Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

leonie777
17. júl 2013

@bimbo37 moc moc ti to zelam, aby si bola stastna a krpcek v brusku ostal zdravy. davaj na seba pozor, taketo spravy mi davaju nadej, ze sa to musi podarit aj nam ... a este mi uprimne povedz ako to prezivas? dokazala si sa stotoznit s tym, ze babo je z umeleho oplodnenia? trocha sa obavam, ze mi to bude pripadat prilis take vypocitave

vodnari
17. júl 2013

@leonie777 nám tiež robili všetky vyšetrenia v GF...a boli sme spokojný... 😉

bimbo37
17. júl 2013

@leonie777 ja to beriem uplne normalne, ja nie som taky ten citlivy typ cloveka😊, beriem veci tak ako pridu a priatel sa moc tesi. vo vsetkom ma podporuje. proste tak to malo byt a hotovo. neriesim ostatne veci okolo. a neboj aj tebe sa to podari. urcite tam mali aj horsie pripady. drzim palce a diki za zelanie😊

leonie777
17. júl 2013

@bimbo37 v septembri by som to chcela absolvovat ... tiez som taky realista a nie citlivka, tak dufam, ze to budem brat pohodovo aj ked prehormonovana 🙂 tebe nech to v pohodice ubieha a ja budem po konzultacii mudrejsia dufam 🙂

silvik1
17. júl 2013

@karinuska22 ďakujem 🙂 Brno je moja ďalšia voľba 😉

majkulik
17. júl 2013

@leonie777 vies, vypocitane - nie preco. naplanovane. ako sa maju citit chlapy, kv kt nevieme otehotniet a musime prekonat celu tu peripetiu s homonami, narkozy, odbery, prehliadky, sledovacky. . . . ? mam babo je spolocna volba a ked to nejde, tak tomu treba pomoct. Kamarat chodil do iscaru, a bol spokojny tam. my sme si vybrali GF, a zatial nelutujeme.

leonie777
17. júl 2013

@majkulik ako sa vam dari v gf? viacmenej som rozhodnuta pre toto centrum, ale za konzultaciu inde tiez nic nedam a aspon bude co porovnavat ... ach jo, takze to je, ked v dnesnej dobe ma pomaly kazdy druhy par ako vidim nie len po 30tke problem prirodzene pocat a musime toto vsetko podstupovat ... ani vo sne by ma nenapadlo, ze my budeme mat problem ... ale smola ...

majkulik
17. júl 2013

mz sme velmi spokojni. ya na dake drobnosti, ale da sa nad tym usmiat. treba vyskusat a uvidis, kde sa ti to bude najviac pacit. no ani ja som netusila, ze budeme mat taky problem. . . ale problemy su na to, aby sa prekonavali a nadej umiera posledna. vsetky co sme tu sme netusili, ze tak dopadneme a vsetky sme bojovnicky. ja sa na to pozeram tak, ze ked budeme mam babo, tak si nemusime davat pozor, ani kupovat drahu antisu ci kondom ci podobne veci. 🙂 treba v tom najst pozitivum.

majkulik
17. júl 2013

@leonie777 my sme velmi spokojni. za na dake drobnosti, ale da sa nad tym usmiat. treba vyskusat a uvidis, kde sa ti to bude najviac pacit. no ani ja som netusila, ze budeme mat taky problem. . . ale problemy su na to, aby sa prekonavali a nadej umiera posledna. vsetky co sme tu sme netusili, ze tak dopadneme a vsetky sme bojovnicky. ja sa na to pozeram tak, ze ked budeme mam babo, tak si nemusime davat pozor, ani kupovat drahu antisu ci kondom ci podobne veci. emoticon treba v tom najst pozitivum.

leonie777
17. júl 2013

@majkulik verim v ich pomoc, tak som ochotna pre to urobit maximum ... ty si uz absolvovala ivf, ci sa chystas?

majkulik
17. júl 2013

@leonie777 mame podanu ziadost od 04.07. nam tiez nedali na vyber, urobili sme vsetky potrebne vysetrenia a sup na ziadost. zo zaciatku ma mrle zrali, ael teraz mam tak vela roboty, ze neviem, kde mi hlava stoji a v piatok odchadzame na dovolenku, takze to rychlo ubehne 🙂 a uz som si aj zvykla na myslienku dvojiciek.

leonie777
17. júl 2013

@majkulik co vsetko vam robili za vysetrenia? skvele ze dovolenka a mozno sa vratite "viaceri" ... dvojky je super napad, tak nech ti to vyjde 🙂 v septembri si potom aj ja prosim 🙂

majkulik
17. júl 2013

@leonie777 permiogram, hormonalne a priechodnost. ale trvalo to dlho, lebo je to viazane na menzes. juj dakujem, ale urcite nevratime ☹ no tak isto mi to vychadza, ze v septembri by som mohla byt po stimulacii . . .uvidime ako dlho sa budu hrat na poistovni

leonie777
17. júl 2013

@majkulik a ako vam dopadli vysledky? toto vsetko mam cerstvo robene v maji, ale kludne mi mozu v GF robit dalsie, absolvovala som aj laparku, u mna vsetko ok, ale drahy zla diagnoza spg, odporucaju len ivf s icsi alebo picsi ... tak to si inak verim, ze v septembri to dame, ked sa tak dlho caka na schvalenie z poistovne

majkulik
17. júl 2013

@leonie777 u mna dobre . vsetko OK, a mame B ckovy spermiogram. inak aj mmm mal urobeny cerstvo spg, ale tam si spravili svoj, vraj nebol spravne popisany, krv som mala tiez, to si tiez spravili svoje a priechodnost som nemala, tlacila som u seba na gynde, nech mi spravia laparku, ale nechceli, vraj zbytocny zasah do brucha, ze v centre robia ultrazvukovo. a v den, ked mi to zistovali sa vypisala ziadost a teraz len cakame.
tak potom je mozne, ze sa tam budeme stretavat 🙂

leonie777
17. júl 2013

@majkulik nam robili specialny rozsireny spg asi 3 x a rovnake vysledky, proste problem na prirodzene otehotnenie ... laparku mi oporucali aj ked to je zasah do brucha, takto je istota, ze mam v poriadku priechodnost aj vajecniky aj maternicu ... no tak to vyzera, ze budeme "bojovat" v gf v rovnakom case ... najviac sa obavam tej hormonalnej stimulacie a potom odberu vajicok ... no caka nas este dlhsia cesta ...

majkulik
17. júl 2013

@leonie777 no ja som kv tomu chcela tu laparku, ale mne odmietli. JJ tej stimulacie sa bojim aj ja. aj tak chystam polovicku, ze to bude psychisky narocne 🙂 aj som sa pytala kociek, zea ko to znasali, ale kazda mala iny priebeh. zalezi od tela a davky aku naordinuju. JJ v rovnakom case 🙂

leonie777
17. júl 2013

@majkulik tak uvidis ako vam nastavia ivf a ked bude pocit, ze treba laparku, tak to absolvujes ... ved si dufam vymenime infosky ako nas budu riesit v gf, spominala si ku komu chodis? uzi si teraz hlavne pohodu na dovolenke a potom to pride 🙂

sizo
17. júl 2013

@leonie777 Podla mna to plati len pre dane centrum....

sizo
17. júl 2013

@vodnari Ok moja a kam idete na dovolenku?????Jaaaj, aj ja by som isla, ale teraz ani koli psovi nemozeme.-(((((

blavabla
17. júl 2013

@vodnari zlatik to ma mrzi,ze sa tak to k tebe spravaju...a je smutne,ze nechapu preco im vyvolavas!!! Preboha ved ty nie si nejaky zlocinec...len chces babatko a momentalne ta brzdia oni!!! Takze by si mohla byt podrazdena prave ty...asi bude lepsie tam skocit osobne...to ta potom nemozu len tak odmietnut..maximalne zabuchnut dvere,ale ty mozes znovu zaklopkat..xixi..drzim palceky..daj potom vediet mojka... 😵

blavabla
17. júl 2013

@sizo a ty sa mi ako mas mojka...

mauerka
17. júl 2013

@blavabla Jej, to je super, ze tu niekomu pribudlo odpocitavanie 🙂

sizo
17. júl 2013

@blavabla Jaj moja, uz dobre🙂)Kazdy den sa spytam, preco????ale uz to je lepsie.Mozno, ze keby som nedostala tu crevnu chripku tak by bolo vsetko inak dopadlo, mozno nie....Boh vie....Dnes som uz aj zacala spinit-samozrejme krce ako.......sice sa mi este nespustila mrcha, ale uz asi zajtra to bude lepsie.Po mrche si dam konzultaciu a uvidime co mi povedia.Rozpravali sme sa s manzelom, ze si dam teraz pauzu do konca roka, a potom hor sa na vec🙂)))
Ty moja ako???Co malicke????

vodnari
17. júl 2013

@sizo do Chorvátska na ostrov Vir...júj tak sa teším.... 🙂 trošku odreagovať a keď sa vrátime tak šup do toho... 🙂

vodnari
17. júl 2013

@sizo ja som Jonášovi už písala ale sa to nepodarilo,ževraj nato treba dva pári ktoré sú 100% v poriadku.....a u nás tomu tak nieje... ☹

vodnari
17. júl 2013

@blavabla jáj zlatíčko si zlatá....presne aj ja to tak cítim...chcem len bábetko... ☹

sizo
17. júl 2013

@vodnari Jaaaj moja idem s tebou🙂)))Ja by som tiez potrebovala more☹((((Ale teraz nemozeme,☹((Ale uzite si to moja, oddychnite si a potom sup-sup dotoho😀DDDJaj moja, drzim ti palce a zajtra napis ake mas vysledky.-))

sizo
17. júl 2013

@vodnari Ja som to len kukala na nete, ja som tam nepisala, no ani u nas to neni na 100%, asi ani na 50% z mojej strany☹((((Len som to zavesila, lebo vela bab cita nase fora a nie kazda sem napise, tak mozno ked si to precitaju......mozno ked pre nich to je pomoc,... ked sa zadari......mozno.....ja neviem.....aspon si vyrataju podla tej kalkulacky plodne dni.....mozno niekomu som s tym pomohla...to by som bola rada🙂))
Ja prajem kazdej zene, ten pocit...byt matkou🙂))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre