Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gelinka75
15. nov 2012

@maruskaaaa diky, zajtra to vyriesim ked bude po vsetkom, treba nejake papiere?

maruskaaaa
15. nov 2012

@siinda Áno, boli dosť promtní, ale dr. bola milá 🙂 Ja bývam oproti, tak to máme za rohom. Mám tam aj obvodnú

maruskaaaa
15. nov 2012

@gelinka75 Nič, len kartičku poistenca a ten papier čo ti dali v GF, kde máš napísané, na čo všetko ti majú zobrať krv. 🙂

siinda
15. nov 2012

@maruskaaaa aj ja mam obvodneho na mýtnej..lebo tam pracujem 🙂

gelinka75
15. nov 2012

@maruskaaaa @siinda da sa tam parkovat?

maruskaaaa
15. nov 2012

@siinda Tak to je super, aspoň to máš po ruke. A ako sa volá obvodný?

maruskaaaa
15. nov 2012

@gelinka75 Na mýtnej by sa malo dať zaparkovať, ďalej sú už na karty - Staré mesto. Ale na mýtnej by si mala zaparkovať.

rojica
15. nov 2012

@gelinka75 tak dneska som bola aj ja centre na krv a na kontrolu folík a musím povedať, že všetci boli milý aj doktorka bola veľmi zlatá síce neviem ako sa volá ešte som u nej nebola ale všetko my pekne vysvetlila, že ako folíky narástli a kedy ma čaká druhé IUI....tak že zajtra ráno idem na to..... 🙂

siinda
15. nov 2012

@gelinka75 nasa firam tam ma parkovanie,,inak sa da na obciansky,ale viem že je tu problem s parkovanim a ked vidim tie mamicky s kočiarom a diatatom na rukach ako bezradne hladaju svoje auto lebo im ho odtiahli je mi špatne..

siinda
15. nov 2012

@maruskaaaa Dr. Halmo a je strašne zlatý,,odporučam a tvoja?

siinda
15. nov 2012

@rojica tak to ti držím palce nech je ich čo najviac 🙂 😉

rojica
15. nov 2012

@siinda ďakujem ale mám ich dva vo veľkosti 20 a 21mm na pravej strane 🙂 .....aj pri prvom som mala len dva ale na ľavej strane.... ☹

maruskaaaa
15. nov 2012

@siinda Ja mám Miškolciovú, tiež je v pohode 🙂

siinda
15. nov 2012

@rojica a dala si si vložit dve?

rojica
15. nov 2012

@siinda ja som si nedala nič vložiť moja ja idem na IUI..... 🙂

siinda
15. nov 2012

jaj ,,tak už som pochopila,,a hlavne držím palce

rojica
15. nov 2012

@siinda ďakujem veľmi pekne.... 🙂

pancuska
15. nov 2012

@siinda inak pamatas si tie baby co tam so mnou lezali? tak sa nam podarilo vsetkym trom ale o tej stvrtej nic neviem(ta co lezala vedla teba) takze Harbulak nam to dobre vlozil 😉 vies co kup si caj Gynastan a pridaj si vitamin E aby ti dobre fungovali pohlavne organy,to by mohol aj mm.... 😉

pancuska
15. nov 2012

@gelinka75 drzim palce nech vsetko dobre dopadne,lebo uz by aj stacilo tych problemov!!!! budem na teba mysliet!!

pancuska
15. nov 2012

@rojica takze zajtra zasa klusacka do Blavy? drzim palce a ak sa lezi aj po IUI tak lez co najdlhsie!!!! 😉

rojica
15. nov 2012

@pancuska no veru zase už tam budem chodiť ako na klavír..... 😀 😀 .....leží sa ale len chvíľu takých 5 minút....viac nie....ale ja zase idem na deviatu a to tam už nikto nebude ako keď som bola prvý krát tak som si tam poležala...ale aj tak to nepomohlo..... ☹

pancuska
15. nov 2012

@rojica ale vies preco? teraz uz je to na tej strane kde to ma byt!!! teraz to uz pomoze!!! foliky su krasne!!!

rojica
15. nov 2012

@pancuska aj doktorka povedala, že sú super aj sliznicu že mám ukážkovú aj keď neviem že aká to je ... 😀 ...dneska boli v centre všetci taký milý asi mali dobrý deň lebo aj sestričky srandovali...a Harbulák sa na všetkých usmieval asi sa dobre vyspal..... 🙂

pancuska
15. nov 2012

@rojica aj ja ked som bola vcera to bolo fajn,ta hlavna sice trochu mrmlenkala lebo som ju zdrzala s vratenim tych injekcii ale sak na odber nikto necakal a ja som isla tiez takze .....potom si to uvedomila ze je utlm tak sa nemusi bat.....bola som na nu mila asi to ju ukludnilo,lebo to uz viem aj so svojich skusenosti ze niekedy zabera kto do teba kamenom ty do neho chlebom 😉

rojica
15. nov 2012

@pancuska presne tak moja ale dneska to išlo rýchlo ale to tam je určite tak stále.... 😀 .....ja som z toho bola prekvapená, keď že som tam ešte nebola ani na krv a ani na kontrolu..... 😒

mig219
15. nov 2012

joooooooj bohes, nervozna som... 4ty den po transfere.. teda vlastne treti..
jak to mam vydrzat??? JAK?

sarah00
15. nov 2012

@rojica drzim zajtra palce 🙂

oriesocek
15. nov 2012

V pondelok ideme na dalsiu konzultaci, ale vcera som dostala vyskedky a mam leukocyty PMN, escherichia coli a enterococcus faecalis. No to som zase posluchala, ze som toho tolko dostala a to este neboli ani Vianoce 🙂 . Baby myslite ze mi na to daju lieky v GF, alebo ma zase poslu za mojou gynekologickou na preliecenie.....to asi zase par tyzdnov potreva, takze IVF sa asi prelozi...

pancuska
15. nov 2012

@mig219 hlavne klud a ziadny stres.....vsetky musime cakat.....len pekne klud a pozitivne myslenie....trosku sa s muzikom postiskaj a bude lepsie....

siinda
15. nov 2012

@pancuska to fakt to vyslo vsetkym trom? keby som to vedela tak si k jednej lahnem do postele 😉 ...nechapem potom co sa stalo,,druhy vklad by mi mohol robit Harbulak..ked ma take stedre ručičky ..a ako to prebieha u teba? ozaj a odkial to vies že im to vyslo?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre