Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

ivanya
22. nov 2012

Tak dopadlo to tak, ze Gyn fiv odmietli dat akykolvek papier suvisiaci s PN, ani vymenny listok s odporucenim na kludovy rezim vraj z hladiska administrativneho nemozu. Nakoniec mi takyto papier dala gynekologicka, ze prosi o vystavenie pn a klr z dovodu ivf a nasledne v pripade poz. vysledku prechod na rizikove tehu. Tak uvidim, ci tento papier bude mojej obvodnej stacit kedze na pn mi uviedla diagnozu K30, co je nevolnost....
Je to zvlastne, ze zena podstupuje taketo nieco a ma pomaly problem si vybavit PN,
automaticky by ju mali davat hned od zaciatku stimulacie 🙄

gelinka75
22. nov 2012

@ivanya a preco ti tu PN nevypisal gynekolog? ved oni bezne vypisuju

ivanya
22. nov 2012

@gelinka75 Ked som si bola vybavovat interne vysetrenie, povedala mi moja obvodna aby som prisla pred zakrokom, ze ma da na PN. A ked som prisla, tak mi zrazu povedala, ze mi tu PN vypise ale potrebuje papier od gyn alebo z centra...
Keby mi bola hned povedala, ze mi PN vypise gyn, tak idem rovno tam...

pancuska
22. nov 2012

@ivanya ahoj ak mozem aj ja napisat par slov k tomu co si pisala....zistovala som si info ohladom tohto (PN) tu na koniku a tak som si v centre uz nemala odvahu vyziadat pnku.......na stastie mi to vyslo v case ked boli sviatky vsech sv. a tak som zavolala mojmu gyn (kedze ma napadlo ze tam potom budem chodit casto) a povedala som mu ze nakolko mam pracu taku ako mam ze by som ho chcela poprosit ci mi ma po vklade nenechal doma tak povedal ze jasne a pnku mi vypisal....teraz som mu bola povedat ze to vyslo a ze by som chcela chodit na prechadzky a ze ci by mi nemohol napisat vychadzky a povedal ze nemoze lebo ze som na rizikovom a musia mu dat potvrdenie z centra ze je vsetko ok ....diagnozu mam N97 co je neplodnost.....myslim si ze keby sme v centre normalne registrovane ako pacientky ktore tam chodia stale tak by nam PN dali..... 😉 a podarilo sa?

siinda
22. nov 2012

@pancuska ta zapcha moze byt sposobena aj tým že sa menej hýbeš 😉 😉 ale vobec sa netrap ,,všetko prejde a budeš mat krásne dvojičky 😉

siinda
22. nov 2012

dievčence idete niektora aj zajtra na kontrolu do GF?

moniq
22. nov 2012

@ivanya no teda to sa cudujem....môj gynekolog má chcel vypisovat uz na začiatku stimulky,ale ja som to celkom zvladala, tak ma dal PN az den pred punkciou....a k obvodnej som ani nechodila,však je to na gyn.účel ...

pancuska
22. nov 2012

@siinda ano ten pohyb mi je uplne jasny 🙂 a ty moja teraz uz ides na KET ci ako?

pancuska
22. nov 2012

@alibabaa ahojky.....tak ako? v GF si uz skoncila? 😉

siinda
22. nov 2012

@pancuska zajtra idem na konzultaciu tak uvidim či pojdem hned buduci mesiac, ale rada by som šla,,ved cez sviatky by sa mi aj dobre ležalo..a nenudis sa doma?

pancuska
22. nov 2012

@siinda nenudim ,byvame v rodinnom dome a tak tam sa najde robota.....manzel je doma tak mi nie je aspon smutno 😉 tak zajtra budem na teba mysliet nech ti to dobre dopadne....

janulla82
22. nov 2012

ahojte, navstevujem GF v BA Uz po druhej navsteve mi robili diagnosticku laparoskopiu Vsetko ok vajecniky priechodne cysta odstranena ....Ste volaktora po diag.laparoskopii?Co nasleduje potom.???Mate skusenosti ? dakujem

mig219
22. nov 2012

Babulky prosiiim cislo na ambulanciu mate??? Zase som zapatrosila cislo a uz nechcem volat na recepciu

lubkaeck
22. nov 2012

@mig219 to chces vysledky kde sa dozvies? to je toto 0250102923

mig219
22. nov 2012

Dakujeeem

silvik1
22. nov 2012

@janulla82 ahoj. ja som po laparke išla na insemináciu 😉

janulla82
22. nov 2012

@silvik1 a hned po laparke ? Ci ste skusali prirodzenou cestou a neskor inseminacia

mig219
22. nov 2012

No damy... Hcq 10,72

gelinka75
22. nov 2012

@mig219 wow to je tesnotka, co ti povedali?

mig219
22. nov 2012

@gelinka75 no co... Vysledok velmi neisty v pondelok idem znovu, neviem co si mam mysliet.. Potrebovala by som triezvy pohlad na to

gelinka75
22. nov 2012

@mig219 mala si blastocysty?

mig219
22. nov 2012

mala.. dokonca jedno embryo zacalo hatchovat same.. @gelinka75

silvik1
22. nov 2012

@janulla82 v novembri minulého roku laparka a v januári prvá inseminácia. my sme skúšali už predtým ako sme išli do centra prirodzene a ešte aj medzi jednotlivými zákrokmi no "nevidalo"

silvik1
22. nov 2012

@mig219 ja nechcem byť tá "zlá", ale bola som na tom podobne. hcg 23 a o dva dni už nič. lekár vravel, vraj bolo embryo neschopné života a tak sa vyplavilo, ale pre istotu mi ešte urobil test na zrážanlivosť krvi.

if
22. nov 2012

@gelinka75 Tak dnes sa mrcha konečne už spustila normálne. Takže od nedele začínam pichať puregon a menopur. 3 injekcie každý deň. No neviem ako to zvládnem a už ani neviem na ktoré miesta to pichať. Som dosť chudá a nejako mi faldička nejde urobiť 😒

mig219
22. nov 2012

@silvik1 nie si "zla" skor ako falosnu nadej, potrebujem ten spominany triezvy pohlad. uvidime.. co sa ma stat sa stane.. skor alebo neskor

gelinka75
22. nov 2012

@if super, ze mozes zacat, ja mam faldikov nastastie dost, ako pichat ti mozno poradi @maruskaaaa ona je chuducka 😀

gelinka75
22. nov 2012

@mig219 tak podla mna je nadej malinka, ale nejaka tam je 😔 nemyslim to ani ja zle, kiez by to bolo v poriadku aby si sa mohla tesit

if
22. nov 2012

@gelinka75 ďakujem idem jej napísať. Idete do druhého boja?

mig219
22. nov 2012

@gelinka75 mozno je len malinke spomalene 🙂 vylezie zo mna strasny flegmos 🙂 alebo som si hcq vyhnala len silou vole 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre