Otehotneli ste vďaka kryoembryotransféru?

julienka333
26. feb 2012

Ahojte,
chystám sa na KET a rada by som získala od Vás nejaké info či sa Vám podarilo otehotnieť vďaka KET, na kolký pokus , či ste si nechali vložiť dve embryjká a aká je pravdepodobnosť že sa obidve embryjká ujmú.

montek
13. máj 2014

@smoulinka13 No téda, tak to je smola.Ja som bola už na 2 IVF ,obe sa podarili no druhé tehotenstvo nedopadlo dobre. Na KET som ešte nikdy nebola.Po prvom IVF sme žiadnych mraziačikov nemali a po druhom IVF máme dvoch mraziačikov. Tak snáď sa dočkáme a hlavne to dotiahneme do úspešného konca...

zuuuzana7
13. máj 2014

"Neriesila inac" tam Malo stat, klavesnica mi to prepisuje

zuuuzana7
13. máj 2014

@smoulinka13 drzim aj tebe Palce aby sa vam zadarilo a Mali coskoro Vase Maminko/a pri sebe, je to boj o nervy cely Ten kolotoc okolo Ivf ...

smoulinka13
13. máj 2014

@montek jasne hlavne treba verit ze to raz vyjde, ja mam posledneho mrazacika, ak to nevyjde, v lete ma caka 2.IVF...

smoulinka13
13. máj 2014

@zuuuzana7 veru je to na nervy, stale odznova, kontrola, vklad, cakat ci to vyjde, vsetky tie negativne testy..ale verim ze raz to vyjde a poviem si ze stalo to za to 🙂

hanicka78
1. jún 2014

@montek my sme vkladali 3, máme dvojičky, bol to náš 7 KET a vždy sme vkladali dve alebo tri, nikdy sa nič neujalo, až na 7 pokus, ja by som určite kvôli úspešnosti jedno nevkladala, ale v tvojom prípade, kvôli zdravot. problémom asi ano 🙂

zuzina1881
1. jún 2014

@hanicka78 To je uzasne, gratulujem! 🙂 obdivujem tvoju vydrz! Ja som po tretom vklade a uz nevladzem... vysledok az o tyzden, ale velmi nedufam, nie je mi dobre, brusko boli, slaba som a nenormalne unavena stale, podrazdena a vystresovana, tento treti pokus bol pre mna vycerpavajuci, potrebujem zregenerovat! Budem si z teba brat priklad 🙂

hanicka78
1. jún 2014

@zuzina1881, držím palečky, nech to dobre dopadne, ja som chcela bábo za každú cenu, išla by som aj 20x, keby sa nedarilo, ale psychicky som tie negatívne správy tiež zle znášala, a aj finančne, my sme boli 1. krát ako samoplátci a 3 cykly cez poišťovňu a až ten 3. cyklus a prvý vklad sa zadarilo a ostali nám ešte 4 zmrzlinky zamrazené, ale už nám dve baby stačia. 😉

zuzina1881
3. jún 2014

@hanicka78 tak vcera aj dnes testik s dvoma ciarockami! 🙂 jedna je este slabucka (9den po KET), ale je tam!!! 🙂

elise
3. jún 2014

@julienka333 mys me otehotneli na 1 IVF a pokus KET vkladali sme vždy 2 embrijká. nakoniec mám ejednu dcérku 🙂 tehu test //som mala 7 den po KET

hanicka78
3. jún 2014

@zuzina1881 gratulujem, je to tam, ešte potvrdiť krv a môžeš sa tešiť z drobca v brušku, kedy ideš na krv a kam si chodila, kolko ti vkladali?

zuzina1881
3. jún 2014

@hanicka78 dakujem! Snad to vyjde a v krvi bude dost hcg a vyluci sa biochemicke tehotenstvo 🙂 KET som mala v nedelu pred tyzdnom a krv bude az v pondelok o tyzden! Chodim do Heliosu v MT. Vkladali mi vzdy len jednu expandovanu blastocystu.

hanicka78
3. jún 2014

@zuzina1881 budem na teba v pondelok myslieť, my sme boli 3x v Iskare v BA a 4x v Gyn-Fiv v BA, tam sa zadarilo.

zuzina1881
3. jún 2014

@hanicka78 dakujem 🙂 potom sa ozvem.

montek
9. jún 2014

Ahojte!
Prosím o radu,máte niektorá skúsenosť po KET mám na 14den po vklade pozitívnu krv,no HCG mám nízke len 82. Máte s tým skúsenosť,môže sa mi to ešte zvýšiť? Mám ísť na kontrolný odber za 4 dni.Ďakujem za Vaše rady a skúsenosti 😉

magdus999
9. jún 2014

@montek ahoj, ja som mala 13.deň po KET výšku 113 a bolo to mimomaternicové.......

kitusa
4. jan 2018

Ja som otehotnela po druhom KET , vložili dve embryá a jedno stiahlo druhé, viac by som si nedala vložiť dve.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre