Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

annamary27
2. nov 2012

@boobaa ☹ ,škoda,ale vidím,že už kuješ nové plány a to je dobré.

siinda
2. nov 2012

caute 🙂) ja chodim k Harbulakovi a v utorok som bola na transfere,,neni tu nikekto na tom podobne?

siinda
2. nov 2012

@boobaa ahoj...tak presne toto mi už vraveli ..ja cakam aký bude výsledok a mam este jedno vajicko zmrazene ale ked to nevýde ideme do Brna,,pocula som len dobre referencie

chrustik10
2. nov 2012

@pancuska akože dávno? 🙂 nie nie, nechodím do práce a v pondelok idem na krv...ale ako vravím - žiadne príznaky, takže veľké nádeje si nerobím...a ty ako? už volali?

chrustik10
2. nov 2012

@rojica no podľa toho smajlíka usudzujem, že dobré správy 🙂 a už aj potvrdené? ja som do pondelka čakačka 😀 a nebaví ma ten utroš...pchať do seba hormóny.... 😖

rojica
2. nov 2012

@chrustik10 žiadne dobré správy moja len to beriem, že to tak malo byť..... ☹

chrustik10
2. nov 2012

@rojica no to je mi luto, ale ked sa nad tym zamyslime bez emocii, tak s tym musime pocitat...Aj ti povedali, kolko si mala hcg?

rojica
2. nov 2012

@chrustik10 hej moja až 0,3..... 😀

chrustik10
2. nov 2012

@rojica no tak nieco take caka aj mna v pondelok....mam rovnake priznaky ako ty...ziadne....ale dobra sprava je, ze od pondelka si budem moct dat vinko...a dalsie pozitivne dosledky si urcite este domyslim.... 🙂

lusipe
2. nov 2012

@chrustik10
ale dievcata...kolkeho optimizmu tu vidim...
chrustik....a ty nie ze to vzdas....my ideme do toho spolu.... 😉
a ja som pri dcere nemala ziadne priznaky a dnes ma pekne doma jeduje 😀

chrustik10
2. nov 2012

@lusipe Jeeeeej, koho tu nevidim....rada by som ta vzala za slovo....len ci je v nasej moci to aj uskutocnit 🙂)

lusipe
2. nov 2012

@chrustik10
veru veru uz som sa pridala 😉 ....nasa silna vola to zlomi...a mozno len nie je ten spravny cas 😉
asi si mame este dobre zalyzovat a zabavit sa 😉

siinda
2. nov 2012

🙂
@lusipe ano pripadne si dat este napichat botox do čela 🙂

lusipe
2. nov 2012

@siinda
a potom sa len zaradit medzi kollarove umeliny 😀

siinda
2. nov 2012

@lusipe konecne som sa zasmiala az mi brucho trase..užasna vízia

lusipe
2. nov 2012

@siinda tak to som rada 🙂

julienka333
2. nov 2012

@chrustik10 ty ides na krv v pondelok ? Aj ja idem po KET. 😉 Uz si si skusala robit test? Inak ja tiez absolutne ziadne pocity. 😅 Akurat ma svrbeli dlane dva dni a to tak bolo aj po ET ked som otehotnela s dcerkou. Teraz ma uz 3 roky. 🙂

chrustik10
2. nov 2012

@julienka333 hej 🙂 no tak to mas dobre priznaky 🙂 budem ti drzat palce...takze v pondelok sa nas tam stretne viac testovaciek....

azzura
2. nov 2012

@pancuska ahoj, mame 10 vajok....netusim ci mam dobru imunitu voci smermiam, preto sme dali 2 prirodzene a 8 ICSI

gelinka75
2. nov 2012

@chrustik10 no ja zacinam v stredu dipherelinom tak som stale na cakacke 😉

pancuska
2. nov 2012

@chrustik10 volali volali.....nedeľa to istí...... 😉

pancuska
2. nov 2012

@siinda caaaaw ja som bola v utorok na OPU a par slov sme spolu prehovorili 😉 tak ako sa mas? 😉

azzura
3. nov 2012

@pancuska vela stastia pri dnesnom ET 😉

rojica
3. nov 2012

@pancuska tak pfuj pfuj pfuj nech sa to zadarí.... 🙂

rojica
3. nov 2012

ahojte babenky nemáte niektorá z vás číslo na doktorku Behúňovú......potrebudem súrne.......vďaka.... 🙂

pancuska
3. nov 2012

@azzura idem az v nedelu,ale ty si mala vcera OPU??? dobre si pamatam? 😉

pancuska
3. nov 2012

@rojica ale sa tu plujeme jedna druhu 😀 sa mi to paci!!! a dakujem moja......musi sa zadarit lebo segra povedala ze potom bude chodit k nam kazdy vikend !!!! 😀 😀 😀

elebe
3. nov 2012

ahojte kočky....potrebujem poradiť.....sme objednaní do GYNFIVu a chceli by sme IUI,chcem sa spýtať či budú odomňa chcieť aj vyšetrenie priechodnosti vaječníkov....ďakujem 🙂

azzura
3. nov 2012

@pancuska ano, vcera. Tak sa drž, kolko ti z kolkatych ostalo?

lagunasa
3. nov 2012

AHOJTE PIPINY.
tak my sme objednany do GF na 14. na vstupny pohovor. doktor mi nerobil nic lebo tvrdi ze je este skoro, ale ja som si povedala ze uz sa blizime pomali k tomu roku snazenia a kym sa dopracujeme k nejakym testom a vysledkom tak aj ten rok bude tak to nechcem moc odkladat.
tak som zvedava ake vysledky budem mat. draheho spg je v poriadku.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre