November,december 2009 začníme zázrakom na IVF,IUI

cisielko
5. nov 2009

Ahojte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Neviem či sa niekto pripojí ale je tu už toho toľko, že som sa rozhodla skúsiť hodiť túto tému pre tie, ktoré sa v tomto období chystajú na zázrak v podobe iVF, ICSI alebo IUI..lebo ja sa cyhstám a konečne začínam so stimulkou a to zajtra teda 06.11.2009 a začínam papať prvé liečky, teda Proveru a týždeň na to teda 13.11. začínam pichať DIPEHERELINE 😀 😀 😀 😀 😀 😀 všetky, ktoré máte chuť a veríte, že nádej umiera posledná pripojte sa a spolu to nejako zvládneme..spoločnými radami, povzbudením a hlavne vierou, že raz sa to PODARIŤ MUSÍ 😀 😀 😀

melinda78
25. dec 2009

Gubik ahoj 🙂 dneska zase som urobila testik mam tam // ale tiez slabo ☹

gubik
25. dec 2009

Melinda- to je super! Dolezite, ze tam su 🙂 Ty mas zavedene dve embryjka? drz sa

tina1
25. dec 2009

ahojte, ja som včera urobila testík a nič. Bol to 7 deň a bez predlženej kultivácie. Možno to bolo naozaj skoro, tak skúsim testík zajtra. Ale prsia ma stále bolia, a dosť bolia. Najradšej by som chodila od pol pása hore úplne bez ničoho. Čo pociťuješ ty melinda? Inak veľmi, veľmi pekné čiarky, teším sa z teba 🙂 .

melinda78
25. dec 2009

Gubik ano dve embryjka 🙂

Tina citim tiez prsia a niekedy brusko my boli, a nic ine 🙂 pondelok idem na krv 🙂

melinda78
25. dec 2009

Tina ja mala som 5predlzenu kultivaciu. zajtra uz mozno bude tam druha / 🙂 na krv Ti ides tiez pondelok?

tina1
25. dec 2009

Bodaj by si mala pravdu s tými //. Ešte nie som rozhodnutá na 100 %, či pôjdem na krv v pondelok, uvidíme. Nemáš niekedy taký pocit v podbrušku, ako by ťa tam niečo pichalo, alebo ako keby ťahalo- ja to mám stále na tom istom mieste už asi 3-4 dni.

melinda78
25. dec 2009

ale ano vzdy v lavej strane... ked bola som na ET tak sestricka povedala ze 28.12 musim ist na krv, to uz bude 12 den po ET.

tina1
25. dec 2009

ja to mám tiež na ľavej strane. V našom centre sa chodí na krv spravidla 14 dní po ET, no keďže v tomto období majú dovolenku, tak musím ísť na krv ku mojej gyndoške a je to na mne, kedy.

melinda78
25. dec 2009

aj Ty musis na krv dva krat? potom na ultrazvuk?

tina1
25. dec 2009

u nás sa chodí na krv len raz, no v prípade, že máš hodnotu HCG nižšiu ako je priemer (oni to už vedia posúdiť), ideš aj na druhý, kontrolný krvný test, či ti HCG stúpa alebo klesá. Potom je UTZ.

melinda78
25. dec 2009

akou citlivostou si kupila testiky?

tina1
25. dec 2009

asi 20 alebo 25- značka mamatest. A ty?

melinda78
25. dec 2009

tiez mamatest som urobila, je 20 citlivosotu.

melinda78
25. dec 2009

HCG v krvi
9. den min. 17- max.119
10.den min. 17- max. 147
11.den min. 33- max. 220
12.den min. 33- max. 429
13.den min. 70- max. 750
14.den min. 111- max. 1690

tina1
25. dec 2009

ja sa len spolieham na to, že som nemala PK ako ty a preto sa uhniezdilo oveľa neskôr ako tebe. Bez PK na uhniezďuje cca. na 4 deň po ET a s PK hneď na druhý deň. Aspoň takto to písali dievčatá tu na fóre. Takže podľa tvojej tabuľky, keď tebe vyšli // na 7 deň, pravdepodobne sa uchytili 2 embrijka 🙂 . Mne stačí aj jedno 😀 .

melinda78
25. dec 2009

To asi dozvieme len na ultrazvuku 😀

melinda78
26. dec 2009

dobre ranko 🙂

Tina urobila si testik? 🙂

Gubik, Cisielko kde ste?

gubik
26. dec 2009

Gubik je tu 🙂
Melinda- kedy budes robit najblizsie testik?
Tina- este je skoro, bez PK. Drzim paste

melinda78
26. dec 2009

gubik aj dneska som urobila mam fotku v albume 🙂

diva1902
26. dec 2009

Ahojte, som tu prvý krát, ale sledujem túto tému od začiatku. Aj ja som začala so svojim 1.IVF 12.11.09, OPU 10.12. a ET bol 15.12. Od 7 dňa po ET som začala špiniť, ale do dnes som trochu dúfala, že to bude o.k. No dnes som sa pridala k cisielku a začala som krvácať, takže už sa chystám na KET ak sa nám zmrzlinky rozmrazia, máme totiž iba 2.

melinda78
26. dec 2009

diva ahoj ... kedy budes mat KET?

ofs
26. dec 2009

Ahojte dievčatá,
Môžem sa pridať ku vám?
Ja som bola na prenos 23.12., so mnou to vyzeralo dosť biedne, lieky veľmi nezaberal,mala som len 2, oba sa oplodnili a vložil mi ich dr. môžete mi napísať vlastne kedy by mi mali dôjsť krámy?Ako sa to počíta?
Snažíme sa veľmi neriešiť, bude ako má byť, ale budem tá najšťastnejšia keď sa to podarí. Mňa tak pichá na pravej strane, aj keď včera ma bolelo brucho, myslela som, že mi dojdu krámy, tak neviem ,asi naozaj najlepšie je, keď to človek nerieši,
Ja mám už jednu dcéru, 7.rokov, bola na jeden šup, moje všetko, je úžasná, ale to druhé sme lúskali a lúskali a nič, tak sme sa dali na umelé, nemala som už načo čakať, veď mám 35 rokov... Potom sa pridala diagnóza málo pohyblivé spermie, u mňa najnovšie aj endometrióza, aj keď laparoskopiou mi ju vylúčili ale to je na dlhé, nerozpisujem sa o tom.....
diva, neboj sa, držím ti palce, podarí sa KET uvidíš, prosím ťa ty si niečo cítila?
Cisielko, nebuď smutna, všetko sa obráti na dobré, uvidíš
Melinda, držím ti palce, napíšeš aj ty svoje pocity, ktoré si mala?

melinda78
27. dec 2009

ahoj ofs 🙂 teraz citim len prsia, zajtra idem uz na krv 🙂 kazdy den robim testiky a denne asi 6krat pozriem ze ciarka este je tam 😀

melinda78
27. dec 2009

Gubik, Cisielko, Tina kde ste dievcataaa?

diva1902
28. dec 2009

Ahoj Melinda, to ket ešte neviem, zajtra idem na krv a utz, tak sa hádam dohodnem s MUDr. na termíne.

diva1902
28. dec 2009

ofs, už si ani presne nepamatám, ale po ET som mala asi len taký tlak v podbrušku ako keby som mala dostať, ale inak nič a potom na ten 7 deň po ET(inak 26DC) som začala špiniť, aj to bolo také všelijaké, ráno trochu, potom celý deň nič a večer zas. Na 11 deň po ET som dostala mrchu.Vkladali mi 1 vraj veľmi pekné embryo a vidíš, čo z toho? Takže toť môj prvý pokus.

cisielko
autor
28. dec 2009

Ahojte dievčatá

Trošku som vás zanedbala ale naozaj som nemala náladu sem písať...nechcela som kaziť radosť, ktorá tu je 😉

Vitám nové dievčatá Divu a Ofs 🙂

Diva...je mi to ľúto, vidím, že si sa pridala ku mne čo ma teda veľmi neteší..mrzí mato a veľmi dobre viem ako sa cítiš...robila si si tetsík?lebo na 11 Dc tam je šanca, normálne krvácaš? aj mne hovorili výbornej kvality a blá blá a nič z toho 😠 do ktorého centra chodíš?

Ofs...v žiadnom prípae nerozmýšlaj kedy ti príde mrcha..nato sa vôbec nesústred..musíš bveriť že sa to podarí a nie mylsieť nato kedy príde 😉

Melinda..držím dnes palce a teším sa na psrávičky..verím, že budú krásne 🙂

Tina..a ty ako, bola si na krvičke dnes alebo aspoň tesík už bol? držím palce aj tebe 😉

Gubik...ty si ako vlastne natom? ako sa máš?

Inak Katlka ide zajtra na krv...na vianoce mala // ale každým dnom miznú, verím však, že je to len palný pooplach tak jej držte zajtra palce 😉

diva1902
28. dec 2009

Cisielko, normálne krvácam už tretí deň, test som nerobila, ani som to nemala v pláne, chcela som počkať až na krv,v tomto som dosť trpezlivá, ale som sa nedočkala. MS mi predtým prišla až 3 dni po vysadeni utrogestanu, tak som myslela, že budem aspoň cez vianoce v tom, že som možno konečne tehu. Zajtra si idem dať len potvrdiť to, čo už viem, takže zbytočný výlet do Heliosu 😠 .

Tiež nemám chuť sa zapájať, už mi z toho všetkého zle, musím to konečne vypustiť z hlavy, ale to by som nemohla robiť kuk sem.

Aspoň že sa Melinde zadarilo 🙂

cisielko
autor
28. dec 2009

Melinda...to mi je ľúto ☹ viem veru presne ako sa cítiš ☹ máš nejakých mrazáčiokov? ja mám iba jeného tak hádam on bude ten pravý a už ma nesklame 😉 aj ja chodím do Helíku, toto boo moje prvé IVF...pracuješ alebo si doma?

melinda78
28. dec 2009

pekny den dievcata 🙂 dneska bola som na krv aaaaaaa som tehotnaaaaaaaaaaaaaa 🙂 dalsia kontrola 31.12 😀 som velmi velmi stastna je to neuveritelne 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre