November,december 2009 začníme zázrakom na IVF,IUI

cisielko
5. nov 2009

Ahojte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Neviem či sa niekto pripojí ale je tu už toho toľko, že som sa rozhodla skúsiť hodiť túto tému pre tie, ktoré sa v tomto období chystajú na zázrak v podobe iVF, ICSI alebo IUI..lebo ja sa cyhstám a konečne začínam so stimulkou a to zajtra teda 06.11.2009 a začínam papať prvé liečky, teda Proveru a týždeň na to teda 13.11. začínam pichať DIPEHERELINE 😀 😀 😀 😀 😀 😀 všetky, ktoré máte chuť a veríte, že nádej umiera posledná pripojte sa a spolu to nejako zvládneme..spoločnými radami, povzbudením a hlavne vierou, že raz sa to PODARIŤ MUSÍ 😀 😀 😀

diva1902
29. jan 2010

Cisielko, aj ja idem do toho bez nádeje, my sme s mm takí pesimisti, čiže realisti. Bude ako bude, no uz teraz sa chystám na ďalšie IVF, bŕŕŕ 😲

Tak ste ma teda presvedčili, dnes mám 2DC 😀 Objednám sa až v pondelok 😉

cisielko
autor
29. jan 2010

Diva..no hurá, to trvalo kým sme ťa zlomili 😀 tak pekne sa v pondelok objednaj a uvidíš ako čo dalej..nie sme pesimisti, sme len realisti..načo sa zbytočne utešovať aj tak je to na dve veci.dáko bolo, dáko bude 😀 😀

diva1902
29. jan 2010

Už som si neni ani istá, či chcem skúsiť ešte zostávajúce 2 cykly IVF a či má význam trepať sa do Prahy 😲

cisielko
autor
29. jan 2010

Diva..netáraj..nato je ešte čas..ja tiež nebudem mať určite chuť ale časom ma to prejde..a čo prejde, všetko bude odbré..ved hádam námt o život nedá pocítiť ešte raz, hádam už aj úspech nám do praje 😀

melinda78
29. jan 2010

pekny vecer dievcata....vcera mala som KO, ale dostala som zle spravy.... 1 miminka pekne rastie ale 2 nebylo uz srdiecko 😒 dostala som lieky a este tento tyzden mam aj ultrosa dalsia Ko bude 12.2. ale asi dovtedy blaznim ☹

lindus1
29. jan 2010

ahojte kocky,

melinda to mi je luto.. ale mozno si ten cas nechavaju este pre kazdy pripad, mozno to este nie je na 100 % nie?

cisielko, gubik, diva - drzim vam moc moc palce, nech to vyjde

matiasko
29. jan 2010

ahojte 😵
meliii 😔
moc moc ti drzim palce aby bolo vsetko ok.

melinda78
29. jan 2010

Matiasko dakujem Ti este raz!!!!!! v nedelu budem na Teba mysliet!!!!

cisielko
autor
29. jan 2010

Melinda..zalrko, to mi je ľúto..bože toto by ma ani nenapadlo..a prečo ti ho nevyberú alebo niečo? nemôže stiahnuť aj to druhé? silno ťa obímam a mylsím na teba..drž sa ☹

Lindus..dakujeme pekne..aj yt sa drž nech pekne rastiete 😉

matiasko
29. jan 2010

nemas zaco 😔
musis byt silna.

diva1902
29. jan 2010

Ahojtejavascript:addEmoticon('☹','vBody')

Melinda je mi to ľúto ☹ ale asi to má tak byť,teda ak je to isté, príroda si to teda zariadila po svojom, až mnou zimnica prešla. Teraz napíšem asi blbosť, zatiaľ neviem aké to je, ale myslím,že ak sa to má stať, tak je asi lepšie, keď čo najskôr. Moja známa čakala dvojičky a jedno mimi zomrelo, už neviem v koľkom tt a musela ho donosiť a porodiť 😲 no viem, že slabá útecha 😖

lindus vďaka 🙂

cisielko
autor
29. jan 2010

Diva..súhlasím stebou..je to síce slabá útecha pre našu Meli ale asi to tak má byť 😒

diva1902
29. jan 2010

Cisielko, tak si predstav, ja ti dnes píšem, že sa asi vykašlem na tie zvyšné cykly IVF a hádaj, čo ma čakalo doma v schránke pri príchode domov z práce, schválnenie 2.cyklu IVF 😲 by si sa krvi vo mne nedorezala, ako keby som dostala lopatou po hlave. Nejak to prestávam zvládať, tak ja sa ešte len chystám na KET a teraz toto, jak som sa s tým cúrala 4 roky, tak teraz v priebehu 4 mesiacov IVF, KET, IVF? A ešte k tomu ako bonus v marci aj tú Prahu. Predstav si, že to poisťovňa schválila za týždeň!!! Jasne som koord. na pohovore pred KET povedala, že ju chcem mať schválenú až koncom marca, ona sa mi ešte pousmiala, že načo vymýšľam, vraj mám vydržať na výsledok KET, vraj si žiadosť založí do šufla a až potom ju pošle a takto so mnou vybabrala, alebo že by som IVF-kom predbehla KETko? To je haluz 😀

cisielko
autor
29. jan 2010

Diva..ty si vypisovala žiadosť na IVF ešte pred Ketkom? tak to čumím, a to ťa čo napadlo? a to stým nebol žaqidny pronblém, to sa normálka dá aj ked máš ešte mrazáčikov? kokso to je iná haluz..tak ty tu vymýšlaš s Ketkom a už si druhú žiadosť opsielala..to kedy, ved si nič nevravela 😕

diva1902
29. jan 2010

Cisielko písala som predsa hneď v hlásení po pohovore, sprav kuk na str. 17.

Ale fakt mi povedala koord., že ju zatiaľ nechá v šufli a pošle ju až po KETe 😠 Poisťovňa mi prvú žiadosť schválila 22.9.09, tak asi od vtedy počítajú tie 3 mesiace 😖 Ja som si myslela, že sa to ráta až od samotného výkonu, čiže OPU a ET v 12/09 a schválenie ďalšej žiadosti až v marci 2010, no nie? Ale očividne nie! A tým, že som ju podala už na pohovore pred KET, som si chcela ušetriť ďaľšiu cestu do heliku kvôli jednému papieru.

Normálne mám obavy, či to všetko stihnem, kým bude platiť žiadosť 😖

cisielko
autor
29. jan 2010

Musím kuki..ja už nepamätám, cháp, ved užmám predsa svoj vek 😀 no počka ale 3 meisace sa rátajú predsa aby si bola bez kadejakých hormónov nie, nie kedy ti shcváli žiadosť..teraz som aj ja mimo..nehápem ale prečo to poslala tak skoro, ved ak byčo nie ale lovšk potrerbuej aj pausu, oddych do tohoto všetkého..je to strašne náročné..tak čo teraz?

diva1902
29. jan 2010

Cisielko, pôjdeme pekne po poriadku, čiže teraz KET, ak k nemu dôjde, potom asi pohovor s Dr. v Heliku, či si máme spraviť ešte nejaké dostupné vyšetrenia,ale budem sa ich snažiť čo to popýtať už teraz, keď pôjdem na UTZ 😉 potom Praha 22.3. na imuno, to by mali byť výsledky o mesiac, a možno májovým cyklom, ktorý by mal začať tiež takto koncom mesiaca si začnem odpočítavať tých 16 dni do Provery a niekedy v polovici júla by vyšiel ET 😉 Pekne som si to naplánovala, čo 😀 Samozrejme, všetko závisí od výsledkov. Pri najhoršom mi prepadne a budem musieť podať novú, ani by ma to neštvalo, že ju mám už schválenú, veď platí na jeden rok, ale vraj lieky musím vybrať už do polroka 😠 😠

cisielko
autor
30. jan 2010

Ránko

Melinda..ako sa cítiš?

Gubik..a ty, všetko ok?

Diva..ja z teba odpadnem, parádne si si to naplánovala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a má to aj zmysel..pozri, prinajhoršom vyberieš lieky a budeš ich mať odložené doba, ved tie sa hned nepokazia..cha dobre, môže byť?

melinda78
30. jan 2010

ahojte dievcata... brusko my boli a niekedy aj hlava... tabletky presne zjem tak ako moj gyndos povedal a cakam na 12 februara.... a viem ze bude vsetko v poriadku, musi byt vsetko v poriadku!!!!!!!!!!

evuliatko74
30. jan 2010

Ahoj Melinda,
velmi na Teba myslim, musis byt silna a verit, ze to bude Ok.
A beries nejake lieky?

melinda78
30. jan 2010

ahoj evuliatko, este do stredu mam ultorsa, a denne 3krat aj duphastona.

evuliatko74
30. jan 2010

Ja berie utros len do nedele /zajtra/, to budem 8tt+3.
No a od pondelka uz len 3-krat denne Duphaston. Tak mi kazala ĺekarka, tak dufam, ze to bude OK.

melinda78
30. jan 2010

ja do 12 musim papat duphastona , a potom uvidime, bude zase sono.

evuliatko74
30. jan 2010

A toho 12.2. budes v kolkom tyzdni tt?
A teraz pri tej predvcerajsej kontrole ti robili aj utz?

gubik
31. jan 2010

Ahojte dievcata,
Melinda- drzim paste, hlavne ziadne stresy, neboj, bude to v poriadku!!!
Ja- folikulv je dost, fakt nechapem baby, ako to stihate pocitat, ja mam mozno okolo 16? Najvacsi ma tusim 17mm, OPU mam v stredu

melinda78
31. jan 2010

evulaitko 12.2 budem presne 10tt 0d. anoo mala som utz, tam videl moj gyndos ze nebyje srdiecko.
gubik dakujem Ti! to je super ked mas tolko folikulov! tak do stredu este krasne rastuuuu!

evuliatko74
31. jan 2010

Fiha, gibik, to je ale pekna uroda!!!!!!!

cisielko
autor
31. jan 2010

Ahojte

Melinda..silno na teba mylsím aby bolo všetko v oraidku, hlavne sa netsresuj a snaž sa byť v pohode 😉

Gubik..skvelo..držím v stredu palce..tajže sa zase minieme,...mne ak sa rozmrazí tak ja idem vo štvrtok..drž sa, som zvedavá ako to všetko dopadne 😉

Evuli..a ty ako, všetko v poraidku?

evuliatko74
31. jan 2010

Cisielko, a kedy sa dozvies, ci sa v pohode rozmrazilo?

Ja som relativne OK. Vies, po tom, ako ma prepustili z CAR a poslali nazad ku gynekologicke, neviem nove nic.
Gynekologicka mi dalsi utz nerobila, lebo ze caste utz su nebezpecne pre mimi, len mi vysvetlila znizovanie liekov a na kontrolu spolu s UTZ idem az 10.2. Tak len cakam a neviem nic... Je to zufale. Stale len na nieco cakame.... 🙄
No snad bude vsetko OK, snazim sa pozitivne mysliet.

A ty sa ako drzis?

cisielko
autor
1. feb 2010

Ránko bambulky 🙂

Evu..no asi nám je to určené, stále len čakať ale verím, že to čakanie má aj svoj význam 🙂 v stredu poobede ho idú rozmrazovať a vo štvrtok ráno o 07.30h si mám najprv zvolať či sa rozmrazilo aby som tam zbytočne nechdoila 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre