Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

majkulik
17. nov 2013

@zuzkagal no ja som mala minulu sobotu smolu, ze v centre nikto nebol. preto ta pohotovost. aj ja som mala vela tekutiny v bruchu a vlozili. neboj, zajtra budes mat aj ty bublinku doma pod srdieckom. ale v tomto stave ti nedaju dvojicky. HCG by ta mohlo prilis ohrozit. systrom sa spolu so zvysujucim HCG moze zhorsit a to nebudu riskovat. neboj, dobre to dopadne. ja jem velmi vela polievok, lebo sa mi nezada jest pri tom mnoztve vypitych tekutin.

bobulab
17. nov 2013

@majkulik aj ja som tam...neviem....prave som písala svojmu gynekologovi, ci mi bude ochotný spravit testy na stitnu žlazu...lebo aj tam može byt problem a potom darmo chodime na oplodnovacky....

majkulik
17. nov 2013

@leonie777 no ja asi nie. krv je smerodatna. nakolko mame v sebe pregnyl 🙂 ako sa citis?

bobulab
17. nov 2013

@leonie777 ja som prvý krat zažila straaaaasne sklamanie na 8 a 9 den a este si to dobre pamatam:(

majkulik
17. nov 2013

@bobulab iha. myslim, ze v cetre v prvych krvych testoch davali aj hormony stitnej zlazy. mne to urobili na gynde spolu s inymi vysetreniami.

leonie777
17. nov 2013

@majkulik strašne silno ti budem držať palce 🙂 budeš testovať aj Skorej ako krv? Cítim sa normálne dnes, žiadne stavy ... Uvidíme, musíme tu rozbehnúť a vylepsit v GF štatistiky ;) inak super že ti ohss ustúpilo.

bobulab
17. nov 2013

@majkulik mne to nerobil nikto...

majkulik
17. nov 2013

@bobulab u mna bolo podozurenie, ale skus sa opytat v centre, ci to nevysetrovali v ramci predpripravnych vysetreni krvnych.

bobulab
17. nov 2013

@majkulik už som písala svojmu dr a on je strasne zlatý, tak uvidime...

zuzkagal
17. nov 2013

@majkulik ja sa len toho bojim ze sa to po vklade zhorsi :( ja som vcera jedla prvykrat za tri dni. Lebo tak strasne mi ta tekutina tlacila na zaludok ze som vobec necitila hlad a potom ked mi to vecer ustupilo myslela som ze od hladu zjem aj manzela 🙂 ;)

majkulik
17. nov 2013

@zuzkagal hej, aj ja som to mala. a tym ze som pila, tak som necitila hlad a potom mi bolo este horsie. ja som mala jednohubky nastole a sem tam som dzobla. a potom mi uvaril polievky a ta mi velmi velmi pomohla - morcaci vyvar. a to som liala do seba stale. ukludnilo mi to zaludok, dodalo silu a bielkoviny.

sarah00
17. nov 2013

@adulka1979
@macka23
@zuzkagal
@leonie777
@lesik dievčatá som dnes 1DC, juchúúúúúúúúúúúúúúúúú, v stredu kontrola a ideme do ďalšieho levelu 🙂
@makulik @tyli @bobulab dievčatá, už sa to kráti. veeeeeeľmi držím palce 🙂

macka23
17. nov 2013

@sarah00 no asponze tak 🙂 ved dalsi level caka 😀 😀 😀

tyli
17. nov 2013

@sarah00 ďakujem, mysli na nás v stredu 🙂 držím palce, nech ti to rýchlo ubehne 🙂

adulka1979
17. nov 2013

@majkulik
@leonie777
@sarah00
@zuzkagal
Ahojte dievčatá.... Zuzka, som rada, že sa cítiš lepšie. Ja sa mám vcelku dobre. Tie dva dni boli asi najhoršie. Ležala som , oddychovala a strašne veľa pila, ani som nebola hladná z tolkých tekutín.
Dúfam, že v utorok všetko dobre dopadne. 🙂

zuzkagal
17. nov 2013

@sarah00 super tesime sa ;) a preco kontrola az v stredu? ja som mala 2-4dc kontrolu (4. v pripade ze 2 vyjde na vikend) asi mas iny protokol... tak drzim palce 🙂

majkulik
18. nov 2013

@sarah00 no super. tesim s tebou. Ja som dnes prvy den v praci po vyse tyzdni. nechcelo sa mi vstavat.

majkulik
18. nov 2013

@zuzkagal drzim palceky, verim, ze bude vklad. daj vediet

majkulik
18. nov 2013

@leonie777 ako sa mas? co bublinka? Ja nebudem testovat pred krvou, aspon ztial to tak mam na plane. ale vies, clovek mieni, pan baoh meni 🙂 testov mam vela vela doma.

majkulik
18. nov 2013

@leonie777 nie ze by som si ich kupila - to som dostala. 😀 😀 😀 😀

zuzkagal
18. nov 2013

@majkulik co si tak skoro hore? 🙂 ja mam taky pocit ze dnes vklad bude nejaky siesty zmysel alebo co...som hrozne nervozna...ozvem sa 🙂

lesik
18. nov 2013

Babulky,tyzden uzivam Diphereline a meska mi menzes tri dni.Je to normalne?Nikdy sm taketo meskanie nemala.Vdaka.

mauerka
18. nov 2013

@lesik Je to normalne.

lesik
18. nov 2013

Aha.Na to ma lekar neupozornil.Aj tebe maskal?Kolko mozem pocitat s meskanim?A ja v tom,ze mi nabehne tak ako ma, a v stredu kontrola v BA...

lesik
18. nov 2013

@mauerka Aha.Na to ma lekar neupozornil.Aj tebe maskal?Kolko mozem pocitat s meskanim?A ja v tom,ze mi nabehne tak ako ma, a v stredu kontrola v BA...

mauerka
18. nov 2013

@lesik Mne meskal 4 dni, na 5. som dostala a tiez som mala pred tym cyklus uplne pravidelny

erin365
18. nov 2013

Aleluja!!! včera na 20.deň po KET (38DC) prišla mrcha 😵

sarah00
18. nov 2013

@zuzkagal no teraz si ma dostala, ja som bola v tom, hociktorý deň môžem prísť a samozrejme som si určila 4. lebo to už nebudem mať takú silnú ms. dnes som 2DC, tak mám ísť radšej už zatjra? na 3DC? dievčatá vy ste kedy išli @majkulik @mauerka @erin @leonie777 @adulka1979 ?
@majkulik no to ti verím, že sa nechcelo vstávať a cítiš sa už dobre?
@lesik áno je to normálne, ja som mala dostať ms v stredu a dostala až včera a to som už pichala 11 injekciu diphereline
@erin365 už ste aj uvažovali čo ďalej?

erin365
18. nov 2013

@sarah00 nie, nemám vôbec náladu to nejako riešiť.

janan82
18. nov 2013

@sarah00 Ahoj, ja som bola tiež až na 4.deň, lebo mne 2.a 3. vyšiel na sobotu a nedeľu, tak povedali, že stačí ten 4.deň.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre