November,december 2009 začníme zázrakom na IVF,IUI

cisielko
5. nov 2009

Ahojte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Neviem či sa niekto pripojí ale je tu už toho toľko, že som sa rozhodla skúsiť hodiť túto tému pre tie, ktoré sa v tomto období chystajú na zázrak v podobe iVF, ICSI alebo IUI..lebo ja sa cyhstám a konečne začínam so stimulkou a to zajtra teda 06.11.2009 a začínam papať prvé liečky, teda Proveru a týždeň na to teda 13.11. začínam pichať DIPEHERELINE 😀 😀 😀 😀 😀 😀 všetky, ktoré máte chuť a veríte, že nádej umiera posledná pripojte sa a spolu to nejako zvládneme..spoločnými radami, povzbudením a hlavne vierou, že raz sa to PODARIŤ MUSÍ 😀 😀 😀

cisielko
autor
25. nov 2009

Melinda..ahoj..vítam ťa tu u nás..a vitaj..ja pichám tiež a od zajtra pichám Menopur..ešte tu máme Kati tá pichá tiež Diphereline akomy, zajtra ide na prvú kontrolu.... 😀
a míáme tu aj nejaké čakateľlky..vitam ťa tu u nás..som rada, že sa k nám pridávaš aj ty..rada pokeciam ale už pálim do opstele tak sa na teba teším..bna vás všetky a želám veľa šťastia v boji 😀

melinda78
25. nov 2009

🙂 cisielko dakujem 🙂 tak dobru noc ti prajem

cisielko
autor
26. nov 2009

Ahojte baby 😀

Ešte raz vítam nové bojovnice 😀

melinda78
26. nov 2009

ahoj cisielko, kedy bude odber? ja teraz cakam na menzes....

cisielko
autor
26. nov 2009

Ahoj Melinda..jáj to ja netuším, mne práve dnes už knčí mrcha a začínam s Menopurom tak asi tak do 2t..neviem kedy..uvidíme ako budú raásť folikulky 😀 😀 😀 😀 kedy ti má prísť M?

melinda78
26. nov 2009

dneska uz by mal byt, ale mala som influenza 😒 dufam zajtra alebo cez vikend pride 🙂 Dr. my povedal ze ja cca 10 decembra budem mat odber, no ked vsetko ide v poriadku 🙂

cisielko
autor
26. nov 2009

No ja keď som to rýtala, že 14 dní od dnes tak mne to vychádza do 09.12. takže by sme boli dosť v podobnom čase....čo je influenza?

melinda78
26. nov 2009

chripka 😀

cisielko
autor
26. nov 2009

Aha..občas mi to pomalšie páli 😎 takže mrcha je tu každú chvílku..ja akurát pijem červené vínko,...bavy iVFáčky poradili, že mám vypiť denne tak 2Dc vraj je to dobré nalsiznicu..tak si aj ty daj...ako sa inak cítiš, cítiš nejaké zmney na sebe?

melinda78
26. nov 2009

citim len to ze pride 🙂 asi zajtra ale uvidime a potom idem na KO.

cisielko
autor
26. nov 2009

kedy ideš na kontrolu...v pondelok?

melinda78
27. nov 2009

🙂 ano, dneska uz mam MS, tak pondelok idem na KO. potom idem aj k obvodnemu

gubik
28. nov 2009

Ahoj baby! Uz som konecne spat z Kosic, pripojenie na net som nemala.
Cisielko- supeeeeer!!! Tesim sa s Tebou. A ako? Bolesti enmas? alebo nejake zmeny nalad? Dufam, ze nie
Melinda- ahoj. Ty chodis kam do CAR? MAs nejaky iny protokol ako my, co sme tu. JA mam dnes dostat mrchu, ale ako som ocakavala, posunie sa mi o par dni, tak som z toho nervozna. Ty pichas Diphereline od 1DC? Ja mam brat Proveru od 16DC, Diphereline od 23DC a Menopur az /ako Cisielko pisala/ od 3DC dalsej mrchy. Ty to mas nejake skratene?
A co, uz konecne sa uracila mrcha hnusna prist?
Mna desne stve, ze mi meska

melinda78
28. nov 2009

gubik ahoj 🙂 ja chodim do GF, mam dlhy protokol , od 22 DC picham diphereline 0,1mg, od vcera mam MS, a pondelok idem na KO / 4 den MS/ doma uz mam gonal 450l, a pergoveris 150/75. ze co ako dalej to dozviem len pondelok. Dr. povedal ze priblizne 10. decembra bude odber, uvidime 🙂

cisielko
autor
28. nov 2009

Ahojte 🙂

Gubik..no ahoj...bolesti nemám, mám len bolesti hlavy..včera som sa dobre necítila tak som si dala tabletku..štve ma, že už mám 8 den ,rchu čo ju mávam 5-6 dní, nerozumiem tomu..skúšam aj niečo zistiť do báb, dúfam, že to nieje nič zlé..už chcem mať naozaj ptom 😠 a už prišla M?

Melinda..tak držím v pondelok palce na kontrole..aj ja idem v pondelok..som zvedavá ako keďže M vyzerá, že nechce odísť...ide ma z tohodrbnúť ☹

gubik
29. nov 2009

Melinda- tak som to zle pochopila, prepac 🙂 . A co je to ten Pergoveris? Drzim paste na pondelok

Cisielko- to je z hormonov, neboj, mrcha prisla neskor a je dlhsia. Ja mam svoje klasicke predMS spinenie, podla neho viem odhadnut, ze hnusna mrcha pride tak o 2 dni. Presne ako som si myslela, 4 dni neskor, potvora!!! A prave teraz by som ju potrebovala nacas ☹

cisielko
autor
29. nov 2009

Peknú nedelu 😀

Gubik..mne prišla neskôr ale trvá dlho..ale baby mi opradili čaj s veľa citrónom tak to asi zabralo, už mám len špinenie 🙂 zajtra idem na kotnrolu tak sa popýtam dokiho, verím, že to bude ok..keď čítam čím všetkým si niektoré museli pri IVF prejsť tak mi až zimomriavky naskakujú ☹ už radšej ani nebudem nič čítať..takže ti mešká ale hlavne, že je už na ceste 😉

lucifuk7
29. nov 2009

cau babenky,
chodi niektora z Vas do Gyn fivu?

gubik
29. nov 2009

Cisielko- ked sa mi v minulosti stalo, ze mi meskala M, tak aj napriek spineniu som skusala testy a nervovala sa. Je to celkom ulava, ze teraz nemusim taketo veci riesit. Ale na druhej strane sa to zbytocne oddaluje. Takze caj s citronom? A pijes alchemilku? ja si ju idem naordinovat od tohto cyklu

Lucifuk- Melinda chodi do Gynfivu. Chystas sa tam, alebo ides na IVF?

melinda78
29. nov 2009

🙂 ahojte baby
gubik Pergoveris tiez je na vytvorenie folikulov, teraz picham len diphereline potom asi od pondelka aj Gonal a myslim si ze potom aj pergoveris a nakonci uz budem zdravotna sestra 😀

lucifuk7 ja chodim do GF 🙂

cisielko tak zajtra dozvieme ze co dalej 🙂

cisielko
autor
29. nov 2009

Luicifuk ahoj..ja chodím do Heliosu v Martine..a vy máteaký problém:

Gubik..áno, viem o kaej úľave hovoríš..je to fakt super, to bolo prvý rýt po skoro dvochrokoch čo som nenymslela na to či mrcha príde a je to skvelý pocit 🙂 🙂 🙂 ešte teda neprišla?nepijem alchemilku, čo to je?

Melinda..veru, zajtra sa dozvieme ako nám to ide 😀 😀 😀 😀

cisielko
autor
30. nov 2009

Ránko dievčatá 😀

máme 4 folikluky okolo 6-9 mm a daľšie maličké tak hádam budú rásť pekne do krásy a nesklamú ma ďaľšie výsledky budú oklo 14h tak hádam je všetko ok a vravela som jej aj za tú mju hlavu, tak vravela, že to môže byť aj z toho vína čo chalstám po večeroch, že môže byť spúšťačom migrén, tak zostala trošku v šoku ale včera ma hkava nebolela tak neviem..no uvidíme, budeme skúšať ďalej
😉

melinda78
30. nov 2009

🙂 dobry vecer baby
no dneska mala som KO , Dr.Behunova povedala ze mam vsetko v poriadku, od dneska uz picham aj Gonal 150 IU a dipherelin0,1mg, cez vikend dalsia KO...Cisielko Ty kedy ides na dalsiu KO? pekny vecer baby

cisielko
autor
1. dec 2009

Ránko 😀

Melinda..to je super, že je všetko ok a picháš Gonal..no mne volali poobede z Helíku, tak všetko je ok pichám všetko ako do teraz..na kontrolu idem vo štvrtok, som zvedavá ako narastú folikulky, verím, že do krásy 🙂

melinda78
1. dec 2009

🙂 ahoj Cisielko

ja len cez vikend dozviem ze kolko folikulov tam rastia a buduci tyzden pride velky den 😀

gubik
1. dec 2009

Ahíojte dievcata!
Myslim na Vas a tichucko zavidim, ako ste uz "popredu". Mne mrcha nie a nie prist, zajtra bude 4. deň meskania, ako som predpokladala, dava si nacas. ale pomalicky sa rozbiehe. Preco sa prave teraz flaka, potvora? 😠 Je to vsetko púdsychika.
Cisielko- pekneeee, jasne ze porastu, suprer!
Meli- a ako casto mas kontroly?
A kdeze je Kati, dlho sa tru neukazala

melinda78
1. dec 2009

Gubik ahooj 🙂 vcera bola som 1krat... a potom cez vikend, a dalej neviem, ale buduci tyzden uz bude niekedy odber tak asi musim tam ist castejsie. vsak uvidime. klud klud klud a MS pride!

melinda78
2. dec 2009

pekny den kazdemu 🙂

gubik uz mas MS? hm

gubik
2. dec 2009

Dobre ranko.
Melinda- uz konecne ano 🙂 . ale dnes mam nulty den este, lebo to nie je krvacanie. takze dufam, ze od zajtra to bude prvy. boooze, to je des

melinda78
2. dec 2009

Gubik 🙂 a kedy musis ist na KO?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre