November,december 2009 začníme zázrakom na IVF,IUI

cisielko
5. nov 2009

Ahojte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Neviem či sa niekto pripojí ale je tu už toho toľko, že som sa rozhodla skúsiť hodiť túto tému pre tie, ktoré sa v tomto období chystajú na zázrak v podobe iVF, ICSI alebo IUI..lebo ja sa cyhstám a konečne začínam so stimulkou a to zajtra teda 06.11.2009 a začínam papať prvé liečky, teda Proveru a týždeň na to teda 13.11. začínam pichať DIPEHERELINE 😀 😀 😀 😀 😀 😀 všetky, ktoré máte chuť a veríte, že nádej umiera posledná pripojte sa a spolu to nejako zvládneme..spoločnými radami, povzbudením a hlavne vierou, že raz sa to PODARIŤ MUSÍ 😀 😀 😀

lindus1
20. jan 2010

caute kocky, ja idem tiez 21.01, cize zajtra, uz zacinam mat stres a to som sa cely mesiac nevedela dockat 🙂

cisielko
autor
20. jan 2010

Melinda...už je to tu, som zvedavá čo ti povedia 😀

Lindus..sa mi zdalo, že ešte niekto ide...tak držím aplce aj tebe, som zvedavá, ktorá bude mať dve 😀

lindus1
20. jan 2010

chichi, no dufam, ze to bude melinda 😀
ale vcelku je mi to jedno, hlavne, nech je vsetko v poriadku...
ty ako pokracujes?

gubik
20. jan 2010

Volali mi z Heliosu, vysledky su v poriadku, od zajtra picham Menopur 🙂 Dalsia kontrola v pondelok

melinda78
20. jan 2010

Gubik tak je to super 😉

cisielko
autor
20. jan 2010

Gubik..parada, teším sa..júj už sa ti to blíži..sú to síce také 2t ale to ubehne ako voda..ved ked ja to rátam tak mi možno aj spolu na vklad pôjdeme 😀 😀 😀 😀 😀 no ak sa mi rozmrazí embryjko 😖 ja idem na sono 29.01. tak som zvedavá aká bude sliznica 🙂

Lindus..ja dobre, papaám lieky na KEt, takže sa zatial len tak motám..nič zaujímavé 😉

Melinda..čítaš čo napísala Lindus..vraj to budeš ty s dvojičkami 😀

melinda78
20. jan 2010

Cisielko zajtra uz budeme vediet 😀 ale uz som pisala ja citim tak ze bude 1 miminko 😀

cisielko
autor
20. jan 2010

No ty môžeš cítiť čo chceš ale nevidíš, nevidíš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hlavne, že bduete oki 🙂

melinda78
20. jan 2010

presne tak, asi dneska ani spat nebudem 😀

evuliatko74
20. jan 2010

Ahoj dievcata,
ano dobre ste si spomenuli, Aj mna caka utz, ale idem v piatok 22.1.
Dlho som sa neozyvala, lebo sme mali dost prace v robote a okrem toho stale len myslim na to, aby bol utz v poriadku a nechcela som nikoho zatazovat svojimi obavami. 😒
Tak tak.
Ale sledujem vas, ako sa chystate, pichate ostosest a straaaaaaaasne vam drzim palce.
Melinda, Lindus - zajtra cakame na spravicky!!!!! 😀

cisielko
autor
20. jan 2010

Evi, ahoj...už dlhšie si tu nebola...takže ty až v piatok , tak budeme držať aplce v piatok..držkaj sa a ukáž sa častejšie aj ked sa optrebuejš vyrozprávať, ved preto sme tu 😉

cisielko
autor
21. jan 2010

Ránko

Melinda, Lindus..držte sa..som zvedavá koľké sa vrátite od dokiho či 2v1 alebo 3v1 😀 😀 😀 😀 😀

Gubik..ako sa cítiš, dnes picháš 2 včielku 😀

lindus1
21. jan 2010

ahojte kocky,

tak sme 2v1 a mame 2,5 cm, sme na zaciatku 10 tt a sme v poriadku, jupiii 🙂 🙂
tesim sa moc moc moc a dostali sme aj tehu knizku 🙂

03.02 idem na ultrazvuk, tam by uz mali byt presnejsie merania a mali by sme uz dostat aj fotecku.. a v ten den mam aj prvu poradnu, tak cakame....

melinda ako si dopadla? ste 3v1? 🙂

cisielko
autor
21. jan 2010

Lindus..krásne správy a už aj tehu knižka..páni, držím palce 😉

melinda78
21. jan 2010

ahojte dievcata.... absolvovala som ultrazvuk no a ano mali ste pravdu sme 3v1 😀 vsetko mame v poradku a zajtra uz idem do Dunajskej Stredy na poradnu 😀 som velmi velmi stastnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

gubik
21. jan 2010

Huraaaaa, super spravy, to ste ma potesili 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Melinda, Lindus- blahozelam! Drzte sa, hlavne vela zdravia. Teeeda Melinda, dvojcatka, Cisielko mala pravdu
Evuliatko- kludne pis aj o obavach, tie tu mame vsetky zo vsetkeho

Cisielko- stale som prechladnuta a nelepsi sa to. Ty si pichala kolko Menopuru? Ja mam 2 prasky na den zatial. A ako si sa po nom citila? Aby som vedela, na co sa mam pripravit. Bolo by super, kby sme sa stretli naraz v Heliose 🙂 Ja idem na kontrolu 25.1., uvidim, kedy bude dalsia, ci nie aj v piatok ako Ty 🙂

cisielko
autor
21. jan 2010

Melinda 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja asi odpadnem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to neni možné, tak predsa 3v1 ved to sú krásne správičky...tak s alen pekne držkajte a som zvedavá ako idete krásne rásť..a tehu knižka nič?

Gubik...no ked ma zabiješ tak neviem koľko som si pichala, normálne mi to vypadlo ale to nieje dôležité..cítila som sa úplne normálne, žiadna zmena, ja som sa tak cítila skoro celú srtimulku 😎 takže neboj, nič to nieje, jediný rozdeil je v tom, že budeš pichať dve včielky nie jednu...no bolo by super keby sme sa stretli...kto vie, možno práve v piatok o týňdeň to istí 😀

Ja si zistujem či som urobila dobre, že som išla do KETka aj stým upchatým vajíčkovodom, zatial mi odpísali len dvaja lekári ale ich názor je, že aj toto môže byť príčina, že sa neuchytí..tak dúfam, že to moje to zvládne, už som ja uvažovala, že KEtko stopnem ale ked je už člvovek tak blízko tak sa ťažko niečo stopuje 😒

melinda78
21. jan 2010

Cisielko , GUbik dakujem Vam baby 😀
Tehu knizku dostanem v Dunajskej, zajtra idem o 10,00 na poradnu 🙂

gubik
21. jan 2010

Cisielko- napisala som Ti do druhej temy. Bude to OK, neboj 🙂

Melinda- ides na rizikove?

melinda78
21. jan 2010

Gubik neviem , ja by som este chcela pracovat nic take necitim, zajtra moj gyndos vsetko my vysvetli 😉

evuliatko74
21. jan 2010

Melinda, Lindus - gratulujem!!!!!!!! 😅
To su krasne spravicky!
Och, joj, ja sa toho zaktrajska snad ani nedockam.....

lindus1
21. jan 2010

dakujem baby a melinda gratulujem, super 🙂

melinda78
21. jan 2010

Lindus aj Ti gratulujem 😉

ofs
21. jan 2010

Ahojte dievčatá,
môžete mi poradiť? Melinda, keď som dobre sledovala, ty si bola na ET 18.12. Dnes si bola na ultrazvuku, bola už akcia srdca? Inak strašne moc ti blahoželám super pocit, že?
Tak isto blahoželám aj Linduš tebe,zo srdca.Keď je ET, týždne sa počítajú od oplodnenia?
Ďakujem veľmi pekne za odpovede.
Všetkým babám veľmi držím palce

melinda78
21. jan 2010

Ahoj ofs 😉

ET mala som 16.12, a srdiecka velmi pekne bily 😉 tehotenstvo zacina od 1 dna poslednej menstruacie.

ofs
21. jan 2010

Melinda,
Vieš ja sa tak veľmi bojím, ja som mala ET 23.12., ujalo sa jedno, dnes som bola na ultrazvuku, doki vravel, že všetko je v poriadku, ale zatiaľ nebola akcia srdiečka. Že to je ešte skoro, ja ani netuším kedy som mala naposledy menzes, to fakt.
Ale my sa zatiaľ len opatrne tešíme, lebo už som svoje prežila.... Na kontrolu mám ísť 1.2., ale dnes som si dala spraviť hcg a to mám 18310, tak verím že je všetko v poriadku. Ty si čo myslíš, joj to je ale zúfalé, strašne mi chýba pozitívne myslenie...
Ďakujem za odpove´d

ofs
21. jan 2010

Melinda, tomu veľmi nerozumiem, ako sa môže začať tehotenstvo od 1 dňa poslednej menzes, ve´d napr. v mojom prípade to bol niekedy november

miru.j
22. jan 2010

Dobre ranko babulky,...mozem sa pridat?.... ....ofs chapem ta...tiez by som potrebovala pozitiv myslenie a tesim sa len opatrne,v juli som mala mised abort ☹ . ...dnes by som mala byt podla tehu kaukulacky v 5t1den,to je od dna PM a vek babatka by mal byt 3t od ovu.Podarilo sa nam posledny decembrovy den 😉 . ....len mam strach,ze dokina nic neuvidi 😒 a tak stale cakam. Babulky vsetkym po docitani dobrich spraviciek gratulujem a prajem aby vsetko dobre dopadlo 😉

miru.j
22. jan 2010

...babulky v ktorom tyzdni ste sli dokine?...a bolo uz daco vidno?

miru.j
22. jan 2010

...Melinda pozerala som albumik...takze ty budes mat dva pokladiky 🙂 tesim sa s tebou 🙂 . ...a to uz vtedy bola akcia srdiecok?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre