November,december 2009 začníme zázrakom na IVF,IUI

cisielko
5. nov 2009

Ahojte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Neviem či sa niekto pripojí ale je tu už toho toľko, že som sa rozhodla skúsiť hodiť túto tému pre tie, ktoré sa v tomto období chystajú na zázrak v podobe iVF, ICSI alebo IUI..lebo ja sa cyhstám a konečne začínam so stimulkou a to zajtra teda 06.11.2009 a začínam papať prvé liečky, teda Proveru a týždeň na to teda 13.11. začínam pichať DIPEHERELINE 😀 😀 😀 😀 😀 😀 všetky, ktoré máte chuť a veríte, že nádej umiera posledná pripojte sa a spolu to nejako zvládneme..spoločnými radami, povzbudením a hlavne vierou, že raz sa to PODARIŤ MUSÍ 😀 😀 😀

melinda78
15. dec 2009

Cisielko zajtra idem na 10,00 🙂 a ani som nepytala ze kolko ich tam mam , vsetko dozvieme zajtra a vecer Ti napisem. a Ty ako sa mas po ET?

cisielko
autor
15. dec 2009

tak už zajtra a ty si sa neoopýtala koľko ich máš?no ja mám dosť..zajtra ti teda držím aplce, budeš ďaľšia, ktorá bude čakať..ja sa mám fajn, všetko je tak ako bolo..ale ešte je príliš skoro aby sa niečo zmenilo 🙂

melinda78
15. dec 2009

dakujem Ti 🙂

melinda78
16. dec 2009

dobre ranko.... ja uz od 6 neviem spinkat 🙂

cisielko
autor
16. dec 2009

Melinda..drž sa mylsím na teba 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

melinda78
16. dec 2009

🙂 Cisielko uz som tu 🙂 no prosim mam 2 bublinka v brusku a ostatne est bojuju, piatok mam zavolat do GF a ked budu kvalitne idu na mrazenie 🙂 vsetko bolo v poriadku, nic som necitila 🙂 pekny vecer moja

cisielko
autor
16. dec 2009

Melinda..takže máš dvoch bojovníčkov..júj to je skvelé..teším sa tsebou tak teraz len pfuj pfuj aby sa krásnezabývali..a koľko ich ešte bojuje?????

melinda78
17. dec 2009

dobreee ranko Cisielko, este mam 4 bojovnikov 🙂 zajtra musim zavolat do GF. a na krv idem tiez tak ako Ty 28.12.09 🙂 ako sa mas? pekny den 🙂

cisielko
autor
17. dec 2009

Ránko..takže máš ešte 4 bojovníkov..fíha tak ich máš odsť, tak nech sa im len pekne darí..a ako sa cítiš? ja som ok, včera večer som cítila ako keby mi mala prísť mrcha ae zž zase je to ok a nič necítim..tak ty ideš na krv ako ja? to je o 2 dni skôr, to nevadí? a ideš aj testíkovať?

melinda78
17. dec 2009

ahoj 🙂 na protokole mala som termin na krv ze od 10 do 14 dni po ET ale budu sviatky tak len 28 a potom sestricka povie dalsi termin. vsetko je ok, pracujem 🙂 testik budem robit na vianoce 🙂 vtedy budem 8 dni po ET 🙂

cisielko
autor
17. dec 2009

Takže si v práci..ja už idem tiež zajtra..už je doma nuda a potrebujem aby mi čas ubioehal rýchlejšie..ja som triež rozmýšlala, že ho urobím na vianoce ale mám strach a by som nebola potom sklamaná...takže ja stále neviem 😒

melinda78
17. dec 2009

dobry vecer 🙂 ja urobim prvy testik dna 24 🙂

cisielko
autor
17. dec 2009

tak to budú krásne vianoce...aj ja rozmýšlam, že ak ho urobím tak ho spravím na vianoce...ale dfakt neviem.je to bud alebo..budem ti lae držkať palce 🙂 ako sa cítiš?

melinda78
18. dec 2009

🙂 dobre ranko Ciielko.... niektore baby uz urobili testik po 6 den ET 🙂
citim prsia a niekedy boli my brusko a nic ine, a Ty? pekny den Ti prajem

cisielko
autor
18. dec 2009

pekné ráno..ja sa už hlásim z práce...no to neviem ale sa mi zdá, že jedna už robila aj na 4 DC..prečo nevieš vydržať?ja necítim nič ak nerátam sem tam ale už ani to nie pichnuti na vaječníkoch...ty už cítiš aj prsia?

melinda78
18. dec 2009

ja ked zacala som brat Ultrogestana odvtedy citim prsia :(

gubik
18. dec 2009

Ahojte dievcata, dlhsie som tu nebola, mali sme nejake problemy, nevedela som, ci do toho vobec pojdeme, tak som z toho bola smutna, nechcela som vam sem vnasat depku. Ale sledujem vas a obom vám drzim paste, nech sa vasi bojovnickovia u mamiek pekne zabyvaju!!! Nie ste este moc nervozne? ja by som asi uz ratala hodiny a minuty do testu. A ako Katka? Jej kolko zaviedli? Kolko ma mrazacikov? drzte sa dievcata

cisielko
autor
18. dec 2009

Gubik..ahoj to nevadí, ked máš depku len bud snami..mi tu cýbaš..aa ko teda, se ok , vyriešilo sa to? ved napíš viac aj do IP môžeš ak nechceš tu 😉 Katke ostalo jedno a to sa vložilo..vkladali jej deň po mne..dnes osm snou volala tak je ok, zatial žiadna zmena 🙂 a sme sa dohodli, že ideme testovať v utorok alebo streda, ja nechcem na vianoce aby som nebola sklamaná a toto ked aj neukáže tak ešte môže byť, že je skoro 🙂

gubik
19. dec 2009

Tak to drzim paste! Inak neviete mi niekto poradit, od dnes mam brat Poveru,m ale od ms, ktoru som dostala s meskanim, mam spineni. bola som s tym aj u mojho dr., ktory ma vysetril a povedal, ze je to len horm. porucha a nic sa nedeje. ale od dnes normalne krvacam. mam brat tu proveru? asi by som mala ist do heliosu, vsak?

cisielko
autor
19. dec 2009

Gubik..zavolaj si ho Helisou..ja som tam volala teraz...začala som krvácať ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ takže je možné, že moja bublinka od mňa odišla..neviem čo mám robiť ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ už som si aj porevala snažím sa byť v klude ale neviem si pomôcť ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ som len 5 deň po ET ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

gubik
19. dec 2009

Cisielko- nezufaj, piaty den to moze byt nidacia. co ti poovedali v Heliose? Ja som tiez volala, hned zajtra mam prist. Ty ako? drz sa

melinda78
19. dec 2009

ahojte ... vcera vecer nemala som net, cisielko coze zacala si krvacat???? ako sa mas?????

Gubik v protokole nemas napisanu ze od kedy mas brat Poveru?

Baby drste da!!!!!

gubik
19. dec 2009

Melinda- mam ju brat od dnes- 16DC, ale dostala som MS, to je ten pruser, po 2 tyzdnoc, ja to nechapem, som z toho hotova. Tak mi Dr. povedal, ze ju mam brat a zajtra prist na utz. ale predpokladam, ze sa to cele stopne a pr mna je dnes 1DC. ach jaj, hned od zaciatku same komplikacie

cisielko
autor
19. dec 2009

Gubik..čo je to nidacia? mám ležať a veriť, že sa to nezhorší..ale ono sa to horší a Dafi ma opúšťa..nech jej dohováram ako sa len dá, asi nemá silu..a mne dochádza tiež... ☹ krvácanie sa rozbehlo a moja nádej sa rozpýva sňou ☹

Gubik, držím ti palce aby ste bojovali dalej 😉

tina1
19. dec 2009

ahoj cisielko, nidácia je uhniezďovanie embrijka do sliznice maternice. Ešte nezúfaj, si už 5 deň po ET a uhniezdené (ak to vyšlo) by už mali byť. Možno ti len pri tom uhniezďovaní praskla nejaká hrubšia cievka a preto to takto krváca. Ja som ešte len 2 deď po ET a tiež špiním. Nie veľmi, len keď sa poutieram. A prsia ma bolia, a bradavky ani nehovorím. Normálne nemôžem mať na sebe podprdu. A cítim tiež trošku podbruško ako na MS. Ale to je, ako hovorí gubik z utrošu, lebo tak skoro by ešte tehu príznaky nemohli byť.

melinda78
19. dec 2009

cisielko aj ja som nervozna, kazdy den boli my brucho, ms keby som mala tak 24.12.09 verim ze nepride .....

tina1
19. dec 2009

oprava, nie gubik to povedala ale melinda 😀

melinda78
19. dec 2009

tina1 ahoj 🙂 aj ty si mala PK? kedy ides na krv?

tina1
19. dec 2009

Na krv idem 31.12.2009. A PK som asi nemala. 14.12 som mala odber a 17.12. vklad. Tak si vyber či áno, alebo nie 🙂 .

melinda78
19. dec 2009

tak asi nemala 🙂 ja OPU som mala 11.12 a ET 16.12 na kvr idem 28.12 🙂 a mala som PK

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre