Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

sivusa
11. máj 2009

Dobré ránko 🙂
Ako sa máte po víkende?
Nemám rada pondelky 😠 , už nech je piatok 😅

mayka
11. máj 2009

sivuska ahoj,
moja rec o tom pondelku a v podstate mne uz sa vobec nechce chodit do prace. Najradsej by som uz ostala doma. 😀 Ale do septembra musim vydrzat. 😎 Ale to je taaaak daleko.

krakulka
11. máj 2009

dobre ranko pipinky,
mam uz 11 injekcii Diphereline a ms nikde. Tak som dnes volal do GF. Sestricka povedala, ze ked do stredy nepride, mam prist na ok. Tak sa modlim, aby tu uz bola. ☹ Dnes som 32.DC.

sylvyka
11. máj 2009

krasne ranko
ahojko sivuska ,majka
no krakulka ja som ti vravela a neboj bude to ok 😉

krakulka
11. máj 2009

Sylvyka 😉 uz ma zacinaju pobolievat krize ako pred ms, tak snad uz pride, mrsisko jedna. Takto ma nervovat. Som sa kvoli nej zobudila rano o 3h. a hodinu rozmyslala, ze co bude, ked nepride. 😠

och
11. máj 2009

dobre ranko pipinecky moje 😀 😀 😀
krakul neboj ona pride aj ta moja si dala nacas mrcha jedna 😉 😉
tak sa vobec ako tehu necitim 😀 😀 😀 😀 😀 akurat vcera v noci ma prepadol taky hlad o druhej ze som tlacila vsetko co som nasla bo som myslela ze zomriem od hladu 😀 😀 😀

zukrik no som zvedava 😀 😀 😀 uvidime 26 na utz 😀 😀

krakulka
11. máj 2009

Och ako ti zavidim, ze mas po stihmulke a si tehulka 😀.

och
11. máj 2009

krakul len si uzivaj 😀 😀 😀 slobodneho zivota 😀 😀 a potomto zacne 😀 to nenozes jest hentanto robit a ked to povies rodine tak nic ine len mudre reci rady az sa ti bude chciet vracat 😀 😀 😀
a neboj aj ty budes
😀 ozaj ja som dostala ms na 30 den poobede o jednej 😀 😀 😀 😀 😀

krakulka
11. máj 2009

😀 😀 😀 je to tazke byt tehula. Kamoska je teraz v 20tt. stale je jej zle. Nemoze skoro nic jest. Len grga 😀 😀 . Vraj to bude mat do konca tehotnosti. No nic moc, ale ja verim, ze mi bude fajn, ziadne grckanie a tak, ako to mala moja mladsia sestra. Ale to si mozem len predstavovat. 😀 😀 😀
Och ja som uz 32 DC, ale kludne moze mrcha prist dnes. Uz sa na nu tesim, jupííí.

och
11. máj 2009

ja viem ja som sa tesila tiez ako blazon 😀 😀 a hovela som si v tej bolesti s usmevom 😀 😀 😀

mayka
11. máj 2009

Ahojte pipiny, och tak ako sa dari? Uz vyjedavas v noci chladnicku? No pekne si sa rozbehla. hehe 😀 Ale ty si to mozes dovolit kedze si ako madarska vyzla. 😀

mayka
11. máj 2009

Baby neviete ci 3D utz v GF preplaca aspon cast aj poistovna? Sice pochybujem ale za pokus to stoji. 😀

och
11. máj 2009

mayka no cau cica 😀 😀 😀
no neviem ti povedat a na stranke to nemaju?

mayka
11. máj 2009

uz som zistila. Pisu na stranke ze poistovna to samozrejme nepreplaca. Ale asi aj tak pojdem az po 20 tt. Udajne skor to nema zmysel, lebo pise sa na jednej www ze 3D a ani 4D nenahradza klasicky 2D. Takze je to asi jedno. ide len o to aby rodicia potesili svoje ocka. 😀
Tie 2 mesiace to nejako vydtrzim . ved dovtedy uvidim krpca aj tak na klasickom utz.
Okrem toho buduci tyzden budu merat babo.

och
11. máj 2009

ja sa uzneviem dockat toho nasho prveho utz 😀 😀 skor ma migne 😝 😝 ako som uz hovorila nic mi nie je a keby som nekukala na tie testy tak tomu ani neverim 😀 😀 😀 asi tomu neuverim pokym ich neuvidim na vlastne ocicka 😀 😀 😀 😀 😀

mayka
11. máj 2009

och, bud rada ze ti nic nie je. Chuda Zukrik a chruminka grckali o zavod. Ale mozno to pride. Kedy si zmenis profil, tehula? 😉

och
11. máj 2009

no mozem aj teraz 😉

och
11. máj 2009

no co ako sa ti to paci 😀 😀 😀 ze 6tt 😀 😀

mayka
11. máj 2009

wau. Super. tak sa mi to paci viac. 😉

och
11. máj 2009

no mna to grcanie ani len nenapada 😀 😀 😀 akurat som zistila ze ked zjem vela cesnaku tak mi tazko a boli ma brusko ale zle mi nie je 😀 😀 😀 ok idem ja na nakup niakej zeleniny 😉

och
11. máj 2009

no baby ale fujha hanba nam 😝 😝 a ze plodna tema 😀 😀 😀 ale zase ticha voda brehy myje 😀 😀 😀 😀 😀

mayka
11. máj 2009

o com tocis? 😀

slniecko01
11. máj 2009

Baby teraz som si volala do GF a HCG mám z 38 na 400.

mayka
11. máj 2009

slniecko to je super. Gratulujem. Je vyborne ze stupa. Mozno sa babo neskor uhniezdilo. Tak sa teskaj ze si tehulka. Vitaj v klube. 😉 Kedy ides na utz?

krakulka
11. máj 2009

Gratulujem slniecko01 🙂

kacarina
11. máj 2009

slniecko, to je vyborne... ja som bola tiez dnes u lekara, som na PN, ale nastastie je zatial vsetko ok, dal mi Ascorutin a Pambu, o tyzden kontrola 😉 ... a tak sme sa obavali ... tak si drzme palce 😉

jangyn
11. máj 2009

Ahojte snažilky,
hlásim sa prvýkrát, ale už dlho čítam vaše príspevky, len som nejako nevedela nabrať odvahu, aby som sa prihlásila. Teším sa, keď čítam vaše pozitívne výsledky a zostávam smutná, keď čítam pravý opak. Pozdravujem mimu11, s ktorou sme boli na odbere vajíčok, až si ešte spomína. Bolo to ešte v marci. Ja som bola len pred týždňom v pondelok na KET. Neviem, aké sú príznaky, ak sa oplod. vajíčka uchytia. Tak len čakám. Mám niekedy bolesti ako pred MS, zatiaľ nenápadné špinenie sa objavilo až dnes.

och
11. máj 2009

mayka sa nerob ze nerozumies 😀 😀 😀 existuje tehotenska slepota? 😀 😀 😀 ak nie tak som ju dnes vymyslela 😀 😀 a robim si zasoby jedla na noc 😕 😀 😀 😀 uz mam tri druhy navarene 😲 😀 😀 😀

slniecko pradicka 😀 😀 😀 vitaj medzi nami

jangyn tak moc moc drzime palceky a spinenie este nic nemusi znamenat 😉 😉 😉

jangyn
11. máj 2009

Ahoj och, si zlatá, toho som sa veľmi nezľakla, lebo ste už na to vo svojich príspevkoch upozorňovali, že to ešte nič neznamená. A musela som si to dať k očiam bližšie, aby som si potvrdila, že to je ozaj polmilimetra hrubá čiaročka krvičky 😅 . Len sa bojím, aby to neprerástlo do silnejšieho krvácania. Horšie je, že som už druhý týždeň napätá a to asi nepôsobí dobre. Nezmestím sa do svojej kože a mám zmiešané pocity. Neviem sa prinútiť myslieť pozitívne. Ale zasa na druhej strane nemyslím ani negatívne.

och
11. máj 2009

jangyn ja viem ze teraz co poviem nie je velmi lahke urobit 😲 proste VYPRDNI SA NA TO 😀 😀 nepozoruj sa a uzivaj si krasneho pocitu ze si tehu 😀 😀 😀 citaj dobru knizku,bezkaj na slniecko, urob staremu 4chodovu veceru (aj ked je pravda ze si to urcite nezasluzi 😉 ) proste zi 😀 ja som chodila dofitka, boli sme na koncerte proste ako keby sa nic nedialo 😀 😀 😀 jedla a pila som co mi chutilo dokonca aj pivko 😀 😀 a vidis 😀 😀 vyzera to tak ze sa to podarilo 😀 😀 😀 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre