Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

jankaone
22. jún 2018

@leren1 odchádzala som z GF o 9:00

leren1
22. jún 2018

@jankaone ahaaaaaa 🙂 aj ja :D kusok po deviatej ,tak mi pomoz kˇco si mala oblecene ...Janulka aj mne stopli stimulku ,ale mne kvoli cyste ...a nasadili antiku ... :( ale ze si nezareagovala to sa fakt casti nestava

jankaone
24. jún 2018

Mala som modrú pasikovu košeľu 🙂A Ty?

leren1
24. jún 2018

@jankaone ja som mala pasikave modre saty 😁😁😁 ...tak sme sa museli vidiet a asi uz aj viem 🙂

jankaone
24. jún 2018

Ano videli sme uz aj ja viem 🙂

jankaone
24. jún 2018

A kedy ides najbližšie?

leren1
24. jún 2018

@jankaone nejdem uz az na krvne testy cca9.6 ty kedy ides ,? V pondelok ?

jankaone
24. jún 2018

Zajtra na 13:45 tak uvidim co mi povedia. Ty chodíš k doktorke Vondrakovej?

leren1
24. jún 2018

@jankaone ano k nej 🙂 aj ty ?

jankaone
24. jún 2018

@leren1 ano

jankaone
24. jún 2018

@jankaone uz ste boli predtým na ivf?

leren1
24. jún 2018

@jankaone nie Jani prvykrat ...riesime to od februara naplno ...oktober 2017 druhe mimomaternicove ...januar kupele ,februar stimulacia stopnuta kvoli cyste ,nasadena HAK a potom ked uz konecne vsetko ok tak som dostala po OPU OHSS...nase prve ivf a prvy vklad 🙂 a ty ako ?

jankaone
25. jún 2018

My sme začali v novembri 2017 v decembri som mala odber s tym ze som mala jedno nezrelé vajíčko. Mala som krátky protokol. Teraz riešime 2.ivf s tym ze mi dali dlhy protokol a stopli mi stimuláciu. Mam PCO takze neviem co teraz bude ako to budu riešiť. Takze Ty si uz mala raz vklad?

leren1
25. jún 2018

@jankaone nie nemala ...mne zrusili vklad kvoli OHSS... tak zajtra ma caka konecne KET ,a dnes co povedali ?

jankaone
25. jún 2018

@leren1 tak povedali ze moje telo nereaguje tak od najbližšej menštruácie budem uzivat letrozol a pichat si gonal je to soft cyklus. Bude kratší ako bol tento. A s týmito tabletkami by to malo reagovať. A ked nie tak mi budu musieť poprepichovat vajíčka aby sa otvárali je to taky jednodňový zakrok. Ale ze to zatial neriešime. Uvidime ako dopadne zatial toto. Držím Ti silno palce, aby Ti to vyšlo. ❤️

leren1
25. jún 2018

@jankaone dakujem Janulka moc 😘 takze dalsi cyklus ides na to ? 🙂

jankaone
25. jún 2018

Ano další cyklus idem na to 🙂 Snad to bude dobre

leren1
26. jún 2018

@jankaone urcite bude 🙂 aj nam sa stale nieco kazilo ...raz cysta, potom OHSS ...spravne ta nastavia a idete na to 🙂 a odkial Jani si ?

normab
26. jún 2018

Dievcata ja som si dnes bola po lieky.. k tomu luverisu nie su ihly..neviete ake si mam kupit? Staci im povedat ze najtensie? 😁

lubkababulka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elimu
4. júl 2018

Ahojte, dievčatá 😊 Neviete mi poradiť, kde by som vedela predať Gonal? Zostal mi po stimulácii jeden celý neotvoreny. Zostal mi aj Diphereline a Luveris, tie by som k tomu Gonalu darovala.

petra844
7. júl 2018

@katy1986 ahoj prosim ta chcem sa opytat idem na hyfosy tiez ale az 27.7.
Sestricka mi dala aj ten cipok chcem sa spytat ci si nemala z neho hnacky?lebo idem nato vysetrenie za priatelom autobusom do prace a on ma potom vezie tak sa bojim aby ma neprehnalo🙈😬

dada7111
7. júl 2018

Ahojte baby, prosim vas co su to hyfosy?? Ake vyšetrenie to je?? Som tu nová

ilonka24
7. júl 2018

@dada7111 cez šušku ti pustia taku tekutinu a budu sledovat ci ta tekutina prechadza cez vajcovody.priechodnost vajcovodov tym kontroluju.je to bezbolestne len trocha neprijemne.trva to okolo 5 minut.daju ti diazepan aby si nebola vystresovana a cipok do konecnika ktory sa pekne vstrebe cize nebude tiect von.dufam ze som to napisala zrozumitelne😀

petra844
7. júl 2018

@ilonka24 takze ten čipok by nemal sposobovat hnacku ze?🙈🙄

ilonka24
7. júl 2018

@petra844 urcite nie ja som ho mala uz tri krat a ani som ho necitila.iba pri vlozeni som citila take jemne stipanie asi 10 sekund a potom nic.

petra844
7. júl 2018

@ilonka24 oki dakujem za odpoved 😊

ilonka24
7. júl 2018

@petra844 za malinko

dada7111
8. júl 2018

@ilonka24 ďakujem za odpoveď

ilonka24
8. júl 2018

@dada7111 za malinko

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre