November,december 2009 začníme zázrakom na IVF,IUI

cisielko
5. nov 2009

Ahojte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Neviem či sa niekto pripojí ale je tu už toho toľko, že som sa rozhodla skúsiť hodiť túto tému pre tie, ktoré sa v tomto období chystajú na zázrak v podobe iVF, ICSI alebo IUI..lebo ja sa cyhstám a konečne začínam so stimulkou a to zajtra teda 06.11.2009 a začínam papať prvé liečky, teda Proveru a týždeň na to teda 13.11. začínam pichať DIPEHERELINE 😀 😀 😀 😀 😀 😀 všetky, ktoré máte chuť a veríte, že nádej umiera posledná pripojte sa a spolu to nejako zvládneme..spoločnými radami, povzbudením a hlavne vierou, že raz sa to PODARIŤ MUSÍ 😀 😀 😀

melinda78
1. feb 2010

Cisielko uvidis bude vsetko v poriadku a stvtok ides na ET! drzim Ti palce velmi velmiii!!!!!!

melinda78
1. feb 2010

no to bude tyzden dievcata 😉
gubik ide na OPU v stredu, Cisielko na ET vo stvrtok 😉

cisielko
autor
1. feb 2010

Melinda..na KET 😀 😀 😀 a len možno idem..uvidíme..ako sa cítiš?

melinda78
1. feb 2010

jeeej prepac Cisielko, ano naa KET 😀 a ides uvidis! 😉

cisielko
autor
1. feb 2010

To je jedno, ide o výsledok..tak ako sa cítiš?

melinda78
1. feb 2010

som Ok, uz ani brusko my neboli. cakam na utz... bude vsetko v poriadku - kazdy denna to myslim!

melinda78
1. feb 2010

Cisielko a ako sa ma Kati??

cisielko
autor
1. feb 2010

Viem, je to ťažké ale snaž sa mylsieť pozitívne..drýžím ti palce, všetko dobre dopadne..kedy to ideš , 12?

melinda78
1. feb 2010

presne tak, 12 bude to piatok ....

cisielko
autor
1. feb 2010

Katii..celkom fajn...v tredu ide k liečiteľke k nám do BB, tak som zvedavá..ak bude potom tehu tak idem aj ja 😀 zatial ide na IUI, skúsi kým bude môcť podať žiaodsť na 2IVF..bude ksúšať takto..teraz má aj tak veľa práce tak nejako na jar by mohla začať 😉

melinda78
1. feb 2010

v roku 2010 budete tehulky uvidite 😉

katti77
1. feb 2010

ahojte babulky
len vas chcem pozravit, teraz nestiham nic, tak som len kukla ako sa mate a hlavne som vam chcela povedat aby ste nestracali nadej
cisielko a diva vy dve si tu takto hrkutate, ked necitam tak neviem....ved pockajte ani sa nenazdate a koncom februara vam tu zacnu rast tt....
melinda - je mi luto co sa ti stalo, ale verim, ze babo bude v poriadku a a vsetkemu zlemu je uz koniec...
zienky co idu na OPU a ET drzim vam palce, aby vsetko dopadlo dobre a embryka rastli a aby boli u vas v bruskui celych 40tt

no ja chcem ist na IUI ako pisala cisielko, ale kedze mi zabudli poslat recept tak sa to odklada zase o mesiac, este im dam jednu sancu a zavolam im nech mi poslu recept, ak to zase nepokaslu tak hadam v marci by som na to mohla ist....ak nie tak si uz pockam na IVF...ale vdaka dive teraz viem, ze ziadost uz mozu poslat nech potom nemusim cakat a mat nervy kedy mi ju schvalia....chcela by som ist na IVF niekedy april - maj...este ma caka praha koncom aprila, ale to uz risknem a vysledky si vypocujem dufam uz pri priprave na IVF...

drzim vam vsetkym palceky a niekedy sem zase kuknem...

hlavne cisielko a diva aspon trosku verte, je to tazke ale nic ine nam nezostava...myslím na vas

cisielko
autor
1. feb 2010

Katti..ja odpanem..ty si kukla..júj to som rada, že si zavítala 😀 😀 😀 😀 😀

Melinda..budeme, lebo teraz mse na rade my 😀

katti77
2. feb 2010

no cisielko ja som obcas precitala o com si tu hrkutate, ale nemam co napisat, ved vies...ale chcela som vas trosku povzbudit pred KET tak som sem dala par pismenok.... 😀

cisielko
autor
2. feb 2010

Ránko dievčatá 🙂

Kati..čo to trepeš že nemáš čím prispieť..ved sa chystáš na 2IVF + IUI...nemusíme kecať stále len o tehu, môžeme o hocičom 😀 😀 😀

katti77
2. feb 2010

no chystam, ale to je este dost daleko takze mozeme kecat tak akurat o ovu testoch 😀 😀
ale nie, pohoda.... ale ty sa uz len 2x vyspis a ides na to, juj dufam, ze tento krat to bude zo stastnym koncom, tfuj tfuj

cisielko
autor
2. feb 2010

ty si prípad 😀 😀 😀 no a, aj ovu testy sú dôležité, musíš vedieť ako fungujú aby si ich mohla používať 😀 😀 😀 inak ja mám doma aj mikroskop čo sa používa na oVu, nikdy mi však nič neukázal tak som to vzdala ale ak chceš môžem ti ho dať?lebo mne je na dve veci 😝

katti77
2. feb 2010

jasne cisielko, teraz na stare kolena si zacnem merat bazalku, skumat ovu testy, robit tutu mutu, nie nie ja si uz pockam na carovnu pipetku a zazracne ruky krajka alebo gatovej 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cisielko
autor
2. feb 2010

Na staré kolená? 😀 😀 😀 no tak ale to hovor za seba..ja som mladica a mladicou navždy ostanem 😀 😀 😀 😀 😀 ved sa na mňa satčí pozrieť na ten môj ksicht..mi pivo nechcú predať v Tescu čo odo mňa pýtajú občiasnky..bébé ak chceš požičiam ti nejaké hračky 😀 😀 😀 a môžeme sa spolu zahrrať na piesočku 😀

katti77
2. feb 2010

heeeeej 😀 tak daj, ale ja chcem len jedinu vec - babiku, das mi ju 😉, kocik si uz kupim 😀
ty mladica, tak mas casu dost na vsetko, to by si este nemala ani keksovat 😀

cisielko
autor
2. feb 2010

Bábiku ale prečo práve ju?bábika je moja, ty dostaneš kýblik a loptaku ale bábika je moja 😀 😀 😀 a bude sa volať Anča neposlušná, lebo neoslúcha tak ako ja a len zlobu robí 😀 😀 😀 alebo ak veľmi chceš tak ti požičiam krabicu v ktorej bola zabalená a ,ôžše si mylsieť, že to je bábika 😝

gubik
2. feb 2010

Ahojte dievcata,

Melinda- myslim na Teba, aby bolo vsetko v poriadku

Katti- ides k liecitelke? Ja som bola u liecitela, povedal mi, ze mam zle prekrvenie organov malej panvy, preto sa mi neda otehotniet. Prilozil mi ruky na podbrusko, potom na chrbat, kde su oblicky, no poviem Ti, bol to pocit, ako ked Ti pichnu kalciovku. Totalne teplo, tak ako keby v krku som to teplo citila. A kazal mi spat na ovcej podlozke z merina, vraj to ma liecive ucinky, prehrieva a tak. Tak som si ju kupila a spavam na nej. 🙂

Cisielko- v inej teme som sa Ta pytala, kedy zacnu rozmrazovat a Ty si to pisala uz sem 🙂 Takze zajtra maly bojovnicek pojde na to. 🙂 Drzim paste

cisielko
autor
2. feb 2010

Gubik..tak ty si bola u liečiteľky? tak už budete dve..no tak som zvedavá Gubik..takže ti to teraz výde a budeš tehu lebo liečiteľ urobil čoromoro a už ti v tehu nič nebráni..ako sa cítiš, pregynl už pichnutý? zajtra máš veľký deň 🙂 😀

gubik
2. feb 2010

Cisielko- coromoro robil liecitel asi pred pol rokom, tak neviem 😒
Po Pregnyle sa citim dobre. Zatial som na Pregnyl vzdy reagovala tak, ze po 24 hod od pichnutia zacali brutalne bolesti, tak uvidim ako teraz. Ty si na Pregnyl reagovala ako?

cisielko
autor
2. feb 2010

Gubik..no ale tak možno čoromoro bude až teraz nejako reagovať...musíš veriť..brutálne bolesti? mne nič nebolo, až mi to bolo divné..som sa aj bála, že či je to ok, že ma nič nebolí, cítila som sa úplne normálne..aj Kati mala takéto opcity, sme nič necítili...tak držím palce aby to tak nebolo 😉

gubik
2. feb 2010

Cisielko- no mne tie bolesti tiez zatial moc nepomohli 🙂 🙂 🙂 je to urcite individualne. U mna je to tym, ze aj pocas beznej ovulacie mam bolesti, nemozem ani sediet poriadne a to praskne len 1 folikul. Raz som si normalne myslela, ze mam slepak, tak ma bolela prava strana. Moja sestra to ma take iste, ju dokonca aj opreovali na slepak, bo mala aj teplotu, no a nakoniec to bola len ovulacia. My sme na to take citlive 🙂
Inak ja som bola kvoli mojej neplodnosti aj u numerologicky, uz som fakt vyskusala takmer vsetko

katti77
2. feb 2010

gubik ahoj
no idem k liecitelke zajtra a o mesiac k liecitelovi....ten uz mi odkazal po kamaratke, ze mam blok a nemam vyhaczovat peniaze na IVF, ze je to zbytocne a to ma este nevidel 😲 ...tak neviem ked je taky dobry preco nestoji pred heliosom a kazdej nepovie nech sa na to vykasle a ide k nemu....je to urcite lacnejsie ako IVF, ale ci ma take iste vysledky ako helios no vsak uvidim a potom vam poviem...len uz teraz vie, ze tam musim ist aspon tri krat, lebo inak neotehotniem, ale potom zarucene ano 😀
na tu liecitelku som zvedava, ta ponuka kvapky tak sa tesim ako do aprila-maja budem tehu 😀 😀
ale zase vyskusat treba vsetko no nie?
gubik tebe drzim palceky na OPU a hlavne aby boli vajka kvalitne a dobre sa delili...a ten pregnyl, no ked som isla na prve IUI tak som po pregnyle nemohla dva dni chodit, tak ma boleli vajecniky ze az, ale pri IVF vobec nic ziadna bolest...

cisielko
autor
2. feb 2010

Gubik..ty si toho naozaj vyskúšala..ač o sa robí u takej numeroologičky? páni, som nevdela, že niekto múže mať aj takéto boletsi úri OVu..naozaj každé telo je iné 🙂

gubik
2. feb 2010

Katti- dakujem. Podla mna liecitel moc nepomoze ked ma zena napr. nepriechodne vajickovody, ale napr. ak ma niekto nejaky blok alebo nieco take, moze to pomoct. A preco neskusit, vsak? Moze to len pomoct, uskodit urcite nie

Cisielko- u numerologicky povies datum svojho narodenia a ona Ti na zaklade toho povie nieco o Tvojej osobnosti a nejae vyhliadky do buducnosti. Ta, u ktorej som bola ja, je dost drsna, povedala som jej datum narodenia a ona mi zacala rozpravat o mojom zivote od narodenia a teda, trafila skoro vdsetko. Aj ostatnych clenov rodiny otipovala dobre, az som z toho mala zimomriavky. Uz by som tam ale asi nesla, lebo mi povedala aj nejake zle veci do buducnosti o mojich blizkych, tak z toho ma clovek potom len zbytocne zly pocit.

katti77
2. feb 2010

gubik - presne tak som to myslela, blok dobre odblokuje, ale keby to bolo take lahke tak neexistuju centra ako je helios...a keby bol taky dobry tak asi ani rakovina nie je....no ale clovek sa aj slamky chyta ked sa nedari...presne uskodit to neuskodi tak co....potom vam to pekne rozpisem co sa dialo a bude diat...
gubik to uz bola rovno vestica 😉 , ale podla mna netreba zase vsetkemu verit, a uz sa ti aj nieco z toho co ti povedala stalo?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre