Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

erin365
18. sep 2013

@depa hlavne sa teraz drž ty, to ležanie nezávidím, ale je to to najlepšie pre bábo, toto si opakuj...robíš maximum čo sa dá!!!

lusipe
18. sep 2013

ahojte dievcata, prosim o radu....od pondelka mam zacat pichat dipherelin pred IVF....ale mala som tento cyklus krasnu ovulaciu, ukazali to aj testy...a vsetko sme pre to robili ....tak pevne verime, ze sa zadari....mohli by injekcie ublizit zaciatku tehotenstva, kedze test mi to asi este tak skoro neukaze....co by ste robili na mojom mieste?...dakujem za odpoved.

adulka1979
18. sep 2013

Dievčatá, potrebujem poradiť.... môžem odložiť stimuláciu o mesiac? Alebo sa mám dohodnúť s lekárom? Neviem , čo robiť.... od pondelka mám začať s Diphereline, ale ide o to, že ma strašne ale strašne začal bolieť kĺb už asi 2 dni, ani chodiť sa mi nedá veľmi, tak by som si to asi mala dať do poriadku.... alebo môžem začať so stimulkou a zároveň sa liečiť na kĺb? Poraďte prosím, ďakujem.

lusipe
18. sep 2013

@adulka1979 Ahoj, a boli ta to velmi?....alebo to moze byt len prechladnute, alebo nerv zaseknuty, co by pomohla masaz....alebo ak je to nieco vazne, teda budes brat silne lieky....tak to potom odloz...ale ak len ta prva moznost, tak by som do toho sla....inak aj ja mam zacat v pondelok s pichanim 🙂

adulka1979
18. sep 2013

@lusipe Ano bolí ma to moc ☹ a neviem, čo je príčina... tak preto neviem, či počkať.... či to to pondelka prejde...

lusipe
18. sep 2013

@adulka1979 vybehni dnes k lekarovi a do piatka budes vediet....mozno nic vazne...len prechladnutie.

majkulik
18. sep 2013

@adulka1979 ja som to tiez o mesiac posuvala. Upozornila som na to doktorku. Ta mi len povedala, ze to je nasa vec a predpokladany termin odoberu nam posunula o mesiac. je fakt, ze ked to nebude prechladnutie a budes to muset lieecit, tak velmi zatazis organizmus.

tyli
18. sep 2013

@adulka1979 choď k ortopédovi, povedz mu čo je vo veci a on ti povie čo by si na to užívala, alebo aká liečba by tam bola. Potom zavolaj do GF a poraď sa s nimi. Ja som takto dopadla v auguste, pár dní pred stimulkou som spadla a mala som výron kolena. ale nedali mi na to žiadne lieky, len masť a obklady, tak som to v pohode prežila. držím palce.

vodnari
18. sep 2013

@lusipe nuž ťažko povedať.Skús sa poradiť so svojim lekárom či by ti nezobral krv a tam by to malo byť vidieť aspoň si myslím.

melinda1989
19. sep 2013

@blcha76 Ahoj!uz si po vysetrení vajecníkov?ako dopadlo?dá sa vydrzat?

lusipe
19. sep 2013

@vodnari hej, tak som aj dohodnuta...len ja som si dnes urobila ovu test...21 DC a je pozitivny, a aj to citim....a 25 DC mam zacat pichat, co je o 4 dni po...to asi ziadna krv neukaze....

vodnari
19. sep 2013

@lusipe jéj zlatíčko tak to teraz neviem.... 😒

lusipe
19. sep 2013

@vodnari ani nevrav....som z toho uplne zmatena...vzdy mam ovulku 11 den a teraz 21....ale teraz to vyjde.... 🙂...preto by som nechcela uskodit pripadne babatku...

vodnari
19. sep 2013

@lusipe v každom prípade držím palčeky.... 😉

lusipe
19. sep 2013

@vodnari velmi pekne dakujem....aj ja tebe, nech to dobre tentokrat dopadne 😉

mauerka
19. sep 2013

@lusipe Diphereline neposkodi, ostatne hormony par dni este v pohode, potom by to uz mohlo by nebezpecne. Ked mas ale este len dnes pozitivny ovu test, ovulka este len bude. Ja osobne by som sa chranila.

mauerka
19. sep 2013

@matka177 Az dnes som sem nakukla, moja, je mi do placu spolu s tebou ...

lusipe
19. sep 2013

@mauerka len ja sa velmi nechcem chranit...sme uplne obaja v poriadku...tak nic nebrani prirodzenemu pocatiu....chceme to skusit...mam pocit, ze by to mohlo vyjst....vazne neposkodi?...ani pripadnemu zahniezdovaniu?

mauerka
19. sep 2013

@matka177 Ale pravdu povediac, po 3 nestastiach ti uz gyndos urcite mal davat nieco na trombofilne mutacie... viem, ze teraz uz je to jedno, ale ty to nevzdas, ja viem, tak len do buducna...

blcha76
19. sep 2013

@melinda1989 Ahoj. Nebola som tam, večer o 21.00 hod pred nástupom som dostala mrchu a niekam som nemohla ísť. Musela som sa preobjednať, a tak najbližší termín mám 17.10. Bola som z toho na nervy. Čo ti poviem, maximálna smola... Ešte je tu možnosť, že ak sa uvoľní nejaký skorší termín tak mi zavolajú, ale nevidím to ružovo... Ty ideš tiež na laparku?

lusipe
19. sep 2013

@blcha76 ahoj, a ku komu si chcela ist?

mauerka
19. sep 2013

@lusipe Diphereline urcite nie, ja chapem, ze chcete vyuzit ovulu, dobre to poznam 😉 ale urcite tiez nechces posuvat stimulku...

lusipe
19. sep 2013

@mauerka v tomto je tazke sa spravne rozhodnut...nikdy nevies co je spravne...ale myslim, ze mesiac by nas uz asi nezabil 🙂....vedela by si mi dat nejake skvele odporucanie cim podporit uhniezdovanie...nejake babske rady, alebo vitaminky? 🙂

mauerka
19. sep 2013

@lusipe Ja sama som brala chilli tobolky 4x denne a kazdemu to odporucam a okrem toho vela tekutin.

lusipe
19. sep 2013

@mauerka a to si brala po ovu?...a da sa to kupit v lekarni?...pocula som ze ananas a cervene vinko 🙂

donatela
19. sep 2013

@lusipe chilli tobolky od @mauerka mam aj ja uz doma. Neodolala som...🙂🙂 ak mi ostanu, posuniem ti🙂🙂🙂
@mauerka ked by sa to podarilo, uzivat ich dalej, ci nie? Po punkcii 1 tob. 4x denne a dokedy?

mauerka
19. sep 2013

@lusipe bromelain enzym som brala tiez, to je z toho ananasu ucinna latka a cevene vino-tiez ako chilli na prekrvenie maternice. Len v tych tobolkach je toho mnohonasobne viac, to je jasne. Bromelain na SK kupis, chilli (kajwnske korenie) myslim, ze nie. Ja ho tu babam nechavam kupovat v zahranici.

lusipe
19. sep 2013

@donatela vazne? a kde si ich zohnala? 😉

mauerka
19. sep 2013

@donatela Stale 4 denne, po ET este take 4 dni po 4 , potom postupne kazdy den ubrat jednu tobolku - teda po dalsich 4 dnoch si skoncila.

vodnari
19. sep 2013

@lusipe ďakujem zlatko... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre