Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

vodnari
3. jún 2013

@donatela tak to máš dobre aspoň budeš vedieť na čom si.....držím palčeky....ja stále čakám na výsledky.... už 5 týždňov....

donatela
3. jún 2013

@mauerka a na mňa si zabudla?🙂🙂 aj ja som sa z IUI, kde sme boli všetky spolu, posunula o ten level vyššie 😒 aj keď ja ešte dávam šancu ísť na to prirodzene, do septembra 😉
@zelenagw @monosana

donatela
3. jún 2013

@vodnari no uvidíme, či to niečo prinesie...🙂 ale aspoň budeme vedieť na čom sme, kým sa rozbehneme ďalej. som zvedavá, kedy budeš mať výsledok ty. daj potom vedieť...

donatela
3. jún 2013

@dadenka111 ďakujeeem. si poklad! našla som aj správu v IP🙂

vodnari
3. jún 2013

@donatela samozrejme napíšem...hádam už čoskoro....mám si v stredu zavolať tak hádam už budú... 😒

donatela
3. jún 2013

@vodnari tak držím palce🙂🙂

vodnari
3. jún 2013

@donatela Ďakujeeeeeeeeeeeeeem... 😉

monosana
3. jún 2013

@donatela nezabuuudliiiii! Len este verime a dufame, ze sa vam to prirodzene podari 😉 Duuufajmee!!! Drzim palcekyyy!

donatela
3. jún 2013

@monosana ďakujem, ale pri mojich anovulákoch je to viac menej bez šance🙂 ale nechajme sa prekvapiť🙂🙂
a tebe držím palce, aby si to pekne zvládla a s pozitívnym výsledkom. držím palce!!!

mauerka
4. jún 2013

Dnes idem na 1.UTZ po pozitivnej krvi - som uplne napata, trosku sa bojim...drzte palce

siinda
4. jún 2013

@mauerka a na kolký den ides na ultrazvuk?

liveka
4. jún 2013

@mauerka neboj, všetko bude o.k. tebe vkladali 2, dobre si pamätám?? no som zvedavá.. daj vedieť 😉

monosana
4. jún 2013

@mauerka bude vsetko OK neboj sa 😉 Potom nam sem napis :-* Drziiim vsetky palceeee!!!!

monosana
4. jún 2013

@donatela Ďakujem moc, moja. Dufam, ze uz skoncim tuto torturu, lebo uz je toho moc 😖
No, cert nikdy nespi 😉 Nemozes vediet, ako sa to cele vyrysuje. No skusit to urcite treba a potom to budes riesit dalej 😉

mauerka
4. jún 2013

Tak baby, mame 8mm, 7+0tt a krasne nam bilo strdiecko.... a sme "jedinacik" 🙂
@liveka
@monosana @donatela

monosana
4. jún 2013

@mauerka jupiiiiijeeeeeeeeeee :D :D Kráááása! Teraz uz fakt nahlas gratulujeeeeem!!! :D

mauerka
4. jún 2013

@monosana Joj, moja, stale som z toho paf... ale tak uz je to asi vazne tak, ze cakame babatko 🙂

monosana
4. jún 2013

@mauerka aaano, ty tehulkaaa!!! Zvykaj si pekneeee!!! 😀 😀

liveka
4. jún 2013

@mauerka 🙂 nádherné.. a teraz už s plnou vážnosťou, gratulujem 😉 ja idem až budúci týždeň vo štvrtok prvý krát po krvi.. tiež až vtedy budem vedieť koľký sme 🙂

vodnari
4. jún 2013

@mauerka jáááááááááááj tak sa tešíííííííííííím.....mooooooooooooooooc......mooooooooooooooooc ......blahoželám...maminka.... 😉

donatela
4. jún 2013

@mauerka gratlujeeeeeeeem!!! Uzasna sprava🙂 Si pre mna inspiraciou 😉

siinda
4. jún 2013

@mauerka krasne, krasne sa tesim

mauerka
4. jún 2013

@siinda Na UTZ som bola tak, ako sa standardne chodieva - 3 tyzdne po pozitivnej krvi. Preto som bola prekvapena z toho, ze ty mas ist uz vo stvrtok 😨

abubka
4. jún 2013

@mauerka aj ja srdecne gratulujem.... ja idem na krv vo stvrtok, uz teraz mam motyle v bruchu ... ani neviem, ci sa pripravit na zle a nechat sa pozitivne prekvapit, alebo ocakavat a potom byt sklamana.... tak uz len verit a snad sa to podari 🙂

matka177
4. jún 2013

Ahojte chcem sa spytat ci tu je niekto to mal 3 neuspesne tehotenstva?

maru333
4. jún 2013

@gelinka75 bolelo to dost, a este potom tie krce...museli mi pichnut injekciu na uvolnenie , popritom som mala tiez priechodne vajcovody. ale myslim si, ze aj stres moze byt v tom. uz hned som bola bez seba ze lekar meskal hodinu, podla mna to neberu uz vazne. pred 3 rokmi sme tam boli tiez ale zda sa mi bol este iny pristup, teraz ked som tam si pripadam ako na beziacom pase. a o Informovani ani nerozpravam. ty mas ake pocity z toho celeho, a ako daleko ste uz?

maru333
4. jún 2013

@mauerka: poprve ti gratulujem. nech ste zdraví. kolko vam trval cely proces?

mauerka
4. jún 2013

Ziadost podana 28.3. schvalena 2.4. , v polke aprila so zacala pichat, koniec aprila odber vajicok, zaciatok maja transfer -
Takze masiac a pol od prveho podania ziadosti na poistovnu som uz aj bola tehu 🙂
@maru333

gelinka75
4. jún 2013

@maru333 mrzi ma to, prvy krat citam, ze zo SIS mal niekto taketo problemy, skor to dievcata prirovnavaju k menstruacnym bolestiam, ale ze az krce a tak, ja som mala citit tlak a ani ten som necitila, zaujimave, ze niekoho ano a niekoho nie, ozaj a co ti vyslo? ja tam chodim uz rok a pol a nemozem sa stazovat.. chodim k dr, stenovej, ona je strasne mila a aj vysvetli, ja sa pytam vzdy skor este ani dobre nekuknu na obrazovku a ja mam uz otazky 😀 mne sa to praveze hodi, ze to tam ide rychlo, teraz riesim KET, lebo v januari sme prisli o dvojicky tak zial musime ist dalej, toto bude moj treti vklad a ty uz mas dieta?

maru333
4. jún 2013

@gelinka75 to mi je luto velmi!!!,. partner sa velmi tesi ze sme s tym zacali, no snad aj ja sa stym vysporiadam. ja mam fakt vsetky vysetrenia vyborne zatial. genetiku sme absolvovali este 2010.tiez dobre, jedine parter ma lenive SP. nemame dieta este, uz sme 5 rokov spolu a uz akobeby nieco chybalo. lubim deti velmi aj chcem mat ale zatial vzdy som bola brzda ja. doteraz bola kariera prednejsia, a vzdy som cakala na spravny cas ale ten asi nikdy nepride, takze treba niekde uz zacat. u vas kde je problem? verim ze sa vam do tretice uz podari.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre