Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

kacarina
8. máj 2009

kuk mayka ... vsetky asi tancuju kdesi pod majmi 😀 .. ja som sa teraz zobudila z popoludnajsieho spanku, klasika 😅 ... a idem strcit hlavu do chladnicky 🙂

krakulka
8. máj 2009

Dakujem za rady sylvyka a mima11. 🙂 🙂 🙂 Uz mam v pichnutych 8 injekcii, dnes som mala trosicku spinenie, tak dufam, ze zajtra ms dorazi. Inak Dr. Drabek mi dal schvalne pichanie Diphereline az do 23.DC, lebo mavam cyklus dlhy 27-32 dni. Ja som mala ist na stimulku uz v aprili, ale v marci som mala cyklus dlhy 37 dni, tak som sa rozhodla este jeden pockat. Potom dosla ms na 29 den. Chcem ist na kontrolu do GF 2.DC od novej ms, lebo pri 1.ivf som bola az 4.DC a dalsiu kontrolu mi dal dr. az 10.DC co bolo podla mna neskoro.

mima11
8. máj 2009

Krakulka ja som tiež pichala od 25 dňa cyklu. Ja som chodila, skoro každý druhý deň, pokiaľ som nemala menzes. Tiež chodím k Dr. Drábekovi.

krakulka
8. máj 2009

Mima11 a od kedy si chodila na kontroly?

krakulka
8. máj 2009

Je to cudne, mne Dr. nic nehovoril. Povedal len, ze az dostanem ms, mam prist 2 alebo 4DC. tot vsjo. 😢

mima11
8. máj 2009

Ako som hovorila, už keď som pichala Dipherelline a ešte som nemala menzes, tak asi každý druhý-tretí deň. Keď som už dostala menzes, tak v ten deň som bola na ultrazvuku a už som začala v ten deň pichať aj gonal. Potom to vychádzalo na kontroly, asi tak za tri dni, asi tie 3-4 dňové intervaly.

och
8. máj 2009

ahojte 😀 😀 😀 😀
krakul ja sommala to iste 😀 😀 nemaj strach 😉

mima11
8. máj 2009

Nepovedal Ti, že keby Ti meškala menzes tak sa máš ukázať? No ja som tam chodila dosť často do menzesu, asi tak 3.krát.
Och, ahoj! Ako sa darí drobčekom!

och
8. máj 2009

mima myslim ze dobre 😀 boli sme dnes cely den na slniecku a teraz ich krmim jahodovou zmrzlinou 😀 😀 😀 😀
ja som dostala decapeptyl od 21 dc a potom na utz az 4dc 😎 😎

mima11
8. máj 2009

Tak drobčekov pekne opatruj!!!

och
8. máj 2009

neboj oni sa maju lepsie ako ja 😀 😀 😀

a ty ako?
dnes je tu mrtvo urcite vsetky kukucky nahanaju slimakov po zahrade 😀 😀 😀 😀 😀 a griluju vsetko co sa pohne 😀 😀 😀

mima11
8. máj 2009

Ja idem v pondelok k Dr. na konzultáciu, uvidím, čo mi povie. Chcem ísť na KET, tak uvidím, čo bude v pondelok.
Júj, keď hovoríš o tej grilovačke, dala by som si veru niečo dobré! Tuším idem navštíviť chladničku, a to nie som tehula! To by som ani o takomto čase nemala hovoriť, že? 😀

och
8. máj 2009

aaaaale co 😀 papaj ked ti chuti 😀 😀 😀 moj stary sa ku mne tuli ze chce palacinky 😀 😀 😀 a to mal rano sto kilo 😀 😀 😀 bodaj ho 😀 😀 som obetovala zmrzlinu len nech da pokoj 😀 😀

ja dufam ze to tento krat urcite vyjde 😀 😀 😀 moc moc drzim palceky 😉

mima11
8. máj 2009

Ďakujem, raz to vyjde ! Verím!!!
No my sme mali palacinky včera, s jahôdkami, šlahačkou, čokoládovou polevou! Mňňňňňňňam!

Tak mu ich pekne sprav a naservíruj, môj muž je tiež vždy najhladnejší večer, to ma ide poraziť, vždy lašuje, čo by si dal! Čo už s nimi! 😀

och
8. máj 2009

nic mu neurobim 😀 ved ma dve ruky nie 😀 😀 😀 😀
to som nahodila taku predmiminkovsku vychovu u neho 😀 😀 😀 nech je pripraveny 😉

mima11
8. máj 2009

Ešte lepšie, veru nech si zvyká! 😀 Začala si správne, hneď od začiatku! 😀

och
8. máj 2009

ja odpadnem ked budem mat v bruchu vazne dve bubliny 😀 😀 to proste bude musiet pomahat ci bude chciet alebo nie 😀 😀 dve deti naraz neutisim 😀 hold smola bude musiet pridat ruku k dielu 😀 😀

mima11
8. máj 2009

No podľa tvojho HCG, tak to musia byť dve bublinky, Zukríček, mala tuším 3500, no a Ty od toho číselka moc ďaleko nemáš! Ale to je super!
Priznám sa, že pred tým, ako som išla na krv, som sa v noci zobudila, že bože, čo ja budem robiť, keby náhodou boli dve. No a vidíš, to som takto nemala myslieť!

och
8. máj 2009

mima na tom nezalezi co si pomyslis 😉 ja som sa napriklad s deckami rozpravala a aj som im vynadala pocas cakania ze nie ze tam nebudu a ja sa ako pako s nimi rozpravam 😀 😀 sama na sebe som sa smiala ze aky som ja pako 😀 😀 bud to tal je alebo nie je 😀 😀 😀 na niake tie zarieknutia neverim 😀 😀 ja verim v silu vole a ked nieco velmi velmi velmi chces tak to dosiahnes a nesmies si pripustat inu moznost 😀 😀 😀 proste som taka 😀 😀 😀
prave som zrusila svojho muza 😀 😀 😀 on fakt chce tie palacinky 😲 som ho poslala do tesca nech si ide kupit maju aj hotove staci zohriat 😀 😀 teraz chodi po byte ze:fuj fuj aka hnusoba fuj 😀 😀 😀 😀 sa na nom rehocem 😀 😀

och
8. máj 2009

prave som sa rozrevala nad tou to vetou 😲
polohování opěrky zad je na každé straně samostatné, takže jedno Vaše miminko může spinkat, zatím co druhé může sedět.
no nie je to krasne ze jedno spinkat a druhe kukat na svet? 😀 😀 😀

mima11
8. máj 2009

Máš pravdu s tou silou vôle! Ja som verila, ale možno som mala pochybnosti! Teraz to musím zmeniť, musím hneď od začiatku si nepripúšťať inú možnosť!

Len sa pekne s drobčekami rozprávaj, veď to je to naj!!!
Už idem spinkať, dobrú nocku Ti prajem a samozrejme drobčekom! 🙂

och
8. máj 2009

dobru noc a krasne snicky 😀

corinne
9. máj 2009

Halo pipiny vstavame 😀 slniecko je uz vysoko 😀 Hadam len nenakupujete vsetky 🙂 alebo ze by ste varili alebo sa opalujete 🙂

slniecko01
10. máj 2009

Ahojte dievčatá, od štvrtka mám slabší hnedý výtok, neviete či je to v poriadku 🙂 , alebo je to zlé ☹ . Bolí ma a j v podbrušku, ako keby som mala dostať menzes 😖 . Prsia ma bolia stále. Čítala som , že to môže byť aj tým, že žena je na začiatku tehu. Čo myslíte? Nemáte ani jedna tuto skusenosť ? Prosíím

kacarina
10. máj 2009

ahoj slniecko, presne to iste prezivam teraz ja, mne to zacalo este pred krvnym testom, trvalo to par dni, ale testik bol pozitivny a cakam na utz, medzicasom to ustalo, ale ked sa moc hybem, tak na toaletaku vzdy nieco najdem, poradili mi zatial polihovat a nenamahat sa, ale zajtra idem svojmu gynekologovi pre istotu, lebo do utz v GF mam este 2 tyzdne ... inak pobolievanie v podbruchu by malo byt ok ...

mimka30
10. máj 2009

Baby hlavne ležte a nenamáhajte sa. Len ležať, ležať a nestresovať sa z toho.
Ja som to mala 5 dní, len na toaleťáku a potom sa to spustilo 😒
Takže fakt len ležte a dávajte si ten Utrogestan, poprípade Duphaston.

Prajem Vám veľa šťastia. A hlavne buďte kľudné.

slniecko01
10. máj 2009

ja idem ešte zajtra ráno druhý krát na krv do GF. Keď ste boli na prvom odbere, boli ste aj na ultratvuku ? Pretože ja som nebola a zajtra by som sa chcela opýtať sestičky, či by som mohla ísť aj na ultraz. alebo na pokec za doktorom, či je to vážne.

mimka30
10. máj 2009

Slniečko tehotenstvo ti ukáže na sone až neskôr, teda neviem ktorý deň si po ET ale mne doktor povedal, že po dvoch týždňoch to možno už ukáže. Skús zavolať sestričke a hlavne kľud, všetko dobre dopadne. 😉
Ja chodím do Ferticentu.

zukrik
10. máj 2009

Ahojte pipinky 😀
Och,strašne moc ti gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀
To sú dvojky ako hora,strašne moc sa teším cmuk 😀 😀
Prepáčte,že som tu nebola,ale bola som stále vonku a večer
sa mi nechcelo na PC.
Všetky vás pozdravujem pipinky 🙂
Zajtra prídem,ked sa zobudím 😀 😀

mayka
11. máj 2009

Ahojte pipulky,

prajem vsetkym krasny dnik.

Zukricek kedy ides na ten 3D utz do GF? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre