November,december 2009 začníme zázrakom na IVF,IUI

cisielko
5. nov 2009

Ahojte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Neviem či sa niekto pripojí ale je tu už toho toľko, že som sa rozhodla skúsiť hodiť túto tému pre tie, ktoré sa v tomto období chystajú na zázrak v podobe iVF, ICSI alebo IUI..lebo ja sa cyhstám a konečne začínam so stimulkou a to zajtra teda 06.11.2009 a začínam papať prvé liečky, teda Proveru a týždeň na to teda 13.11. začínam pichať DIPEHERELINE 😀 😀 😀 😀 😀 😀 všetky, ktoré máte chuť a veríte, že nádej umiera posledná pripojte sa a spolu to nejako zvládneme..spoločnými radami, povzbudením a hlavne vierou, že raz sa to PODARIŤ MUSÍ 😀 😀 😀

gubik
28. feb 2010

Diva- super!!! Blahozelam! 🙂 🙂 🙂

cisielko
autor
1. mar 2010

Ahojte

Divaáááááááááááááááá..to je super, gratulujem ti jupííííííííííííííííííííí, úžasné správičky..to je krásne, samé krásne správičky..tak ešte ja a sme kompletka 😀 😀 😀 😀 😀

A hokej, júj som si aj poplakala včera, mi to tak ľúto bolo..ale boli dobrý 😉

gubik
2. mar 2010

Diva- no ako si dopadla? dnes by si mala ist na kontrolu, vsak?
Cisielko- ako sa mas? co nove?
Melinda- dlho si sa neozvala, ako sa mas?

cisielko
autor
2. mar 2010

Ahojte

Nám nešla v práci elektrina tak som prišla teraz dom, nakúkam, že čo nové a pálim do novej roboty dnes prvý krát tak mi držte palce 😉

Gubik..ako ti je, už aj nejaké tehu nevolnosti?

Diva..a ty si sa kde vyparila, si sa teraz na nás vykašlala či čo?

Melinda, Evuli..kde ste tehule naše, ako sa darí bruškám?

diva1902
2. mar 2010

Ahojte, nevykašľala, takže sliznica 12 mm a HCG 2890 😀 😀 😀

Cisielko, aj mne vypadla slza kvôli hokeju, bolo mi ich ľúto, boli dobrí a mali na to ☹ Držím palce v novej práci a zarob veľa euríkov na bábo 🙂

Gubik a ty čo máš nové?

gubik
3. mar 2010

Ahojte,
Diva- super, to je cislo ako na dvojicky 🙂
Cisielko- nevolnosti nemam, az mam z toho obavy, najradsej by som cely den presedela nad zachodovou misou, aby som vedela, ze je vsetko v poriadku.
Inak som bola vcera na kontrole, uz bolo vidno bublinku 🙂

gubik
3. mar 2010

Diva- takze sete si bublinku nevidela?

cisielko
autor
3. mar 2010

Ahojte

Diva, takže si na nás nezabudla ked už si tehula..to je do teba pekné a to číslo je nádherné..už vieč či bude jedno alebo 2?

Gubik..neboj, ešte budeš rada, že ti bolo dobre..ešte je skoror a ked to príde,vraj je to zábava 😝

No ja mám prácu za sebou, dalo sa to clekom zvládnuť 😎

diva1902
3. mar 2010

Ahojte 😀

dr. Gaťová povedala, že podľa toho čísla to vraj vypadá, že sa embr. chytilo hneď 😀 preto je také vyššie, ale aj mňa zaskočilo a neplašte ma s dvomi, veď som si dala vložiť iba 1 😉

cisielko
autor
4. mar 2010

Ránko

Diva, to je jedno či jedno alebo dve hlavne, že sú..kedy máš taký ultrazvuk aby si vedela koľko ich tam máš?

diva1902
4. mar 2010

Ahojte, cisielko na utz idem 12.3. a podozrivú dutinku som tam mala už aj teraz naposledy 1,5mm 😉 a okrem nej ešte niekoľko 😲

Tak teraz ešte Ty a katti a budeme komplet 😉

Moc sem teraz nechodím, lebo musím makať v práci 😠

a ešte díky moc za gratulácie 😵

cisielko
autor
5. mar 2010

Ránko

No nechodíte, kašlete na mňa tehule jednie ☹

Diva, že viac a niekoľko, no tososm teda zvedavá koľko ich tam bude 😀 😀 😀 😀 😀

lindus1
5. mar 2010

ahojte kocky,
ale sa to tu roztehulkovalo 😉 😉 paradicka, gratulujem vam 🙂

tak cisielko si na rade, inak to nevidim 😉 😉 😉

cisielko
autor
6. mar 2010

Ahojte

Lindus..ahoj..no veru, už som tu ostala iba ja samučká ako prst, dievčatá sú už tehule tak ešte ja a Kati a bude to komplet 😀 😀 😀 😀 a vidím, že ty si tiež tehula...ako sa podarilo?

jani2
6. mar 2010

čísielko,
túto témičku čítam len kvôli tebe...ale neboj nebudeš tu už dlho....aj nateraz sa pridávam k tebe aj ja....idem síce vo štvrtok na ďalší KET ale pri mojej smole ti možno budem robiť spoločnosť až kým neporodíš!...ale čierne myšlienky bokom,
s embryologičkou sme sa rozhodli, že rozmrazia embryjko jednotkovej kvality ktoré je po ICSI...tak dúfam, že už toto sa pekne chytne 😉

cisielko
autor
6. mar 2010

Jani, ahoj...tak ty ideš na KET..no to je skvelé.budem ti silno držať palce aby to teraz už vyšlo...Dakejem že na mňa mylsíš, apsoň viem, že v tom niesom sama..do témy KEt nechodím, boloto tam veľmi smutné, tu je to predsa len o inom...koľko ti ešte zostane mrazáčikov?

jani2
6. mar 2010

teraz tam mám 11, ale vraj jeden mraziačik je taký biedny....dávam si vkladať po jednom, lebo sa bojím dvojičiek....a obávam sa, že pri jednom embryjku je šanca dosť malá... 😢 ...nuž ale čo treba skúšať, možno sa zadarí! 😉

lindus1
6. mar 2010

ahoj cisielko,
uz si ma asi nepamatas, ale pred casom sme si pisali, len som tu nejaky ten mesiac nebola.. vtedy sme riesili, ci je melinda 2v1 alebo ja 🙂) no a nakoniec ostala melinda... a este ste mi vysvetlovali, co znamenaju tie vseliake skratky co tu pouzivate, ktorym vy musite rozumiet, ale ja som sa s tym chvalabohu nemusela stretnut, lebo som otehotnela prirodzene po par mesiacoch snazenia sa (ale pre vseobecny prehlad dobre vediet 🙂 )
ja by som tu zrejme ani nemala co hladat medzi vami, ale mna zaujal hned na zaciatku nazov temy a myslim si, ze ci je babo pocate prirodzene alebo po umelom oplodneni - kazdopadne je to zazrak a vsetkym kockam, ktore tuzia po babatku to velmi prajem, je to fakt uzasny pocit 😉
tak ti drzim palce, nech si coskoro u nas v klube tehuliek 🙂

cisielko
autor
7. mar 2010

peknú nedelu...

Linduš, jasné, prepáč že som zabudla..úplne si mi vypadla z hlavy 😕 ale čo by si tu nemala hladať každá ste tu vítaná a je jedno či si tehu tak alebo onak..je to zázrak a vy tehule nám vkladáte nádej 😉 ako sa ti inak darí, kde si bola že si sa tu neukázala?

Jani...embryjok máš dosť, toľko ich ani potrebovať nebudeš..tak len veša šťastia a treba veriť, koľko di ideš dať rozmraziť?

jani2
7. mar 2010

čísielko - no je ich dosť, ale ja tomu KETu už moc neverím...idem si dať vložiť zas len jedno, bojím sa dvojičiek zo zdravotných dôvodov....ale čím ďalej, tým viac sme s manželom nalomený, že dáme predsa len dve....aj embryologička vravela, že dvojičky po KETe bývajú veľmi zriedkavé, tak moc a moc nad tým rozmýšľame....na jednej strane je strach, čo keby sa ujali obe, na druhej strane mi tie tabletky na KET nerobia dobre a neviem si predstaviť, že by som ich brala ešte 10 mesiacov 😒 .....tak som na vážkach!
....a čo teraz plánuješ ty?, viem že si sa objednala na nejaké vyšetrenie.....viem, že máš aj ucpaný vajíčkovod ako ja...ideš s tým niečo robiť?.....ja už na operáciu nechcem ísť, doktor vravel, že keď už som raz pri ucpanom vajíčkovode otehotnela, tak by to malo ísť aj druhý krát....a včera na UTZ bol ten vajíčkovod v kľude, nehromadila sa v ňom tekutina, ktorá by mohla embryjko vyplaviť.

cisielko
autor
7. mar 2010

Jani, musíš veriť, ved potom by to stálo za houby keby si tomu neverila..no ak máš mať problémy s dvojičkami tak neviem či by som to riskovala ale je to na tebe, porad sa s dokim a uvidíš..ja zatial neplánujem nič, som objednaná len do Prahy na tie tetsy a tod vsjo...laparku som odložila, nemám na to teraz čas, ide mi hlavne o ten vajíčkovod..inak začala som používať anio vložky, kto vie možno pomôž a ani laparka nebude treba..uvidíme...aj ty máš upchatý vajíčkovod? a nepvedal ti doki, že ho treba dať preč?

melinda78
7. mar 2010

ahojte dievcata... uz davno som tu nebola, vidim mame tu dobre spravy 🙂 diva gratulujem, ako sa mas?
Gubik a Ty ako? vsetko mas v poriadku? Jani, Cisielko drzim Vam palceky!

jani2
7. mar 2010

cisielko - to čo je zač tie anio vložky, som nepočula? 😕 ...a o tom ucpanom vajíčkovode som už písala, bola som na operácií ale ho nevybrali 😖 ...inak dosť dobrá vec na ženské veci je Indonal, kupuje sa v lekárni...ale nevýhodou je, že dosť stojí, celá 3-mesačná kúra skoro 3 tisícky....ale ak mi nevýjde tento KET, tak si tu kúru dám ešte raz....a na Ďalšie IVF sa tedy kedy chystáš?
melinda - ďakujem!..prajem príjemné tehulkovanie! 🙂 🙂 🙂

cisielko
autor
7. mar 2010

Melinda..kde si, nejako na nás kašlte tehule ☹ ako sa ti darí?

Jani..majú z teba vytiahnuť všetko zlé, cysty, upraviť cyklus, krvácanie, odstrániťbolesti, výtoky a podobne..sú vraj vynikajúce a ťažko ich dostať..ja som ich dnes začala používať, tak uvidím..to ani netuším čo je za kúra, načo to je dobré? asi na jeseň...nemám chuť do toho ísť...sama som prekvapená, že som to tak posunula, možno sa to zmeníí 😝

melinda78
8. mar 2010

Cisielko mala som dovolenku, upratovala som atd.... dneska bola som na KO, vsetko mam v poriadku, a Ty ako?

cisielko
autor
9. mar 2010

Ahojte

Melinda..tak ty si dovolenkuješ a ani nenakukneš, no teda 😠 tak všetko ok, to je super....už to vedia v rodine či to tajíte? ja nič nové aspoň zatial

😉

diva1902
9. mar 2010

Ahojte, tak sa opäť hlásim a vystresovaná!

Meli, vďaka, ale neviem, ako to so mnou dopadne 😖

V nedeľu večer som špinila, tak mám nervy v háji, ale od pondelku zatiaľ nič, len chodím s obavami na WC, odkedy sa embr. uchytilo, tak mám každý deň zvýšenú teplotu a pod chvíľou zimnicu. No zajtra musím nabehnúť ešte aj do práce, tak hádam tým nič nepokazím 😖 papiere ležia v práci v šufli a koniec marca sa blíži 😲

diva1902
9. mar 2010

Jani, Tebe držím palce s Ketkom, vidíš, ani ja som tomu neverila a chytilo sa, len neviem kam to dotiahnem, ale aspoň sme sa posunuli o krok vpred po toľkých rokoch 😉 Ak si pamätáš, tak aj ja som špekulovala, že si dám vložiť dve, ale nakoniec ma mm a aj v heliku presvedčili o jednom.

jani2
9. mar 2010

čísielko - ten idonal vraj tiež pomáha na ženské veci, dokonca sú priaznivé výsledky aj pri rakovine ženských orgánov...takže keď to pomáha pri tak zlej chorobe, musí to pomôcť aj pri menších problémoch (cysty, endometrioza....)...ja som mala na jeseň cystu na vaječníku a po kúre mi zmizla...možno je to náhoda, čert ho vie! 😉 ....ale verím tomu, čo už mi iné ostáva....a ak mi toto KETko nevýjde, tak si asi zoženiem aj tie vložky 😉
diva - aj ty si bola na KETku, a dokonca len jedno embryjko?....dozadu som moc nečítala, tak neviem....ale ak to vyšlo, tak to je super, ja som už trochu tomu KETku prestávala veriť, dodala si mi hodne viery 🙂 ....a prečo si si dala len jedno embryjko, tiež zdravotné problémy!?.....a neboj, embryjko sa už drží a nepustí! 🙂 🙂 🙂

diva1902
9. mar 2010

Jani, našťastie nemám žiadne zdravotné problémy, ale v heliku sa netvárili moc nadšene, keď som im povedala, že chcem vložiť dve, aby som mala jedno mimi 😉 Začali hovoriť o rizikách atď. a aj manžel ma prehovoril, aby sme skúsili iba s jedným. Ja som do toho išla s tým, že skúsim a uvidím a uvidela som 11. deň po KET // 😀 a na krvi mi vyšlo HCG 2890 😉 No stále mám nervy, ako to celé dopadne. Tentoraz som ale vystrčila nos z domu až na 7. deň po ketku, celé dni som preležala. Tak sa mi osvedčilo, že fakt treba asi kľud, lebo po ET som išla do práce už 3.deň a nevyšlo to, ale vtedy som bola aj v poriadnom strese. No stres mám aj teraz, keďže som jednorazovo špinila, tak tŕpnem každý deň, či sa to znova neobjaví 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre