Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

jangyn
26. máj 2009

Och, no to si ma vystrašila. Neboj sa, aj druhé bude v poriadku. Dúfam, že ten jeden Valibuk ho nedrezúruje v brušku. 😀 😀 😀

mayka
26. máj 2009

och, neboj to bude dobre. Aj ja som zvedava na fotku. SUp sem s nou.

och
26. máj 2009

ok idem na to 😀 😀
moment 😀

mayka
26. máj 2009

Och pocuj nesla si ty nahodou o par dni skor na ten utz?

corinne
26. máj 2009

Ahojte pipiny.Och musis mu verit,ze bude aj druhe,mozno ste ho zobudili 😀 alebo nemalo chut komunikovat 😀 s babami otravnymi tak preto sa hralo na schovavacku.Verim ti ze su to nervy aj mna caka to iste 😠 Zajtra rano na krv a cakat do 15h na vysledky a ktomu tu budem mat kamosku,ktora nevie,ze som asi tehotna neviem ako to spravim s telefonatom,asi sa vyhovorim ze musim na wc a budem volat z wc 😀 a az 3 juna na utz,1.juna je tu niejaky sviatok tak sa nerobi,uz by som sa nasackovala v pondelok,ale skusim ich prehovoriz aspon na utorok.Mayka ako sa citis?

och
26. máj 2009

tento tyzden som mala ist 😀

foto pridane 😀

corinne
26. máj 2009

Och stale ziadne priznaky?

och
26. máj 2009

corine 😀 bezpriznakova sm stale 😀 😀

mayka
26. máj 2009

ochinka neboj. Hlavne sa nestresuj kvoli tomu. Stale tam jedneho silneho morskeho konika a drhuy sa asi do teba zahryzol neskor. 😀 Tak mu to trosku viac trva.
A ak aj by to bol zle tak radsej skor ako neskor. Ale ten druhy fesak je krasny. A velky. Vyzera ako ten moj z prveho utz. 😉

och
26. máj 2009

mayka to si tiez vravim, ze ak nema byt v poriadku tak mu bude lepsie v tamagociovom nebicku 😵 ale ja stale verim a budem verit ze to ten maly proste nevzdal ale sa len skovaval 😀 😀 videla som ho a bol rovnako velky,len behunova nevidela srdiecko tak ho ani neodfotila 😝

mayka
26. máj 2009

no asi je lenivejsi nez ten druhy to je cele. 😀

mayka
26. máj 2009

och poslala som ti IP

och
26. máj 2009

uz som ti odpisala 😀

mayka
26. máj 2009

ochinka aj ja tebe 😀

krakulka
26. máj 2009

Ahoj pipinky, tak uz som doma a som happy 😀 OPU dnes robil Dr. Drabek, boli sme len dve. Ked mi po vedal, ze mam 19 folikulov, tak som mu neverila. Som sa 2x pytala, ci som naozaj dobre pocula. Uvidime, kolko bude zralych vajok a ako sa oplodnia. Ale mam strasnu radost. 😀 😀 😀 😀 😀 Lebo s Gonalom bola stimulka uplne ina.

Callex, ZP Apollo je vraj strasna v schvalovani ziadosti na IVF a trosku robi oracie s liekami. Pri 1. IVF som dostala od poistovne predpisane recepty na Fostimon, Decapeptyl. Pichala som neskutocne davky az 5 ampuliek, slabo som reagovala, OPU som mala az okolo 18-19DC. Vysledkom boli 4 vajka a 3 embria. Ked som na 2.IVF chcela od Dr. silnejsie lieky, tak vravel, ze ok, diagnozu na to mam, tak skusi napisat do ziadosti. Poistovna vraj drahe lieky nechce pacientkam predpisovat. Najskor sa zacina lacnejsimi. Uvidis, kazda reagujeme inak. 😉

krakulka
26. máj 2009

Och, bude to dobre, uvidis. Mozno druha bublinka este prekvapi. 🙂 😉 😉

jangyn
26. máj 2009

Krakulka, ja som Ti vravela, že sa to podarí 😝 😀 😀

och
26. máj 2009

krakul no vidis aka si ty nosnica 😀 😀 😀 vazne uvazujem ci si neotvorit niaku liahen 😀 😀

slniecko01
26. máj 2009

och možno sa to druhé malinké len hanbilo 😅 , tak sa rošku schovalo. Ty si teraz cca 32 deň od ET.

Krakulka gratulujem 🙂 je to super znáška

Ja idem vo štvrtok na UTZ, tak som zvedavá či je jedno, alebo dve 🙂 🙂

och
26. máj 2009

slniecko tiez si tak vravim, ze sa len schovalo bo je po tatovi a urcite je cely den mrzute, ze co sme ho zobudili 😀

slniecko01
26. máj 2009

dievčatá mne je už týždeň zle, ako keby som zjedla kamene. Vôbec nejedávam mäso. dám si len ovocie, alebo maslový rohlík. Ani variť sa mi nechce, pretože mi to strašne smrdí. Chladničku otvorím len so zapchatým nosom.

slniecko01
26. máj 2009

Mayka bola si cez víkend v Rakúsku ? Aj si niečo kupila ?

mayka
26. máj 2009

krakulka WAAAAAAAAAAAAAAAAAUUUUUUUUUUUUUU gratulujem . Perfektna uroda . Ty si ale nosnica. Teraz len nech sa pekne oplodnuju. 😀

slniecko nakoniec som v rakusku nebola ale bola som v AVIONE v C&A a tam som nakupila. Tak som spokojna. Este zopar triciek by sa zislo. 😉 S tymyberom som mala dost porblem nakolko je teraz taka moda ze ja v tom vyzeram ako ozruta.

krakulka
26. máj 2009

Aj ja som bola uplne v soku 😲 😲 😲 😲 Lebo teraz ma skoro vobec nebolelo brucho, len som citila mensie tlaky na chrbate, ako v ladvinach. Zajtra podam hlasenie, kolko mame embrii a co dalej. Vsetkym zelam krasnu dobru noc. Ja idem do postielky, pobolieva ma brusko, a budem cakat na manzu, az mi prinesie cerstve jahodky od svokrovcov. 😀 😀 😀 😀 😀 Lebo som ho poslala natrhat. 😝

mayka
27. máj 2009

Dobre ranko pipinky,
strasne by som este spinkala. Tak zavidim vam vsetkym ktore si to este mozete dovolit.

Ochinka velmi sa tesim na teba dnes. 😉

chruminka
27. máj 2009

och neboj vsetko bude presne tak ako ma byt! To si stale ja hovorim a dost mi to pomaha.

Krakulka gratulujem krasnucka uroda,no kde som ja s tymi mojimi 6-timi vajkami 😅

dnes sa mi od rana toci hlava,prejdem len s kuchyne do obyvky a uz si musim sadnut 😠

mayka
27. máj 2009

chrumi, kde ti mam pisat? 😀

chruminka
27. máj 2009

mayka mozes hoci kam 😉

krakulka
27. máj 2009

Dobre rano 😉 , tak som si chcela dnes pospat aspon do 9,30, ale zobudili ma z prace. ☹
A vy ako sa mate?

Chruminka, ja som tiez prekvapena, ze co dokazu ine lieky. Ved pri 1IVF som mala len 2 vajka. 😕 A teraz toto.

krakulka
27. máj 2009

teda 4 vajka, som sa preklepla. 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre