Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

bobulab
8. sep 2013

@katty5 a co ti nevyslo? vajicka?

erin365
8. sep 2013

@nezabudka8 Och :( to máš až také bolesti? Ja zatial nic...ani špinenie...

karin30
8. sep 2013

@bobulab ja som mala s manželom sex naposledy tri dni pred punkciou a zatiaľ sa ešte bojím.

bobulab
8. sep 2013

@karin30 ale nemal by v tom byt problem?...ked na nete pisu raz tak a raz tak, centrum v brne uvádza, že nie je problem a hadam by mi pri transfere ked som sa doktorky na rovinu opýtala, tak by mi povedala, nie?...ja sa praveže citim super...ps:...orgazmus som nemala, ak by boli problemom stahy

karin30
8. sep 2013

@bobulab Ja si myslím že by to nemalo uškodiť.Ja som sa na to zabudla opýtať,tak možno aj preto sme sa radšej nemilovali. 🙂

bobulab
8. sep 2013

@karin30 dakujem za uistenie...ja som sa to vsetko pýtala hned. možno aj preto, že som bola zas sama a nechali ma ležat tam pri nich, takže na izbu som ani nesla a keby bolo treba nejaký den nic, tak by to isto hned povedala.... 😀 tak čo už, ked priroda volala

karin30
8. sep 2013

@bobulab 😀

adulka1979
8. sep 2013

Baby poraďte aké vitamíny a doplnky brať? Som pred IVF, začnem si pichať Diphereline od 26.dňa cyklu. Vďaka.

maru333
8. sep 2013

@bobulab teraz si mi dala inspiraciu sa zamysliet lebo mna to vobec nenapadlo a tiez to robime,

maru333
8. sep 2013

@karin30 ahoj, robila si test? toto cakanie ma utrapi, ty si ako na tom?

bobulab
8. sep 2013

@maru333 takže mate normalne pohl.styk, ano?super. som rada že je to ok

nezabudka8
8. sep 2013

@erin365 juj bolesti take ako nikdy veru az od krizov ma to taha.cely vikend som zasa prelezala. Ms neni ale silna.neviem co dalej.zajtra budem volat do centra ci aspon nejaka kontrola po ms bude. Stale na teba myslim kiezby ti to vyslo.bola by som moc rada.my pojdeme hned o mesiac vlozit tie 2 zmrzlinky.hadam budu v poriadku. Daj vediet utorok.vsetky prsty budem drzat. 😉

karin30
8. sep 2013

@maru333 Ahoj,dnes ráno som si ho robila a druhá čiarka bola taká slabšia.Ešte aby bola pozitívna aj krv.

bobulab
8. sep 2013

@nezabudka8 ahoj, takže ak som spravne pochopila, na IVF zo zmrazených vajicok sa može ist už dalsí mesiac, ak to nevide?

depa
8. sep 2013

ahojte moje boli ste niekto 23.augusta na transfere ja mam trocha strach babenky vysledky mi vysli dobre ale som druhy den mala spinenie sem tam aj slabu krv velmi sa bojim krv som mala pozitivnu poradte mi napisetemi fakt by som chcela pomoct diky

bobulab
8. sep 2013

@maru333 tak ako som vravela, že si test nechcem robit, tak dnes sa ma moj drahý len tak odveci prvý krát od vtedy, ako sme sa zacali snažit spýtal, kedy a ci to vieme vediet pred krvným testom 🙂 takže, asi testik kupovat nakonec budeme 😅

katty5
8. sep 2013

@bobulab vajicka som mala, ale len 4, dufam ze zajtra budem mať lepší výsledok 🙂

jomini
8. sep 2013

@depa to moze byt hniezdenie a roztahovanie maternice

nezabudka8
8. sep 2013

@bobulab no zevraj po druhej ms po ivf. ja som dostala ms na 10 den po vklade a budem cakat na dalsiu potom a chcem hned vlozit zmrzlinky

bobulab
9. sep 2013

@nezabudka8 ja som myslela, že najskor po tých 4 mesiacoch...to je super potom:D...a mala si aj predlženu kultivaciu?

pancuska
9. sep 2013

ahojte baby... ako sa tu mate?? pozeram ze uz pribudli dalsie a tak vam zelam vela uspesnych pozitivnych testov a stastne tehulkovanie!! nech sa vam to podari aj na prvy krat ako mne!! vela stastia!! 😉

bobulab
9. sep 2013

@pancuska ahoj, bola si na IVF?ake su tvoje skusenosti?ako si sa citila predtým, ako si zistila, že to vyslo?mala si aj predlženú kultiváciu?

pancuska
9. sep 2013

@bobulab ahoj ....ano ja som mala len IVF a dali sme si hned aj embryoscope a aj PK mala som 16 vajicok a dlhy protokol! velmi ale velmi zalezi na psychike a kedze mam dobreho muza vsetko mi islo dobre lebo ma velmi drzal aby som nic nevzdavala a verila ze sa to podari!! a tak som len verila ....snazili sme sa 4 roky a tak som uz bola na tom nie najlepsie .... po vklade som sa sledovala ako kazda ale nic som nerobila az kym mi nepotvrdili ze som tehotna cez ultrazvuk... a papala som struhane jablcka s mrkvou a kvapkami citronu bolo mi poradene ze to pomaha....

bobulab
9. sep 2013

@pancuska ja som mala 11 vajicok a s toho 10 zrelých a 7 sa krasne vyvynulo, aj my sme hned dali PK...aj ja som už bola s toho na nervy, ale cakanie zatial zvladam až napodiv vpoho. mam nafuknute prsa, ale to može byt aj z liekov a brucho pobolieva hlavne v noci. na druhej strane si nechcem nic nahovarat, aj ked sa s drobcom od zaciatku rozprevam.

depa
9. sep 2013

@jomini moja ja som sa velmi zlakla vieš krv bola pozitivna ale ked som si na vecku utrala pasik slabej krvi tak som sa zlakla neviem či aj urošom možem špinit ono ja to rozne raz mam žltohnede inokedy menej a z utroš yviknem take biele mat na konci mesiaca mam ist na kontrolu velmi mam boja dufam že dopadne dobre.

lusipe
9. sep 2013

Ahojte dievcata, chcela by som sa spytat....zaciname stimulovat na nase prve IVF od 25 dna cyklu Dipherelinom....je mozne pocas toho mat styk a je mozne otehotniet?...alebo to nejakym sposobom brani? velmi pekne dakujem za odpoved...viete som tu nova 🙂...

silvik1
9. sep 2013

@lusipe ahoj. nebráni to otehotneniu. ja som sa s lekárom dohodla, že keby mi nejakých 5 dní meškalo, mám si urobiť test, prípadne prísť a potom by sa stimulka zastavila. vraj už mal také pacientky a mali bezproblémové tehotenstvo.

lusipe
9. sep 2013

@silvik1
vazne...tak to by bolo skvele....teda, keby tu ta moznost bola a uz by sme sa na IVF nedostali 😉 ...niekde tajne o tom dufam 🙂 a ty uz stimulujes?

pancuska
9. sep 2013

@bobulab a ktory den si po vklade?? tiez si mala dost vajicok... mne sa oplodnilo z tych 16 len 13 ... zostalo nam este 10 do buducna.... este by sme chceli jedno babo.... a dala si si vlozit 2 embryjka?? 🙂

pancuska
9. sep 2013

@depa neviem teda ktory den si od vkladu ale ja som tiez na zaciatku tehu mierne krvacala a ked som vysadila utros tak to prestalo...ten som brala skoro do 12tt...ak by to bolo velmo silne krvacanie ako pri menzese tak to nie je dobre...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre