November,december 2009 začníme zázrakom na IVF,IUI

cisielko
5. nov 2009

Ahojte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Neviem či sa niekto pripojí ale je tu už toho toľko, že som sa rozhodla skúsiť hodiť túto tému pre tie, ktoré sa v tomto období chystajú na zázrak v podobe iVF, ICSI alebo IUI..lebo ja sa cyhstám a konečne začínam so stimulkou a to zajtra teda 06.11.2009 a začínam papať prvé liečky, teda Proveru a týždeň na to teda 13.11. začínam pichať DIPEHERELINE 😀 😀 😀 😀 😀 😀 všetky, ktoré máte chuť a veríte, že nádej umiera posledná pripojte sa a spolu to nejako zvládneme..spoločnými radami, povzbudením a hlavne vierou, že raz sa to PODARIŤ MUSÍ 😀 😀 😀

afrika
28. dec 2009

ahojte, melinda nechodím na túto stránku, ale čítala som si ťa a moc moc moc blahoželám 😵

cisielko
autor
28. dec 2009

Melinda. je to úžasnééééééééééééééééééé 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 teším sa veľmi tsebou, že sa ti to podarilo...musí to byť nádherný pocit...opatruj sa a dávaj si pozor 😀 😀 😀 😀 😀 a prečo tak skoro dalšia kontrola?

Diva..ten prípsevok patril tebe, už mi hrabe si vás tu pletiem 😝

Tina..a ty ako????????????????????????????,,

melinda78
28. dec 2009

to ani som nepytala 🙂 musim mat dva krat posebe pozitivny test z krvi a potom mozem ist na ultrazvuk. to asi vo stvtok dozvediem ze kedy 🙂

Tina je kde? ☹

cisielko
autor
28. dec 2009

to je úžasné...naozaj sa teším, že ti to vyšlo...tak už len krásne musíte rásť aby bolo všetko v poriadku 🙂

melinda78
28. dec 2009

chodim do prace, ale vela oddychujem 🙂
a uz velmi cakam na ultrazvuk, ze je tam 1 alevbo 2 miminka 🙂

cisielko
autor
28. dec 2009

to je jedno či jedno alebo dve, halvne, že budete ok..som rada, že konečne niekto s peknými správami..tak si prosíme potom posielať dávky tehu vírusikov aby sa na nás nalepilo 🙂

melinda78
28. dec 2009

v roku 2010 budete aj Vy tehulky!!!!! 😉

gubik
28. dec 2009

Melinda- blahozelaaaaam!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Mam velku radost, ze uz aspon jednej z nas to vyslo.
Cisielko- ahoj, som rada, ze si sa ozvala. Ides na ket v januari? A Katka teda kedy ide na kontrolu?
Co Tina? nevieteo nej nieco?

melinda78
28. dec 2009

gubik dakujem 🙂
nevieme ze kde je Tina ☹ asi ona musi ist tento tyzden na krv, ani neviem ze uribila testik ci nie ☹

cisielko
autor
28. dec 2009

Gubik..musím bojovať...ak to výde tak už v januári idšm na KET..a lečo ty, ako si na tom ty?
Katka ide zajtra na krvičku tak jej držte palce nech jej to výde aj ked to nevyzerá veľmi sľubne
😠

Tina...ôsa neukázala..hádam budú len dobré správy 😉

melinda78
28. dec 2009

Ja drzim palcekyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gubik
28. dec 2009

Ciielko- jasne, musis bojovat. a ako to vyzera datumovo? Kedy ides do CAR?Ja by som mala zacat brat 4.1. Proveru, 11.1. Diphereline, mrcha by mala prist okolo 18-teho. Ak sa mi samozrejme nestane to, co naposledy a nedostanem mrchu este pred Proverou. To sa bude zase cele posuvat.
Tiez drzim Katke paste, aj Tine, aj vsetkym 🙂

cisielko
autor
28. dec 2009

Gubik...no mne príde mrcha okolo 15.01.a ten cyklus by som mala mať KET..takže ku koncu januára by som mohla ísť a vyzerá to, že aj tebe by to tak mohlo výsť 🙂 budeme v tom spolu..tešíš sa, už sa ti to blíži 🙂

ofs
28. dec 2009

Melinda, blahoželám ti, teším sa veľmi spolu s tebou. Super

cisielko
autor
28. dec 2009

Ofs..ty si po Et alebo KET?

ofs
28. dec 2009

Ja som po ET, ale nemám zmrazené žiadne, žiaľ...uvidíme,
ty si aké mala pocity po ET?

cisielko
autor
28. dec 2009

...to nevadí..hlavne, že zabojuje..no aké som ja mala pocity? ja asi niesom ten najlešpí príklad..ja som bola po ET len 5 dní a ptom prišla mrcha ☹ ale inak som nemala žiadne..ty si koľký deň po?

ofs
28. dec 2009

Ani brucho ťa nebolelo? Ale KET ti vyjde, uvidíš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! veľmi ti držím palce
ja mám 5 deň po ET, teda 23. som bola na prenose

snow.angell
28. dec 2009

holky mohu se zeptat na BT, je pravda že když se měří třeba odpoledne že se má odečíst 0,5st?

cisielko
autor
28. dec 2009

Ofs..nie...možno len sem tam ma pichlo ale to bolo v prvý deň Rt a potom už len sem tam..cítila som sa úplne normálne..ved aj keby tak je to príliš skoro nato aby sme niečo cítilii...ver nič iné ti neostáva 😉

Swnow angel..čo ja viem, teplotu treba merať ráno ešte pred tým ako vstaneš z postele a minimálne po 6h spánku...ešte som neopčula, že by si niekto meral teplotu poobede 😕 ty si ju meraiš poobede?

ofs
28. dec 2009

cisielko, ja verím...Musím dať notebook bratovi, tak končím, papa čísielko zajtra
snow. angell, podľa mňa teplota sa meria vždy´ráno

melinda78
28. dec 2009

Dakujem ofs 🙂

cisielko
autor
29. dec 2009

Ránko dievčatá

Melinda..tehula naša, ako sa máš?

Tina..a ty ako?????kde si?

Katti...silno na teba dnes mylsím nech sú len dobré správy 😉

Ofs...som rada, že veríš 🙂

gubik
29. dec 2009

Dobre ranko!
Katka- myslime na Teba!
Ofs- niektore dievcata mali po ET vsetky mozne priznaky tehu a prisla mrcha, niektore nemali nic a na teste boli // Je to individualne, moc nad tym nespekujňluj, drzim paste!!! 🙂 🙂 🙂

cisielko
autor
29. dec 2009

Gubik..ahoj..ako sa máš?

gubik
29. dec 2009

Ahoj Cisielko- mam sa dobre, len sa furt sledujem, ci nezacnem spinit este pred tym 4. januarom, ked mam zacat s Proverou. Ty uz si v pohode a plnou parou vpred? 🙂

cisielko
autor
29. dec 2009

nesleduj sa lebo ťa z toho porazí..musíš veriť, že to bude ok..ja už fičím v práci, lepšie ako doma ležať ako blbec...všetko bude tak ako má 😉

melinda78
29. dec 2009

ahojte dievcata 🙂
ako sa mate? Katy bola dneska na krvi? aky vysledok mala neviete?
Cisielko dakujem vsetko je v poriadku, vo stvrtok 31.12 idem na krv.... prsia my bolia a niekedy aj brusko. uz velmi cakam na ultrazvuuuuk 🙂

cisielko
autor
29. dec 2009

Melinda..vidím, že si si aj pas zmenila..je to krása, že 3 septembra..ja mám 5 narodky 🙂

Katka to má negatívne ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ tak veľmi som verila, že jej to výde..som taká bola naštvaná..ale je skvelá, zvláda to a pôjdeme spolu aj na 2 IVF 🙂 ak mne nevýde KEt budeme v tom zase spolu 😉

melinda78
30. dec 2009

Cisielko my sme mali 5 septembra svadbu pred 12 rokmy 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre