Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

moniq
12. nov 2012

@siinda no som nastvana aj sama na seba- lebo som sa nezmohla na nic....ja som sa proste cítila tak trápne a bezmocne s rozkrocenymi nohami....a niekto na mna ziape ešte s tým ultrazvukom vo mne ....a to ja teda si nenechavam skakat po hlave....ale dnes má dostal :(

moniq
12. nov 2012

@liliana30 tak to si teda píš ;)
Nabudúce budem pripravená ....;)

gelinka75
12. nov 2012

@moniq no to verim, ze ta to stve, asi by som tiez nevedela ako reagovat, ale nic by som mu neostala dlzna, keby som sa spamätala tak by som sa spytala preco ziape, uz co si to dovoluju, doteraz som taketo veci citala o drabekovi a teraz harbulak? mne robil raz sono a vsetko mi na obrazovke ukazal, mozno len nemal svoj den 🙄

moniq
12. nov 2012

@gelinka75 to má nezaujíma či mal zly den....kontrolovať by sa muz s jeho postavením mal !!
To čo sú predsa za spôsoby....a keby som sa opytala daku nezmyselnost tak mi odtrhne hlavu????- toto bol záver jeho kolegyni z predoslej kontroly- nic som si nevymyslela.....

gelinka75
12. nov 2012

@moniq mas pravdu mal by sa kontrolovat, inak to ti fakt kravinu povedala, ze je vajecnik naliaty krvou..to by ta uz posielala na laparku a riesit to

moniq
12. nov 2012

@gelinka75 ja viem že mavam cysty , pre to aj zvyknem mavat výroky mimo cyklu - ked praskaju....ale neviem ako to môže ovplyvniť proces ivf....však o cystach vedia a nikdy sme to neriešili ....

gelinka75
12. nov 2012

@moniq mne narastla tiez pocas stimulky, pred stimulkou som kvoli nej brala antiku 4 mesiace, ono to vie velmi ovplyvnit IVF lebo tam kde je cysta tam ti narastie menej folikov, lebo cysta dviha obal vajecnika a foliky sa netvoria..aku velku si mala cystu? lebo do 5cm neriesia

moniq
12. nov 2012

@gelinka75 neviem ciselne....a ťa doktorka minule tvrdila - cely vajecnik zaliaty krvou...a Harbulak dnes povedal malicka cysta....tak kto sa má vyznať 😠
A veru tam kde ju mám mám len 1 folykul...
Ale potom to uz neovplyvňuje?

gelinka75
12. nov 2012

@moniq mohla ti aj prasknut medzitym, alebo vstrebat, male cysty neskodia, väcsie mozu narobit sarapatu ked prasknu..zalezi aj aky typ cysty, su rozne

moniq
12. nov 2012

@gelinka75 tak snáď to bude v poriadku....
Ďakujem

tinka9075
12. nov 2012

@moniq musím ti napísat ja mám tiež zážitok z Harbulákom super 😒 😒 ja ked som tam prišla na prvé sono ked som pichala injekcie tak sa ma pýtal či si ich pichám ako mi napísal tak som sa na neho pozrela že čo mi hovorí ved nie som dement 😠 😠 a potom začal na mna zjapat že čo kukám jak tela a ja na neho z krikom tiež že to ja vždy ked vidím pred sebou vola 😀 😀 tak to dostal že potom len kukal on jak tela na mna 🙂 🙂 u mna GF nikdy viac 😖 😖

gelinka75
12. nov 2012

@tinka9075 😀 😀 😀 😀 😀

tinka9075
12. nov 2012

@gelinka75 ved nebude po mne kričat nie? 😀 😀

gelinka75
12. nov 2012

@tinka9075 ale si mu dala 😀

tinka9075
12. nov 2012

@gelinka75 nech si nemysli že je pán boh 🙂 🙂 ja som si rozumela skôr z Drábekom 🙂 🙂 aj odber mi robil a vklad Harbulák no ked som ho tam videla som chcela íst preč 😒 😒

gelinka75
12. nov 2012

@tinka9075 na mna zatial nikto tam nebol nejak extra drzy, okrem jednej sestricky taka kratkovlasa blondyna, ostatni sa viac menej dali zniest, drabeka som este nemala vobec

tinka9075
12. nov 2012

@gelinka75 mne vždy bolo zle ked som prišla na recepciu a bola tam taká staršia teta taká nepríjemná 🙂 🙂

gelinka75
12. nov 2012

@tinka9075 no tam je tiez jedna taka, viem ktora ale vie byt aj mila ked chce a teraz kam chodis?

tinka9075
12. nov 2012

@gelinka75 teraz chodím do Reprofitu v Brne a mohla som tam íst už skôr 🙂 🙂 oproti sk centrám sa to nedá porovnat 😉 😉

gelinka75
12. nov 2012

@tinka9075 no o tom centre som pocula same chvaly 🙂

tinka9075
12. nov 2012

@gelinka75 je to tam super už prvý krát ked sme tam prišli tak ako v inom svete 🙂 🙂

gelinka75
12. nov 2012

@tinka9075 a co je tam take ine? ved porozpravaj 😨

tinka9075
12. nov 2012

@gelinka75 už len to že ta nechcú obtiahnut o peniaze aj mne najprv navrhol iui a potom sa uvidí 🙂 🙂 a ked som harbulákovi povedala že chcem skúsit iui pred ivf ma skoro zožral a to ja nemám ani tak problém otehotniet len to udržat 🙂 🙂 a celkovo to tam je také iné proste zohraný všetci od sestričiek po doktorov a to sa mi páči 🙂 🙂 toto som zažila len v jednom centre na sk v Iscare v MT ked tam bol doc.Tomáš 🙂 🙂

moniq
12. nov 2012

@tinka9075 no najviac má štve že som mu to "nenandala" ;)
Ty si to supeeer dala 🙂

tinka9075
12. nov 2012

@moniq ved neboj budeš mat príležitost netreba sa dat 🙂 🙂 aj ked nemal dobrú náladu ale doktor by sa mal ovládat a nie kričat na pacientky 😒 😒 a ked to nezvláda tak nech ide preč 😒 😒

mig219
12. nov 2012

ahojte pipenky.. tusim je to centrum postavene na nejakej geopatogennej zone. este som tam nezazila cloveka ktory by bol za kazdych okolnosti mily... drabek je naladovejsi nez zenska pred menzesom, harbulak jak by dal.. sestricky su majsterky.. ale to v podsate vsetky a vsade 😀
dnes som bola na vklade. a pevne verim dufam a ziadam ze nebudem musiet uz nikdy riesit dalsie centrum ale ak by nevydalo tiez uz ich nechcem ani vidiet.

tinka9075
12. nov 2012

@mig219 ahoj tak to som rada že nie som sama čo som tam nezažila milého človeka 🙂 🙂 a tie sestričky sú unikát 😀 😀

jomini
12. nov 2012

@tinka9075
@mig219 je tam jedna vzdy mila a usmievava sestricka, naozaj poklad, hnedovlasa s ofinkou, okolo 40.tky 🙂 sedi v ambulancii c. 2

tinka9075
12. nov 2012

@jomini áno na tú som zabudla tak to je jediná milá 🙂 🙂

mig219
12. nov 2012

@tinka9075
oni su tam niekedy mili.. len zakazdym niekto iny 🙂 embryologicka je ale taka zlata ze tu by som si zobrala domov a polozila na policku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre