Otehotnela niektorá z oligoteratozoospemie?

bakosko
28. júl 2009

baby otehotnela s vas niektora s tymto spermiogramom bez umeloho oplodnenia doktor nam povedal ze nemame ziadnu sancu pocat prirodzene

dahra
3. aug 2009

Ahojte,
my mame tuto diagnozu (100% patologickych a nizny pocet), okrem toho ja mam endometriozu a po laparotomii iba jeden vajecnik. Na jesen ideme na prve IVF, uvidime. Snazili sme sa 2 roky prirodzene. Na IUI sme neboli.

katarina822
3. aug 2009

dahra tija a ostatne baby posielam vam tehu virusiky tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt a drzim palce cim skor 2//na testiku 😉

tija28
5. aug 2009

katarina - diky ..........nachytala som si polovicu...........druhu necham dahre, nech sme obe coskoro tehule 🙂

beldab
13. jún 2012

Dahra, muj manzel ma take 100% patologii a nizky pocet i ojedinely pohyb. Jsem po 1. Neuspesnem ivf, na konci mesice jdu na druhe. Kez kdyby nam to vyslo!!!

dahra
13. jún 2012

@beldab - drzimpalce, nech je to uspesne tentokrat!

beldab
14. jún 2012

Dahra po jake dobe se vam to povedlo?

zabudka1
19. jún 2012

ahojky, ja sa tiež pridam, môj manžel má tiež tuto diagnozu. Sme po 2IUI a 3 IVF neuspesných a už sme skusili aj IUI darcovskymi spermiami ale opäť nič. Ja som v poriadku robili mi rôzne odbery- vyšetrenia- laparku, priechodnosť a dokonca hysteroskopiu. A všetko mám ukážkové, nevedia kde je problém, tlačia nás do dalšieho IVF ktoré si už musím platit celé,ale neviem. Pokúšame sa už 5 rokov.

annamary27
20. jún 2012

@bakosko ahoj,aj my máme tuto diagnozu a v centre nás hned dali na ivf,že prirodzene tam nie je moc šanca.teraz som v treťom pokuse ivf.

radka424
18. feb 2014

ahojte mi mame ties ten problem s OLIGOSPERMIA I.st s nizkym TST...boli sme uz dva krat u Dr.Hermana a cakame na nejake vysledky co ani nevieme ake to budu vysledky...myslite ze by to slo otehotniet aj bez umeneleho oplodnenia?dakujem

daol
18. feb 2014

my sme mali ten problém povedali že jedine ivf a podarilo sa nam prirodzenou cestou a po 2 rokoch druhe takže treba stále veriť a boli sme pri Hermanovi

adrika06
2. máj 2016

Ahojte maminky.Vidim,ze sem davno nikto neprispel,ale hadam mi odpisete,poradite...Nam diagnostikovali oligo-teratozoospermiu :( ...Minuly rok v juni som.otehotnela,ale zial v oktobri 2015 v 19tt sme o nase dievcatko prisli :( ..Pricina nie je znama,prestalo jej bit srdiecko zo dna na den...Absolvovali sme vysetrenia,t.j. ja hematologiu,endokrinologiu,obaja genetiku,vsetko ke v poriadku,jedine,co je zle,je tento spermiogram.Je mozne,ze nase babatko preto zomrelo?Ue sa oplodnila slaba pripadne zla spermia?V septembri mame mat kontrolny spermiogram,potom sa mame rozhodnut,ci chceme podstupit ICSI alebo nie...My by sme najradsej prirodzene,ale ja sa zas uz bojim,neprezila by som,keby sa znova zopakuje to iste a zas by sme prisli o dalsie babatko :'( ....Dakujem vopred...

anitaasz
2. aug 2021

Je možné otehotnieť aj s nižšou kvalitou vajíčok a oligoteratozoospermiou?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre