Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

majkulik
30. okt 2013

@leonie777 no takze mi znizili diph. na polovicu, gonal picham cely a v sobotu pridavam Luveris. kontrola v nedelu o 7:30 🙂

leonie777
30. okt 2013

@majkulik no huraaaa, napredujes teda pekne ... ako to ze diph na polovicu? znamene ze nepichnes celu davku, len pol a na dalsi den zvysok? ci?

majkulik
30. okt 2013

@leonie777 no to som tam volala, ze zahodit!
to sa mi ale nezda

erin365
30. okt 2013

@adulka1979 presne... aj ja chodím Drábekovi a čo ja som sa ho pýtala otázky, vždy mi odpovedal, aj keď som sa pýtala možno hlúposť... OK, usmial sa ale odpovedal!

erin365
30. okt 2013

@evka97 Ahoj 🙂 Inak tá veta "zadarí sa keď na to nebudeš myslieť" u mňa 3x zabrala...ale to sa nedá len tak vypnúť a dať si rozkazom "nemysli na to"...musí prísť nejaká životná situácia, ktorá ti totálne odpúta pozornosť... u mňa to bolo 2x to, že som sa upla na to, že ideme riešiť IUI a vždy sa v tom cykle keď sa malo konať IUI zadarilo...no a tretíkrát vtedy, keď som mala druhú ms po kyretáži...som nemyslela, že otehotniem a stalo sa... Keby sme tak vedeli nejakým zázrakom vypnúť naše myšlienky...och...to by sakra bodlo, že??? 😠

evka97
30. okt 2013

@erin365 no veru 🙂 Inak veeelmi ti držím palce nech ti to konečne vyjde a hlavne to dotiahneš do úspešného konca 🙂

erin365
30. okt 2013

@evka97 ďakujem a nápodobne ♥

adulka1979
30. okt 2013

Dievčatá, ešte musíme k notárovi potvrdiť papiere. Koľko ste platili? Je to ten súhlas s IVF myslím. Vďaka.

Inak včerajšia Diphereline zase bolela... ☹ a Gonal nebolel.

hi
30. okt 2013

@mauerka ahoj chcela by som sa opytať na špinenie,dnes som bola na IUI a večer ked sme to mali ešte poistit som trochu špinila,hnedasto,nevieš otom niečo?podbruško trocha pobolieva ale nič hrozne a citim ovulku dakujem za info

majkulik
31. okt 2013

@adulka1979 1,50/ osoba, spolu 3 Eur

majkulik
31. okt 2013

@sarin no ja som bola na SIS. a hoci to bolelo, ale nebolo to dake hrozne.

mauerka
31. okt 2013

@hi udajne to moze byt po IUI, ale samozrejme nemalo by to silniet. Vkladaj pekne utrogestan a cez vikend pekne oddychuj, potom sup do normalneho zivota 🙂

sarin
31. okt 2013

@majkulik co je to SIS?

majkulik
31. okt 2013

@sarin zistovanie priechodnosti pomocou kontrastnej latky. trva to par minut, robi sa to pri vedomi, takze do tela nejde zbytocne narkoza a nie su zasahy do brucha ako pri laparke. Mozes si to dat urobit tekutinou alebo penou - ja som mala penu, za tu sa vsak doplaca, ale je presnejsia. vstreknu do teba tekutinu a potom ju cez sono pozoruju 🙂

erin365
31. okt 2013

@adulka1979 u nás na obecnom sme platili 3€ za dva podpisy ale u notára v meste cca 4,50€

zuzkagal
31. okt 2013

@majkulik
@leonie777 @adulka1979 Ahojte 🙂 dnes som konecne vstala s dobrou naladou,nepodrazdena, kludna tak som rada 🙂 V nedelu idem aj ja o 7,30 na kontrolu a krv. Este ani ja nemam toho notara, ale to vybavim na matrike. pekny slnecny dnik dievcata 🙂

sarin
31. okt 2013

@majkulik ano na to idem 12.11. ... velmi to boli? btw naco mi je ta cipka? a kam si ju mam zaviest? 😅 sorry ja viem ze som sa mala spytat tam oni mi to aj hovorli ale ja som bola cela ponorena do mojej novej diagnozy a vobec si to nepamatam 😔

leonie777
31. okt 2013

@zuzkagal @majkulik @adulka1979 ahojte baby, tak sa nam to uz kazdej blizi a ja osobne som uz nedockava, lebo aj dnes mi zas nesla diphereline pichnut, az na 3 pokus ☹ pero je super oproti tomu ho ani necitit ... a to zajtra ja pridavam tretiu injekciu menopur, co sa picha a miesa rovnako ako diph., tak som uz teraz na prasky 🙂 utesujem sa ze picham zatial do pondelka co su este 4 dni, ale ked si to predstavim, ze 4x3, tak to je velaaaaaa ... vam sa ako dari?

erin365
31. okt 2013

@leonie777 a nepoužívaš tie inzulínové striekačky ako som raz písala???

leonie777
31. okt 2013

@erin365 vies co mam ich kupene, ale zakazdym to musim rano tak narychlo chystat, aby muz neodisiel do roboty, ze som nemala nato cas, zajtra to chcem urcite vyskusat, len uz vidim, ze zasa som zabudla ako tu tekutinu dostanem do tej inzulinky ... nechce sa ti napisat mi cely postup? bola by si zlata 🙂

zuzkagal
31. okt 2013

@sarin ahoj aj ja som bola na tom zistovani priechodnosti s kontrastnou latkou.., mna to nebolelo vobec, trosku ma pichlo v podbrusku, ale inak v poho. Az potom vecer som citila ze ma trosku pobolieva podbrusko. Cipka je do zadocku 😀

sarin
31. okt 2013

@zuzkagal diky toho som sa obavala ze do zadocku tam som si teda este nic nepichala 😀

erin365
31. okt 2013

@leonie777 tekutinu natiahneš normálnou ihlou takou tou šedou...tuším 0,6-0,7 je to...vstrekneš do ampulky s práškom, zatrasieš a s inzulínovou strikačkou natiahneš obsah...

sarah00
31. okt 2013

ahojte. tak od štvrtka budúci týždeň začínam pichať diphereline. Dievčatá, prosím Vás, čo všetko mám urobiť s prvou injekciou? piť veľa vody, piť alchemilku a čo ešte? 🙂 nejaké babské rady. ja viem, že sa to tu píše stále dokola, aj to tu stále dokola čítam, ale keď je to už reálne, potrebujem to napísať ešte raz 😀 😀 😀 Ďakujem

nancsy
31. okt 2013

@kora77 nevadí, ked nie su dve! Hlavne je,že si tehotná a mas aspoň jedno.držím ti palce.ďakujem,dúfam,že sa mi to už tentokrát podarí...

erin365
31. okt 2013

@sarin neboj, tie čipky sú klzké 🙂 nebolí to, ani to necítiť 😉

leonie777
31. okt 2013

@erin365 to znie uplne easy ... idem to hned zajtra urobit tak, lebo fakt sa moje telo uz buri proti tym ihlam, nemam ziadny tuk na bruchu a po kazdej injekcii mi to trocha zakrvaca, mam modrinky a cele miesto vpichu ocervenie vo velkosit ako 2 eurovka ... zleeee, sestricky v gf mi nato povedali, ze mam citlivu pokozku a basta ... dakujem ti moja za vysvetlenie ... ty sa ako citis? kedy mas testovat? ja dufam budem mat opu uz buduci tyzden ....

sarin
31. okt 2013

@erin365 a nevyteka to? 😅 trochu sa bojim tej kombinacie s diazepamom a uvolnenim 😀

donatela
31. okt 2013

Ahojte dievcata. Najde sa tu niektora ochotna dusa, ktore v gf uz absolvovala ket a je ochotna poradit? Mala by som par otazok. V utorok idem na konzultaciu do gf a mam uz zoznam otazok, ale nechcela by som nic opomenut, na co sa opytat...

erin365
31. okt 2013

@sarin nie, nevyteká... ono to na konzistenciu ten čipok je ako vosk... a diazepam je iná káva :D prvýkrát na mňa účinkoval akoby som bola zdrogovaná a druhýkrát to bolo už v pohodičke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre