Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gelinka75
16. apr 2013

@lagunasa cez vikend volaju oni a cez tyzden my po 14:00

sizo
16. apr 2013

@vodnari Dakujem.-)))Urcite dam vediet.-)))

lagunasa
16. apr 2013

@gelinka75 aha, to by aj sedelo, vtedy mi brali v sobotu. ach, to zas bude zajtra den. ja len dufam ze dobre skoci!!!!! http://www.fertilityfriend.com/home/lagunasa

gelinka75
16. apr 2013

@lagunasa drzim palce, dalsi testik si nerobila?

lagunasa
16. apr 2013

@gelinka75 nie, bojim sa.

stanka810
16. apr 2013

@lagunasa ja som si vzdy volala po 14...aj pred IUI aj o 14 dni o vysledok...bolo to hrozne cakanie veru

vodnari
16. apr 2013

@macinkapapulka 6 tt a prečo???????????????? tak na toto mi nikto nevie dať odpoveď..... ☹

stanka810
16. apr 2013

@vodnari chudatko ☹ som citala co sa stalo...je mi to moc luto...vela sil!!!

vodnari
16. apr 2013

@stanka810 ďakujem............veľmi to bolí...........

stanka810
16. apr 2013

@vodnari chuda moje...drzkaj sa...neboj to preboli raz a bude nove miminko 🙂

lesik
16. apr 2013

Babulky, poradte.V maji sme objednani na prvu konzultaciu k MUDr.Harbulakovi.Ja som v pohodicke,ale manzel ma problem...Takze sme sa rozhodli,ze nasa zachrana je umele oplodnenie.Je tu niekto tiez s takymto problemom ako my, ze manzel ma nedostatok spermii a zhorsenu kvalitu?Ma ich na hranici normy a urolog sa vyjadril,ze este to nie je take kriticke ako v inych pripadoch.Kolko zhruba konzultacii absolvujeme u lekara?Viem,ze prve dve su zdarma a potom sa kolko plati?Budem urcite nasadena na hormonalne injekcie a zaujimalo by ma ci tiez sa za ne plati, ked mam 33, mala by som spadat do tabulky neplatca za vykonanie ukonu oplodnenia.Ci na tie injekcie sa to netyka?No som z toho jelen,takze preto tak viacej otazok 🙂 A ako je to s poistovnou?Mam vseobecnu zdravotnu, kolko casu bude trvat schvalenie uhradenia vykonu?Babulky a ako dlho ste brali injekcie a ako casto?Dakujeeeeeeeeeeem.P.S.Drzim palce na rukach aj nohach nam vsetkym,ktore sme zvolili takuto cestu za vytuzenym batozkom a prajem kazdej nech sa to podari. 🙂 🙂 🙂 Esteze funguje forum Modreho konika, najde sa tu vela zien s podobnym osudom a starostami a nezistne si radia a odpovedaju.Mam Vas rada.

vodnari
16. apr 2013

@lesik my sme na tom rovnako...teda naši manželia...my sme mali len jednu konzultáciu a hneď sme sa dohodli čo a ako....a mala som 31 rokov keď som začala brať inekcie a aj sa nám to hneď na prvý krát podarilo...neviem ako to je s platením ale my sme platili..nás to vyšlo 1400 eur,ale to závisí aj od toho koľko vajíčok ti vyoperujú....či máš predlženú kultiváciu at´d......my sme dostali aj ceník.... držím palčeky aby všetko dobre dopadlo....

lesik
16. apr 2013

@vodnari Vdaka za info.

bimbo37
16. apr 2013

@vodnari ahoj, cakala spm kedy sa ozves a dufala, ze vsetko dobre dopadne. Mrzi ma to a presne viem ako s citus, ja som to zazila pred pol rokom v 11tt. A vcera po KET - krv, mi sestricka povedala, ze je to negativne. Takze tiez som ostala sklamana. Ale mame este poskedne 2ks mrazacikov tak tiez im verim ako ty. Drz sa.

vodnari
17. apr 2013

@bimbo37 ďakujem si zlatá..........držím palčeky a verím že sa nám to skoro podarí.....

bimbo37
17. apr 2013

@vodnari urcite sa to podari😊

vodnari
17. apr 2013

@bimbo37 ja idem 25-teho na konzultáciu ako ďalej....nevieš prosím ťa kedy by sme teoreticky mohli ísť znovu?

bimbo37
17. apr 2013

@vodnari najskor po troch mesiacoch, teda mne bolo tak povedane vtedy po cisteni. Ale moze to byt individualne. Ja idem 29teho na konzultaciu.

silvik1
17. apr 2013

@bimbo37 ahoj. tiež som po neúspešnom KET (asi sme boli v rovnakom termíne keďže v pondelok bola tiež kontrola) a mám dve mrazené embryjká po PK.
chcela by som sa len opýtať - na KET Ti rozmrazovali len dve alebo viacej - mne totiž museli rozmraziť 4, dve z toho sa prestali vyvjíjať. tak teraz neviem či sa mi oplatí ísť na ďalší KET (čo ak sa znovu nerozmrazia) alebo radšej ísť do nového IVF a tie dve zatiaľ nechať "v zálohe".

bimbo37
17. apr 2013

@silvik1 ahoj, no mne nehovorili nic o tom, ze by rozmrazovali viac ks, rozmrazili asi len tie dve co mi vkladali lebo ked mi volala ta embriologycka tak mi povedala, ze mam jedno slabsie 4 bunkove a jedno 7 bunkove, co je fajn. To bolo vsetko co mi povedala. Takze zamrazene sme mali 4 ks, a tym padom nam este dve zostavaju. A ty si bola tiez na vklade v utorok po velkonocnom pondelku? Ak by som ti mohla poradit tak ja by som isla do tych mrazacikov a uvidis. Lebo IVF mas len 3 pokusy preplacane poistovnou a aj tak sa dost doplaca. Tak radsej by som skusila este tych mrazacikov😊

silvik1
17. apr 2013

@bimbo37 ja som bola na vklade v sobotu pred veľkonočným pondelkom. uvidím ako sa rozhodneme s manželom. v utorok ideme k lekárovi - chcela by som aby nás ešte poslal na genetiku, nech už mám tie vyšetrenia kompletné. tieto neúspechy ma dosť ubíjajú.

bimbo37
17. apr 2013

@silvik1 no viem presne o com hovoris. Ja tiez nie som nadcena, vsetko tomu musi clovek prisposobit a hlavne nemozeme nic planovat lebo nevies nikdy ako to dopadne.

siinda
17. apr 2013

Ahojte pipiny tak vcera mi dalsia kolegina oznamila že je tehotna a ja som sa tak tesila, že mi až slzy vybehli..a hned som jej ohmatala bruško...tak hádam sa niečo nalepilo ☹

vodnari
17. apr 2013

@bimbo37 práve som prišla od svojho ženského a ten mi povedal že aby som dlho nečakala že nieje dôvod. Aby som počkala na cyklus a ten ďalší by mi už doporučil brať tie hormony ale že uvidím čo mi povedia v BA.....dosť dlho sme sa rozprávali a veľmi ma povzbudil....ešte máme 4 embria tak treba len dúfať že teraz sa to podarí.....

bimbo37
17. apr 2013

@vodnari no to je super. Tak drzim moc moc moc palce. Ja tiez cakam na cyklus a pozom na ten dalsi ideme na to. Takze cca mesiac.

monosana
17. apr 2013

@siinda moja, akurát vcera som na teba myslela, ze ako davno som o tebe nic nepocula. Co je s vami teraz? Neidete dalej? Alebo davate si pauzicku? 😲

vodnari
17. apr 2013

@bimbo37 aj ja držím palčeky.... 😉

dadaba
17. apr 2013

ahoj dievcata,
ostali mi 3 embrya po predlzenej kultivacii,,14 bunkove a jedno dokonca 60 bunkove...zajtra mam ist na vklad rano mi maju volat ci sa rozmrazili....mate s tym nejake skusenosti.?????????????????????????
zatial mi vkladali 1, 2 bunkove a tie rozmrazovali jeden den pred vkladom..

dadaba
17. apr 2013

@siinda ahooooj,,,,dlho som tu nebola,,,co mas nove??????

siinda
18. apr 2013

@monosana ahooj,,už sme po pauze,,brala som hormony..na množstvo vajíčok,,že vraj je to hormon krasy..no krasa po troch mesiacoch nikde..len 2 kg. pribudli🙂)
V pondelok mame konzultaciu no a ide sa na to..bude to letne babo🙂) ty ako??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre