Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pancuska
14. jan 2013

@2lil ak by si isla na 22dc do centra tak podla mna stihas aj dlhy aj kratky protokol.... 🙂

dadenka111
14. jan 2013

@2lil no zacac sa da. vsak staci, ze si overia ze to je schvalene a papierovacky to uz je formalita. ak budes 22DC tak stihas aj dlhy protokol. mozno ti uz aj pichnu prvu injekciu Dipherlineu. 😉 Dlhy protokol sa zacina podla dlzky cyklu a diagnozy. cca. od 20DC-27DC... je to u kazdej rozne. Ja som zvedava od kedy zacinam ja. To budeme na tom skoro rovnako a mozno sa aj rano stretneme na kontrole 😀 ja som dnes 16DC.
juuuuuuuj tak to aby som zavolala do poistovne. fakt ide zase na PN? uf

2lil
14. jan 2013

@dadenka111 ...ja som dnes 12DC 🙂 cyklus mám tak ako ty nepravidelný :( len ja tak cca 30 až 35 ...a ty máš dlhý protokol? ...hej volala som jednej pani čo to nahadzuje do systému a že skontrolujem či to revízna vôbec už podpísala, lebo že zas to vyzerá že od zajtra bude doma... ale že tie čo boli podané ešte minulý rok by mala podpísať skorej ako ostane doma .. zavolaj nech to ešte stihnú dnes jej dať na podpis ak by si to ešte nemala schválené... daj vedieť čo ti povedali....

siinda
15. jan 2013

dievcence ide niektora 21 na KET?

kikappp
15. jan 2013

ahojte dievcata,prosim vas neostal niekomu gonal a cetrotide po ivf ? dakujem.IP

mortaliska
15. jan 2013

No lieky mam uz komplet doma. Strasne vela toho je, to mam akoze aj na druhe IVF ked sa prve nepodari? 😒

ova11
15. jan 2013

@mortaliska ahoj, aj ja som sa cudovala, ked mi v lekarni vydali plnu igelitku... momentalne si picham 7-mi den diphereline (takze jedno balenie je fuc 😝 ) ale mam este 3 balenia po 7 ampuliek, tak neviem dokedy to budem pichat. Dnes som dostala mrchu tak vo stvrtok idem do centra na utrazvuk, uvidim co bude dalej..

mortaliska
15. jan 2013

@ova11
no ved uvidime ked dopichame. Sa mi len zda vela tri pregnyly, tri puregony (chvalabohu su doma, ale problem teraz zohnat, jedine v lekarnach kde maju este stare zasoby).

katty5
15. jan 2013

Ahojte ... prosím Vás o info ... stretli ste sa niektoré s vedľajšími účinkami po týchto všetkých liekoch, injekciách? napr. priberanie 🙂 dakujem 🙂

gelinka75
15. jan 2013

@mortaliska tie pregnyly mas do zasoby, niekomu povedia pichat iba 1ks a niekomu 3, zalezi od krvi, ostatne im mozes potom vratit do centra 😉

gelinka75
15. jan 2013

@katty5 ahoj, ja som schudla asi kilo, ale to uz som zas pribrala aj nieco navyse 😉 ine priznaky som ziadne nemala, na zaciatku som citila ten dipherelne akoby som bola omracena a 1 den mi napuchlo pod okom, ale potom to preslo 😀

mortaliska
15. jan 2013

@gelinka75
jeezus, napuchlo ti pod okom? no dobre ze mi to vychadza na vikend 🙂

gelinka75
15. jan 2013

@mortaliska vazne, aj to tam pisu v priznakoch ze nejaky edem, ale mne to potom preslo asi 2 dni to trvalo, bohvie ci to nebolo aj preto, ze sme isli na ochutnavku vina a ja 2 diphereliny v sebe a nato pol litra vina 😀 😀 no co, preslo to..potom mi uz nic nebolo ani zo stimulacnych

katty5
15. jan 2013

@gelinka75 dakujem za info ... ja som si praveze myslela ze ked to su hormonalne lieky tak z toho dost priberiem, lebo ja som na to priberanie expert 🙂

katty5
15. jan 2013

@gelinka75 a teraz ked si v 10 tt. tak je už aj na tebe niečo vidieť? bruško rastie 🙂

gabriella7
15. jan 2013

Ahoj dievčatá, rada by som sa Vás opýtala na názor na p. mudr. P. Harbuľáka. Ďakujem Vám.

2lil
15. jan 2013

@gelinka75 čože???? napuchlo pod okom??? uff a to som si myslela že som už pripravená na pichanie ...a zas bááác 😠

2lil
15. jan 2013

@gabriella7 my chodíme k nemu...nemáme s ním žiaden problém 🙂 dokonca pri každej konzultácii sa na niečom riadne zasmejeme...mne vždy pekne všetko vysvetlil a dokonca aj manželovi keď videl že mu to akosi nesedí 🙂 ... ja som názoru že s každým sa dá len treba vedieť ako 🙂 ...

pancuska
15. jan 2013

@siinda ahoj,takže už ideš na to? držím palce!!!

pancuska
15. jan 2013

@katty5 ahoj tiež som po tých injekciach nepribrala ani kilo,skôr som po odbere vajíčok schudla ale zasa tiež som expert na priberanie takže to schudnutie nebolo ani vidieť! takže určite nepriberieš.....ja som mala len nálady raz hore a raz dole inak nič!!! 😉

pancuska
15. jan 2013

@mortaliska uvidíš koľko vajok vyprodukuješ a aj budeš mať dosť napríklad ako ja že mi zostalo ešte 10 embryok tak ich môžeš vrátiť v centre a oni ti vrátia peniaze.....pregnyl uvidíš to sa dava podľa potreby a hormonov.... 😉

pancuska
15. jan 2013

@gabriella7 ahoj,ja som chodila k dr.Harbulákovi a bola som veľmi spokojná,aj keď niekedy bol taký ako keby mu to už liezlo cez hlavu ale zasa ani sa nečudujem ,veď je tam každý deň a každý deň to isté..... len ho treba pozorne počúvať a neodvrávať!! mne robil aj vklad embryok a bola som strašne rada že mi to robil on!!!! keď sa s ním poriadne o všetkom porozprávaš určite budeš v dobrých rukách!!! 🙂 teraz čakám dvojvaječné dvojičky 😉

mortaliska
15. jan 2013

@pancuska
@gelinka75
Dakujem baby. Len som sa zlakla ked som to vykladala na stol, tak som robila stosiky normalne 😀 ze fuuu toto vsetko spotrebujem ....

pancuska
15. jan 2013

@mortaliska neboj mozno len polovicu ale tak oni rataju asi aj do buducna ze co ak by nahodou......neviem toto som sa aj ja cudovala ze preco tak vela 🙂

katty5
15. jan 2013

@pancuska dakujem, dufam že teda nie, a brusko mas už teraz veľké či ešte nieje vidieť? lebo budeme mat svadbu a nechceme babätko už odkladať tak ideme do toho aj s tým že na svadbe by som bola tehotná, tak len tak zistujem že ako budem vyzerať 🙂 vychadza mi to že by som mala byť cca v 11-12 tt ak všetko dobre dopadne 🙂

gelinka75
15. jan 2013

@katty5 no aj brusko sa uz tlaci, viac ma vsak teraz zamestnava predychat nevolnosti 😖

gelinka75
15. jan 2013

@mortaliska inak ja som vzdy este dokupovavala ale ja som mala velke davky 4 ampulky naraz tak to sa rychlo minulo 🙂

gelinka75
15. jan 2013

@2lil 😀 noo vidis, ale vobec to nebolelo a ako prislo tak aj odislo 🙂 necitajte baby letaky, treba pit vela vody a budete v poriadku

2lil
15. jan 2013

@gelinka75 juuuj toho pitia sa ja veľmi bojím :( ... moja denná spotreba tekutín je 2x káva a pohár vody :( ... asi si stiahnem nejakú tú aplikáciu do fónu nech mi to pípa a vykrikuje haloooo vodaaaa 😠
baby ja sa už neviem dočkať 🙂 akosi sa začínam tešiť 🙂

siinda
16. jan 2013

@pancuska hej,,tak ak sa bude dat si lahnem na druhu stranu izby..ked sa vam to vsetkým podarilo🙂) ozaj nevies co je s tou babou co ležala vedla mna? a ako babatka? nerobia zlotu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre