November,december 2009 začníme zázrakom na IVF,IUI

cisielko
5. nov 2009

Ahojte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Neviem či sa niekto pripojí ale je tu už toho toľko, že som sa rozhodla skúsiť hodiť túto tému pre tie, ktoré sa v tomto období chystajú na zázrak v podobe iVF, ICSI alebo IUI..lebo ja sa cyhstám a konečne začínam so stimulkou a to zajtra teda 06.11.2009 a začínam papať prvé liečky, teda Proveru a týždeň na to teda 13.11. začínam pichať DIPEHERELINE 😀 😀 😀 😀 😀 😀 všetky, ktoré máte chuť a veríte, že nádej umiera posledná pripojte sa a spolu to nejako zvládneme..spoločnými radami, povzbudením a hlavne vierou, že raz sa to PODARIŤ MUSÍ 😀 😀 😀

katti77
6. nov 2009

a ozaj cisielko našla si ten papier?

lusinkaj
6. nov 2009

ahojte,ixi mas odpisane na ip 🙂
ako baby pokracujete v debatke?

cisielko
autor
6. nov 2009

Lusinkaj..ajoj keciame tak aby nám ubiehal čas..at si kde v práci ako my?

Katka..neuveríš ale ja krva som sa zabiudla na to pozrieť...som na čisto na hlavu ale už mám poznámku v mobile aby som nezabdula..a ty o 4 dni za mňou 😀

ixi
6. nov 2009

ok 🙂
ciselko chodim do ke 😉

ixi
6. nov 2009

musim ist do mesta tak sa mi tu majte 😉

katti77
6. nov 2009

tak tak som ti v pätách 😀
no ti si ale zábudlivá, najprv stres a potom na to zabudneš 😀
lusinkaj a ty kedy teda začínaš?

lusinkaj
6. nov 2009

ahojt katti,tak ja by som uz najradsej hned zacala ale nemozem este musim dat stitnu z.do poriadku a idem na to...cisielko nie ja nepracujem,som doma nez..... ☹ taze zabijam doma nudu

cisielko
autor
6. nov 2009

Lusinkaj..to nič mi sme tu tak ti spríjemníme čakanie..a koľko sa ideš eštte liečiť? dlôho?

Katkla..no som na hlavu, hlavne, že som nato celý večer mylslea..ale už nezabudnem 😀 😀 😀

Ixi..ahoj

lusinkaj
6. nov 2009

cisieko...tak uz sa liecim od augusta ak snad uz teraz 18.11 ak pojdem na krv bude vsetko ok

katti77
6. nov 2009

lusinkaj tak ti držím palčeky aby výsledky boli dobré a mohla si sa pridať k nám 😉

cisielko a facebook ti nič nehovorí?

lusinkaj
6. nov 2009

kati dakujem..dufam ze uz bude ok lebo sa tesim na cele ivf 🙂

katti77
6. nov 2009

lusinka no aj my s cisielkom sa zatiaľ vytešujeme, uvidíme dokedy?
a čo máš zvíšenú či zníženú štítnu?

cisielko
autor
6. nov 2009

Kati..hovorí ale nestíham ako vždy, to som celá ja 😀 prečo uvidíme do kedy, prečo my s auž budeme teišiť stále 😀

Lusinkja..no tak to ti budeme toho 18.11. držať silno aplce aby sa to podarilo..a ak akby boo všetko ok tak kedy začínaš?

lusinkaj
6. nov 2009

dakuejm vam pekne...ak bude stitna dobra tak idem hned nato...dufam,ze uz nebude ziadna prekazka 😵

gubik
8. nov 2009

Ahoj dievcata,
pridavam sa ku Vam, s Proverou by som mala zacat od decembra.
Katti- tak my /teda nasi partneri/ su ako cez kopirak- aspon co sa tyka vysledkov spg.
Cisielko- dnes som nasla Tvoju IP. Ako? Este 4 dni a ides na to, sa uz na to tesim, ako keby som mala zacat s injekciami ja 🙂

cisielko
autor
8. nov 2009

Ahojte ženy 😀 😀 😀 😀 😀

Gubik..vitaj tu u nás bláznivých pichačiek 😀 😀 😀 😀 ja papám do piatku Proveru a Katka začína s Proverou v utorok a pichanie začína v piatok..bože, to ide byť..som zvedavá ako to doapdne 😖 začíanš teda s Proevrou v decembri?skôr to nejde?

katti77
9. nov 2009

dobré ránko
gubík vitaj, hovoríš, že ako cez kopirák, a čo ti povedali pôjdete ICSI či normálne? a bola si aj na IUI či ti povedali, že to nepôjde?...
cisielko berieš poctivo proveru?

ja som dnes bola odovzdať krv, v piatok mám ísť po výsledky a na interné a ekg...

cisielko
autor
9. nov 2009

Ránko ženy 😀

Katka..tak už si bola? ja ja som dnes cchela ísť ale išla som radšej do roboty, tak pôjdem zajtra ráno..a čo ti tobili, len ti bral krv to vsjo? a Proveru papám poctivo..mám v mobile pripomienku aby som nezabudla..a ty zaťčínaš už zajtra 😀 😀 😀

katti77
9. nov 2009

cisielko hej zatiaľ len krv, a keď budú výsledky tak pôjdem na interné tam to asi zosumarizujú, tak niečo splietal doktor...a ešte pôjdem na ekg...no od zajtra začínam 😉
a ak sa ti dá tak šupiky na facebook

cisielko
autor
9. nov 2009

už bežím 😀 😀 😀

gubik
9. nov 2009

Cisielko- dakujem. Skor to nejde, s koordinatorkou budem hovorit 20.11, to som 21DC, cize budem musiet pockat dalsi cyklus. Ale nevadi mi to

Katti- moj partner ma morfologiu 0,5%, 19% dobre pohyblivych. Prvy spg mal 1% a lepsiu pohyblivost, takze najskor sme skusali pri stimulacii planovat styk a 1xiui. Kontrolny spg pri iui uz bol ten horsi, takze Dr. doporucil IVF+ICSI. Proste uz ked mu zavadzali spermie, tak mi doktor vravel, ze mame nad IVF uvazovat, IUI sancu nedaval a ani sa nepodarilo ☹ Potom vravel, ze do konca roka by sme mohli skusat IUI a potom IVF, ale ja uz som nechcela. Naco sa dopovat hormonmi. Takto si telo na 4 mesiace oddychlo a v decembri mozem zacat. U Vása bol postup aky? Mas za sebou tiez IUI? Ako dlho uz chodis do Heliosu? Kuk Krajkovi?

Dievcata, ozaj, co potrebujem ako predoperacnepre OPU? Musi byt interne, alebo staci krv, ekg a anesteziologicke vys?

gubik
9. nov 2009

Ked mi zavadzali spermie malo byt samozrejme 😀

katti77
9. nov 2009

gubík tak ja chodím do heliosu od mája a ku krajkovi, a ten mi povedal, že IUI môže dopadnúť dobre, a IVF ideme normálne, ani wash test nebudú robiť mm...tak ja už tomu nechápem...tebe nedával veľkú šancu a mne stále hovoril, že to môže vyjsť...a o ICSI nebola skoro vôbec reč...
mám zasebou 2 IUI a keby mi nevyšlo IVF tento mesiac tak by som išla aj na 3...ale asi len vyťahovali zo mňa peniaze,lebo tie výsledky sú fakt asi na IUI hrozné...no ale neva, od zajtra začínam s proverou tak hádam IVF bude už úspešné...

cisielko
autor
9. nov 2009

Katka..už sa tým netráp..mne je to tiež dosť divné, že ťa posielali na IUi pri takom spr ako máme my a nám ho zattrhli, že to nemá význam..ale môže to byť aj niečim iným, nejakou dolišnosťtou..ale to je už teraz jedno..zajtra nezabudni na prvú tabletku a už si v tom somňou..,áme rozdiel 4 dni ale to nieje nič tak šup šup na môj vláčik aj sotané babule 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Gubik..to je v poho, to už nejako vydržíš a za chvílu si v tom snami 😀 😀 😀 ja chodím do Helíku od seútembra, predtým som to tiešila cez môkjho dokiho a cez iné centrum no ak sa to dá tak nazvať..a partner ako, už je stým zmierný?

cisielko
autor
10. nov 2009

Ahojte... 😀

No ale totu flákate diečvčatá 😠

Tak ja už v práci..bola som na tom predoperačnom tak si ma tršoku popohadzovali..môj obvodný mi zobral krv ale na HIV a ešte niečo mi on nemôže dať robiť vyšetrenia tak som utakala na gyndu, tak mboli zase v šoku, že na čo mi to je veď to sa robí tehotným..no chápete..tak som čumela ko puk ale zobrali mi aj tam krv a po výsledky idm v piatok..a jedno vyšetrenie mi ani neuribili, vraj to ani nevedia čo je tak super 😠

cisielko
autor
11. nov 2009

Ránko..no teda..naozaj to tu flákate, kde ste všetky??????? 😠

katti77
11. nov 2009

dobré ránko

cisielko, zlato už sa ti to kráti a budeš pichať, a ako včera doma? ticho kľud 😉

cisielko
autor
11. nov 2009

Kati..ahoj..jáj včera bolo superne..som mala domka klud, pohodičku..nikto ma nebuzroval 😀 😀 😀 😀 hej už sa mi to kráti až sa mi ťažko pregĺga keď si na to posemniem..snažím sa piť veľa vody ako ste mi kázali aby som vypila apsoň 3l vody tak dúfam, že sa mi to bude dariť..a ty čo večer kedy papáš?

katti77
11. nov 2009

jáj tak dobre ti bolo 😀 ...tak len pekne pi, ja zachvíľu budem mať vypitý prvý pol liter 😲
a verím ti, že sa ti ťažko preglga, no ale hádam to zvládnete a potom mi všetko povieš, aby som sa vyvarovlala prípadných chýb 😉
aj ráno aj večer papám o siedmej
a kedy ideš pichať, ráno či večer?

cisielko
autor
11. nov 2009

IDEM PICHAť VEčER..RáNO KýM BY SME SA K TOMU DOSTALI TAK BY SOM AJ DO ROBOTY MEšKALA 😝 najhoršia bude tá prvá, potom to už hádam pôjde..ty ideš pichať ráno? ja už mám tiež vypitý pol liter a mám už nachystaný čaj tak to už bude potom liter lebo mám riadny krčach na čaj 😀 prišiel ti už recept?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre