Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

maruskaaaa
9. jan 2013

@gelinka75 bežné poradne, potom tuším sa ide na ten test na cukrovku a v 24-25tt idem na 3D ultrazvuk...potom neskôr sa tuším chodí na ten monitor....včera na cvičení som porovnála brušká a poviem ti, že asi som mala najväčšie. Báb som sa pýtala, či ich bolia kríže, tak nikoho....chápeš? nikoho iba mňa...ja si to neviem vysvetliť

gelinka75
9. jan 2013

@maruskaaaa podla mna tym ze si uzucka tak sa ti tam vsetko natahuje a to ta boli, robi si babo miesto, ja mam siroku panvu aj brucho aj pas, mna krize nebolia, skor ma teraz picha nalavo dole akoby vajecnik, alebo nejaky vaz neviem co to je

maruskaaaa
9. jan 2013

@gelinka75 a to som chcela dvojičky vidíš....a to neviem, kde by som si ich tak uložila 😀 😀 😀 😀 Neboj, to pichanie som mala občas aj ja...nemusíš sa báť 😉

gelinka75
9. jan 2013

@maruskaaaa no ty by si fakt dvojicky nemala kam dat, to by si trpela este viac tym natahovanim, sice oni su mensie, ale aj tak 🙂 tak nad tym rozmyslam, myslis si ze tie moje dve si mozu nejak aj ublizit? ked budu tak nacapeni na sebe 😅

maruskaaaa
9. jan 2013

@gelinka75 určite si neublížia neboj, však sú jednovaječné a budú sa ochraňovať 😀 😀 😀 😀 Neboj, dobre bude, takí sú zlatí na tom obrázku, akoby sa za ručičky držali. 🙂

gelinka75
9. jan 2013

@maruskaaaa no kym tam maju miesto 🙂 urcite bude problem aj so sonom ked budu tak poprepletani neskor 😀

maruskaaaa
9. jan 2013

@gelinka75 oni si svoje miestečko nájdu neboj 😀 😀 😀 budeš mať jedným vrzom 2, pekne si si to zariadila....teším sa, že to takto vyšlo 😀 😀 😀 😀

gelinka75
9. jan 2013

@maruskaaaa no uz som vecer citala co to obnasa mat dvojicky, vlasy mi stavaju na hlave uz teraz 🙂 ale zvladneme ich urcite 😀

maruskaaaa
9. jan 2013

@gelinka75 no vidím, že sa už na to pripravuješ....a čo si sa dočítala?

gelinka75
9. jan 2013

@maruskaaaa vsak to je vsetko dvojmo, najlepsie krmit naraz a obe v rukach, pri tom vsak treba pomoc, potom jedno zaspi, druhe reve a opacne 😀 😀 😀

maruskaaaa
9. jan 2013

@gelinka75 no potrebovala by si ešte 2 ruky navyše 😀 😀 😀 Ale ty si šikovná, ty to všetko zvládneš....aspoň sa na materskej nebudeš nudiť drahá... 🙂

given
9. jan 2013

@gelinka75 A co myslis, naco mas 2 prsia? 😀

pancuska
9. jan 2013

@dadenka111 takze takto sa veci pohybuju? inak to budes mat pod stromcek ked zacnes vo februari 😉 myslim ze teraz to vyjde na 100% urcite mas maternicu po tej malej liecbe dobre pripravenu tak teraz to vyjde.....citim to v kostiach!!! ked si pozeram tabulku vzdy si na teba spomeniem a pozriem ci nie je zmena.... 😉

gelinka75
9. jan 2013

@maruskaaaa @given srandicky, srandicky? 😀 bude to zaberak, este tak tie dalsie ruky mat ako marus povedala

pancuska
9. jan 2013

@gelinka75 ja ti stale hovorim ze to je zazrak,neviem teda ci si veriaca ale tak ja sa aspon modlim a obcas zajdem do kostola 😉 tak to tam beriem ako utechu ... dostala si proste dar o toho hore ze sa nakoniec podarili 2 a ja zasa ze sa podarili na prvy krat,kazdy vecer za to dakujem 😉 inak sa neboj aj mna to tam dole ako keby vajecniky pobolievali a nemohla som sa natiahnut ani v posteli ale vraj to sa natahuje stena maternice a ze sa nemusime bat vsetko je ok,sem tam nas cosi postrasi ale horsie je krvacanie.....takze vsetko je ok nemusis sa bat ono to neskor prejde 😉 a co si aky clanok objavila? ja mam maniu na kociky 🙂 sice pre 2 nemame moc na vyber ale uz mam vybrany no hadam ho do maja budu mat na trhu 😉

pancuska
9. jan 2013

@maruskaaaa ja si myslim ze ti babinko tlaci na miechu....je to asi podobne ako ked vyskoci stavec a tlaci na miechu lebo to popisujes ako ked mi pred operaciou vyskocila platnicka......inak mna zasa bolia bedrove klby,ono vsetci mi hovoria ved sa vela prechadzaj ale ja potom pridem domov a musim si lahnut co nevladzem stat co ma to tak boli a zistila som ze sa mi robia strie na bokoch do kelu .....budem musiet natierat vsetko nie len brucho 😉

maruskaaaa
9. jan 2013

@gelinka75 Neboj, aj mamina ti zo začiatku pomôže a potom sa tak vypracuješ, že jaké svaly ty budeš mať 😀 😀 😀

maruskaaaa
9. jan 2013

@pancuska natieraj si pre istotu všetko 🙂 však nejako to hádam zvládnem už dotiahnuť a verím, že aj cvičenie pomôže... 🙂

pancuska
9. jan 2013

@maruskaaaa musim si kupit ale ten krem co mas ty a to som bola vcera v lekarni a rozmyslam tam ,hovorim muzovi nevies co som to este chcela? a samozrejme ze som si nemohla spomenut a tak som odisla bez kremu 🙂 ....no inak neter je porodna asistentka sice este nie docela ale uz finisuje tak sa jej musim opytat ze ci nepozna nejake cviky alebo co.....v piatok pride,lebo chce mi urobit prednasku ale ona tomu nejak inak hovori.....lebo potrebuje aj nieco do skoly ohladom mojich diagnoz a padlo jej vhod ze som bola na IVF 😉

maruskaaaa
9. jan 2013

@pancuska ten krémik je fakt dobrý, aspoň mne pomáha, už ma ani bruško nesvrbí, keď sa pravidelne natieram 🙂 no na prednášky sa chystám aj ja, tei sa robia od 32tt 🙂

given
9. jan 2013

@gelinka75 Ja som jedneho takeho videla, co mal viac ruk, tusim to bolo vo filme Divka na kosteti (Saxana) 😀

dadenka111
9. jan 2013

@pancuska uz to budu 4mesiace po potratiku a stale sa to pomaly hybe. potom ten dalsi KET nevysiel, tak ale verim, ze toto druhe ivfko bude mega uspesne 😵 . juj no vidis a ja ani neviem kto tabulku spravuje po Janke. Uz do srdiecok velmi malo chodim...teda skoro vobec. ale vsak by si sa aj z mojho fotoblogu dozvedela co noveho 😉

gelinka75
9. jan 2013

@pancuska no daj tip na kocik, dnes sme boli s mm v BA a nahodou sme objavili obchod premamam a plno kocikov a veciciek pre babatka, mali aj 2 sady dvojickovskych, no ale tie ceny, ze 1300 € 😅 a tie stranky su rozne skus napr. dvojickovo.sk

nellyel
9. jan 2013

@katty5 dakujem velmi pekne za infosky, aj som si myslela, ze to nebude uplne bez bolesti, ale tak zvladli ste to viacere, zvladnem to aj ja, hadam ma ta diazepam riadne utlmi🙂

nellyel
9. jan 2013

@pancuska dakujem tiez za infosky, nech to mam co najrychlejsie za sebou a pojde sa dalej, dufam,ze na tom budem podobne ako ty, ze to bude celkom v pohode. inak gratulujem k dvojickam, je to super, drzim palce nech vsetko dobre dopadne

mortaliska
9. jan 2013

@pechlinka
Ahoj,
tak ja som dostala na konzultacii papierovy balicek, ktory obsahoval papiere s informaciami, cennik a recepty.
Dostala som dlhy protokol. Takze do buduceho tyzdna pozhanam lieky.
Tak ako baby pisali mam Diphereline ktory sa picha od 25. dna po spustenie ovulacie . Nejak sa mi vymazalo z hlavy ci sa spustenim ovulacie mysli :po pichnuti pregnylu: To znamena ze ten Diphereline je default od 25DC celu stimulaciu aj cez menzes az po Pregnyl. Dufam ze som to pochopila spravne.
Od 4-8 DC potom teda Diphereline + Puregon
Od 9 - do cca 16 DC Diphereline + Puregon + Menopur
@pancuska @gelinka75 mozes aspon zbezne pozriet ci som to pochopila spravne?
Potom asi injekcia Pregnyl a potom do 36 hodin punkcia folikulov.
K tomu plus antibiotikum pred punkciou.
Dufam ze som to pochopila spravne

luanna
9. jan 2013

@mortaliska Ahoj, ja mam presne to iste🙂 kedy zacinas? ja v utorok. drzim palce!

mortaliska
9. jan 2013

@luanna
Ahoj, buduci vikend. Tiez drzim palce!
Teraz riesim dilemu. Mam spinenie pred menzesom odjakziva, niekdy jeden den, niekedy dva, tri. Lekarka mi povedala ze mam brat 1DC az ten co zacnem krvacat. Dufam ze je to tak.

luanna
9. jan 2013

@mortaliska presne nad tym som dnes rozmyslala. podla mna sa pocita prvy den riadneho krvacania. ja zajtra idem este na jedno vysetrenie a ked bude ok tak sa na to pichanie budem normalne tesit

mortaliska
9. jan 2013

@luanna
A ake vysetrenie ak sa smiem spytat? Ak tam , tak nam to este over prosim a daj vediet 🙂
Ja tam pojdem az na kontrolne 2-4 den dalsieho cyklu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre