November,december 2009 začníme zázrakom na IVF,IUI

cisielko
5. nov 2009

Ahojte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Neviem či sa niekto pripojí ale je tu už toho toľko, že som sa rozhodla skúsiť hodiť túto tému pre tie, ktoré sa v tomto období chystajú na zázrak v podobe iVF, ICSI alebo IUI..lebo ja sa cyhstám a konečne začínam so stimulkou a to zajtra teda 06.11.2009 a začínam papať prvé liečky, teda Proveru a týždeň na to teda 13.11. začínam pichať DIPEHERELINE 😀 😀 😀 😀 😀 😀 všetky, ktoré máte chuť a veríte, že nádej umiera posledná pripojte sa a spolu to nejako zvládneme..spoločnými radami, povzbudením a hlavne vierou, že raz sa to PODARIŤ MUSÍ 😀 😀 😀

gubik
22. jan 2010

Ahojte,
Miru- gratulujem 🙂 podarilo sa spontanne, ci si tiez musela chodit do CAR?

cisielko
autor
22. jan 2010

Ahojte

Evuli.drž sa dnes 😀 😀 😀

Miru..jasné že môžeše..vitaj tu u njás..je mi ľúto čím si si rpešla, ak som správne pochopila ak si tehu len to ešte nemáš potvrdené, však?

Gubik..idem do toho, risknem to a basta..ak ak to nevýde tak si dám na dlhý čas pokoj..a čo ty ako ide pichanei?

Melinda..videla som bublinky..krása, som zvedavá čo ti dnes povie doki 😀

Diva,,,kde si, už prišla mrcha?

gubik
22. jan 2010

Cisielko- rozhodla si sa dobre, drzim Ti paste a myslim na Teba. Pichanie ide dobre, ale ta mnopurova vcera riadne bolela. Len ta nadcha keby mi uz presla 😒

melinda78
22. jan 2010

muri ahojcek ano uz bolo vidno srdiecka 🙂
Cisielko buduci tyzden stvrtok idem na poradnu , vtedy urobi moj gyndos ultrazvuk lebo chce vidiet ze aku mam maternicu, a potom uvidi co dalej. mozno ze musia to zasit. aj vtedy dozvediem ze budem na PN alebo co ako ☹

diva1902
23. jan 2010

Ahojte všetky,

cisielko, ms este neprisla a ani by nemusela 😉 ale ak zase nie je dovod, preco by nemala prist, tak nech je tu co najskôr 😠 Drzim Ti moooooc palce, uz sa ti to blizi 😀 Ja som sa preventivne objednala do Prahy na imuno..., ale teraz dufam, ze tam nebudem musiet ist 😉

Melinda veeeelmi gratulujem, takze cakas dvojnasobne stasticko, bola som velmi zvedava, ze ci bude mat cisielko pravdu a budu dve, tak drzim palce nech pekne rastu 🙂 Chcem sa spytat, ze kolko dni si po ET lezala, bo ja som isla na treti den do prace, musela som a teraz spekulujem, ci som to nejak nepokaslala 😠 Ale zase ak by sa malo chytit, tak chyti myslim 😖

Gubik, Ty sa pekne liec, aby si bola na ET fit 😉 Priznam sa, ze ja som mala pocas celeho IVF vacsi strach z chripky a ze by mi to mohli stopnut, ako z vysledkov 😖

evuliatko74
23. jan 2010

Ahojte diavcata,
tam som bola vcera v CAR na prvom utz a dopadlo to dobre!
Sme 2 v 1. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Velkost zodpoveda 7tt+1 a vcera sme boli presne 7tt+1.
no vidite, mne vkladali 3 embryjka a chytilo sa jedno. Ale aj za to sme strasne vdacni a tesiiiiiiiiime sa.
Aj srdiecko bilo.
Tak som dostala zaverecnu spravu a mam ist ku svojej gyn.
Ufff, ale boli to riedne nervy.

diva1902
23. jan 2010

Evi, tak graaaatulujem a nech ide vsetko ako po masle az do konca 🙂 😀 🙂 Dufam, ze sa coskoro k Vam pridame a my ostatne cakatelky 😉

evuliatko74
23. jan 2010

Dakujem diva,
inak viem, ze embryjko sa zavrtava do maternice az par dni po ET, ale neviem presne kolko - asi to si chcela vediet, nie?
Ci tomu napomoze, ak bude stale lezat, to neviem.
Urcite vsak ziadne pobehovanie, cvicenie, branie schodov po dvoch a podobne by som neriskolvala.

evuliatko74
23. jan 2010

Inak, clovek asi fakt robi vsetko mozne, aby sa to podarilo.
Ja som po prvom neuspesnom IVF zacala cvicit Mojzisku v jednom centre, popijala vselijake cajiky, napchavala mojho mm vitaminovymi pripravkymi - ale ci to malo nejaky efekt, to neviem.

Pri 2.IVF som sa hodila na PN, cize uz par dni pred OPU som bola doma a potom az do krvicky 14 dni po ET.
Nastastie som nasla pochopenie u mojej gyn, ku ktorej som chodila predtym /v CAR taketo veci neriesia/ a ta mi v pohode napisala odporucanie pre moju vseobecnu lekarku na PN.

melinda78
23. jan 2010

diva dakujem Ti 😉
Et mala som 16.12. a do prace isla som 19.12. len cez vikend som oddychovala. nebola som na PN.

pekny vikend prajem Vam dievcata 🙂

miru.j
23. jan 2010

babulky vdaka za privitanie...ja by som mala byt v 5t2dni....ale vcera som zacala farbit papier na bledoruzovo a obcas cokoladovy tahavy hlien,sice malo ale je tam ☹ ...teraz cakam na manzela a ideme na kramare,lebo mam obavy ci to nieje predzvest hroziaceho potratu

cisielko
autor
23. jan 2010

Ahojte

Miruj..to nemuisí nič znamenať, držím ti silno palce a daj potom vedieť 😉

Gubik..bolela ťa?nerozumiem, ved je to to isté..je možné že si si to zle pichla, aj mne sa to občas stalo, že ma to zaboleo ale inak dá sa tozvládnuť 😉

Diva..no tak ak nemá prísť,tak nech nepríde..ale ak má tak nech ťa nenaťahuje..to imuno sa chcem aj ja objednať..ide tam aj Ktak čo sem chodila..ona sa dala na apríl, ty máš kedy termín?

Evi..to sú krásne psrávy..fakt super..tak si len dávaj na seba pozor 😉

Melinda..nejako som to nepochopila, čo ti zistili?prečo by ťa mali zašívať?

melinda78
23. jan 2010

cisielko moj gyndos povedal ze najprv uribi my ultrazvuk a uvidi ze aka je maternica, a ze pri dvojickach skoro kazdemu zasivaju...vsak uvidime 😀 vo stvrtok to uz budem vediet...Ty ako sa mas?
Gubik kde si? este mas nadchu?

gubik
24. jan 2010

Ahojte,
Evi- super spravy, blahozelam, oddychuj 🙂
Cisielko- ano, asi som to nejako zle pichla, dalsie uz neboleli. Zajtra idem na kontrolu, uvidime, co povedia 🙂

Melinda- tym zasitim mas asi na mysli serklaz /cerclage sa to tusim pise/. Stiahnu krcok, aby sa nezacal prilis skoro otvarat.
Mne nadcha po tyzdni chvalabohu prechadza, ale zas ju dostal priatel, tak am nervy, ako to zas ovplyvni jeho spg. Ach jaj

diva1902
24. jan 2010

Ahojte,

Cisielko, objednana som na 22.3. pred Katti, tak potom podam hlasenie, ak tam vobec pojdem 😉 No chceme to mat pred dalsim IVF komplet, mozno sa posunieme niekam dalej, lebo ma uz nebavi stale nevediet, v com je problem 😠
Dnes som 30 DC a ms nikde, stale cakam, dnes ma dost pichalo bud vo vajecniku or vajickovode, tak dufam, ze sa tam nedeje nieco nekale 😠 A Ty ako, vsetko o.k.?

diva1902
24. jan 2010

Melinda, ja som mala ET 15.12. a do prace som isla 18.12. a potom az 29.12. po testoch, ale na nich som bola už s mrchou 😠 Ani ja som nebola na PN, nebol dôvod. To su uz iba moje spekulacie, ze co spravit na buduce inak 😖

Evi, embryjko sa tusim uhniezduje tak 6-7 den po ET pri PK a ja som na 8 den makala o sto sest 😠
A to 2.IVF bolo to uspesne, z neho je to ocakavane septembrove mimi? 🙂

evuliatko74
24. jan 2010

Ahojcek,
ano 2.IVF bolo to uspesne, ale ja som nemala PK, lebo sme mali malo vajok, tak to bolo hop alebo trop.
A podarilo sa. 🙂
Verim, ze vam baby sa tiez podari, ci uz IVF, alebo KET
Pre istotu posielam tehu virusiky: 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cisielko
autor
25. jan 2010

Ránko

Evi..dakujeme za výrusíky, treba ich viac posielať 😀 😀 😀 😀

Gubik..proi stimulke aj mňa pobolievala hlava a nezaberal ani ibalgin, časom mi to prešlo samé..to je tými hormónami..a ako dnes, čo ti povedali??????

Diva..ešte nedošla, tak už by každú chvílu mala 😀 😀 😀 😀 hádam nebude teraz trucovť..a čo sa táýka zahniezdovania, tak prei ET a po PK sa má zahniezdiť do 36hodín 😀

Melinda..rak preto..no to som teda nevedela, že to musia robiť..a to musíš, čo sa otváraš?

Ja sa mám fajn, už papám 2x dene tabletky a v piatok kontrola tak uvidíme 😀

gubik
25. jan 2010

Ahojte,
mam 10 folikulova, z toho 2 vpravo su drobne, ostatne maju asi tak 7-10mm, aspon co som stihala registrovat 🙂
Dalsia kontrola vo stvrtok, takze nepojdeme na kontrolu spolu, Cisielko 😒

cisielko
autor
25. jan 2010

Gubik..krásne správy, teším sa tal len nech pekne rastú..na tú sliznicu ti neviem veľmi poradiť, neopýtala si sa sokiho na nejaké čary? tak ty vo štvrtok, no škoda, tešila som sa, že ťa zuvidím a konečne aj osobne spoznám ☹ bývaš daleko, mohli by sme dať stretko....

gubik
25. jan 2010

Cisielko- ja byvam v LM. Dokiho som sa nepytala, kedysi mi na to dal Estrofem a v dalsom cykle bola sliznica ukazkova. Ale teraz nepovedal nic.
A Ty vlastne kvoli comu musis teraz uzivat estrogeny pred KET? Kolky DC si teraz? Uz sa to krati, co? 🙂

cisielko
autor
25. jan 2010

Gubik..ma napadlo, že mne baby poradili ked som bola pred Et som užívala kanajské korenie, zabudla som ako s ato volá ale ked budem doma tak to pozriem..nedá sa to nikde kúpiť, musíš si to obejdnať, stojí to okolo 500sk ale baby mi to doporučili..no už ti to asi ja bude na nič ale tak do budúvcna ak by bolo treba 🙂

Neviem prečo to jamusím brať, mám pocit, že kvôlo sliznici aby pekne narástla a bolo pripravené pre embryjko maternica..dnes som 10Dc, už s ato blíži ale som ok..zatial kým mi nepovedai kedy sa ide rozmrazovať 😝

evuliatko74
25. jan 2010

Ahoj babulky,
citam, ako sa pekne pripravujete, stimulujete...
Veeeeeeeeeeeeelmi vam drzim palce a myslim na vas. 😵
Takze Gubik - cakame spravy vo stvrtok, Cisielko v piatok a Diva este trosku dlhsie, ale neboj, to uz nejak ubehne.
Myslim na vas, kocky.
Melinda, ako sa dari? Musia Ta teda zasivat? Uff, znie to strasne, neviem, si to predstavit... 😕

cisielko
autor
25. jan 2010

Evu..ahoj 🙂 no pripravujeme,veru uvidíme s akým kocom to bude, verí, že s úspešným 😀 a čo ty, ako sa ti darí?

gubik
26. jan 2010

Ahojte,
Cisielko- dakujem za tipy, tento mesiac to uz asi nepomoze, takze idem len popijat alchemilku, ale na nete to krenie kuknem a objednam 🙂
Evu- jaaj, to cakanie je take dlhe. Stimulujem len siesty den,a le zda sa mi to ako cela vecnost

cisielko
autor
26. jan 2010

Ahojte

Tu sa to zase fláka, kde ste všetky 😠

Gubik..no je to ako večnosť, ale to ešte len príde..dni ekd budeš čakať na výsledok, aspoň pre mňa to bola katasrofa 😠 našťastie malo to jednu výhodu, trvala krátko 😠 a inak sa cítiš ako?

gubik
26. jan 2010

Cisielko- inak sa citim dobre, len ta hlava furt pobolieva, ale len trochu, da sa to vydrzat. A boli ma podbrusko, ako rastu folikuly, ale to tiez nie je nijak hrozne. Takze celkovo v pohode, len som dufala, ze mi pocas stimulky trochu narastu prsia 😀 ako tu holky pisali, ale nic, jednotky su stale jednotky 🙄 🙄 🙄

cisielko
autor
26. jan 2010

Gubik..že ti narastú prsia?tak to čumím to som teda netušila, niekomu narástli? tak to sme potom dve čo nič a máme smolu, ja ich mám aj som mala rovnaké 😠 no halvne, že to zvládaš a je to ok..mohlo byť aj horšie..baby mi vraveli, že báva aj tak, žesa nepostavia..tak budeme radi, že je tak ako je 😉

melinda78
26. jan 2010

ahojte baby.... ja idem na KO vo stvrok, stale ma boli halava neikedy neda sa ani vydzat 😢 aj dneska, prisla som domov a musela som ist spinkat ... musim opytat od gyndosa ze na to mozem nieco brat ....

gubik ked budes tehotna tak uz budu rast prsia 😀

pipika
26. jan 2010

Ahojte!
Melinda, kludne si daj paralen na bolest, ten ti urcite zaberie. Ine bohuzial nemozme. 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre