Otehotnela niektora po HyFoSy?

siska266
31. júl 2018

Chcem sa Vas spytat ci ste otehotneli po metode hyfosy a za aku dobu?A ci ste po tejto metode nedostali skor menzes?Ja som mavala pravidelny a teraz som po tom zakroku dostala na 25 den hnede slabe spinenie zatial.

petra844
31. júl 2018

To by aj mna zaujimalo ci ma niektora s tym skusenost

siska266
autor
31. júl 2018

@petra844 Ako vidis kaslu na mna.

petra844
1. aug 2018

Ja som strasne zvedava to nikto nema nejaku skusenost kto by sa ozval 🙉

siska266
autor
1. aug 2018

@petra844 To je presne to čo som ti písala, neviem asi tu nik nie je čo by mal takú skúsenosť alebo čo by chcel pomôcť a poradiť.🤐

citronely
1. aug 2018

@siska266 hyposy nie je 100% aj tak, mala som to a otehotnela som na zaklade ivf. po roku od hyposy sa mi upchal vajcovod. takze je to len vysetrenie krore ti stanovuje ci mas alebo nemas priechodne vajcovody.

siska266
autor
1. aug 2018

@citronely A to sa dá viackrát opakovať alebo to nerobia?

citronely
1. aug 2018

@siska266 ja by som si to uz nedala. nevies ci mas 100% stav a staci ze ri zanesu zapal do vajcovodu a moze sa ti stat co mne

siska266
autor
1. aug 2018

@citronely To je teda, asi najlepšia je laparka nie?

daniel09
26. sep 2018

Ahojte. Ja mam zase pridpad ze mi menzes po hyfosy meska...aj tak mam nepravidelny ale uz je to 37. den a nikde...lezie to na nervy

katka2488
21. jan 2019

@siska266 Ahoj, ja som bola na HyFoSy a povedali nám, že sa máme snažiť, že máme väčšiu šancu. No manžel má zlý spermiogram, takže nám to nevyšlo a šli sme na IUI 1x a čakáme na výsledok.

88matulka88
6. sep 2021

@siska266 ahoj, ako to dopadlo nakoniec??? Viem, že je to už stará diskusia, ale zaujímalo by ma ako to nakoniec dopadlo... Mám asi 2 tyzdne po hyfosy a dnes na 28 DC som dostala len slabé krvácanie, skôr spomenie... Je to normálna reakcia po hyfosy?

siska266
autor
7. sep 2021

@88matulka88 Ahoj, tak hyfosy mi len zistilo že mám oba vajcovody priechodné, že som v poriadku.Po ňom ešte nasledovala imunológia, genetika, iui a nič. Nakoniec som musela absolvovať Ifv a som konecne tehu v 4 mesiaci. PO 4,5 roku snaženia sa, hoci som vždy bola proti ifv...No už iná možnosť nebola, nikto a nikde nám nič nenansli, podľa všetkých výborne výsledky a aj tak nič. Takže dlhá je to cesta.....
Skôr po zákroku by si mala špinenie, 2 týždne po hyfosy si myslím ze sa ti rozbieha už menštruácia.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre