Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

rojica
25. okt 2012

@pancuska ale teraz sa tam už nič nedeje vôbec ma už nebolí podbruško a vôbec nič necítim, len na to wc chodím skoro každých 10 minút..... ☹ .....som 6DPO..... 🙂

pancuska
25. okt 2012

@rojica tak ešte 4 dni a môžme skúsiť test......kedy máš ísť do centra? 😉

rojica
25. okt 2012

@pancuska ja nebudem ani testovať...ja idem na krv k môjmu gynkošovi, aby som sa nemusela trepať do Blavy.....až potom keď nevyjde výsledok tak pôjdem do Blavy aby som stihla druhé kolo....... 🙂

gelinka75
25. okt 2012

@boobaa sestricka pri opu povedala, ze blastocysty hniezdia do 48 hodin 🙂

boobaa
25. okt 2012

@gelinka75 dakujem, nám ostáva teda už iba 14 hod do vypršania časového limitu 😀

boobaa
25. okt 2012

@pancuska hatching sa to volá - napichnutie obalu

boobaa
25. okt 2012

@gelinka75 😀

pancuska
25. okt 2012

@boobaa dakujem,lebo nam zatial o tom nikto nic nehovoril tak som nevedela!! 😉

pancuska
25. okt 2012

@rojica jaaaaj ja som zabudla!! 😉 prepac!!!! a si doma ze?

rojica
25. okt 2012

@pancuska to je v pohode moja....hej som na PNke....a musím povedať, že my to ide doma pekne na nervy, doktor my ešte ani vychádzky nechcel predpísať, tak len doma sedím.....o chvíľu ma odvezú na psychiatriu.... 😀

pancuska
25. okt 2012

@rojica tak to ti verim tusim az po 10dnoch sa mozu dat vychadzky? ci ako to je ani neviem...... 😉 este ze je vonku skaredo lebo by ti to bolo luto....

rojica
25. okt 2012

@pancuska presne tak 10 dní sa nemôžem pohnúť z domu....bože nech to už mám za sebou...aby som mohla ísť medzi ľudí.....no keby , že je leto tak to asi nevydržím, ale tak to je to v pohode lebo keď vidím ako je vonku...brrrrrrr....a ja som v teple..... 🙂

boobaa
25. okt 2012

@pancuska mne volala den vopred embryologicka a hovorila mi kedy mám príst na ransfer a sama mi povedala hatching nie je reba lebo 1 embryjko už zacalo same vyliezat z obalu. bud sa na to opýtaj ci je to nutné, ale ti sama povie. ale radsej sa asi opytaj

sarah00
25. okt 2012

ahojte dievčatá. držím vám veľmi palce, aby sa všetko pekne uhniezďovalo, rástlo, množilo sa 🙂
ja som bola dnes u svojho lekára a o dva týždne ma čaká laparoskopia a podľa jej výsledku sa uvidí či IUI alebo IVF 😎
prejem Vám pekný večer 🙂

boobaa
25. okt 2012

baby ja sa bojim, dnes som 25 den cyklu a 2 den transferu, doteraz som absolutne nic necitila (tlaky, bolest, pichanie ...) ale asi pred hodinu ma zacalo poboliet podrusko ako pred mrchou ☹ hrone sa bojim aby nakoniec ta svina mrcha neprisla, bojiiim

linda_32
25. okt 2012

@katty5 ahoj. čakáme na odpoveď zo zdravotnej poisťovne, požiadali sme o IVF. Akurát ubehli dva týždne. Asi toľko ešte musíme počkať, a potom sa ide na to :D

pancuska
25. okt 2012

@boobaa neboj sa nemusi to byt znamenie mrchy ale uhniezdovania a zmeny maternice! A prosim ta na ko a krv sa chodi tiez na lacno?

boobaa
25. okt 2012

ko - ma byt kontrola?? ak ano tak nie nemusis ist vobec na lacno, normalne sa napapaj, z krvy ti budu hodnotit iba vysku hormonov

boobaa
25. okt 2012

@pancuska odpovedala som ti ale nezadala som tvoje meno, tak je to hodene na ploche 😠

pancuska
25. okt 2012

@boobaa ďakujem!áno ko som myslela kontrolu... Inak ešte ma napadlo že viac báb malo príznaky ako ty že si mysleli že príde mrcha a neprišla!už dlho čítam túto tému! Aj keď som bola chvíľku tehu tak tiež som to tak mala! A ani keď začneš špiniť sa nelakaj! Uvidíš krv bude pozitívna!

boobaa
25. okt 2012

@pancuska 🙂 dakujem, práve som to hovorila priatelovi, že citím tlaky. praveže sa bojím, ja som mala tento rok tolko smoly, že mám strach očakávať niečo pozitívne. aj ked v kútiku duše verím, to čakanie je hrozne!!! idem do hajan, dobru noc všetkým čakatelkám na zázrak 🙂

boobaa
26. okt 2012

@alibabaa ahoj, chcem sa ta popytat ako sa ti dari? mne zacali take tlakove bolesti ,,podvozku,, az sa mi chce plakat, lebo ma bolí aj od spodu, to som mala vždy pri mrche 😢

dagmar25
26. okt 2012

Ahojte pipiny, tak ziadost furt nic, ms neprisla uz je to 9. den, co mi meska, test z ranneho mocu uplne negativny, takze tehotna nie som, zacinam mat strach, ci nejaka cysta to nemoze byt, alebo neviem co, dr mam mi povedal, ze mam prist, az ked bude meskat min 10 dni, takze najskor v pondelok...asi ma porazi dovtedy...

sofokleska
26. okt 2012

Ahojte baby rozmyšlam aj nad tymto centrom čo treba zobrať na prvu konzultaciu ako to tam prebieha, plati sa niečo myslim SPG a pod. Už dosť davno sme boli v ISCARE, ale ta dr, ktora ma vtedy mala tak už tam nerobi. Tam nam robili aj genetiku, neviem či ju tam ešte maju, ale da sa v pohode zmeniť centrum.nie? popripade by si mohli aj vypytať spis.či?ach ja sa už nevyznam.

gelinka75
26. okt 2012

@sofokleska ahoj, zober vsetky vysledky co mas, na prvej konzultacii sa nic neplati, jasne, ze mozes zmenit centrum

alibabaa
26. okt 2012

@boobaa tyyyyyy nestresuj si na zaciatku.. ja som mala bolave brusko od opu az do predvcera.. to je po vklade ak pocitam aj den vkladu 6ty den.. mala som uz aj predmenstr. bolesti.. ale ustupili... zajtra je den kedy by mala prist mrcha, tak dufam, to prezijeme bez ujmy na zdravi a je vsetko ok a moje bambulky si veselo plavaju v batozteku 😉
pekne sa im prihovaraj, obliekaj pozitivne farby
toto cakanie aj pre mna neznesitelne. drz sa a hlavne sa nesleduj. aj ja sa snazim 😉

chrustik10
27. okt 2012

@dagmar25 tak ako? Ms sa uz dostavila? Musim sa priznat, ze po opu a nasledne et len spim a spim....co budem robit, ak by som ten utros musela zacat zapijat? Takze stracam prehlad, aky je progres u jednotlivych pipin 🙂

chrustik10
27. okt 2012

@pancuska o napichavani obalu som citala na nete....kedze je toto moje prve a zaroven jedine ivf, chcem urobit vsetko pre uspech a tak sme sa s mm dohodli aj na tomto....vysvetlovala to aj embryoligicka, vravela, ze oni vidia, aky je hruby obal a tak to v urcitych pripadoch silne odporucaju. U mna to schvalila. Tak uvidime. V podstate od utorka len lezim a spim. Schudla som dalsie kilo, no bodaj by nie, ked mi moc nechuti jest. Ono sa to po leziacky aj dost zle praktikuje 🙂. Ale povedala som si, ze ked som si do seba vedela vrazit 30 inj, tak lezat do cca uhniezdenia je malina. Muz ma obskakuje, v telke ide kopec serialov, aj tak pri nich zaspavam 🙂)

chrustik10
27. okt 2012

@boobaa Mnohe baby pisali, ze ich pobolievalo podbrusko, tak pokoj 🙂 mna tiez pobolieva, najma ked sa postavim...niekedy viac, niekedy menej....

chrustik10
27. okt 2012

@alibabaa tak to ty uz ides aj na kontrolu, drzim palce nech dopadne pozitivne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre