November,december 2009 začníme zázrakom na IVF,IUI

cisielko
5. nov 2009

Ahojte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Neviem či sa niekto pripojí ale je tu už toho toľko, že som sa rozhodla skúsiť hodiť túto tému pre tie, ktoré sa v tomto období chystajú na zázrak v podobe iVF, ICSI alebo IUI..lebo ja sa cyhstám a konečne začínam so stimulkou a to zajtra teda 06.11.2009 a začínam papať prvé liečky, teda Proveru a týždeň na to teda 13.11. začínam pichať DIPEHERELINE 😀 😀 😀 😀 😀 😀 všetky, ktoré máte chuť a veríte, že nádej umiera posledná pripojte sa a spolu to nejako zvládneme..spoločnými radami, povzbudením a hlavne vierou, že raz sa to PODARIŤ MUSÍ 😀 😀 😀

diva1902
16. okt 2010

@katti77 Tak Vám sa to pekne rozbehlo s IVF, super, ja som tuším začínala s proverou 12.10.2009 😉
No a ešte, ležím na pôrodnici, takže mám za sebou niekoľko pôrodov aj splubývajúcich, vystriedali sa pri mne tri, potom niekoľko pôrodov na sále, to Ti poviem, to sú zážitky a ešte si k tomu užívam aj plač bábetiek, ale sú zlaté a rodia sa samí chlapci, je to ako epidémia 🙂

katti77
17. okt 2010

@diva1902 no ahoj, co to citam, tak v nemocke...neboj vsetko bude ok...moja sestra pred necelym mesiacom tiez rodila a dokonca v ukoncenom 36 tt a chlapcek je ok, aj bol ok, bol uz riadne vyvinuty, vsetko bolo v poriadku len neboli ok prietoky tak isiel skor...takze hlavu hore vsetko bude ok, 38 tt uz je super cislo...CS zvladnes, treba sa trosku pripravit na ten stav po CS ale nie je to nic co by si nezvladla...budem na teba mysliet aby vsetko prebehlo super a uz sa tesila z maleho 😀... daj potom vediet...
ja si od vcera picham a zatial je to brnkacka 😎
drzim palceky

diva1902
17. okt 2010

@katti77 ahoj, nebojím nebojím, len je to tu o nervy, konečne som skončila aspoň navonok s prácou a tešila som sa, že si doma týždeň-dva povegetím a musím vegetiť tu 😠 Malý je v poriadku, má okolo 2900g 🙂 ja mám v poriadku aj prietoky aj na pasoch je všetko ok, len ten tlak moc nezaberá na liečbu, merajú mi ho 5xdenne a konečne som dnes mala 120/80, ale tie pred ním 150/100, 140/95 😠 Zajtra nadomnou vyrieknu ortieľ na veľkej vizite, tak som zvedavá na termín, či bude CS vo štvrtok 21.10. or až v pondelok. Čo Ti poviem, u prvej spolubývajúcej som zažila odtečenie plodovej vody, u druhej kontrakcie a tretia nakoniec išla neplánovane CS, takže už viem ako vyzerá jazva so svorkami, zoznámila som sa s chodom oddelenia online, ešte že som nechodila na tie kurzy, teraz to mám naživo 😉
Takže vy už pichačkujete, bŕŕŕŕ, to by sa mi nechcelo, no neviem, čo je horšie?
Tak držím palce

cisielko
autor
17. okt 2010

Ahojte ženy moje

@diva1902 tak ty v nemočke 😨moja, neboj všetko dobre dopadne..ja nejako nestíhama le sem tam som prebehla čo s atu deje..držím silno palce aby bolo všetko v priadku 😉

@katti77 ahoj pichajda..vidím, že už do včera pichajduješ xixi som na teba mylsela, že ako to doapdlo prvá včelička po dlhej dobe 😀 😀 😀 😀 😀a vidím, že ako vždy brknačka 😀 😀 😀držím palce

katti77
18. okt 2010

@diva1902 tak ako? co bolo na vizite? tak mas zazitky riadne, ale aspon si ako tak pripravena na vsetky mozne eventuality 😀... no som zvedava kedy uz budes mat adamka v naruci...

@cisielko jasne som riadna pichacka 😀 a hlavne sa vytesujem, normalne by som si pichala aj 3 denne, asi som vadna, nevadi aj take musia byt...

diva1902
20. okt 2010

ahojte žienky, tak ja stále v nemocke ☹ kvôli blbému TK, včera som už mohla byť doma, v pondelok TK celý deň ok a keď sa vymenili sestry, tak tá fuchtla večerná mi namerala 140/100 a tým mi zmarila odchod domov. No ona totiž iný TK ani namerať nevie 😠 Tak som sa musela zmieriť s tým, že odtiaľto odídem až s Adamkom 🙂 Nastavená som na CS, ale presný termín mi nepovedali, možno zajtra, ale pravdepodobnejšie v pondelok 25.10., aby som mala ukončený 38tt, takže to bude cca 38+4tt. No bodlo by mi môcť si odskočiť domov a prichystať aspoň postieľku 😖

katti77
20. okt 2010

@diva to by bol super datum 25.10. na moje meniny, no v kazdom pripade myslim na teba a nech ti vsetko dobre dopadne....drzim palceky 😉

katti77
27. okt 2010

@diva no co je s tebou, uz je Adamko na svete? podaj spravu

diva1902
3. nov 2010

@katti77 ahoj, tak som konečne doma a píšem s Adamkom v náručí 🙂 narodil sa 26.10. CS, lebo mi už kolaboval organizmuz ☹ malý mi rozhádzal celý systém, keby sme ešte čakali, tak vraj skončím na ARO a kvôli môjmu TK malý nenaberal tuky, vážil 2740g a 51cm. Poviem ti, sú to galeje, strašný skok od starého spôsobu života, teda aspoň pokiaľ si nenájdem nejaký systém v tom všetkom, cítim sa ako zbitý pes 😝 Potom niekedy hodím foto, no malý mi zatiaľ nedovolí nič robiť, len byť stále pri ňom, ešte som sa dnes ani neumyla 😀

diva1902
3. nov 2010

@katti77 všetko najlepšie k meninám, ja som si k svojim priniesla darček z nemocky 😉

diva1902
3. nov 2010

Ozaj katti, a ako ste ďaleko s IVF? Ako sa to vyvíja?

A cisielko sa kde fláka?

katti77
3. nov 2010

@diva1902 tak gratulujem k drobcekovi a neboj najdes si system a bude dobre, tak za par rokov 😀 😀 😀 😀
a ja som sa sekla, ja mam meniny az 25.11. takze o mesiac som to posunula...ale nevadi...takze vy ste si riadne uzili v nemocke, hlavne, ze uz je na svete zdravi, a ze vazil menej nevadi teraz to dozenie....tesim sa na fotky...a hlavne ked spi spi aj ty, lebo inak nemas sancu 😀 😀 😀 ...
ja idem na OPU bud v pondelok alebo utorok, vajok mam podla mna malo tak sa bojim, inak pohoda, znasam to dobre, inekcie ziaden problem aj 3 naraz by som si kludne pichala, len tie vajka ☹ ☹ nerastu...ale krajko vravi, ze je to ok, super a neviem co este takze mu musim verit....
cisielko sa ma dobre, ale teraz nic neplanuje
drz sa o ked sa ti bude dat tak sa ozvy a hod fotky

cisielko
autor
5. nov 2010

@diva1902 čo to moje oči čííííítajúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Kati mi písala, že už máš Adamka domka, bože to je krááááááááááááásne, gratulujem Diva z celého srdcaa kde sú fotečky?????????????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ako sa máte a zvládate to? však opíš aký bol pôrod a veci okolo toho 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@katti77 držím dnes palce na kontrole cicuš, nech má krásne ale hlavne kvalitnéééééééééééééééé vajká..silno držím palce ačakám na infošky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Ja sa mám v rámci normy, pomaly nám končí sezona chavlabohu tak budem nakúkať častejšie ženy moje 😀 😀 😀 😀

diva1902
17. nov 2010

Ahojte dievčatá, akosi tu nikto nepíše, ani ja nemám vôbec čas, malý plače skoro vo dne v noci, padáme pomaly z neho na hubu, trápia nás koliky, tak len čakáme, kedy sa to zlepší ☹
A vy máte čo nového, katti, ako si daleko s IVF? No a už zase začína plakať, takže budem končiť ☹ Bol tíško až 15 min.

cisielko
autor
21. jan 2011

@diva1902 Ahoj...no máličko sem chodíme..ja teraz nič neriešim tak sem chodím málo, však ani teba tu uť dlho nieje vidno..nie si na fb?

diva1902
6. feb 2011

@cisielko nie, nie som na fb, ako som písala, nemám kedy žiť, som rada, keď sa aspoň umyjem, malý stále plače, keď sa narodil, mysleli sme si, že má koliky a nevedela som sa dočkať, kedy bude mať tri mesiace, no tie už má a až teraz nám tie nešťastné koliky začaly, každý deň nahrievame plienky a k tomu všetkému sa nám dosť často dusí 😲 , až prestáva dýchať, takže adrenalínu máme až až.

diva1902
6. feb 2011

@cisielko viem, že sa mi píše ľahko, keď už mám mimi, ale užite si čo sa dá, lebo až teraz som si uvedomila, aký som mala jednoduchý bezstarostný život. Trochu som to podcenila, až teraz viem, aké je to náročné mať mimi, hlavne teda keď je také plačlivé a nespavé. Nikdy by som neverila, že vydržím tri mesiace nespať a bohvie dokedy to ešte potrvá. A keby toho bolo málo, tak som ešte aj ochorela a musím chodiť s rúškom na hube okolo malého 😠 ani na neho nevidím, len ho počujem kričať. Ešte že mám takého manžela, čo mi pomôže, samozrejme k tomu mamu a sestru, inak by som bola už na psychiatrii.
Trochu som si uľavila, neviem, kedy sem zase zavítam.

cisielko
autor
11. apr 2011

@diva1902 ahoj moja..dávno som sem nekukla..ako je domka, ešte stále nespíte či už je lepšie...aj nejaké fotečky by som rada videla, ako sa vám darí a tak...držkaj sa

diva1902
12. apr 2011

@cisielko No prvé 3,5 mesiaca bol čistý brutál, ale už je lepšie, už prestali aj bolesti bruška, aj menej plače a pochválim sa, už má prvé zúbky 😀 No a pomaly sa trápime s príkrmami. Už som mala snahu dať aj foto, ale nejak to neviem, takže nekdy příste 😉 No a na záver, je to dosť živé bábo, dáva zabrať od narodenia, ale je strašné zlatý, všetci sú z neho namäko 😀

cisielko
autor
27. júl 2011

@diva1902 ahoj..ako sa vám darí?

diva1902
15. aug 2011

@cisielko No ahoj!!!! Takže máme už 6 zúbkov, v noci stále nespíme, takže len čakám, kedy ma malý prekvapí a zobudí ma až ráno, to je sen. Ale je zlatý, síce uvrieskaný a jedovatý, ale zlatý. Je to strašný jedoš, už sa teším, keď sa nám bude hádzať o zem, no keďže ešte nevie bez pomoci chodiť, tak si musí ešte počkať. No a cítim sa ako zbitý pes, asi toľko. A Ty máš čo nové, a katti.

diva1902
15. aug 2011

A zabudla som, konečne môžeš spraviť kuk na foto, dúfam, že sa ti bude páčiť.

cisielko
autor
11. nov 2011

@diva1902 bože to som tu tak dlho nebola????????? no som teda v šoku..ako sa máte, vy už máte rok? bože to ale letí...fotky som videla, je nádherný a tie očká no krása 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 nové veľmi ani nič, mám priatela, psíka a momentálne som šťastná aj ked mi v poslednej dobe niečo chýba..bude to asi malý uzlíček 😝 no a @katti77 je nám tehu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale nejdem viac písať hádam napíše aj sama 🙂

diva1902
28. nov 2011

@cisielko no veru, už je to rok a ten náš lumpík nie a nie sa polepšiť, je to také klbko nervov, ale strašne zlaté a šikovné 🙂 stále je na mne nalepený, nechce s nikým iným byť, vždy musíme byť s manž. na dosah 😒 takže bez neho ani na krok. Teraz sa trápime s behaním, už chodí sám, ale aj tak som stále pri ňom, aby sa nám neprizabil, už máme pár úrazov-ťukancov za sebou.
Takže máš priateľa? A nemala si náhodou manžela? Už si to nepamätám, ale aj tak dobre, hlavne že si šťastná a uzlíček si časom cestu nájde aj k Tebe 😉
No tak katti gratulujem 😀 , dúfam, že jej to dobre dopadne a kedy má termín? Vlastne ak ho aj vieš, kým sem zase ja prídem, už bude mimi na svete 😀 😀 😀 Stále nemám na nič čas, stále sa musím venovať malému, cca tak 30 hod. denne 😀 😀 😀

cisielko
autor
29. nov 2011

@diva1902 Ahoj, tak si maličkého užívate plnými dúpškami ako vidím a dá vám aj riadne zabrať...mohla by si hodiť nejaké nové fotečky do albumu nech vidíme ako rastie...a vy už aj chodíte, no atk máte doma riadne veselo a tých úrazov želám čo najmenej 😉
No áno, dobre sa pamatáš, mala som manžela ale už nemám, bohužal tento rok som sa rozviedla a začínam úplne od znova, preto ani nič neriešim...

@katti77 má termín nejako v lete, neviem presne ale teraz je ais v nejakom 12tt možno trošku viac...neboj, to ju určite ešte stihneš
😉

diva1902
30. nov 2011

@cisielko No pekne, no možno sa ti bábo zadarí, ani nebudeš vedieť ako, keď si už vymenila chlapa. Ja sa s mojím trápim už 19 rokov 😀
Veru, malého si poriadne užívame, máš sa načo tešiť, ak vyfasuješ takého lumpíka ako ja. Nikdy by som neverila, že je to také náročné, aspoň s našim malým. Energie má za troch, nič mi nedovolí robiť, môžem iba vysávať, vtedy je ticho, inak keď začnem náhodou variť a nevenujem sa mu chvíľu, tak začne tak vrešťať, že nás asi čoskoro navštívi aj sociálka 😀 Už máme 11 zúbkov, teraz sa tlačí štvrtá stolička, tak vyvádza ešte viac 😝 no proste od narodenia sme si nevydýchli. Najprv stále plakal, nevieme prečo, potom začalo peklo s bruškom, potom zase plakal bez dôvodu až do prvých zúbkov, ktoré sa ukázali celkom skoro a za nimi ďalšie a ďalšie 😀 😀 😀 a už sa tlačia pomaly osem mesiacov 😝 😝 😝 Ani v noci ešte stále nespí, takže za tých jeho 13 mesiacov som spala jedinú noc, a to mal iba dva mesiace a bola s ním celú noc sestra. Takže bieda, je zo mňa troska 🙄

cisielko
autor
1. dec 2011

@diva1902 júj moja keby si len mala pravdu a bolo to tak akopíšeš, že ani neviem ako ho budem mať..najhoršie natom je, že ked si predstavím to všetko okolo toho fu tak mám chuť s anato vykašlať, tei stresy okolo toho..ale veim, že to zato stojí..najkrajšie by ale bolo keby som tehu prirodzene tak nečakane takým zázrakom, to by bolo kráísne ale to nejde... júj tak vidím, že nedostatok spánku..no hádam to pri druhom bábu bude lepšie 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre