November,december 2009 začníme zázrakom na IVF,IUI

cisielko
5. nov 2009

Ahojte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Neviem či sa niekto pripojí ale je tu už toho toľko, že som sa rozhodla skúsiť hodiť túto tému pre tie, ktoré sa v tomto období chystajú na zázrak v podobe iVF, ICSI alebo IUI..lebo ja sa cyhstám a konečne začínam so stimulkou a to zajtra teda 06.11.2009 a začínam papať prvé liečky, teda Proveru a týždeň na to teda 13.11. začínam pichať DIPEHERELINE 😀 😀 😀 😀 😀 😀 všetky, ktoré máte chuť a veríte, že nádej umiera posledná pripojte sa a spolu to nejako zvládneme..spoločnými radami, povzbudením a hlavne vierou, že raz sa to PODARIŤ MUSÍ 😀 😀 😀

cisielko
autor
18. feb 2010

Janííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí...čakáme, netrpezlivo čakámeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :- 😀 😀 😝 😝 😝 😝

Diva..hm, tak to je fakt an zamylseni..no ak to nemám ani ja tie protilátjky tak ja na nič čakať nebudem..načo..a ty ako vieš, že tei protilátky nemáš?

jani2
18. feb 2010

tak je to negatívne...HCG 0, tak ja už tomu nechápem, embryjko sa asi ani len nechytlo, tak čo bolo potom to krvácanie, čo tá slabunká čiarka na testíku....ja tu normálne revem nad klávesnicou...už asi tretí krát za tento cyklus ..idem zobudiť malú a asi sa s ňou pôjdem vonku prejsť...musím to nejak rozchodiť 😔 😢 😔

diva1902
18. feb 2010

Jani, to je mi ľúto, tak som dúfala, že aspoň Tyyyy ☹ slabá útecha, ale aspoň že máš dosť mrazáčíkov, určite tam na Teba aspoň jeden čaká 😉 Práve som čitala, že si po IVF bola doma iba jeden deň a podarilo sa, tak teraz neviem, či nemrhám časom, lebo som tentokrát odhodlaná byť doma až do testu. Ja som po ET išla na tretí deň do práce a výsledok negatív, takže je to individuálne, lebo tie, ktoré boli doma až do testu a vyšlo to, tak zase odporučajú uplný kľud.

Cisielko, mne brali v Heliku krv hneď pri podávaní žiadosti na 1.IVF na kompletný HP, protilátky proti spermiám a placente a výsledok negatív. Robil mi to tuším pred nimi aj môj obv. gynekológ.

cisielko
autor
18. feb 2010

Jani ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ je mi to strašne, strašne ľúto ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ posielam ti objatie, viem aké je to ťažké..teraz to chce len čas a potom sa zase pustiť do boja 😉

gubik
19. feb 2010

Jani- to ma mrzi... ☹ Ale este mas dost mrazacikov

Cisielko- spinenie po dvoch dnoch prestalo, uvidim, co mi povedia v pondelok v Heliose

diva1902
19. feb 2010

Gubik, tak teda držím silno palce 😉

Cisielko, práve som sa objednala na genetiku, tak sa mi tie vyšetrenia pomaly začínajú nabaľovať, už aby to bolo všetko za mnou 😲

gubik
22. feb 2010

Ahojte dievcata,
boal som v Heliose, sliznica 17mm, nic vidiet nebolo, tak cakam na vysledky o 15:00

cisielko
autor
22. feb 2010

Ahojte

Len tak v rýchlosti....

Gubíkkkkkkkkkkkkkkkkk...17mm to znie krásne..silno ti držím palce, silno rpesilno akoo sa len dá diečva..bože nech ti to výde..drž sa 😉

gubik
22. feb 2010

Cisielko- dakujem, si zlata 🙂 Ja uz mam nervy na dranc

diva1902
22. feb 2010

Gubik, držím silno palce a čakááááááám 😲

diva1902
22. feb 2010

Gubik no kde si, čo už oslavujete 😀

gubik
22. feb 2010

Ahojte,
HCG 760 🙂 Ale este nebolo nic vidno, tak dalsia kontrola buduci utorok

diva1902
22. feb 2010

Gubik supeeeeeer, blahoželám 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Gubik a ako je to s tou tvojou ms, mala si ju or nie, lebo ja teraz trpnem 😠

diva1902
22. feb 2010

a ako tak pozerám do zadu, vraj poznáš svoje telo a cítiš sa úplne netehotne 😀 nepoznáš, nepoznáš 😀 😀 😀

gubik
22. feb 2010

Diva, dakujem 🙂
Mala som MS, teda myslela som si, ze je to MS, 2 dni. Nebola to krv, bolo to spinenie. Myslim, ze to bolo 6ty a 7my den po ET. FAkt som sa citila uplne netehotne. Ale ono asi kazda zena to ma inak 🙂
Ty sa ako citis? Testovat esste nejdes? Uz si 6 den po ET. Alebo pockas na krv? Drzim paste

diva1902
22. feb 2010

Neviem či sa dostanem až k testu, každý deň ma pichá pri ľavom vaječníku, ale nie stále, potom ma pichne zase vpravo, no ja neviem čo to je?

Ty si stále doma or pracuješ?

gubik
22. feb 2010

Pichanie vo vajecnikoch na striedacku byva vraj kvoli roztahovaniu maternice pri tehotenstve. Verim, ze to bude Tvoj pripad. 🙂
Ja som na PN od prvej injekcie Menopuru, cize vyse 1 mesiac. Ty si doma?

diva1902
22. feb 2010

No ja dovolenkujem od ketka, ale stále sa pohrávam s myšlienkou nabehnúť do práce, veď ja som tu zavretá od utorku ako som prišla z Heliku, vôbec som nebola ešte ani vonku 😲 😲 😲

cisielko
autor
22. feb 2010

No nestíham ale toto som videlaáááááááááááááááááááááááááááááááááááá
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Gubííííííííííííííííííííííííííík, tak predsa, jupí, gratulujem to z celého srdiečka, želám ti to silno presilno aby ste krásne rástli...sú to nádherné správičky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tak teraz Diva a potom ja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cisielko
autor
22. feb 2010

Gubik..ale sa na teba hnevám a veľmi 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 to čo máš v tom pase, že neúspešné IVF....okamžite to daj odtial preč ale už aj počuješ ma?????????????????????????????????????

krivka5
22. feb 2010

ahojte!
gubik...blahozelam 🙂 ja som az do 5tt nemala tehu priznaky a teraz mi je uz dva tyzdne strasne zle.tak sa neboj tehulka aj na teba dojde 😀

melinda78
22. feb 2010

ahojte baby... 😉 doteraz mala som cas len na post 😉 Gubik uz mozem gratulovat???? je to super spravaaaaaaaa....
Cisielko Ty ako? Katy?? .... zajtra pridem kuknem pekny vecer 😉

evuliatko74
23. feb 2010

Gubik, gratulujem, to uz bude dobre, uvidis..... 😀

cisielko
autor
23. feb 2010

Ránko

Melinda, Evuli..a vy ako s drobcami, ako sa vám darí?

Gubik..pas máš tsále nezmenený tak šup to zmeniť 😉

Diva..ako sa cítiš? kedy je čas na testík?

gubik
23. feb 2010

Baby, diky, ja tomu stale nemozem uverit 🙂
Cisielko- uz je to zmeneneeee 🙂 Jasne, teraz Diva, potom Ty!!!

cisielko
autor
23. feb 2010

Krásne Gubik..je to krásny pocit, však?

evuliatko74
23. feb 2010

Ahojte,
dakujem za opytanie Cisielko, my sa mame aj s mimi fajn, uz sme boli aj na UTZ, zatial vsetko OK.
Mam aj tehu-knizku.
Len moc nechodim na net, lebo stale spim. Ledva pridem z roboty a uz laham do postele.....
A ty ako? Uz lepsie?

cisielko
autor
25. feb 2010

aHOJTE

Kde ste všetky?????????????????????ja makám teraz mám toho veľa tak nestíham ale kde ste sa vy zabudli???????????????????????????

Gubik..ako sa cítiš?

Diva..no ako, nejaké pocity??????

Melinda..a stebou je čo?

Evu..to som rada, že je všetko ok..tak to má byť 🙂

Viete čo sa stalo??????????????????????????????,
SME V ESMIFINÁLE...JUCHúÚ SA TEšíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

diva1902
27. feb 2010

Ahojte fešandy 😀 😀 😀

takže spravila som dnes (11 deň po ketku) test, ešte pred hokejom a // 😀 😀 😀 nemusela som na ňu ani čakať, objavila sa hneď. čiže som práve po niekoľkých infarktoch, aj tých hokejových 😀 No musím to brať s rezervou, uvidíme ako dopadne v utorok krv a potom, či sa to udrží, keďže po ketku sa často potráca 😠

No a priebeh, tiež som trošku špinila na 6 deň večer a ešte 7 deň bol utroš trošku zafarbený, ale prešlo to, lebo som začala brať aj duphaston, ja som si ho vypýtala hneď po vklade pre istotu, od tretieho dňa ma pichá v ľavom vaječníku a v ľavej nohe (slabina), tak som myslela, že mám mrazáčika v nohe 😀 od toho špinenia som sa začala sledovať ako drcnutá, no na nervy, lebo som mala aj pocit na ms, ale dnes som 31DC a ms nikde 😉 a ak by z toho aj nič nebolo, tak aspoň viem, že aj ja mám šancu na zahryznutie 😀 😀 😀

diva1902
27. feb 2010

A hokej bol supeeeeerrrrr, aj keď sme prehrali, ale sme ich aspoň potrápili 😉 Inak teraz som po veeeeľmi dlhej dobe sledovala všetky zápasy našich, keďže som sa doma vyvaľovala a asi mi to riadne prekrvilo maternicu, to namiesto chilli 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre