Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

vodnari
17. júl 2013

@sizo určite sa ozvem zlatíčko.... 😉

majkulik
18. júl 2013

@leonie777 my chdoime k dr. Behunovej. je velmi mila, komunikativna, trpezliva 🙂. dakujem, ved sa tu po 2 tyzdnoch vidime 🙂

majkulik
18. júl 2013

Ahojte koceny. este k tym cislam v GF. Volala som sa kamaratom , takze aj v iscare mali pridelene cislo - presne kv anonyminite, sestricky vyvolavali cisla , ale v ordinacii ich volali menom 🙂

gelinka75
18. júl 2013

@majkulik ale asi niekto nema co robit ked mu take veci vadia, ja som sa nad tym ani nepozastavila, zamyslela som sa az ked to niekto zacal moc rozoberat v nejakej teme..v kazdej institucii ste pod nejakym cislom..a to je len dobre akoby mali na celu chodbu kricat vase meno..

leonie777
18. júl 2013

@majkulik urcite budem rada, ked si vymenime dalsie skusenosti ... buduci tyzden idem na konzultaciu a vypisat ziadost na ivf, tak si drzime palce 🙂 a je jedno ake cislo nam daju, kludne nech mi daju ani nick name, len nech nam pomozu 🙂
@gelinka75

mauerka
18. júl 2013

Pravda je taka, ze aj mne vyhovovalo viac ked zavolala 6686 akoby mala kricat meno na tu preplnenu chodbu. Hoci aj to sa nam raz stalo - mm isiel na spg pred IUI, ja som tam este nebola a oni sice volali podla cisla, ale on ho nevedel, tak ho vyvolal na celu chodbu ten pan podla mena na "odovzdanie vzorky" - boze, chudak... dost mal zabrany chodit tam na spg a este aj taky sok... 🙂
@majkulik @gelinka75

gelinka75
18. júl 2013

@leonie777 presne TOTO je najdolezitejsie, nech nam hlavne pomozu, vsetko ostatne je vedlajsie a vobec nechapem baby co su tehu a nadavaju na nich..

leonie777
18. júl 2013

@gelinka75 to vies asi hormony 🙂 skusenosti ma kazdy rozne, ale keby sme lekarom nemali verit, tak sa do toho netreba pustat ... osobne sa po vcerajsich komentaroch k mojim otazkam a temam do gf tesim 🙂
@mauerka trapasov si clovek teda zazije a ti nasi chlapi 🙂 jedinu povinnost bezbolestnu maju a niekedy z toho robia dramu, ako keby ich rezali 🙂

sofinkalv
18. júl 2013

Ahojte žienky. Chcela by som sa touto cestou s vami poradiť, resp. by som vás poprosila o radu a informácie. S manželom sa snažíme o dieťa 3 roky. Tento rok sme šli na konzulko do Gin-Fivu, kde mi povedali že mam isť na prefuk vajcovodov. To bolo v aprili a od vtedy som bola na 3 operaciach, vzali mi vaječníky, nechali len maternicu. Mala som tumore na ovariach. S manželom sme sa ešte pred opecáciami dohodli, že keď tak si zoberieme anonymne vajíčko a pojdeme na IVF. Neviete mi poradiť, aký je postup, resp. ako dlho sa čaká na vajíčko, či sa da zobrať i viac naraz, resp. či sa za samotné vzatie niečo platí. Na stránke GinFiv len píšu, že u nich Darcovský program funguje, no toť vsio. Som týždeň po poslednej operacii, tak než pojdeme do centra, by som chcela aspoň troška o tom vedieť. Veľmi pekne vám ďakujem za akúkoľvek informáciu 🙂)

sizo
18. júl 2013

@vodnari Ahoj moja no co????

bimbo37
18. júl 2013

@sofinkalv ahoj. asi bude najlepsie ked si tam zavolas, oni ti radi odpovedia na tvoje otazky. alebo posli mail s otazkami. drzim palce.

bimbo37
18. júl 2013

@sizo nepobila sa tam ona? 😀

vodnari
18. júl 2013

@bimbo37
@sizo
@blavabla dnes som tam nakoniec neišla počkám si pekne do zajtra....keď výsledky včera do obeda neboli pochybujem že dnes ráno by boli,tak tam pôjdem zajtra ráno a som zvedavá....hádam už budú a hneď by som sa aj do BA objednala aby som to stihla pri augustovej menštruácii.... 😉 a možno zajtra bude kuca...paca... 😀

gelinka75
18. júl 2013

@leonie777 inac aj moj mm ma taku podobnu diagnozu ako tvoj, ale mal aj Ackove aj B ckove spermie, len to mnozstvo pokulhava teda dost, tak este okrem toho ze riesime kety tak medzitym bral aj Selezin aj teraz nejaky zinkosel som mu kupila, keby nam nic nevyslo a snazime sa teda dalej, mozno to pomoze

leonie777
18. júl 2013

@gelinka75 dufajme 🙂 drahy tiez berie vsetko co odporucaju ale zlepsenie ziadne 3x rozsireny spg a zle, a aj morfologia zle ☹ verim ze nam v gf pomozu na ivf s icsi ci picsi ... nedavala si nahodou dnes testy s duchom? ci to som si ta pomylila s niekym 🙂

gelinka75
18. júl 2013

@leonie777 hej davala, ale ja mam duchov stale..a tento test je daky vadny ma na sebe aj ryhy atd. musim kupit nejaky iny

leonie777
18. júl 2013

@gelinka75 to ale musia byt stresy 🙂 kedy budes zas testovat? kolko si dc? velmi prajem aby ti to vyslo

zalucia
18. júl 2013

@karinuska22 ale čože, ako problémy, na to ani nemysli....kukni ha celebrity, tie všetky rodia po 40- tke.....ved sme ženy, niečo vydržíme 🙂 😉

gelinka75
18. júl 2013

@leonie777 9 den po vklade 2 dnovych eciek 😝 skusim rano, ked naberiem odvahu

leonie777
18. júl 2013

@gelinka75 waaaaw, boze ako ti to strasne prajem a kazdy den chcem od niektorej z vas pocuvat taketo uzasne spravy, ze to v gf vyslo 🙂 ja potom budem v septembri podavat spravy, ci a co 🙂 zajtra rano som tu ako na koni a cakam fotecku testu ... co to znamena, ze 2 dnove ecka? kolko ti ich vkladali? ty pekne naber odvahu uz dnes vecer, niekedy su vecerne testy lepsie ako ranne

gelinka75
18. júl 2013

@leonie777 diky, si zlata..drzim sa pri zemi inak by ma uz kleplo..minuly mesiac bol ket negativny, teraz mam krv buduci tyzden..mne davali 2 rozmrazene embrya, mali sme 9 mrazenych, minule dali 2 nevyslo, teraz dalsie 2...a cakame, normalne davaju blastocysty na 5 den kultivacie, oni uz maju nad 100 buniek, ale tieto male mi zmrazili hned po oplodneni takze ked ich rozmrazili bola to len 1 bunka a do druheho dna sa zacali delit mali 2-4 buniek

leonie777
18. júl 2013

@gelinka75 to je sila co vsetko sa musime dozvediet o tom ako prichadza na svet cloviecik ... niektore otehotneju a porodia a ani netusia co sa s nimi deje, lebo je to bez problemov ... my sme pomaly ako ucebnice mudrosti a navodov co a ako vylepsit ... pred rokom by ma ani nenapadlo, ze budem na konovi a hlavne, ze budem riesit ivf ... co pre toho mojho neurobim ...

gelinka75
18. júl 2013

@leonie777 😀 no myslim, ze väcsina z nas ma tu dobre teoreticke znalosti z gynekologie a z umeleho oplodnenia, asi aj lepsie ako samotni doktori 😀 😝

leonie777
18. júl 2013

@gelinka75 no v niektorych pripadoch je ozaj lepsie vediet len cosi a nieco aj nevediet 🙂
ale par dobrych rad mi tu dala vcera @mauerka co sa tyka ivf tak som velmi rada a mam milion otazok na lekara 🙂 verim, ze sa dohodneme a v sebtembri by sme sa do toho pustili, nech do konca roka je zazrak v brusku 🙂 a ten tvoj nech sa pekne zabyva a tesi ta 🙂

gelinka75
18. júl 2013

@leonie777 dakujem, napodobne, nech co najskor idete do toho a hlavne nech to vyjde 😵

leonie777
18. júl 2013

@gelinka75 ano ano 🙂 ideme v auguste na dofcu a potom sa tomu budem venovat, teraz sa nechcem okrem konzultacie stresovat 🙂 a ty tehula ma mozes potom popluvat, budem to potrebovat 🙂

gelinka75
18. júl 2013

@leonie777 😀 kiez by to bolo tak ako pises a kam idete na dovcu?

bimbo37
18. júl 2013

@gelinka75 drzim moc palce, ale ak ni nebudes mat na teste tak sa nestresuj, ja som na 10 den nic nemala a krv bola potom pozitivna. takze tie testy asi nic moc. a ty si nemala predlzenu kultivaciu ak sa smiem spytat?

gelinka75
18. júl 2013

@bimbo37 davali mi mrazene bez PK, na krv idem 14den, ty si bola na 10? 😨

leonie777
18. júl 2013

@gelinka75 chorvatsko moja ... taka klasika ... neviem sa dockat ze vypadneme z tohoto kolotoca a trocha sa uvolnime a budeme mat cas 12 dni len pre seba ... ale kym odideme 1.8. tak este absolvujem gf konzultaciu, ziadost, mozno nejake vysetrenia a hlavne budem vediet naisto co ty a fazulka v brusku 🙂))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre