Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

jangyn
20. máj 2009

No vidíš krakulka, chruminka je presne ten prípad kvality, ako som hovorila. Málo je niekedy viac 😀 Tak z toho nezúfaj, že máš málo. Keď budeš mať veľké bojovníčky, tak Ti stačia aj dve. Aj my sme boli zúfalí, keď sme zistili, že manžel má málo spermií. Ale doktorka z labáku nás upokojila, že už oplodnili aj z jednej spermie. Tak musíme myslieť pozitívne.

krakulka
20. máj 2009

dakujem kocky za podporu. 😵 😵 😵 ja vas nemat, tak nevim. 😀 😀 😀 😀

jangyn
20. máj 2009

Raz sa to musí predsa podariť 🙂

zukrik
20. máj 2009

Veru tak,raz sa to podarí určite 😀 😀
Ahoj Chruminka,môžem sa opýtať či si pribrala?lebo
mne sa zdá,že ja priberám dosť a hlavne rýchlo. 😀 😀

jangyn
20. máj 2009

Najhoršie je, že som si spomenula na deň, kedy som pred 7 rokmi navštívila v TT veštkyňu, teda neviem, či ju tak môžem nazvať. Rozprávala sa vraj s mojím anjelom a ten je povedal, že nemám v poriadku ženské orgánu a budem mať jedno dieťa po veľmi veľkých bolestiach a utrpeniach. Teraz prichádzam na to, že niečo v tom asi bude. Až ma pot zaleje. Len neviem čím všetkým budem musieť ešte prejsť, akou bolesťou a utrpením. Ale keď tam je to jedno dieťa, tak hádam to raz vyjde. Len dúfam, že nemal na mysli adoptované. No ale zmierila by som sa hádam aj s tým. No jedno by som chcela mať aj tak svoje. Druhé by som si adoptovala. 😔

chruminka
20. máj 2009

zukrik no ja sa vazim kazdu nedelu rano na lacno 😀 a je to take hore dole......som najprv schudla vyse 2kg potom som zacala priberat a ked som bola spät na svojej vahe tak som zasa zacala chudnut a momentane mam zasa spat svoju povodnu vahu.....takze nejak tak ale brucho uz mam ,kamoska co ma 5 mes. synceka mi povedala,ze ona nemala taketo brucho ani v 6-7 mesiaci,tak neviem,mne sa nezda az take velke,ale je ho vidiet uz riadne.A co ty?

zukrik
20. máj 2009

Jangyn,myslím,že veštica to nebola ale dobrá p... 😠
Ja som síce nikdy nebola u veštici,ale viem,že zlé veci nemajú hovoriť.Aj tak je to blbosť,
ja na to vôbec neverím.
Nemysli na to a hotovo,bola to len chudera ktorá berie prachy od zúfalých ludí.
Kašli na to a ver,že sa ti to podarí 😀 😀

jangyn
20. máj 2009

Hej, hej, verím, určite sa to podarí 😀 😀 😀

chruminka
20. máj 2009

babulky idem trosku von potom sa ozvem ked pridem 🙂

jangyn
20. máj 2009

Chruminka, ale ty musíš mať veľké bruško, veď tam plávajú dvaja a oni potrebujú miesto predsa 😎

krakulka
20. máj 2009

aj ja chcem ist von ☹ ale musim sediet v praci. ale dnes len do 16h, potom sa pojdem skraslit na kozmetiku a manikuru. 😝

chruminka
20. máj 2009

jangyn vsak dam dnes vecer fotku ked pride drahy z prace

zukrik
20. máj 2009

Chrumi,no ja mám 5 kg na sebe a bruško také ako keby som bola v 5 mesiaci 😀 😀
Podla dokt. som včera začala 4 mesiac a mne sa zdá,že ozaj ho mám dosť velké 😀 😀
Niekto vraj priberie hned na začiatku a potom po troškách a iné zase až pri konci 🙂
No ale,ja som pribrala hned od úplného začiatku,strašne mi narástli kozy a potom
bruško 😀 😀

och
20. máj 2009

dobre ranko pipinecky 😀 😀 😀
vidim ze dnes sa vam prstiky nezastavia 😀 😀 😀 strasne siuz prosim tehu priznak velke kozy 😀 😀 na buduci tyzden idem na svadbu tak nech mam co do vystrihu 😀 😀 😀

mayka
20. máj 2009

och ahoj, Kozy ani nesúpominaj . dam ti z mojich. Mna uz druhy den zasa neuveritelne svrbia a bradavky zasa bolia. Tak predpokladam ze rastu. Boze ja budem ako dojka. Budem kojit aj susedove deti. 😀
Normalne teraz kukam a z vrchu jedneho prsa sa mi vytvorili modrinky ako si ich skrabem. Do kelu. ☹

jangyn
20. máj 2009

😀 😀 😀 och, takto som sa už dávno nezasmiala.

slniecko01
20. máj 2009

OCH prídi si požičať 🙂 🙂 , mne stačila mesiac antikoncepcia a injekcie. 😵 😵

Mayka ja by som chcela ostať doma so konca mesiaca 😎

och
20. máj 2009

mayka preboha si v praci nevytahuj si kozy 😀 😀 😀 😀 😀

jangyn, slniecko 😀 😀 😀 😀 😀

slniecko01
20. máj 2009

ZUKRIK ty si v koľkom týždni tehu ?

krakulka
20. máj 2009

och, tebe je nejak veselo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

och
20. máj 2009

krakul poznas ten stav ked robis vseko mozne ine ako to co mas a extra ked sa to tyka skoly 😀 😀 😀 😀

co mame dnes na obed? 😲

krakulka
20. máj 2009

ja som hladna 😢

mayka
20. máj 2009

Och ja ich nevytahuj same vyskakuju uz s podprsenky. Zasa mozem kupovat nove. Cely den si len kozy napravujem. Takto sa neda pracovat. A kolegovia sa tiez potom nevedia sustredit a nekukaju mi do oci. 😀
Fuj ja som sa tak nazrala. Som mala vypr. syr s hranolkami a vyvar. Za chvilu pride auditor ma skusat a ja ani neviem ako sa volam.

och
20. máj 2009

mayka preboha tak teraz vytiahni tie kozy na auditora 😀 😀 😀 😀 😀

boze zena kolko mas rokov, ze nevies, kedy treba kozy vytahovat 😀 😀 😀

krakulka
20. máj 2009

mne prisla pizza, idem papat 😀 😀

och
20. máj 2009

idem si urobit kura sweat and sour 😀 😀 ha s hraskovou ryzou 😀

jangyn
20. máj 2009

ja som mala dukátové buchtičky s vanilkovým krémom 😀

krakulka
20. máj 2009

och, dala by som si aj tvoj obedik. 😉
myslis, ze je normalne, ze necitim vajecniky? 😕 pri 1.ivf som mala tlaky, aj silne bolesti. Mozno je este skoro. 😨 Dnes som 9dc, ale dr. mi to ratal trosku blbo, zaratal do cyklu aj dva dni spinenia. Takze normalne by som bola 7dc.

och
20. máj 2009

asi ano 😀 mam kamosku ktora absolutne nic necitila ani ju nic nebolelo a mala 31 vajec 😀 😀 😀 proste teraz je fajn bezbolestne obdobie a bur rada 😉

krakulka
20. máj 2009

si ma potesila 🙂 🙂 🙂 dakujem 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre