Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

zukrik
12. máj 2009

My chceme ísť tak na 3-5 dní,len tak bez rezervačky.
Svokrovci tak chodia každý rok aj 3 krát a pochvalujú si 😀
Zabudla som vám oznámiť,že kamoška už porodila krásne
dievčatko Nelinku,má 3200 g. a 50cm 🙂
Porodila predčasne v 36tt.Bola 1 den v inkubátore,ale
je v pohode a zajtra idú domou.

katherinesand
12. máj 2009

ahojte pipiky zlate. 😵
vcera som vobec nemala cas nankuknut a dnes mi trvalo kym som vsetko precitala od stvrtku.

och, tesiiiiim sa s tebou mooooc. ja som to hned vedela, ze tym tvojim pristupom " mam to v pazi" to budu minimalne dvojky. 😀
tak len sa drzkaj. 😉

mayka, zukrik, katarinka 🙂

mayka
12. máj 2009

katuska, takze vyberas podla ponuky melonikov? 😀 No momentalne by aj mne to stacilo. Ale pekne hoteli ste si vybrali.
Aj ked mne asi skor vyhovuje nejaky slusny privat. nemam rada take masovky. ALe toto je zasa o pohodli. 😉

zukrik tak nelinke drzim palce a aj maminke. Tak kamoska moze odkladat pyzamka a dupacky pre teba. hehe

zukrik
12. máj 2009

Ahojček Kathy 😀
Preberáme tu dovolenky,idete niekam aj vy?

mayka
12. máj 2009

My sme uvazovali aj nad Talianskom lago di garda.

mayka
12. máj 2009

kathy, ahoj srdiecko

mayka
12. máj 2009

idem nakrmit dieta a ptom sem spravim este raz kuk. 😀

katherinesand
12. máj 2009

nooo, my budeme tento rok velaaaaaa dovolenkovat. ale nie. 😉

na prvu kratku dovolenku, predlzeny vikend ideme uz teraz v piatok. letime do Malagy do Spanielska - Andaluzia. byva tam kamoska s muzom, tak nas pozvali.
a v juni ideme do Portugalska. ale nie cez cestovku. kupili sme letenky do Lisabonu, odtial pojdeme dole do Algarve. cez internet si zarezervujeme hotely. tak s atesim. jupiii!!!! 🙂

katarinka77
autor
12. máj 2009

Ahoj Katka 🙂 ! Ako sa máš?
Mayka, my to tentokrát chceme mať so všetkým všudy, tak podľa toho vyberáme. Mne sa tam totiž nechce variť 😀 .. A áno, aj melóniky ma ovplyvnili 😀 .

katarinka77
autor
12. máj 2009

Zukríček, aj ja gratulujem šťastnej maminke a nech jej Nelinka robí veľa radosti 🙂 !

katarinka77
autor
12. máj 2009

Katka,no vám teda bude 🙂, tak si užite krásny víkend 🙂 ! Aj v Lisabone je určite krásne. A cez akú stránku si objednávala? Môj manžel sa tak trochu bojí lietania, tak chceme ísť autom. Hoci som mu tisíc krát vysvetľovala, že to je oveľa nebezpečnejšia doprava, ako niekam letieť..

zukrik
12. máj 2009

Kathy,to budeš mať super dovolenku 🙂
Ja som vždy chcela letieť,ale môjho muža nedostanem
do žiadneho dopravného prostriedku,okrem osobného
auta a to musí šoférovať on 😀 😀

katarinka77
autor
12. máj 2009

Zukrík, aj môj muž dôveruje najviac len sebe, čo sa týka dopravy, ale keď urobí chybu ten druhý, čo už narobíme??? Asi už nič...

katherinesand
12. máj 2009

baby, to co mate za chlapov???? nejaki strachopudi. 😀
ja mam doma opacny problem. neviem donutit muza, aby sme isli do Toskanska autom.
on radsej lieta na dovolenku.

katherinesand
12. máj 2009

katarinka, ale vacsinou aj na cestach umieraju ti, co neurobili chybu,ale narazil do nich nejaky blbec. 😠

katherinesand
12. máj 2009

katarinka, objednali sme letenky cez sky europe a hotely som nasla cez google.
😉

katarinka77
autor
12. máj 2009

Aj ja by som radšej letela, je to pohodlnejšie... A podľa mňa aj bezpečnejšie... Veď práve, že najviac na blbcov doplácajú tí nevinní ☹ ..
Kati, takže hotel si objednala priamo? Cez žiadnu cestovku? My chceme cez cestovku, lebo manžel má z roboty nejaký benefit, tak to chceme využiť.

krakulka
12. máj 2009

zdravim Vas pipinky 🙂 🙂 🙂 , tak to vizera, ze mrcha dorazila. Zatial len spinenie, ale uz sa pomaly rozbieha. 😀 😀 😀 😀 😀 Taka som stastna.... Juchuuuu...

krakulka
12. máj 2009

Katarinka77 Portugalsko je moja srdcova zalezitost. Tak by som sa raz chcela pozriet. 😕 Urcite budet mat krasnu dovolenku. 😨 Ja sice pracujem v cest.agenture, ale dovolenky su najlespie individualne. Pretoze si panom svojho casu a pozries si co chces ty. Teda okrem Egypta, tam je ideal kupit si zajazd cez CK.

mayka
12. máj 2009

baby bola som na obede lebo som mala chut na segedin a ja ako som dala do ust dve vidlicky tak som musela prestat jest ako sa mi zhnusil. fuuuuuj 😠 😀

kathy po takej dovolenke som vzdy tuzila. Dobrodruzstvo to je na mna a aj mojho muza ale my sme taky blbci ze nevieme reci. Ja malinko rozumiem po anglicky a nepoviem ani slovo a moj muz vie trolinku po nemecky ale tiez to neni ziadna slava.
Tak to sa potom tazko cestuje.
Ale dieta bude bite ak bude nosit poznamky ze sa neuci jazyky. 😀 Pekne nam bude potom prekladat. hehe

mayka
12. máj 2009

krakulka tusim si sa nikdy tak mrche nepotesila, vsak?

katarinka77
autor
12. máj 2009

Ahoj Krakulka! Do Portugalska ide Kathy, my ideme do Chorvátska 😉 . My chodíme zatiaľ len cez cestovky, na vlastnú päsť sme ešte nešli.. Ale určite by to bolo lacnejšie..

katarinka77
autor
12. máj 2009

Mayka, my sme si to s rečami rozdelili, ja kvákam plynule po nemecky a manžel po anglicky. Tak snáď sa nestratíme. Ale tiež budem tlačiť na to, aby sa deti učili jazyky 😉 .

krakulka
12. máj 2009

Ano mayka, mrche sa tesim. Kolegyna ju tiez dostala cca 2-3 dozadu, ale bola smutna. Pretoze si myslela, ze je tehula. Ale nabuduce jej to vyjde.

Katarinak77, nejako som to doplietla, prepac. 😅

Kathy, ak mozem vediet, kolko vas vysla letenka?

my sa s manzelom na dovolenku nechystame. neni su €, IVF je trochu drahe. 😔 Ale to neva, budem tehulka, tak budeme dovolenkovat doma na zahrade.

katherinesand
12. máj 2009

no uz som tu. bola som papat. 😝

krakulka ahoj.
letenky sme kupovali cez sky europe a vysli nas so vsetkym aj s taxami aj s poplatkami a batozinou na necelych 400 EUR pre dvoch.
pozerala som hotely v POrtugalsku a su dobre ceny, ze na cely pobyt nas to vychadza v priemere 45-50 EUr na noc za izbu aj s ranajakmi. a dobre hotely, take apartmanove, presne v centre letoviska.

mayka, tak, tak, bez cudzieho jazyka v budicnosti diereu do sveta nepsravi nikto. takze treba drobca dat ucit odmala.
ja ucim anglinu, takze s tym nemame problem, ked cestujeme. aj muz vie anglicky, len menej rozprava, lebo si nie je isty.

mayka
12. máj 2009

Ja som vas nadanych vzdy obdivovala. Ja som na jazyky nikdy nemala bunky. A strasne ma to stve. Ale praote mi to do tej palice nejde. 😢
Kamoska sa dohovori po nemecky, anglicky a spanielsksy a jej muz nemecky, anglicky ,spanielsky, rusky, francuzsky. Ona sa reci sice musela drvit ale jej muz ma na to bunky a jemu staci ked pride do cudzej krajiny& a po miesiaci komunikuje. To je neuveritelne. Ma 35 rokov a franzuzsky sa ucil na strednej a minuly rok boli vo francuzksy a no sa dohovoril bez problemov.

katherinesand
12. máj 2009

ja som sa ucila anglinu od desiatich, ale najviac mi pomohlo, ze som bola v Anglicku 4 roky. to je najlepsia skola.
ale teraz sa idem ucit znova, lebo si chcem spravit statnicu.
a uz neviem ako dlho sa nutim, ze zacnem s taliancinou, aj som zacala pred par rokmi, ale stale nemam cas. 😖

mayka
12. máj 2009

No proste si mudra a bystra hlavicka makovicka. 😉 Tak ak budem chcet ist na babsku dovoleku tak sa ti ozvem . hehe 😀

katherinesand
12. máj 2009

ale Mayka, jeden jazyk v dnesnej dobe nie je ziadna mudrost. 😀
a zase, niekto nevie jazyky, ale vie ine veci. a to je ta spravna rovnovaha 😀

a na tu babsku pojdeme asi tak o dvadsat rokov, ked ten tvoj vyrastok bude plnolety. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre