November,december 2009 začníme zázrakom na IVF,IUI

cisielko
5. nov 2009

Ahojte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Neviem či sa niekto pripojí ale je tu už toho toľko, že som sa rozhodla skúsiť hodiť túto tému pre tie, ktoré sa v tomto období chystajú na zázrak v podobe iVF, ICSI alebo IUI..lebo ja sa cyhstám a konečne začínam so stimulkou a to zajtra teda 06.11.2009 a začínam papať prvé liečky, teda Proveru a týždeň na to teda 13.11. začínam pichať DIPEHERELINE 😀 😀 😀 😀 😀 😀 všetky, ktoré máte chuť a veríte, že nádej umiera posledná pripojte sa a spolu to nejako zvládneme..spoločnými radami, povzbudením a hlavne vierou, že raz sa to PODARIŤ MUSÍ 😀 😀 😀

evuliatko74
26. jan 2010

Ahojte baby,
neboj Gubik, ta stimulka ti ubehne raz-dva, horsie je potom to cakanie po ET, ci si tehotna. Ale tebe sa to urcite podari, hlavne klud a nohy hore... 😉
Cisielko, tie prsia sa zacinaju nalievat az fakt ked si tehotna, takze ked som cakala na vysledky ET, ze ci sa podarilo a zacali ma pobolievat prsia na dotyk, tak to bolo dobre znamenie.
Melinda, vo stvrtok ti drzime palce.

Ja idem ku gynekologicke zajtra /prvy krat po vyradeni z CAR/, tak uvidim, co mi povie. Dufam, ze len dobre spravy.

Melinda, mas aj nevolnosti?

evuliatko74
26. jan 2010

Ahoj pipika,
mame skoro rovnaky termin porodu, len nechapem, preco tebe ukazuje 9tt a mne 8tt.....?

pipika
26. jan 2010

evuliatko, mozno zajtra uz budes mat 9tt. 😉 Mne sa meni kazdy utorok.

cisielko
autor
26. jan 2010

Melinda..tak vo štvrtok ti budem držať palce..a čo ja viem, ked som mala kamošku tehu, tiež ju hlava bolela tak užívala homeopatiká alebo si v lekárni pýtala niečo čo m,ôžu tehule 🙂

Evi...tak ty zajtra k dokimu, tak sadržte a hod potom info 😀 😀 😀 😀 😀

Gubik..počuješ to, my si užije prsia už o pár týždnov jupííííííííí 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Pipika..a tebe sa ako darí?

melinda78
27. jan 2010

Pipka ďakujem Ti veľmi pekne, dneska aj kúpím ☹
evuliatko ďakujem Ti 🙂
Cisiellko moja mama povedal , že môže to byt aj migrén , no neviem zajtra to dozviem, lebo opýtam od gyndosa. nič iné nemám ani rán, ani cez deň.

cisielko
autor
27. jan 2010

Ránko

Evi drž sa 😉

Melinda...nuž nejaké tehu príznak sa musela ukázať tak ty máš toto...ked pôjdeš k dokimu tak sa popýtaj alebo chod do tej lekárne, tam ti poradia 😉

gubik
27. jan 2010

Melinda- a pijes dost tekutin? Bolest hlavy Ti nezavidim, mna bolela na zaciatku stimulky, je to o nervy

Cisielko- zda sa mi, ze Wodanka pisala o prsiach, ae uz si nie som az tak ista 😖
Inak dnes sa citim podstatne horsie, brucho zacina dost boliet, co uz 😒

cisielko
autor
27. jan 2010

Gubik... to prejde, neboj, musíš to zvládnuiť..koľko piješ tekutín denne? je viac ako isté, že to ti už folíky krásne rastú..zajtra ideš na kontrolu tak uvidíš čo ti povie doki 😀

pipika
27. jan 2010

cisielko, mam sa ako tak. Mam skoro cely den nevolnosti. Ale to asi preto, lebo pri malej mi nic nebolo. Aj toto treba zazit.
Pravidelne vas citam a velmi ti drzim palce, aby si bola cim skor tehulka. Je to nadherny pocit ( aj s nevolnostami 🙂 )

cisielko
autor
27. jan 2010

Pipika..haven, že ste v poraidku 😉

Kde ste zase všetky..strašné 😠

melinda78
27. jan 2010

dobry vecer tu som 😀 zajtra zase idem na KO asi budem mat aj sono, a uz chcela by som dostat aj knizku 😉

cisielko
autor
28. jan 2010

Ránko

Občas som tu sama a nikto nikd, budem trpieť samomluvou 😝 😀

Melinda..tak sa držte, hádam už aj knižka bude..ja idem zajtra, už sa to blíži..júj začínam byť nervózna 😝

diva1902
28. jan 2010

Ránko

Cisielko, tak sa ozývam a hlásim, že mrcha prišla až na 34DC, len počkám aspoň do poobedia, či je to už 1DC or až od zajtra 😉

Tebe sa to už blíži, zajtra máš tuším UTZ, držím palce, aj ja chceeeeeem 😀

melinda78
28. jan 2010

Cisielko budem zajtra na teba mysliet a nebud nervozna vsetko bude v poriadku! 😉

cisielko
autor
28. jan 2010

Júj kočandy sa mi tu ukázali 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Diva..tak dorazila..no je to odbre aj nedopbre ale aspoň ked už mala prísč tak prišla..ak ti prišla dnes ráno tk má 1DC, ak ti príde až po obede tak to sa neráta za 1Dc..to mi vysvetlila koordinátorka, že to treba takto rátať..takže od kedy papáš liečiky?

Melinda...to sa ti ľahko povie ale zatial to zvládam dobre..zatail 😀

Dakujem, že budete na mňa mylsieť 😉

diva1902
28. jan 2010

Cisielko, prišla dnes ráno o 8.00 😀 , len si chcem byť istá, že je to 1DC, tabletku dám poobede 😉 , ale asi som vadná, lebo normálne váham, či do toho ísť? 😲

cisielko
autor
28. jan 2010

Diva..tak to je fajn, to znamená, že máš dnes 1DC, tak daj si ju večer lebo od 8Dc berieš po dve tak aby si brala ráno a večer 😉 váhaš či do toho ísť, prečo, stalo sa niečo? ja zase pre zemnu tiež, ja som najprv kvôli laparke a teraz mám tiež pochybnosti ale už to nechcem odkladať, načo..chcem top ma ť za sebou nech to už dopadne akokoľvek..ak to dopadne zle, dám si na dlho pausu..to už viem iste a vypnem od tehu úplne.. 😉

gubik
28. jan 2010

Ahojte,
tak kontrola OK, alchemilka na sliznicu asi zabera, za 3 dni narastla o 5 mm, cize uz ma 9mm. Folikov je dost, nestihala som to ratat, asi okolo 10, najvacsi ma 15mm. Dalsia kontrola v nedelu.
Brucho vraj ma boliet, takze som kludna 🙂
Cisielko- som zvedava, ako zajtra. Daj vediet, myslim na Teba 😉

cisielko
autor
28. jan 2010

Gubik..takže všetko v poraidku..super, teším sa aj za bruško, tak nezabúdaj veľa piť, naozaj je to dôležité, nie len že môžeš skončiť v nemke ale aj ti stopnú iVF..tak len pi..a máš ich teda opžehnane tie vajcá..len dalej..tak už na bud. týždeň by aj OPU malo byť, nevieš asi kedy?

gubik
28. jan 2010

Cisielko- jasne, snazim sa vela pit. OPU by malo byt v utorok alebo v stredu, uvidi sa v nedelu na kontrole.
Ty si teraz 14DC? Sa Tii to krati, zajtra sa dozvies, kedy zacnu rozmrazovat mrazacika?

cisielko
autor
28. jan 2010

Gubik..to ej už za chvílu..páni ja som bola tiež na kontrole v nedelu, to som mala aj pohovor s emryologočkou a v stredu bolo OPU..máš aj pohovor v nedelu? zajtra by som sa už mala všetko dozvedieť..sa teším na tú cestu..kurnik a cez Šturec, bude to super 😠

evuliatko74
28. jan 2010

Ahojte babule,
tak som bola vcera u doktorky.
Novy utz mi nerobila, ze vraj aby neublizula babatku, ze zo zaciatku by sa vraj nemal robit az tak casto,
a tak mi len vysvetlila co a ako s liekmi a objednala si ma na 10.2.

Boze baby, ako sa vam to vsetko zrazu prudko priblizilo, ved nedavno ste este ani nestimulovali ani sa to neblizilo a zrazu je to tu!!!!!
Tak drzim palce a s napätim citam /skoro/ kazdy den vase spravy!!!!

A pozor na smyklavych cestach! /Ja som sa dnes skoro vykotila. 😀 /

diva1902
29. jan 2010

Ránko 😀

Cisielko, dúfam že ste dorazili v poriadku, mne stačila ráno cesta do práce, klasicky cestári na sneh nezareagovali 😠

No nestalo sa nič, len je super, keď nemusím nič riešiť okolo toho, po IVF som bola rozhodnutá, že idem do KET hneď a teraz keď je to tu, tak som zaváhala. Najradšej by som si dala aj ja pauzu a poriadne dlhúúú, ale nemôžem, keďže mám taký vekový náskok pred Tebou 😲

No ale večer som zjedla tabl., takže som v tom opäť 😀 Ty si si dala prvú tabl. hneď ráno, or tiež večer? Teraz zase rozmýšľam, či si nemám počítať až od dnes 1DC 😖 , včera mi to bolo jasné, ale dnes vymýšľam 😖

Gubik, Tebe prajem bohatú úrodu, ale hlavne kvalitnú 😉

Evi ,Ty si dávaj pozor na pády, my ešte padať môžme 😀

gubik
29. jan 2010

Ahojte,
Cisielko- som zvedava na spravy od Teba! My sme mali pohovor s embryologickou uz vcera

Evi- to je fakt, vsetci by chceli furt ultrazvukovat, ale predsa je to ziarenie... Menej je niekedy viac

Diva- je to na palicu, furt riesit dni cyklu a hormony a ja neviem co, vsak? Ach jaj, holt kazdy ma to svoje trapenie, co uz, nejak to zvladneme 😉

diva1902
29. jan 2010

Cisielko, okamzite napis, ako si dopadla, no ale ako tak pozeram von oknom, tak dorazite domov az vecer 😲

A este prosim pomóóóc, vcera som si bola ista, ze mam 1DC, tak som vecer zhltla tabl., ale dnes uz rozmyslam, ze si to budem pocitat asi az od dnes 😖 , no jedna tabl. hore-dole, co myslis? Myslis, ze je moc dôlezite presne urcit 1DC presne? MS prisla sice hned rano, nebolo to spinenie, bola slaba, zosilnela az vecer,tak neviem, ci to mam pocitat 😖 No jeden aby z toho scvokol!

diva1902
29. jan 2010

A ako tak citam moj prvy dnesny prispevok, tak som uz o tom 1DC pisala, asi sa prejavuje to scvoknutie 😀 😀 😀

Ako pise Gubik, je to na palicu 😀

cisielko
autor
29. jan 2010

Ránko ženy 🙂

Ja už tu...cesta otras ale mužo to zvládol..no a ako sme dopadli? ani sama neviem 😝 na sone mi zistili ešte aj cystu 😠 takže nielen že mám upchatý vajíčkovod ale ešte aj cystu o 28mm 😠 ☹ proste radosť, už ani nezúfam, ...KET bude na bud. týždeň vo štvrtok 04.02...ráno si mám ešte zavolať či máme vôbec chodiť, šanca rozmrazenie je 50 na 50...takže viac menej je to v rukách božích...moje pocity sú všelijaké,ak sa toto podarí tak prisahám bohum, že ja začnem veriť na zázraky 🙂

Diva..nevymýšlaj, mrcha ti začala včera ráno, to znamená, že si mala 1Dc, ak si si nie istá tak zavolaj do centra ale určiote to tak bude..a ked už si dala tabletku do seba tak už bojuj do konca..musíš to nejako zvládnuť 😉 ja viem, už teraz že ak sa to nepodarí najbližšie mesiace o tehu nechcem ani počuť, popravde mám toho už plné zuby a chcem mať od toho všetkého pokoj, takže ked si už začala tak to dotiahni do konca 😎

Gubik..vy ste mali pohovor už včera, takže vieš načo s amáš pripraviť, aké si mala z toho pocity? ja ked som tam bola tak som odchádzala ako keby ma niekto skopal do klbka 😝

Evi..tak to verím, že doki nechce nič riskovať..hlavnesi dávj pozor na cestách, nieje to sranda... 😉

gubik
29. jan 2010

Cisielko- a aku si mala vysoku sliznicu? Inak ta cysta je malicka, ona moze prasknut sama, takze neboj. A mrazacik sa rozmrazi, coby nie. Kde je Tvoje pozitivne myslenie? Vsetko bude dobre!!! 🙂 🙂 🙂

Zo vcerajsieho pohovoru s embryologickou som mala dobry pocit. Ty si bola u ktorej? Ja u takej mladej prijemnej tmavovlasky. V iac menej nam hovorila len o stadiach embryjka, ukazovala obrazky, no a tie veci o tom, ze sa nemusia vyvijat a tak som vedela uz aj predtym, takze ma to nejako neznicilo. Skor som si povedala, ze oni vedia co robia a necham to na nich. A ked nie prve IVF, tak druhe, no a co, daco uz vydrzime 🙂 Aj ked tie hormony su humus, no ale co uz. Proste to uz neriesim, viem, ze ak to nevyjde, budem psychicky na dne, ale s tym aj tak nic nenarobim. Ako pises, vsetko je v rukach Bozich, my uz to len musime nejako prijat. Vsetko, co sa deje, ma nejaky zmysel, aj ked niekedy je tazke to prijat. Ja uz som sa za tie skoro 4 roky tooolko nariesila, ze uz teraz fakt nemam co riesit. Furt som si myslela, ze teraz uz urcite otehotniem, potom zase a zase, to nejde donekonecna...

Diva- ak to nebolo spinenie, bola to mrcha, nespekuluj a rataj ten vcerajsok za 1DC

diva1902
29. jan 2010

Díky, ale aj keď to bola len taká slabá, poviem to doslova, 1 vložka celý deň?

Cisielko, ako píše Gugik, čo tam po cyste, mozno praskne 😉 No som veeeeľmi zvedavá, ako to všetko skončí.

Gubik, ak boli bruško, to je dobré, skôr sa to podarilo tým, ktoré mali trošku nejaké akože problémi , aj OHSS, mňa nič nebolelo,ani hlava, ani vaječníky, a to som mala 17 folikov a vidíš, nič z toho 😠 Takže nič iné nám nezostáva, len dúfať a nezúfať. Ja som si síce myslela, že ak mi to 1.IVF nevyjde, tak sa nič nedeje, ale bola som prekvapená sama zo seba, ako ma to naštvalo, bolo mi to ľúto, že človek sa toľko snaží a nič z toho, ale už som to dávno rozchodila 😀 Vyskúšame 3 cykly IVF, poprípade KET a keď nič nebude, tak sa s tým zmierime. Hlavne, že sa tu bez problémov a zadarmo množia hicijaké trosky 😠

cisielko
autor
29. jan 2010

Jáj, no bodaj by ste mali pravdu dievčatá moje..ja som už realistka...nejdem si dávať žaidne nádeje, že to určite výde a tak, dobre vieme ako to je...musíme sa stým zmieriť..ale ma to fakt štve, že aj ked neviem čo všetko robíme aj tak je to na dve veci 😠

Gubik..tak ty si vedla čo ťa čaká..ja až tak nie, a ked tam začala hovoriť čo všetko sa môže stať, kokso, som mala dosť...tiež som mala tú mladučkú, čiernovlasú..mylsím, že sa vola Valachová 🙂

Diva...je to 1Dc 😉 a už to nerieš..pekne papaj tabletky čo ti dali..a nezabudni sa objednať na sono o 14 dní 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre