Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

vodnari
10. máj 2013

@gelinka75 a ako si dopadla?

semela
13. máj 2013

@mauerka ahoj, ja som lezala oproti tebe. Inak ako sa dari? ....uz si testovala?...ja nejako nemam odvahu.

mauerka
13. máj 2013

@semela Kam si sa mi stratila 🙂 Jasne, ze som testovala - od 7. dna po ET - bielo na teste, zajtra krv - takze mozno sa udeje zazrak... Mate aj zamrazene? Kolko ti vkladali nakoniec? Ty mas ake pocity? Nie ze mi zase zmiznes 🙂

semela
13. máj 2013

@mauerka nejako som sa sem nevedela dostat🙂 Vkladali mi len jedno a zmrazenych mame 13, takze aj keby sa nezadarilo, tak sa utesujem, ze ich mame este dost🙂 Co sa tyka pocitov, tak uz piaty den mam obcas krce a prsia mam naliate ako dojnica ale okrem toho nic. Inak na krv idem aj ja zajtra, tak sa tam mozno vidime.

mauerka
13. máj 2013

@semela 13 zmrzliniek? Wau! My mame 2 dvojdnove a 2 5 dnove boli/su vo mne. Prsia som citila niekedy 5 den PO, ale teraz uz vobec, vobec nic ☹ Ved uvidime zajtra. Drzim prsty!

gelinka75
13. máj 2013

@vodnari nic moc, nasli mi dalsiu mutaciu, len neviem ci to treba riesit, zajtra idem na sono tak sa opytam lekarky

vodnari
13. máj 2013

@gelinka75 jéééééééj tak to ma mrzí....držím palčeky....

jomini
13. máj 2013

@gelinka75 moja, pls. kam to chodis na vysetrenia?

gelinka75
13. máj 2013

@jomini 😀 bola som zas na odber na tu zrazanlivost, ale uz koncim, lebo cim viac clovek chodi tym viac mu objavia 😝

jomini
13. máj 2013

@gelinka75 ufff, ale genetiku mate v poriadku, tak preco ta posielali na tieto vysetrenia? aj ti nieco predpisali?

gelinka75
13. máj 2013

@jomini na genetike nic nevyslo, aj mne je to zahada a vyslo mi najprv u gyndosa co mi daval robit, ja som ziadala a potom v centre mi davali nejake dalsie plus homocystein a zas nieco vyslo, zatial neviem ci budem nieco brat a ci ma poslu na hematologiu, centrum nato nic nedava

jomini
13. máj 2013

@gelinka75 vsak na tu genetiku tiez prilis nedavam.. taky vnutorny pocit. Predoperacnu zrazanlivost si mala v poriadku? Krv sa prilis zraza, alebo malo? My mame termin na buduci piatok, tak uvidime, ci mi este plati ziadost na lieky, ak ano zaciname, ..aj ked sa mi nechce, bleee :D a este ani ms som nedostala, meska cez dva tyzdne, uvazujem ist k dr.

gelinka75
13. máj 2013

@jomini krv sa prilis zraza ak je aktivny homocystein ale ten je v norme, aspon takto mi to dr. vysvetlila, ale teraz co mi vyslo je take, ze sa krv zrazi ale nedostatocne a potom sa uvolni ta zrazenina a moze robit embolie, no jedno cez druhe, neviem comu verit, takze zacinate? ja sa zajtra dozviem ci zacnem s dalsim cyklom, test si nerobila?

jomini
13. máj 2013

@gelinka75 coze? mozno ti daju fraxik, ten velmi zvysuje uspesnost, resp. kazdu babu, kt. poznam a brala fraxik pri ivf je uz mamicka 🙂 nie, test ani robit nemusim, nemam vajcovody, cize tehu vylucene. Ano, mali by sme zacat, no skutocne sa mi nechce.

gelinka75
13. máj 2013

@jomini ja som tak bola pred 2:IVF, ze vobec sa mi nechcelo, ked uz som zacala tak to uz islo ale predtym som mala az odpor k tomu..viem, to by u teba bol asi zazrak, ale furt tu niekde citam, ze zazraky sa deju..len kde? lebo u mna nie

jomini
13. máj 2013

@gelinka75 neboj moja, teraz sa to podari, ved uz je rad aj na nas 🙂 tolko citam v teme reprofitu, ze sa babam podarilo 5., 6. ivf, tak si poviem, ze vsetko ma svoj cas.

luanna
14. máj 2013

Ahojte, takze v piatok prve KET..... dufam, ze sa zmrzlinky rozmrazia....

annamary27
14. máj 2013

@gelinka75 ahoj,ak si dobre pamätám,tak v máji si chcela ísť na Ket,budem silno držať palce,aby to vyšlo 😉

monosana
14. máj 2013

@mauerka Drzim palce moja! Potom napis!

gelinka75
14. máj 2013

@annamary27 ahoj, dakujem, prave dnes som bola na sono kvoli cyste a je po nej, tak od 1DC zacinam, to je tak o 10 dni cca, vklad vychadza okolo 7-8 juna 😉 @jomini musim ist predsalen na hematologiu, dali mi kontakt tu v ba

pancuska
14. máj 2013

@gelinka75 ahoj,len pekne chod na tu hematologiu,zoberu ti len krv a ak by ti nasadili fraxik tak to je len dobre!!! aj babinko potom bude lepsie rast!!! uvidis teraz to uz dotiahnes pekne dokonca!!! lebo podla toho co pises je to tou krvou!!

gelinka75
14. máj 2013

@pancuska ano moja ved tam idem, uz som tam volala, mam 3 mutacie a je mozne, ze to co sa mi stalo bolo prave kvoli tomu, nic ine mi totizto nezistili ☹ aj tak je to dost

pancuska
14. máj 2013

@gelinka75 a ake mas mutacie? mozes mi napisat?

gelinka75
14. máj 2013

@pancuska poslem ti IP

semela
14. máj 2013

@mauerka ako si dopadla?

krakulka
14. máj 2013

ahojte, robia v GF ketka aj cez vikend? neviete? mam ist v piatok. chcela by som to presunut na iny den, lebo mame v rodine pohreb.

mauerka
14. máj 2013

@semela a ty? ja takto 🙂

semela
14. máj 2013

@mauerka este raz gratulujem, vidime sa v piatok 🙂

silvik1
15. máj 2013

@krakulka pracujú aj cez víkend. mne robili v sobotu pred veľkou nocou a bolo nás tam vtedy teda hojne 🙂

krakulka
15. máj 2013

@silvik1 dakujem. Vcera ked som volala so sestrickou, tak sa jej moja prosba nepacila. mam si zavolat az tam bude dr.
idem volat, sama som zvedava ako dopadnem. 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre