November,december 2009 začníme zázrakom na IVF,IUI

cisielko
5. nov 2009

Ahojte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Neviem či sa niekto pripojí ale je tu už toho toľko, že som sa rozhodla skúsiť hodiť túto tému pre tie, ktoré sa v tomto období chystajú na zázrak v podobe iVF, ICSI alebo IUI..lebo ja sa cyhstám a konečne začínam so stimulkou a to zajtra teda 06.11.2009 a začínam papať prvé liečky, teda Proveru a týždeň na to teda 13.11. začínam pichať DIPEHERELINE 😀 😀 😀 😀 😀 😀 všetky, ktoré máte chuť a veríte, že nádej umiera posledná pripojte sa a spolu to nejako zvládneme..spoločnými radami, povzbudením a hlavne vierou, že raz sa to PODARIŤ MUSÍ 😀 😀 😀

melinda78
21. dec 2009

2krat spinkame a uz bude streda a dostanes na otazky odpved, ze co sa tam mohlo stat... teraz idem spinkat moja, dobruu noc ahojj

melinda78
22. dec 2009

dobre ranko dievcata.....

Tina kde si? ako sa mas???

Cisielko Ty este pracujes alebo si na PN?

ja este zajtra pracujem potom budem mat dovolenku 🙂

pekny den 🙂

cisielko
autor
22. dec 2009

Ránko

Melinda ja pracujem...na 4 deň po ET som išla do práce..ty si kedy išla po ET do práce, hjned na druhý deň?

tina1
22. dec 2009

dobré ráno dievčatá, mám sa dobre, len som nejaká prechladnutá. Teplotu nemám, tak aspoň to. Ja som doma na PN, potrebovala som si aj trošku oddýchnúť od práce. Neležím vôbec, skôr som stále v upratovacom a pečiacom kole. Mňa už bruško nebolí, len tie prsia. Zajtra je deň mojej MS, tak dúfam, že nepríde. Doteraz mi nikdy počas ET neprišla, tak dúfam, že ani teraz nepríde. Tabletky ju zastavia, aspoň v mojom prípade 100 %. Ty ako sa máš?

melinda78
22. dec 2009

Cisielko ja mala som ET v piatok, cez vikend bola som doma ale od pondelka som pracovala.

Tina tak super uz chystas na vianoce 🙂 kedy urobis testik? ja zajtra ... aj ja dufam ze moja MS nepride

tina1
22. dec 2009

ja urobím test až 24.12., to bude môj 7 deň po ET. A potom každý deň 😀

cisielko
autor
22. dec 2009

Pretsante s tou MS..to, že prišla mne neznamená že príde aj vám...prjem vám krásne testíkovanie

melinda78
22. dec 2009

pretaneme 😀

gubik
22. dec 2009

Ahoj dievcata,
Cisielko- vela sil na zajtra, no hej dr. pozrie, aku mas vysoku sliznicu a ci su vajecniky ok. len nebude kukat vaginalne, ale sonom cez brucho. Inak, Ty mas tekutinu vo vajickovode? /zda sa mi, ze si to pisala kedysi/. Ak mas sactosalpinx, tak vtedy ten vajickovod treba vybrat, lebo sposobuje potraty. Radsej sa spytaj dr.

Melinda, Tina- drzim paste. Melinda, nechcem Ti kazit radost, velmi dufam, ze to vyjde, ale hormony vedia oddialit aj ukazkovu MS. Ja som sa pri IUI tesila, ze to hadam vyslo, kedze som nemala ani 1 den spinenie prd MS, co som mala vzdy a MS neprisla ani v termine, taksom bola vytesena a potom ma to strasne sklamalo, ked mi Dr. povedal, ze mam vysadit utros, lebo hcg je negat. Bohuzial, v tomto sa neda spolahnut na nic, len v klude vyckat do testu

cisielko
autor
22. dec 2009

Gubik...´dakujem...je mi jedno ako ma pozrie, pre mňa za mňa môže aj od dola, je mi to jedno...len nech viem na 1000% NA čOM SOM...o tom vajíčkovode vedia, chceli mi ho odsať cez OPU ale nakoniec to nechceli riskovať...zajtra sa ho budem musieť popýtaťna veľa vcí, nenechám sa len tak odbiť...je mi jedno koľko ľudí bude na chodbe..chcem vedieť aspoň niečo 😠

melinda78
22. dec 2009

Gubik zajtra budem mat 7den po ET a asi urobim testik.... a potom kazdy den 🙂 na krv idem len 28.12.

cisielko zajtra napis ze co bolo...
pekny vecer dievcata 🙂

cisielko
autor
22. dec 2009

napišem, nebojaj..aj Katka ide zajtra robiť testík tak vám budem držať palcuchy 🙂

melinda78
22. dec 2009

Katka ako sa ma? ? ?

tina1
23. dec 2009

Melinda, tak ako, robila si testík?

cisielko
autor
23. dec 2009

Ahojte

Tak a je to potvrdené na 99%...ET mi nevyšiEL, embryjko sa neuchytilo ☹ bola som aj na krvičke ale doki mi rovno povedal, že bude negatívna...KET január, február...tak uvidíme...držte sa dievčatá

Melinda..no ako? katke ešte vyšiel negatívny ale ešte je asi skoro...

melinda78
23. dec 2009

ahojte dievcata .... 🙂
Cisielko rok 2010 prinesie Ti stastie!!!!!

Tina a Ty? neuribila si?

ja ano 🙂 slabucko ale je tam // 😀

cisielko
autor
23. dec 2009

Melinda..teším sa..musíš byť šťastná, opatruj si ho 🙂

tina1
23. dec 2009

melinda potichučko blahoželám. Ja si urobím test až zajtra ráno, lebo ja mám 7 deň až zajtra. Tak dúfam, že Vianoce budú pre nás šťastné.

tina1
23. dec 2009

melinda a ako sa cítiš? Pociťuješ niečo?

cisielko
autor
23. dec 2009

tINA...BUDEM TI DRžAť PALCE, ZALSúžIš SI TO VED Už JE TO 4 ivf...NECH Máš NAJKRAJší DARčEK NA SVETE 😉

tina1
23. dec 2009

ďakujem cisielko, aj ja už mám toho dosť počuť stále "le mi to ľúto, ale je to negatívne". Pardón, raz to bolo pozitívne, ale v 7 tt to skončilo .

cisielko
autor
23. dec 2009

musí to byť ťažké..ťa obdivujem, že sa stále nevzdávaš...ja som v tom prvý krát ale ten predčasný koniec ma fakt zobral...držím ti palce...ako sa cítiš?

melinda78
23. dec 2009

Tina len citim prsia. zajtra Ti drzim palceky....
Cisielko rok 2010 aj k Tebe prinesie stastie! verim k tomu!

tina1
23. dec 2009

Melinda, ešte jedna otázočka, za aký čas ti vyšla tá druhá čiaročka na teste? A bola veľmi slabá?

tina1
23. dec 2009

nepridáš foto testíku do albumu?

cisielko
autor
23. dec 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Láska je zvon z krehkej ocele, nech Vám zvoní šťastné a veselé. Nech Vám zvoní zvon lásky nielen v čase vianočnom, ale i po celý ďalší rok

Krásne vianoce želá cisielko

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

gubik
23. dec 2009

Duevcata, vsetkym Vam prajem krasne a pokojne Vianoce

Melinda- potichucky blahozelam, velmi tomu verim. Ja som si robila test po Pregnyle asi 8-9 den a bol nnegat /opri IUI/. A Ty mas od Pregnylu tiez asi tolko, mozno aj viac, vsak? Takze z neho to ovplyvnene nebude, vyzera to doooobre!!! 🙂 🙂 🙂 😵 😵
Tina1- myslim na Teba, aby to vyslo, velmi, velmi Ti to prajem
Cisielko- tak to nie je take zle, ked uz v januari ides na to. Velmi na Teba myslim, aby si sa trosku upokojila a sla s plnou vervou do toho! 😉

gubik
23. dec 2009

Dievcata malo byt, pardooooon 😅

melinda78
23. dec 2009

Tina zajtra urobim fotku 🙂 a rychlo bol tam druhy / 🙂

Gubik, cisielko vtedy budem ktomu verit, ked budem mat krv hotovy.... 🙂

gubik
25. dec 2009

Dobre ranko dievcata! Dufam, z prezivate pkojn Vianoce.Melinda, Tina- co je s Vmi? Nenapinajte nas, furt tu nakukujem a Vy ni. Myslim na Vas
Cisielko- ako Katka? nemas o nj spravy? Ty sa ako citis? je uz lepsie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre