PiGD predimplantačná genetika. Vaše skúsenosti

aurra
19. júl 2007

Ahojte, zakladam novu temu, kedze pojdem na toto vysetrenie a chcela by som vediet, ci niektora s tym mate skusenosti a ake.

ssegra
18. máj 2016

@misenaf by som sa zblaznila keby mam cakat na vysledky az do vkladu, vedeli sme to do 2tyzdnov. zostali nam 4, ktore su geneticky zdrave, no platili sme mrte moc 48000 ceskych za tych 6 embryi

misenaf
18. máj 2016

@ssegra tak to je super,este nech je uspesny vklad a potom ozalies aj tie peniaze.Uz ste mali predtym ivf?

ssegra
18. máj 2016

@misenaf to hej ked bude uspesny vklad kaslat na tie peniaze, len nech to vyjde. ano mala som predtym jeden ET a jeden KET bez PGD...vam robili PGD?

misenaf
18. máj 2016

@ssegra nie nerobili ja mam za sebou uz 6 vkladov a nic tak nad tym rozmyslam.

ssegra
18. máj 2016

@misenaf vobec nic? ani tuk? to lekarov nezaujimalo preco sa to nedari? k

misenaf
18. máj 2016

@ssegra 4 vklad bol mimomaternicove a to bolo 1x v rf.Predtym som bola v iscare.Odvtedy nic.Lekari len ze musime byt trpezlivi,mam nepriechodne vajcovody ajnizku sliznicu takze na ket ma len horko tazko pripravuju.

ssegra
18. máj 2016

@misenaf aha no ja idem teraz prvykrat na ket bez liekov na sliznicu tak som zvedava pri kontrole na 12DC v akom stadiu bude

podlaaa
30. jún 2016

najlepšie skúsenosti čo počúvam od mojich kamarátok snažiliek sú s predimplantačnou genetikou v ReproGene v BA.

radeonka
1. aug 2016

aj my máme dobré skúsenosti s predimplantačným skríningom (na downov syndróm) v BA ReproGen

miska51
11. feb 2017

@radeonka ahoj.prosim Ta, ten ReproGen spolupracuje s Iscarom BA? Myslim tak,ze ked mam OPU v Iscare-oni to posielaju do toho ReproGenu? A za ako dlho su vysledky?

katka17044
12. feb 2017

@miska51 ano tak mozes si to dat spravit aj im vysledky do 2tt

miska51
12. feb 2017

@katka17044 dakujem..Ty si to podstupila?

katka17044
12. feb 2017

@miska51 ano

22tanulka
6. mar 2017

@elenkataki1 ahoj. Prodim ta co ste si davali? PGD v reprogene vam robili?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre