviem pisat, uz len 8 den Gubik 😀 na mena este som nerozmyslala, este ani to nevieme ze 1 alebo 2 mininka budu 😀

cisielko
autor
13. jan 2010

Melinda..za chvílu je to tu..som zvedavá koľko ich bude 😀

Gubik..chápem, mne sa to už tiež pletie..tu nás je pomenej tak si človek aj čo to zapamätá..ako ide pichanie, zvládaš?

melinda78
13. jan 2010

ked my pocity nesklamuu tak bude tam 1 miminko 🙂 ale nepytaj ze z coho to citim 😀

cisielko
autor
13. jan 2010

nuž ako pvieš, jedno či dve len nech sú zdravučké 🙂

gubik
14. jan 2010

Cisielko- pichanie zvlada moj priatel 😉 Ide mu to dobre, len vcera mi trafil nejaku cievku, tak mam malu modrinku. Ale to vobec nevadi 🙂

cisielko
autor
14. jan 2010

Ránko...

Gubik..to nevadí, hlavne, že to zvládate..ved si videla v mojom albume akú som si aj modrinu pri pichaní urobila 😠
Diva..čakám na info čo ti povedia, drž sa 😉

gubik
14. jan 2010

Cisielko- nie, nevidela. Praveze ja neviem, ako sa do albumov dostat. Mozes mi to, prosim, vysvetlit? 😅

cisielko
autor
14. jan 2010

Gubik..všimni čo mám vedľa príspevku, taký foťáčik..tam klikni a hodí ťa do albumu..daj vedieť či sa ti to podarilo 😉

gubik
14. jan 2010

Cisielko- super, podarilo sa 🙂 🙂 🙂
Dakujem, vies, pocitacovy antitalent 😔
No teda, riadnu modrinu si mala. Ta moja je teda nic oproti Tvojej.

cisielko
autor
14. jan 2010

Noo to je super, žesi to našla..ja ty by si si mohla njký albuíkí hodiť 😉 to som si trafila cievku nejakú tak to takto doapldo, ale inak ok 😉

Diva..no kde si, ako si dopadla?

gubik
14. jan 2010

Ked ja si nemam moc co do toho albumu hodit

cisielko
autor
14. jan 2010

Ako nemáš? ved prábve picháš, môžeš to aké tabletky, injekcie užívaš a potom písať ako sa ti darí a tak..apsoň budeme vedieť ako pokračuješ 😉

gubik
14. jan 2010

🙂 🙂 🙂 Cisielko- tabletky a injekcie mi staci napisat: vid album Cisielka, mame presne to iste 🙂 🙂 🙂
A ak mam pravdu povedat, ani sa mi moc nechce riesit nejake albumy, radsej vam napisem sem 🙂
Inak som normalne nestastna ked si pomyslim, ze mam byt od buduceho tyzdna doma. Tesila som sa, ze si oddychnem, ale uz vidim, ze to bude pekna otrava. Keby mi koordinatorka nepohrozila tym, ze mozm mat torziu zvacseneho vajecnika, tak asi chodim normalne do roboty. Ale bojim sa, kedze v mojej robote sa dvihaniu bremien nevyhnem
No co uz, dva tyzdne doma hadam ubehnu.
Inak Cissielko, kedy sa vybavuje pohovor s embryologickou?

diva1902
14. jan 2010

Ahojte dievčatá, tak sa konečne hlásim.

Takže cisielko, vyfasovala som zase inštrukcie a lieky, nejaký ethinylestradiol, neviem ako sa to píše, na to, že by som išla bez liekov vôbec neprišla reč. Takže začína sa 1DC, 14DC je ultrazvuk, transfer je 19-20DC,veď uvidíš. Povedala nám, že veď máme dvoch mrazákov a že sa určite aspoň jeden rozmrazí, tak že nemáme vymýšlať. Podala som už aj žiadosť o ďalšie IVF, ale zatiaľ ju ešte asi nespracujú 😠 Chcem aby sa mi to zatiaľ schvaľovalo a ak sa náhodou nerozmrazia, tak nech môžem hneď začať 😉 , ale aj tak budem musieť ísť zase na pohovor s Dr.. lebo som sa spýtala koord., či má význam púšťať sa do ďalšieho cyklu bez nejakých ďalších vyšetrení, a to ona už neovláda, takže len s Dr.
Zajtra tam aj tak budem volať, lebo tie lieky majú na krabičke napísané, že ich je 21x3 a ja ich mám iba 21x2 😠 tak neviem, či to naročky tak dávajú, lebo ich budem potrebovať asi iba 41, no som z toho blázon. Platila som asi 26,-EUR.

diva1902
14. jan 2010

No inak, cítim sa na 25 😀 😀 😀 ale to len preto, že nemáme deti.

diva1902
14. jan 2010

Gubik, ten pohovor s embryologičkou sme si neobjednávali, to bolo automaticky pred OPU. Ja som mala v pondelok 7.12.posledny UTZ a odber krvi a hneď si nás zobrala embryol., tam nám vysvetlila všetko o vajíčkach a čo sa s nimi deje po oplodnení, ako sa známkujú podľa kvality.....a vo štvrtok 10.12. som mala OPU a 15.12. ET.

cisielko
autor
14. jan 2010

Diva..tak viem zase niečo nové ale to, že kje vklad až 1-20Dc to sa mi nepáči..to skúsim nech je to skôr..mne teraz vkaldali až 24Dc a ako to dopadlo, o 5 dní bolo potom..ale kto vie, ja mám len jedného mrazáčika, kto vie či to vôbec zvládne ale to nejdem ani riešiť..tak suepr..máš to za sebou 😉

Gubik..chápem ťa, ved to je jedno to bol len návrh..tak píš nám ako sa máš...a presne ako píše Diva, pohovor je tesne pre OPU, oni ti ho napláujú, zhruba tak 3dni pred OPU 😉

melinda78
15. jan 2010

dobré ránky dievčatá 🙂 ja nemala som pohovor s embryologickou, prvý krát som ju videla po odbere ked my povedala ze koľko folikulov som mala. pred odberom len chodila som na KO každy druhý deň 😉

cisielko
autor
15. jan 2010

😉 Doobré ránko

Ja ešte pár hodiek v práci 😉

Melinda, ty si nemala pohovor?hm, tak to je divné...ale asi všade inak alebo nja každého inak

gubik
15. jan 2010

Ahojte dievcata,
Diva- super, kedy mas 1DC?
Cisielko- som velm zvedava na novinky
Ja nic nove

cisielko
autor
15. jan 2010

Gubik..aj ja ale toto bude brnkačka horšie to bude ked ho budú rozmrazovať no ale čo má sa stať stane sa..nereišim to ani nechcem, lebo by mi asi už preplo z tolkého mylsenia...kedy ideš na kontrolu?

melinda78
15. jan 2010

cisielko ani to sme nevedeli ze co budeme mat ze len IVF ale IVF s ICSi. potom po odbere sme dozvedeli ze ICSI nepotrebujeme 🙂

cisielko
autor
15. jan 2010

Melinda..to je divné, prečo vám nič nepovdali, ty si to nechcela vedieť?

diva1902
15. jan 2010

Ahojte,

Gubik to vie len ten hore kedy jáááá budem mať 1DC 😀 😀 😀 ale asi tak po 24.1.

Cisielko volala som koord. kvôli tým liekom a je to v poriadku, 42 ks stačí 😉

Melinda, my sme sa dozvedeli, že pôjdeme s ICSI na tom pohovore s embr., dovtedy sme mysleli, že to pojde bez toho, keďže sme boli mooooc v poriadku😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre