November,december 2009 začníme zázrakom na IVF,IUI

cisielko
5. nov 2009

Ahojte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Neviem či sa niekto pripojí ale je tu už toho toľko, že som sa rozhodla skúsiť hodiť túto tému pre tie, ktoré sa v tomto období chystajú na zázrak v podobe iVF, ICSI alebo IUI..lebo ja sa cyhstám a konečne začínam so stimulkou a to zajtra teda 06.11.2009 a začínam papať prvé liečky, teda Proveru a týždeň na to teda 13.11. začínam pichať DIPEHERELINE 😀 😀 😀 😀 😀 😀 všetky, ktoré máte chuť a veríte, že nádej umiera posledná pripojte sa a spolu to nejako zvládneme..spoločnými radami, povzbudením a hlavne vierou, že raz sa to PODARIŤ MUSÍ 😀 😀 😀

lusinkaj
5. nov 2009

ahoj,tak ja sa mozem pripojit ja bud november alebo december idem na ivf.... 😵

ixi
5. nov 2009

do akeho centra chodite kocky?

cisielko
autor
5. nov 2009

Ahoj..tak vitaj..som rada, že sa nietko našiel..je tu toho toľko, že ja už netsíham sledovať 🙄 a ako si natom, žiadosť vypísaná alebo ešte len čakáte?

lusinkaj
5. nov 2009

ja chodim do gyncare v ke

lusinkaj
5. nov 2009

ja uz mam schvalene,uz mam aj inj.doma len mi stitna zabranila tak sa mi vsetko skomplikovalo ale teraz verim ze uz stitna bude ok a pojdem na ivf....

cisielko
autor
5. nov 2009

Ixi..ja chodím do Heliosu v MT a ty?

Lusinkja..ach tak..ja už mám tiež lieky a všetko doma, sa strašne teším ale aj bojím ako to ide dopadnúť 😖

lusinkaj
5. nov 2009

aj ja sa bojim...ale ked musime ist na to nieje ina moznost tak nemame na vyber

ixi
5. nov 2009

lusinkaj mas ip ja chodim do splnu v ke

lusinkaj
5. nov 2009

ixi ok...

ixi
5. nov 2009

ciselko co to tam mas za sirupcek v albumiku a naco je to dobre? macu sme zacali aj my teda polovicka profertil nic 😒

ixi
5. nov 2009

idem pozerat ordinaciu cez reklamu sa vratim 😉

cisielko
autor
5. nov 2009

Ixi..ten sirupček je Androzin...užíva ho manžel už asi 2 mesiac aj s Macou, uvidíme či nám niečo zabral a TRial Wash tetse..nám Profertil vôbec nezabral tak skúšame toto..a vy užívate Profertil?

Lusinkaj..strašch ma ženie vpred lebo je to strach taký krásny strach 😀

lusinkaj
5. nov 2009

presne cisielko tak ako pises... 🙂
tak baby ja koncim...idem si lahnut...zajtra pridem...pá

cisielko
autor
5. nov 2009

Lusinkaj...dobrú noc a teším sa na naše psoločné pokecy..ja si idem spraviť papu ale ešte kuknem bo som sama domka, mužík je mimo tak kuknem 😀

ixi
5. nov 2009

moj bere profertil a macu

cisielko
autor
5. nov 2009

Môj bral Profertil okolo 4 mesiacov a bolo to etš horšie ko ho nebral, tak hádam teraz to bude lepšie..a v máte aký problém?

cisielko
autor
6. nov 2009

Dobré ráno prajem 😀 😀 😀 😀 😀

Dnes konečne piatoček a ja dnes začínam s Proverou..jupí 😀 😀 😀 😀 dúfam, že nás tu bude viac čo sa tešia na zázrak 😀 😀 😀

ixi
6. nov 2009

ciselko u nas je poroblem spermiogram len 4 % mam ok aj to su pomale 😒 a blahozelam k provere 🙂

katti77
6. nov 2009

dobré ránko, zdravím cisielko 😉
tak ja sa pridám tiež, ja začínam s proverou 10.11.
ixi môj muž má morfologiu 0,5%, "rýchlosť" 20% , profeltil vôbec nezabral, ešte to bolo horšie, tak už to neriešime...

cisielko
autor
6. nov 2009

Ixi..no tak to ste ale na tom lepšie ko my..my máme 1% , prečítala som si v albumíku čím všetkým si si prešla..ak som správne úpochopilateraz si po IVF a znova neúspešnom?

ixi
6. nov 2009

no ja som po ivf a 3 ketoch neuspesnych 😒

ixi
6. nov 2009

ale stale nas stastie obcgadza...katti ty kam chodis do car?

katti77
6. nov 2009

ixi do heliosu v martine

cisielko
autor
6. nov 2009

Kati..ja, že si sa niekde zabudla 😀 dnes neskôr ako ja, to čo je, to ty nezvykneš 😀 😀 😀 😀

IXI my chodíme s Katkou obe do Helisou..ke tam suprovo..a čo teda teraz..opvedali tio pečo sa vám nedarí?

ixi
6. nov 2009

nie nikto mi nic nepovedal.... ☹

cisielko
autor
6. nov 2009

tomu nerozumiem..a ty si sa ich nepýtala? nerobili ti nejaké etsty aby zistili kde je hyba?

ixi
6. nov 2009

pytala a nikto mi nic nerobil...skoda reci...

katti77
6. nov 2009

cisielko bola som na stavbe, elektrikár, okenár a ešte cestou do práce mi volala daňováčka, tak to si mala počuť ten rozhovor...skoro sme si navzájom povedali čo si jedna o druhej myslíme....ma napadlo, že ak sa budem takto nervovať, tak ma šibne....

cisielko
autor
6. nov 2009

Kati..klud, toto čo je..ty mis tále hovoríš, že nôžky v teple tak ja ti hovorím, žiadny stres..idem akurát dať do pusy prvú Prover a tak ženy moje začínam so stimulkou už oficoš 😀 😀 😀 😀

Ixi..ty si spomínala, že chodíš do car v BA? čo tak zmeniť centrum?

katti77
6. nov 2009

cisielko už som volala s právnikom, takže už som kľudná, veď ja jej dám, sa tatko správať, ale nečudujem sa jej horí jej za pätami tak nie jak s konope....
tak gratulujeeeeem tak pekne spapkať a začať veľa piť 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre