Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

leonie777
27. nov 2013

@sarah00 juj baby, zacnite uz niektora tu pozitivnu vlnu 🙂

leonie777
27. nov 2013

@erin365 ahoj, vcera som na teba myslela, ze ako sa mas 🙂 krasne babatko, uzivaj si ho ... my sme na tom tak isto, vyriesime este KET kedze mame zamrazenych 6 kusov a inak budeme skusat prirodzene ...

janan82
27. nov 2013

@erin365 No je nádherná. Teraz si užívaj ju, buď v kľude a s manželom si užívajte jeden druhého. A bodaj by vám to vyšlo prirodzene, aby si sa nemusela stresovať.

maci321
27. nov 2013

@leonie777 ahoj, dufam ze ja som uz takou malou vlnkou zacala, akosom pisala v pondelok na 10 den po et hcg 280 a zajtra idem zase na krv tak dufam ze to bude dvojnasobok, viem ze moc neprispievam do diskusie ale citam vas vsetky kazky den a drzim vsetkym palceky, ani ja nemam este vyhrane /to budem az za 9, teda 8 mesiacov /ale verim, verim, verim. dufam ze som aspon trosku povzbudila 🙂

leonie777
27. nov 2013

@maci321 waw, to mi uniklo, ze tebe to vyslo, parada, moc sa tesim a nech ta cim skorej nasleduju aj ostatne 🙂 my sa ideme snazit prirodzene a potom uvidime, asi ket na jar ... bolo to vase prve ivf?

adulka1979
27. nov 2013

@leonie777 Ďakujem. TaK dúfam, že to dopadne dobre. No netestujem, lebo sa bojím toho, čo ukáže test... 😒
A potom by som do piatku aj tak nervovala.... bude čo má byť, ale veľmi verím, že to dopadne dobre. 🙂
A vlastne na krv treba do BA? To by mi nemohol spraviť tu môj gynekológ?

maci321
27. nov 2013

@leonie777 tak uzite si vianoce a potom pri dlhych zimnych veceroch sa musi zadarit🙂 bolo to prve ivf s icsi/22 napichovanych vajok, takze darcek pre oboch na vianoce, narodky aj meniny na cely rok/aj pk sme mali takze isli sme do toho naplno ale nic ine nam neostavalo, tak tfuj tfuj nech to vyjde

leonie777
27. nov 2013

@adulka1979 verim, aj ja by som sa nervovala zbytocne 🙂 aj tak to nezmenis, lebo bud to bude alebo druhu moznost si ani nepripustaj ... ja som inak bola sklamana z toho, ze to nevyslo ... nebola som nastavena na negativ vysledok a fakt som si od toho slubovala vela ... myslim, ze na krv, mozes ist aj k svojmu gyn, nemusis chodit do GF, im potom len nahlasis vysledok ...

leonie777
27. nov 2013

@maci321 tak ako pises ... idu dlhe zimne veceri ... o zabavu postarane 🙂 waw, tak to je uspech ze prve ivf a k tomu aj tolko vajicok 🙂 a vkladali ste jedno ci dve? dobre si ma oplula a mozes aj kazd den, nech sa nakazim 🙂 my sme mali 19 vajicok, 8 sme dali icsi a ostatne prirodzene, zostalo nam 6 icsi zamrazenych a 1 prirodzene mi vkladali ... ostatne sa nevyvijali ☹

majkulik
27. nov 2013

@leonie777 neviem, ci rozmrazuju vsetky alebo len par na vklad. toto vsetko sa dozviem v utorok. asi aj nas zacnu riesit az buduci rok kv sviatkom, ale predsa len, clovek nikdy nevie. preto som sa objednala co najskor.
ale teraz v konecnom dosledku som aj rada, ze to nevyslo. Mame neskutocne fofry v praci a stres, takze mozno by som ho neudrzala. a to by ma velmi velmi stvalo. a ms som sa precistila a vacsinou priznakov OHSS odislo. A v januari/februari to bude kludnejsie. ani nebudem taka vystresovana po vsetkom.

leonie777
27. nov 2013

@majkulik ved uvidis co ti povedia ... ja tam do vianoc nejdem, uz nechcem tak tlacit na pilku ako pri tomto ivf, vsetko tak nasilu sa mi zdalo 🙂 ... potrebujem aj ja maknut teraz v robote, lebo som to mesiac flakala a aspon pridem na ine myslienky ... sestricky ma vcera ked som bola na krv povzbudzovali, ze ked nam to raz vyslo prirodzene, tak to vyjde zas, aj ked my sme velku nadej vkladali do ivf, ze to bude viacmenej tutovka ... ale predsa su baby co lamu statistiky a im 1.ivf vyslo, ze @maci321 🙂

inak ja mam plan, ze vsetky 6 emb co mame zamrazene icsi, tak dame rozmrazit a ak to je mozne tak pk a podla toho sa uvidi ... dam GF este poslednu sancu a ak ani ket nic ... pojdem na soft ivf do brna, vela veci sa tam da riesit mailom ci telefonicky s lekarmi a uvidime 🙂

maci321
27. nov 2013

@leonie777 takze moja bilancia: 27 folikulov, 22 zrelych a vsetky napichnute kedze mame katastrofalny spermiogram, 17 sa oplodnilo a 10 hned mrazili, 7 pk vyvijali sa vsetky no 1 najlepsie sme vlozili aj ked embriolog radil 2 / mam dost rokov a skracovany krcok tak sme dali 1/ ostatnych 6 z pk ani neviem ci sa v ten den etse dovyvijali a dali ich zmrazit alebo nie lebo trochu zaostali za tym jednym. 10.11 opu a 15.11 vklad tusim vzdy den alebo dva pred tebou, je mi luto ze na vas sa tentokrat osud neusmial, ale prajem nech to bude co najskor🙂

leonie777
27. nov 2013

@maci321 si zlata, verim, ze raz to aj my dobojujeme, aj ked muzov spg tiez ziadna slava a nemladne ☹ vlastne kvoli tomu chodime do gf ... ak nie je tajne, kolko mas rokov? uuuuplne skvele ste teda vybrali to spravne bambulko 🙂 mala si dlhy ci kratky protokol? kto ti robil vklad? ja som mala vklad 16.11. ale ako som pisala vyssie ... mam plan na ket a ked nevyjde v gf, idem smer brno 🙂

majkulik
27. nov 2013

@leonie777 aj ja rozmyslam nad brnom
co je soft ivf?

leonie777
27. nov 2013

@majkulik soft je slabsia sltimulka ale kvalita emb. je vyssia ... http://www.reprofit.cz/ivf/postup-ivf ... precitaj si o tom nieco ... v SK lekari predpisuju konske davky hormonov a vysledky nekomentujem ... v brne maju vysledky aj so soft stimulkami na vysokej urovni ...

maci321
27. nov 2013

@leonie777 mam peknych 37🙂 a mali sme dlhy protokol : diph.,gonal,luveris, pregnyl, vklad robil harbulak a opu tusim drabek k nemu aj patrim, to brno je dobry napad, tiez by som to tak riesila🙂

leonie777
27. nov 2013

@maci321 no vies, nejako to planovat musim a najradsej samozrejme keby to nebolo treba 🙂 37 je spravny vek, nech ti vsetko prebieha hladko a do 40 este dalsie babulko 🙂

maci321
27. nov 2013

@leonie777 ale to uz jedine ze by prirodzene, a to by motyka musela riadne vystrelit🙂 🙂 🙂

majkulik
27. nov 2013

@leonie777 dakujem, nad reprofitom som rozmyslala aj ja. 😀

majkulik
27. nov 2013

@maci321 taky protokol a hormony som mala aj ja.

leonie777
27. nov 2013

@maci321 hovori sa, ze staci ze jedno porodis a uz to potom pojde lahko 🙂 ale teraz si uzivaj tento tvoj krasny stav, ako sa citis? je to tvoje prve tehotenstvo?

leonie777
27. nov 2013

@majkulik zlatko dufajme, ze v reprofite neskoncime 🙂 musi nam vyjst ket a dame si rovno dvojky 🙂

majkulik
27. nov 2013

@leonie777 ja dufam, ze to nebude nutne - chodit do brna. 😉

majkulik
27. nov 2013

@leonie777 sme si napisali spolu, hej dvojky

leonie777
27. nov 2013

@majkulik a sak dajme plan keby uz ani tieto co mame nachystane nevysli, ze budeme do brna chodit spolu 🙂

maci321
27. nov 2013

@majkulik takze zaklad kvalitnych mrazacikov je, tak drzim palce na ket zacina mrznut snezit, to je cas na malych snehuliacikov aspon dvoch🙂

maci321
27. nov 2013

@leonie777 no jedno som porodila, ma 6 rokov a potom 4 roky nic. inak je mi ok az to nechcem zakriknut, len mam pekny prieduskovy kasel, pozdrav zo skolky kam nosia mamicky chore deti, ale teplotu a ine priznaky nemam, trocha boli hrdlo tak som nasadila homeopatika, dufam ze som tym nic nepokazila

majkulik
27. nov 2013

@leonie777 aspon by cesta rychlejsie ubehla. ale ja vazne verim, ze sa do brna nedostaneme a KET dobre dopadne

majkulik
27. nov 2013

@maci321 dakujem, ja pevne verim, ze su dobre zmrzlinky a ze zabojuju 🙂

leonie777
27. nov 2013

@majkulik sory, ze ja som sa tak na teba nalepila a verim tomu ze nam to vyjde 🙂 este nech tehule nalepia na nas virusiky a ideme nato 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre